Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Події » Вечір в школі №3
Вечір в школі №3
grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 17:13
Хто був? Що бачив? Сподобалося? Які враження??

Я був. Чесно кажучи не сподобалося. Коли я навчався в школі все було набагато веселіше. Були люди які займалися музикою, музичною апаратурою. Було більше народу який ставив якісь танці, сценки і таке інше. На такому вечорі було завжди купа гостей, зал був завжди забитий. Після виступів завжди була дискотека. А зараз...все чисто символічно.

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Glead
Оратор
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 2 | 17:26
Так я хоч сам був з 2 школи але часто бував і в 3,так там було цікаво.Антоне,а ти не думав,що може ти вже виріс,і не так це сприймаєш.Хотілося би повернутися в дитинство?

I"ll be back!!!!!!!!!!
Гугля
Моцк :)
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 3 | 17:36
Дійсно, вечір був не дуже...Зараз лінуються всі, немає того ентузіазму(( А жаль...Всім на все начхати, і робиться все "щоб було"...Для відмовки:
-Було?
-Було, але не сподобалось...
-Це вже не наші проблеми!
weep
Boriska
Шановний
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 4 | 17:40
В першій теж такі проблеми незнаю чому але діти не хочуть придумувати щось нове експерементувати.

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
grantand
Гуру

Повідомлення # 5 | 17:41
Glead, Хотів би, мені в школі особисто подобалося. Я б ще повернувся тули на пару років.

Справа не в тому що сприймається не так, а вечір і дійсно був скучним.

grantand
Гуру

Повідомлення # 6 | 17:42
Гугля, це точно!

Гугля

Повідомлення # 7 | 17:43
отож бо... sad
Glead
Оратор
Репутація: 2

Повідомлення # 8 | 17:48
І чому я хотів випуститися зі школи,всі говорили що в ній краще,а всеодно хотілося.

I"ll be back!!!!!!!!!!
Гугля

Повідомлення # 9 | 17:50
НЕ переживай, у всих так;)...
Правда кажуть : "Добре там, де нас немає" wink
Ru
Знайомий
Репутація: 4

Повідомлення # 10 | 18:01
Попсовенький був вечір. Типа зустріч випускників, а з мого класу прийшло тільки 3 особи... От і маєш, всі на школу забивають, але в ній було краще ніж в будь-яких інших навчальних закладах... Хочу назад в школу... ще рочків би на два sad

Гугля

Повідомлення # 11 | 18:04
Мені залишається лише насолоджуватися шкільним життям... happy
Сашко

Повідомлення # 12 | 18:08
От жалiетесь, а чому вас треба розважати? Показали б клас (не школьний зрозумiло). Чи Людмила Iванiвна за вас до вашоi пенсii буде все органiзовувати? smile

Повідомлення відредагував Сашко - Субота, 02.02.2008, 18:08
Гугля

Повідомлення # 13 | 18:18
При чому тут Людмила Іванівна??
А вечір повинні були готувати учні школи із кервниками, а не випускники, вони туди прийшли подивитися та зустрітися зі своїми однокласниками, а не вечори придумувать...
Ні, звісно я учень цієї школи, але в мене відмазка-я хворіла... happy
Гостя

Повідомлення # 14 | 18:35
Покажи справку :) Прийшли хто хотiв чи змiг. Дехто ж i приiхав! Наступного року треба врахувати помилки. Правда?
Гугля

Повідомлення # 15 | 18:41
ггг)) а нема справки)) діагноз, щось тіпа "астма на нервной почве"-я з лікарні втекла, бо ложить хотіли))
Ну звичайно приїхали...Але це тут ні до чого, і помилки звісно враховувати треба, на слідуючий рік будемо старатися. щоб було краще)))
А взагалі скажу, що без жартів випускників, які чулися то із залу, то з сцени, взагалі можна було б заснути... <_<
Andrew
Новачок
Репутація: 0

Повідомлення # 16 | 15:34
Ми з Антоном разом ходили і мені також не сподобалося)вечір був скучний. Я пам'ятаю ті часи коли я ходив до школи, ми робили такі вечори, що зал був заповнений. А зараз там глухота.
Побєда
Профі
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 17 | 12:34
Я також була на вечорі, і мені як і усим не сподобалося. Дійсно, коли ми ходили до школи то вечори були на багато веселіші, музикою займалися люди, які добре знали апаратуру, а після випуску Лавруся Сергія, його ще пару разів просили допомогти у проведенні вечорів, але потім стало не зручно... Цього разу це був мій четвертий вечір зустрічі з випускниками, і тричі підряд я бачу одну й тусаму організацію, якісь виховні години, уроки, перерви загальним словом нісенітниця. Цього разу мені добив один факт: на вечір прийшли випускники, які начаються в Київі, Дніпропетровську..., які на даний час навчаються, а випускники, які навчаються не далеко від Олександрівки не захотіли навіть прийти. Прийшов випускник, яки приїхав з Одеси , який хотів побачити своїх однокласників, з великими зусиллями взяв квиток, а його однокласники (жоден) не прийшов (я мала наувазі випускників з так званої рідної "халоші", вони просто забили на вечір і однокласників). І я не здивуюся, що мої однокласники з роками зроблять те саме, з "халоші" було лише даоє... Мені прикро, хоч я н

Добавлено (18.02.2008, 13:34)
---------------------------------------------
вибачаюсь за обірваний текст робота перш за все.
Мені прикро, хоч я рідко відзначала свята зі своїми однокласниками, але всеодно мені хотілося б їх побачити, адже, я з ними навчалася 11 років.

...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
BenGAMEn
Новачок
Репутація: 5
Нагороди: 3

Повідомлення # 18 | 13:14
А я чомусь нехочу в школу, яб ше походив в технарь. Ото дійсно були веселі роки, ніяких забот, проблем, ходиш раз на тиждень на пари smile і щодня на морозиво (ми так називали похід на пиво), десь трохан підробися і дзенюшки є і все добре. Е-ех, а зараз робота, дом, робота, дом, робота........ На виходних - СОН.
ППЦ.

Повідомлення відредагував BenGAMEn - Понеділок, 18.02.2008, 13:15

Побєда
Профі
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 19 | 07:40
Я з тобою погоджуюся, роки навчання у вищих навчальних закладах запамятовуютьсяна довго. Адже ми навчалися, прогулювали пари, здавали лаби, курсові, сесію разом, у нас були проблеми, з якими допомагали додногрупники. За переод навчання в технікумі ми стали старші, розумніші, з добули життєвий досвід. З своїми одногрупниками я досих пір спілкуюся, ми телефонуємо, пиреписуємося через Internet, зустрічаємося, але мало залишилося тих хто має змогу зустрічатися. Багато хто змінив місце проживання: місто, область, і навіть країну. А однокласники приїздять до своїх рідних додому, але...

...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
Способ
Читач
Репутація: 1

Повідомлення # 20 | 13:29
Народ,а зал был не полный по нашей вине что ли??!!!! angry мы готовились,старались а вы.......:(
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Події » Вечір в школі №3
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: