Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 1 з 11
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Події » Вечір в школі №3
Вечір в школі №3
grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 17:13
Хто був? Що бачив? Сподобалося? Які враження??

Я був. Чесно кажучи не сподобалося. Коли я навчався в школі все було набагато веселіше. Були люди які займалися музикою, музичною апаратурою. Було більше народу який ставив якісь танці, сценки і таке інше. На такому вечорі було завжди купа гостей, зал був завжди забитий. Після виступів завжди була дискотека. А зараз...все чисто символічно.

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Glead
Оратор
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 2 | 17:26
Так я хоч сам був з 2 школи але часто бував і в 3,так там було цікаво.Антоне,а ти не думав,що може ти вже виріс,і не так це сприймаєш.Хотілося би повернутися в дитинство?

I"ll be back!!!!!!!!!!
Гугля
Моцк :)
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 3 | 17:36
Дійсно, вечір був не дуже...Зараз лінуються всі, немає того ентузіазму(( А жаль...Всім на все начхати, і робиться все "щоб було"...Для відмовки:
-Було?
-Було, але не сподобалось...
-Це вже не наші проблеми!
weep
Boriska
Шановний
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 4 | 17:40
В першій теж такі проблеми незнаю чому але діти не хочуть придумувати щось нове експерементувати.

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
grantand
Гуру

Повідомлення # 5 | 17:41
Glead, Хотів би, мені в школі особисто подобалося. Я б ще повернувся тули на пару років.

Справа не в тому що сприймається не так, а вечір і дійсно був скучним.

grantand
Гуру

Повідомлення # 6 | 17:42
Гугля, це точно!

Гугля

Повідомлення # 7 | 17:43
отож бо... sad
Glead
Оратор
Репутація: 2

Повідомлення # 8 | 17:48
І чому я хотів випуститися зі школи,всі говорили що в ній краще,а всеодно хотілося.

I"ll be back!!!!!!!!!!
Гугля

Повідомлення # 9 | 17:50
НЕ переживай, у всих так;)...
Правда кажуть : "Добре там, де нас немає" wink
Ru
Знайомий
Репутація: 4

Повідомлення # 10 | 18:01
Попсовенький був вечір. Типа зустріч випускників, а з мого класу прийшло тільки 3 особи... От і маєш, всі на школу забивають, але в ній було краще ніж в будь-яких інших навчальних закладах... Хочу назад в школу... ще рочків би на два sad

Гугля

Повідомлення # 11 | 18:04
Мені залишається лише насолоджуватися шкільним життям... happy
Сашко

Повідомлення # 12 | 18:08
От жалiетесь, а чому вас треба розважати? Показали б клас (не школьний зрозумiло). Чи Людмила Iванiвна за вас до вашоi пенсii буде все органiзовувати? smile

Повідомлення відредагував Сашко - Субота, 02.02.2008, 18:08
Гугля

Повідомлення # 13 | 18:18
При чому тут Людмила Іванівна??
А вечір повинні були готувати учні школи із кервниками, а не випускники, вони туди прийшли подивитися та зустрітися зі своїми однокласниками, а не вечори придумувать...
Ні, звісно я учень цієї школи, але в мене відмазка-я хворіла... happy
Гостя

Повідомлення # 14 | 18:35
Покажи справку :) Прийшли хто хотiв чи змiг. Дехто ж i приiхав! Наступного року треба врахувати помилки. Правда?
Гугля

Повідомлення # 15 | 18:41
ггг)) а нема справки)) діагноз, щось тіпа "астма на нервной почве"-я з лікарні втекла, бо ложить хотіли))
Ну звичайно приїхали...Але це тут ні до чого, і помилки звісно враховувати треба, на слідуючий рік будемо старатися. щоб було краще)))
А взагалі скажу, що без жартів випускників, які чулися то із залу, то з сцени, взагалі можна було б заснути... <_<
Andrew
Новачок
Репутація: 0

Повідомлення # 16 | 15:34
Ми з Антоном разом ходили і мені також не сподобалося)вечір був скучний. Я пам'ятаю ті часи коли я ходив до школи, ми робили такі вечори, що зал був заповнений. А зараз там глухота.
Побєда
Профі
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 17 | 12:34
Я також була на вечорі, і мені як і усим не сподобалося. Дійсно, коли ми ходили до школи то вечори були на багато веселіші, музикою займалися люди, які добре знали апаратуру, а після випуску Лавруся Сергія, його ще пару разів просили допомогти у проведенні вечорів, але потім стало не зручно... Цього разу це був мій четвертий вечір зустрічі з випускниками, і тричі підряд я бачу одну й тусаму організацію, якісь виховні години, уроки, перерви загальним словом нісенітниця. Цього разу мені добив один факт: на вечір прийшли випускники, які начаються в Київі, Дніпропетровську..., які на даний час навчаються, а випускники, які навчаються не далеко від Олександрівки не захотіли навіть прийти. Прийшов випускник, яки приїхав з Одеси , який хотів побачити своїх однокласників, з великими зусиллями взяв квиток, а його однокласники (жоден) не прийшов (я мала наувазі випускників з так званої рідної "халоші", вони просто забили на вечір і однокласників). І я не здивуюся, що мої однокласники з роками зроблять те саме, з "халоші" було лише даоє... Мені прикро, хоч я н

Добавлено (18.02.2008, 13:34)
---------------------------------------------
вибачаюсь за обірваний текст робота перш за все.
Мені прикро, хоч я рідко відзначала свята зі своїми однокласниками, але всеодно мені хотілося б їх побачити, адже, я з ними навчалася 11 років.

...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
BenGAMEn
Новачок
Репутація: 5
Нагороди: 3

Повідомлення # 18 | 13:14
А я чомусь нехочу в школу, яб ше походив в технарь. Ото дійсно були веселі роки, ніяких забот, проблем, ходиш раз на тиждень на пари smile і щодня на морозиво (ми так називали похід на пиво), десь трохан підробися і дзенюшки є і все добре. Е-ех, а зараз робота, дом, робота, дом, робота........ На виходних - СОН.
ППЦ.

Повідомлення відредагував BenGAMEn - Понеділок, 18.02.2008, 13:15

Побєда
Профі
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 19 | 07:40
Я з тобою погоджуюся, роки навчання у вищих навчальних закладах запамятовуютьсяна довго. Адже ми навчалися, прогулювали пари, здавали лаби, курсові, сесію разом, у нас були проблеми, з якими допомагали додногрупники. За переод навчання в технікумі ми стали старші, розумніші, з добули життєвий досвід. З своїми одногрупниками я досих пір спілкуюся, ми телефонуємо, пиреписуємося через Internet, зустрічаємося, але мало залишилося тих хто має змогу зустрічатися. Багато хто змінив місце проживання: місто, область, і навіть країну. А однокласники приїздять до своїх рідних додому, але...

...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
Способ
Читач
Репутація: 1

Повідомлення # 20 | 13:29
Народ,а зал был не полный по нашей вине что ли??!!!! angry мы готовились,старались а вы.......:(
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Події » Вечір в школі №3
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: