Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 2 з 3«123»
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Что Вам нравится в противоположном поле? (Опишите человека своей мечты.)
Что Вам нравится в противоположном поле?
Andrew
Новачок
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 26 | 12:41
ZOND, я тебе вітаю)
chekky
Новачок
Репутація: 1

Повідомлення # 27 | 12:58
Quote (ZOND)
Andrew, Вмене вже є така красуня, я вже з нею більше двох років)))))))))))))) Хочеш вір хочеш ні.

Ни фига сибе! Я конечно знала, но не думала что так долго! Браво, пожалуй для этого необходимо открыть новую темку!

Гугля
Моцк :)
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 28 | 18:34
cnekky, гг) ну чтобы симпатичным был, с чувством юмора, без вредных привычек, чтобы уважал меня и окружающих, чтобы смелый и добрый...Умный, чтобы поговорить было о чем, есстесственно, чтобы понимал меня...Да по моему, я конкретно с идеалом не определилась))) А эти черты хотят видеть в своих парнях практически все девченки)... happy
Гугля

Повідомлення # 29 | 18:36
chekky, а как насчет твоего идеала? Ато ты здесь всех спрашиваешь, а сама еще не написала... smile
Glead
Оратор
Репутація: 2

Повідомлення # 30 | 19:54
Напевно не відмовлюся.

I"ll be back!!!!!!!!!!
chekky
Новачок

Повідомлення # 31 | 14:11
ну.. мне нравлятся тёмненькие, с чувством юмора. Я кажись писала. Люблю добрых, не толстых и не оч. худых. Немножко наглых, среднего роста, широкие плечи.
Но если он мне понравится как человек, то параметры моно и отстранить...
А вообще, желательно, чтоб соответствовал. cool

Побєда
Профі
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 32 | 11:02
Я бачу, що нашим хлопцям неважлива зовнішність! Можли це правда! Belui а тобі чи не весеодно, тобі подобаються одні дівчата, а іншим інші.
Що стосується мене, то мені подобаються хлопці з такими рисами характеру: по-перше - щоб не грубіянив (коли з ним будеш знаходитись в компанії, то щоб не було соромно ), по-друге -був веселий (коли в мене поганий настрій, то щоб він розвеселив, або зовсім не чіпав мене в даний період мого життя), по-третє (я вважаю, що ця риса найголовніша) - був опорою в складну хвилину, міг допомогти коли в мене щось трапилось, навіть якщо це будуть тільки слова. Крім цих рис характеру мені подобаються виключно темноволосі. Але це лише слова, які не завжди відповідають дійсності. Я зустрічалася з хлопцями, які були і світловолосі, і грубими, і не зовсім дотемними. Свого майбутнього ми незнаємо, не знаємо ми і того, з ким буде жити пліч-о-пліч своє життя, будемо допомагати в тяжку хвилину.
Natali
Оратор
Репутація: 7
Нагороди: 5

Повідомлення # 33 | 15:23
А мне нравятся темненькие. У брюнетов четче выражены черты, поэтому они как бы ярче, ну и красивей biggrin . Хотя среди блондинов тоже есть отличные экземпляры!
А вообще главное чтобы был мужественным happy

Жизнь прекрасна!
grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 34 | 16:43
Мдя...подивився подивився, а нашим дівчатам лише брюнети подобаються. Всьо, ухожу в монастирь... cry cry

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Glead
Оратор

Повідомлення # 35 | 18:30
Антон я тоже с тобой, і чому так, у фільмах, хлопець мрії це блондин з голубими глазами, а в реальності ні.

I"ll be back!!!!!!!!!!
Belui
Новачок
Репутація: 0

Повідомлення # 36 | 18:38
Побєда: Ти шо обідилась, шо не входиш в ті параметри що я написав. biggrin Общайся з тими кому неважлива зовнішність. cool Я обіжаться не буду. Я бачу шо ти до них відносишся. wacko
Гугля

Повідомлення # 37 | 02:35
Glead, grantand, дві дівчинки-юзера на форумі написали, що їм подобаються темноволосі, і то сказали, що все в житті буває, а ви бігенько в монастир...Ну за нюні??? Адже хллопець-мрія у фільмах-як не крути, а все одно блондин з блакитними очима)))) happy biggrin biggrin
Побєда
Профі

Повідомлення # 38 | 07:56
Я нічого не маю проти кольору волосся Glead, grantand, я думаю, що вони необразилися на мене. Дійсно, в кінофільмах багато акторів світловолосі та мають блакитний колір очей, але є і темноволосі. Якщо проаналізувати кінострічки, то більшість світловолосих акторів грають ролі романтичних персонажів, а темноволосих - різкіших, нахабніших... Можливо де-яким дівчатам саме цього не вистачає.

Добавлено (12.02.2008, 08:56)
---------------------------------------------
Belui, я зовсім не ображаюся, а що стосується мого спілкування, то я спілкуються з усіма хто бере участь у форумі. Не мені судити, чи входжу я в параметри, які ти назвав. Я згодна з думкою grantand, всих нас зустрічають по одягу, а потім вибирають чи спілкуватися чи ні з людиною.

...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
chekky
Новачок

Повідомлення # 39 | 11:23
heart Брюнет, это когда мечтаешь и твой образ. Но я знаю кучу симпотных блондинов

Побєда
Профі

Повідомлення # 40 | 13:34
Я також знаю багато блондинів, і їх набагато більше серед моїх знайомих ніж брюнетів. Я сама зустрічалася з блондинами, вони, я так вважаю, цікавіші ніж брюнети, але доволі скромні.

ящерка
Оратор
Репутація: 4

Повідомлення # 41 | 16:34
на счет брюнетов и бландинов - это уже просто сформировавшийся ассоциативный образ: брюнеты - томные, таинственные, блондины - ветренные, простые "как двери", рыжие - крейзи, неординарные... не знаю, на сколько это правда, но мне кажется, что не больше чем на 30% smile как по мне, то цвет волос и глаз особо роли не играют, не раз уже случался закон подлости - нравится один тип, а влюбляешься или влюбляется абсолютно противоположный biggrin
Лично мне нравится, когда в человеке есть что-то живое и интересное, своя точка зрения, какие-то мечты и цели (они кстати очень много могут сказать),а еще когда люди держатся просто, если смешно - смеются, если нечего сказать - молчат... когда есть какая-то доля воспитания, уважения, решимости и романтики
Гугля

Повідомлення # 42 | 01:35
ящерка,
Quote (ящерка)
Лично мне нравится, когда в человеке есть что-то живое и интересное, своя точка зрения, какие-то мечты и цели (они кстати очень много могут сказать),а еще когда люди держатся просто, если смешно - смеются, если нечего сказать - молчат... когда есть какая-то доля воспитания, уважения, решимости и романтики
+1 respect
chekky
Новачок

Повідомлення # 43 | 12:40
Вообще, я люблю романтичных парней! Чтоб цветы, ужин при свечах и т.д. Но в тоже время, чтоб весёлым был. love

ящерка
Оратор
Репутація: 4

Повідомлення # 44 | 15:01
chekky, цветы и ужин при свечах - это конечно хорошо, но как-то чересчур банально. Романтика может быть и в вещах попроще
Glead
Оратор

Повідомлення # 45 | 08:57
А я люблю романтику,меня это заводит.Люблю смотреть на закат солнца,я считаю это не банальным.Люблю его встречать на берегу реки с бутылкой красного полусладкого вина.

Добавлено (16.02.2008, 09:57)
---------------------------------------------
И самое главное чтобы с любимой девушкой.Или просто хорошой подругой.

I"ll be back!!!!!!!!!!
Гугля

Повідомлення # 46 | 18:25
Glead,
Quote (Glead)
Люблю смотреть на закат солнца,я считаю это не банальным.Люблю его встречать на берегу реки с бутылкой красного полусладкого вина.

КРррРасата)) Невже в наш час ще залишилися романтики?? happy happy
Glead
Оратор

Повідомлення # 47 | 08:07
Авжеж!!

I"ll be back!!!!!!!!!!
chekky
Новачок

Повідомлення # 48 | 13:49
я тож люблю романтику, но её тож должно быть в меру

Побєда
Профі

Повідомлення # 49 | 10:58
Кожна людина розуміє слово "романтика" по-своєму, тому бачення романтики у кожногог різне. Для когось романтика - це коли троянди, свічки, а для когось - просто відчуття, що ти потрібен...

chekky
Новачок

Повідомлення # 50 | 12:08
Лично для меня одного чувства мало, чтоб назвать это романтикой cool

Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Что Вам нравится в противоположном поле? (Опишите человека своей мечты.)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: