Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 1 з 11
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Цивільний шлюб: за чи проти?
Цивільний шлюб: за чи проти?
Ystina
Гігант думки
Репутація: 13
Нагороди: 7

Повідомлення # 1 | 12:42
Які в кого думки???

Єдина й неповторна
Arder
Шановний
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 2 | 21:45
Цивільним шлюбом живуть люди які мають голову на своїх плечах і можуть контролювати свої емоції і не піддаватись під спокусу грандіозної п’янки типу „СВАДЬБА”. Жінок в свою чергу спокушує Весільне Вбрання.
Спішити немає куди, пожили декілька років разом, пізнали одне одного ближче в різних напрямках, а потім вже якщо людей все влаштовує одне в одному, то тоді вже можна і про одруження подумати.
Цивільний шлюб - це до тих пір, до поки ти не зрозумієш, що людина з якою ти живеш не підведе тебе, одним словом з‘явиться довіра до своєї так званої половинки.
І нарешті думка про народження дитини – це найголовніший фактор який примушує думати про офіційний шлюб.
Багато моїх знайомих жили і живуть в цивільних шлюбах, але майже всі вже офіційно одружені, жодна із пар, яка одружувалась після цивільного шлюбу не влаштовувала грандіозної п’янки типу „СВАДЬБА”.

Цивільний шлюб – це в деякій мірі перестрахування від помилок.

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
Minerva
Гігант думки
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 3 | 16:19
на мою думку жити "дорослим життям" повинні люди,які не просто прагнуть здобути своєрідну незалежність від батьків чи то показати тим самим свою власну самостійність, а дійсно свідомо мислячі особи, які в повній мірі здатні оцінити "за" і "проти" сімейного життя не крізь призму підліткового романтизму, а більш-менш реально smile
переваги цивільного шлюбу: можна дізнатися позитивні і негативні сторони своєї половинки, загальну сумісність характерів і погляди на життя, тощо. проте (для дівчини) дуже важливим є питання, коли річ заходить про вагітність і бажання мати дитину. при "штампі в паспорті" виникає відповідальність, яка так просто не дасть батькові зібрати речі і піти.
особисто я вважаю, що кожен обирає саме те, що йому потрібно. проте законний шлюб дає більше відповідальності один перед одним і усуває зайві хвилювання. ..але, знову ж таки, дізнавшись про коханого/ну більше інформації до шлюбу, можна в більшості випадків уникнути розлучення.

..що стосується самого весілля і його маштабності, то це не є запорукою довговічності шлюбу

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Arder
Шановний
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 4 | 14:05
Minerva, Підтримую!

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
MSbot
Гігант думки
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 5 | 13:53
Minerva, Arder, Згоден з вами

TheShadoW
Моцк :)
Нагороди: 0

Повідомлення # 6 | 11:26
и не за и не против. Но Свадьба это не только мечта девушек wink wink biggrin smile
Minerva
Гігант думки
Нагороди: 14

Повідомлення # 7 | 16:34
TheShadoW,
..скоріш не весілля є мрією кожної дівчини, а саме весільне вбрання) бо не кожного дня таке одягнеш..і є щось чарівне в тій білій сукні biggrin .проте особисто для мене, ні весілля ні вбрання ні інші церемоніальні атрибути не мають ніякого значення, бо щастя сім'ї це аж ніяк не добавить..інша справа-штамп в паспорті.ось він вже надає певну відповідальність і надійніть, про які зазначала вище

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Побєда
Профі
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 8 | 15:29
TheShadoW, в мене багато знайомих (хлопців), які мріють про сам обряд одруження, про те, що їхня кохана одягне гарне весільне вбрання, я от дівчата зовсім не мріють про весільне вбрання (я в тому числі), вони просто хочуть розписатися, а на частину грошей просто поїхати подивитися історичні місця та природні пам'ятки України. А от, як сказала Minerva, штамп - відповідальність...

Повідомлення відредагував Побєда - Вівторок, 23.09.2008, 15:29

...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
TheShadoW
Моцк :)
Нагороди: 0

Повідомлення # 9 | 20:08
Quote (Побєда)
в мене багато знайомих (хлопців), які мріють про сам обряд одруження, про те, що їхня кохана одягне гарне весільне вбрання,

Я один из них =) smile smile smile
ferrari
Профі
Репутація: 12
Нагороди: 15

Повідомлення # 10 | 15:27
Штам...ни какой роли не играет )))) если захочет кто-то из супругов уйти, уйдет ))) ребенку насрать, что там у вас в паспорте, свадьба это глупо... но весело ))))
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Цивільний шлюб: за чи проти?
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: