Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 1 з 11
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Події » Зовнішнє тестування (пробне відбулося...)
Зовнішнє тестування
rus-lan
Новачок
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 1 | 00:49
Як відомо, у нинішньому році діятимуть нові правила прийому до вищих навальних закладів. Випускники загальноосвітніх середніх шкіл, які бажають навчатися у вищих навчальних закладах, повинні подавати у приймальні комісії сертифікати українського центру оцінювання якості освіти. А сертифікати випускники одержать на основі проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
Навіщо потрібне зовнішнє незалежне тестування? Чим зовнішнє оцінювання краще порівняно з традиційними іспитами? Яка правова основа зовнішнього незалежного оцінювання? Ці та багато інших питань, що стосуються основних моментів зовнішнього незалежного тестування, висвітлювалися минулої середи на семінарі-тренінгу, що проходив в Олександрівській за-гальноосвітній школі №1 І—IT І ступенів.
На семінарі-тренінгу були присутні директори та вчителі шкіл району, працівники відділу освіти райдержадміністрації.
Висвітлювали питання зовнішнього незалежного тестування представники Українського центру оцінювання якості освіти (м. Київ) Ю.М. Крижанівська, Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Н.Д. Ремез, керівник Кіровоградського центру оцінювання якості освіти А.А. Кендюхова, методисти цього центру А.П. Кирилюк та Т.В. Голованова. Участь у семінарі-тренінгу взяв і професор, доктор філологічних наук, академік АН Вищої школи України, ректор Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Г.Д. Клочек.
Керівник та методисти Кіровоградського регіонального центру оцінювання якості знань провели пробне зовнішнє незалежне тестування серед одинадцятикласників Олександрівських шкіл №1,№2,№3 та Несватківської школи. Учні демонстрували свої знання з історії та математики. Під час оцінювання рівня освіти також були присутні вчителі та директори шкіл.
До речі, 9 та 16 лютого на базі Кіровоградського технічного університету пройде зовнішнє незалежне оцінювання якості знань серед учнів 11-х класів області. Бажаючі взяти в ньому участь повинні зареєструватися до 9 лютого за тел. у Кіровограді 27-31-74. Докладнішу інформацію також можна отримати за тел. в Олександрівці 3-21-62 (школа №1, єдиний центр реєстрації зовнішнього незалежного оцінювання у районі).

................................
...............................
Побєда
Профі
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 2 | 10:26
Зовнішнє незалежне оцінювання, на думку колишнього та нинішнього міністра освіти, допоможе ліквідувати корупцію у вищих навчальних закладах, і допоможе підвищити рівень знань випускників, що в свою чергу, допможе збільшити кількість кваліфікованих працівників в Україні. Як мені відомо, на сьогодні обовязкова здача трьох дисциплін: математика (алгебра та геометрія), українська (мова та література) та історія. також виникає питання про заочну форму навчання. Відомо, що сертифікат діє лише один рік, але якщо, ти пішов до збройних сил України, або народиа дитину і не маєш змоги в цьому році вступити до вищих вузів, що тоді. Наступного року ти знову меєш проходити оцінювання. Але щому? Або інша проблема: ти вчитель в школі і вирішив отримати ще одну вищу освіту. Тобі потрібно також проходити зовнішнє оцінювання, але проблема, ти закінчив школу років двадцять назад, що тоді? Я вважаю, це несправедливо!

...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
chekky
Новачок
Репутація: 1

Повідомлення # 3 | 10:27
Я считаю, что это тестирование лишь способ выкачивать деньги не только в универах, но и в школах. dollar Тупая затея: ученики меньше знать будут и на экзамене ученики разговаривали, развивали речь, билеты учили. prof А это ни билетов не учат ничего. Вообщем тупая затея. deal

Гугля
Моцк :)
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 4 | 22:15
Тем не менее все буквально дрожат при словосочитании "Внешнее тестирование"...
Ну как же? Все чесно..Никто теперь не спишет...А может и к лучшему...Время покажет wink
chekky
Новачок

Повідомлення # 5 | 11:18
Никто не спишет но деньги скачают и всё. Может первое время и нет а потом начнут.

ZOND
Новачок

Повідомлення # 6 | 11:37
Мне кажется, что это из-за того, что в других странах Европы это давно прогрессирует. Они, сделав это не учли одну вещь:
В странах Западной Европпы ученики с первых годов своей, так сказать ,"школьной карьеры" определяются всерьез в своей професии. И их уже готовят как специалистов в одном профиле. В этом случае метод "ТЕСТА" работает. Прикол в том, что у нас этого не будет еще лет 40-50. (Ито если повезет)

мне бы небыло печали...
Леонiд

Повідомлення # 7 | 22:06
Я вже писав у коментi, що в Росii ЕГЭ (един. гос. экзамен) делают ДОБРОВОЛЬНО уже несколько лет! Не буду агiтувати - є и тут "нюанси - але моя дочка здала в школi ЕГЭ (на ВIДМIННО) i автоматично "попала"(без екзаменiв) в педагогiчний унiвер.
queen_viki
Новачок
Репутація: 0

Повідомлення # 8 | 13:39
а вчора по телевізору оголосили, що сертифікат з тестування - це добре...а у вузі прийдеться всеодно проходити співбесіду по профілюючому предмету, а в деяких - обовязково екзамен з англійської мови, незалежно від обраної спеціальності.
"Києво-Могилянська академія — єдиний університет, який офіційно має дві робочі мови, — українську і англійську. Тому нам потрібно в усіх без винятку абітурієнтів перевіряти знання англійської мови. І не просто знання, а вміння реально нею користуватися."("Главред"). Тому вони оголосили, що будуть проводити свій конкурс серед абітурієнтів)))
"У приймальній комісії Університету імені Шевченка пояснюють, зарахувати всіх абітурієнтів із високими оцінками в сертифікатах все одно не зможуть. Відтак найкращих обиратимуть під час співбесіди з профільного предмета."(ТСН).
А також великі привілеї вони надають переможцям олімпіад (особливо тих, які проводить сам університет)...особлива увага буде їм приділятися при вступі на непопулярні напрямки такі, як Хімія, Фізика, Біологія...

"Отже, вступні іспити до вищих в Україні під забороною, але вступну кампанію, як розсадник корупції і джерело хабарів, скасувати не вдалося."(ТСН)

Повідомлення відредагував queen_viki - П`ятниця, 22.02.2008, 13:41
Minerva
Гігант думки
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 9 | 14:47
в мене таке питання до всіх, може підскажете..
я навчаюся на 4му курсі в одному інституті. а на 5й курс планую перевестися в інший ВУЗ до іншого міста але на таку ж саму спеціальність. мені говорили, що за умови переведення до іншого закладу, доведеться складати це ж тестування. чи правда це?

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
queen_viki
Новачок
Репутація: 0

Повідомлення # 10 | 16:24
Minerva, я знаю, що якщо хочеш отримати другу вищу освіту, то теж потрібно мати сертифікат цього тестування (навіть якщо на заочне)...а в твоєму випадку не знаю...тобі потрібно чим скоріше зателефонувати в інститут, в який хочеш перевестися...там тобі все точніше розкажуть
rus-lan
Новачок

Повідомлення # 11 | 22:09
Minerva, що можна тобі сказати, наприклад я чув, що для переведення непотрібно ніяких сертифікатів, томущо ти складаєш договір з інститутом до якого переводишся, а тести потрібно здавати тим, хто закінчив технікум і хоче поступати вище, тобно до університету або інституту чи академії.

Побєда
Профі
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 12 | 11:11
Minerva, тестування потрібне лише в тому випадку, якщо ти вступаєш до вузу на іншу спеціальність, а втвоєму випадку сертифкат не потрібен

...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
Minerva
Гігант думки
Нагороди: 14

Повідомлення # 13 | 18:57
Побєда, rus-lan,
дуже вам вдячна за корисну інфу..аж заспокоїли мене))переводитимусь тоді точно biggrin

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Boriska
Шановний
Нагороди: 3

Повідомлення # 14 | 14:14
А мені не треба вже преживати за це тестування я в вже навчаюсь але дуже хочу додому sad sad sad

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
Vovik

Повідомлення # 15 | 12:26
Boriska,
я тебе підтримую. Я теж першокурсник. Погода погана, не знаю, чи їхати додому... wink

Добавлено (21.03.2008, 13:26)
---------------------------------------------
У цьому тестуванні дуже великий прохідний бал і завдання нереальні. Я в минулому році здавав щось подібне- так не здав, там зовсім трохи шкільного матеріалу. Там завдання розраховані на тих, хто вивчає предмет поглиблено і т.д. Я думаю, що ці тести так і будуть далі, але через деякий час можливо просто зменшиться прохідний бал...

rus-lan
Новачок

Повідомлення # 16 | 14:28
Ось відповіді ЗНО-2008 з української мови, хто здавав тести той мене зрозуміє.
Додатки: ZNO_ukr_movlit..rar(146Kb)

Boriska
Шановний

Повідомлення # 17 | 15:22
А коли ми здавали екзамени то в нас був такий принцип: :Прийшов, почув, написав( шо небудь), получив оцінку і пішов в Сказку відмічати.

Ystina
Гігант думки
Репутація: 13
Нагороди: 7

Повідомлення # 18 | 07:03
Я взагалі проти тестування, якби була міністром просто б відмінила, скажіть,як математику можна здавати у вигляді тестів, і де впевненість в тому,що вказані відповіді правильні(ті, хто набирають, також можуть помилитися!!!). Щоб вказати правильну відповідь, треба подумати, а яка ж правильна, тбт розвязати даний приклад, а це забеирає час!!!! З кожним тестуванням кількість змінюється і не в кращу сторон. Тоді для чого в школі взагалі потрібна ДПА??? Якщо можна спокійно перенести результати тестування собі в атестат, учні й так в 11 класі в неї не ходять, а зараз їх в класах по 5-6 душ, а навчальний рік ще не закінчений! Це все йде до герадації молодого покоління. Тому що випускники минулих років залишаться без освіти. Я просто в шоці surprised

Єдина й неповторна
Boriska
Шановний

Повідомлення # 19 | 13:59
Так цим діттям треба просто написати екзамени без усякого там зовнішнього тестування і т.д. і т.п., а так можна і з глузду з'їхати переживай за те здаш чи ні щоб отримати потрібну кількість балів щоб поступить у ВУЗ. Я думаю що це НЕ ПРАВИЛЬНО.

rus-lan
Новачок

Повідомлення # 20 | 19:30
ТАКОЖ ОСЬ ВІДПОВІДІ З МАТЕМАТИКИ
Додатки: ZNO_math.part1.rar(142Kb)

Ystina
Гігант думки

Повідомлення # 21 | 19:32
rus-lan, дякую, шановний!!!

Єдина й неповторна
Boriska
Шановний

Повідомлення # 22 | 01:10
rus-lan, Мася я так поняв ти наштампував цих шпор на всю учобу в інституті... biggrin

Ystina
Гігант думки

Повідомлення # 23 | 17:26
Ось уже вчора учні отримали свої сертифікати. Деякі задоволені, а деяким роботи добавилося на додаткову сесію.Отрималося так- ті, хто більше працював- отримав менший бал, ніж ті, в кого добра інтуїція.І учням треба тепер складати підсумкову державну атестацію в школі

Єдина й неповторна
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Події » Зовнішнє тестування (пробне відбулося...)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: