Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 1 з 11
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Люди про людей » Как Россия относиться к Украине (отношения людей, и правительства)
Как Россия относиться к Украине
Cowboy
Гігант думки
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 1 | 17:14
Пару дней назад ездил на северный кавказ, конкретно в Адыгею, вся россия говорит о том что Украина начала воину с грузией, продавала оружие, стреляи наши солдаты по русским, и вообще Украинская нация очень плохая, и т.д.
Очень обидно было, и некомфортно, такое чевство что скажи что я Украинец, затоптали-б на месте, вот так вот
Кто что думает?

Додано (16.11.2008, 18:14)
---------------------------------------------
И кстати по телевизору тоже Россияне гнобят Украинскую нацию...

Ride-to-live
MSbot
Гігант думки
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 2 | 17:57
Та я б цих москалів посадив би на кол!!! Вони вобще афігели пользуються нами як можуть...

Гість

Повідомлення # 3 | 18:02
Гы да ладно так и есть. Нация у нас такая, лишь бы спионерить где-то да что-то. Хитры, наглые и тупые. Лижем Америке задницу, а дружить то с Россией надо, она у нас под боком а не Америка за океаном, которая в гробу видала нас и Россию.
Cowboy
Гігант думки
Рівень зауважень

Повідомлення # 4 | 18:11
Вот и я о том-же, просто когда меня спрашивали зачем вы продавали Грузии оружие, и стреляли в Русских парней, я отвечал что я не продавал, и не стрелял.
Правительство у нас зажралось, плохое, и. т.д., хотя не факт что если б у меня была такая власть и такие деньги, я б небыл таким

Ride-to-live
MSbot
Гігант думки

Повідомлення # 5 | 19:06
Та у нас ніколи не буде нормальної влади в країні!!! Пока я не буду президентом

Cowboy
Гігант думки
Рівень зауважень

Повідомлення # 6 | 19:56
а можна я? smile

Ride-to-live
MSbot
Гігант думки

Повідомлення # 7 | 20:05
Cowboy, Та геть без питань!!! Якщо ти будеш піклюватися про нас

Cowboy
Гігант думки
Рівень зауважень

Повідомлення # 8 | 20:11
Дуже буду пиклуватыся!

Ride-to-live
MC_Serega
Гігант думки
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 9 | 23:50
Гы... Серёга да тебя никто не пустит даже близко к президентскому креслу:-).

KEEP IT REAL
Cowboy
Гігант думки
Рівень зауважень

Повідомлення # 10 | 07:24
Смешки смешками, а мне кажеться что что-то скоро будет

Ride-to-live
MC_Serega
Гігант думки

Повідомлення # 11 | 07:59
Ага,будет... как всегда одно и тоже

KEEP IT REAL
MSbot
Гігант думки

Повідомлення # 12 | 08:07
MC_Serega, Подивимось!!!

MC_Serega
Гігант думки

Повідомлення # 13 | 08:10
Россия вечно будет попускать Украину

KEEP IT REAL
Cowboy
Гігант думки
Рівень зауважень

Повідомлення # 14 | 13:12
до тих пор пока не положит себе под ноги smile

Ride-to-live
Леонiд
Профі
Репутація: 2

Повідомлення # 15 | 23:10
Хлопцi! Не тiльки Росii, а й iншим передбачливим краiнам вигiдно мати добрих сусiдiв - менше витрат на рiзнi армii i iнше. А по однiй мiсцевосцi не треба судити за всiх. Я наприклад чув i бачив та й зараз в Iнтернетi можу знайти що угодно - свара на сварi, часом забувають з чого й почали. Добре що не в реалi. Бiдну iсторiю таскають, як дiтлахи кiшку - кожен собi - рвуть. Кому це вигiдно? А пригадайте казку "Як лисиця сир дiлила?" Дiлила-дiлила (вирiвнювала-вiдкушувала) - поки не наiлась smile
Про трагедiю в серпнi. Ми не полiтики, але недобре, що гинули люди - хто за грошi, хто мобiлiзований - iх батькам тепер все рiвно. Маємо хоч дорогий, але урок - недавно вперше напряму заговорили мiж собою про мир Азербайджан та Вiрменiя. Бо вигiдно обом.
До теми. Обом нашим краiнам вигiдно мати стабiльнi уряди, добрi вiдносини - полiтичнi, економiчнi. Бо "лисиць" багато навколо - доберуться скрiзь! ? Не забули, що у вас - центр Европи? Непоганий приклад вона дає.
А змiни й правда будуть. В однiй великiй краiнi змiниться перший керiвник - iх керiвник. Добре буде, коли усiм вiд цього - й нам з вами - покращає. Менше криз рiзних буде. А газети я не читаю, рiзнi проплаченi шоу не дивлюсь - Iнтернету вистачає! Сайт - моя газета! Що напишете - то й читаю! cool
....
Взагалi то дii урядiв на сайтах обговорювати не прийнято - з поваги до iх виборцiв. Такi правила: щоб поважали тебе, поважай себе сам, не опускайся до ображення iнших. Сила поважає силу.

Повідомлення відредагував Леонiд - Понеділок, 17.11.2008, 23:22

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

MC_Serega
Гігант думки

Повідомлення # 16 | 08:05
Леонiд, браво, целую поэму накатали!

KEEP IT REAL
Cowboy
Гігант думки
Рівень зауважень

Повідомлення # 17 | 08:33
Леонiд, Браво! Люблю надпись на воротах Асвенсума! Каждому своё wink

Ride-to-live
Леонiд
Профі

Повідомлення # 18 | 19:51
Не поэму а оперу. Могу и прокурору! smile
Живу я в небольшом городе и не в центре страны - все среднее. Прямо скажу, что не заморачивается народ - кто и откуда приехал? А вот когда заканчивали строить мою фабрику - российско-"импортную" (я застал эти дела), так кроме западноевропейских специалистов (и строителей со Средней Азии) - были и монтажники с Украины. Ребята с Кривого Рога. Их здесь ценили, еще не раз после этого приглашали работать.
И я будучи в той же Александровке чтото не заметил какого то недоверия от людей, когда узнавали откуда я.
А вот мои фото про Питер видели - я там специально разыскал площадь Мациевича? Был без плана города - так встречные люди "довели" до места, они вообще то знали кто такой Лев Мациевич - первый летчик и изобретатель-моряк. Но как приятно было мне говорить им, что я земляк этого человека! А в некрополь Александро-Невской Лавры я добрался, когда там почти никого не было. Какой то работник - довольно приличного вида - узнав, откудая - не только провел до могилы Л.Мациевича, рассказав что сам его уважает как героя, но и показал недалеко могилу другого тоже погибшего тогда летчика - одессита Уточкина!

Повідомлення відредагував Леонiд - Вівторок, 18.11.2008, 19:52

leonid@olexandrivka.info

Arder
Шановний
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 19 | 21:25
Тут казали що українці: „Нация у нас такая, лишь бы спионерить где-то да что-то. Хитры, наглые и тупые.”
Я думаю що тут справа не в нації, тут вже діло принципу!!! Україна з Росією по характерам дуже схожі на двох сварливих сусідок. Якщо курка захворіла то це значить сусідка отруїла, якщо твою калітку собака обісцяв – значить це сусідський собака і його треба отруїти!
Україна та Росія це приклад поки що натуральності відносин між людьми, цими відносинами ми показуємо іншим, що ми поки ще живі люди, і відносини одне з одним у нас також живі а не награні.
І ще хочу сказати на рахунок того що - „Нация у нас такая, лишь бы спионерить .......”
Якщо розібратися то на Україні чистих українців напевно і не найдеш, тільки й того що в паспорті в графі національність, Українець написано. А якщо до кожного пильніше придивитися... Наприклад в мені тече і Російська кров і Польська, а в паспорті я Українець. (я розумію що середовище в якому я виховувався багато чого дає, але гени я думаю переважають все рівно)
Ще до сусідів хочу повернутися! Нашими сусідами є не тільки Росія, а і багато інших країн, але конфлікти тільки чомусь з Росією! Тож діло не в Нації, якби ми такими поганими були то нас би всі сусіди не любили, а так нас всі сусіди люблять, а от Росії ми чомусь не до вподоби!
Думаю що Україна тут ні до чого! Мені колись говорила бабуся: - „якщо ти старший то ти розумніший, а якщо ти розумніший то повинен відповідати за дії своєї меншої сестрички!”

Повідомлення відредагував Arder - Вівторок, 18.11.2008, 22:03

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
Cowboy
Гігант думки
Рівень зауважень

Повідомлення # 20 | 22:00
Arder, +1, и ещё выной всему правительство, есть даже такие професии как посорить 2-е страны...
1человек при желпнии , ну конечно с достубом до комуникаций и т.д. может посорить 2-а огромных народа.
Если мы ругаемся, значет это кому-то нада smile

Ride-to-live
Леонiд
Профі

Повідомлення # 21 | 21:57
+2 Cowboy! Ранiш жили як дiти в однiй сiмї - багато чи бiдно. Тепер як замiжнi сестри - сусiдки. Можна жити мирно, навiть тин не городити, а можна за кожну курку - що забiгла не туди - й грядку сестрi витоптати?
А хто бачив на Кавказi як живуть по кiлька сiмей в одному дворi з батьками? Порядок повний i повага, та й онуки приглянутi, сусiди поважають (Натяк на Евросоюз smile )
Щодо нацiй. А як її визначати - навчiть? Бо в iнших країнах є тiльки поняття - громадянство (США наприклад).

Arder: Слова "„Нация у нас такая, лишь бы ..." i подiбне говорять провокатори, нашi з вами недруги, не слухай iх. I бабуся твоя мудрi слова говорила, так на дiлi й робиться, правда не усiм "друзям" наших держав це до вподоби. А з Кавказом нехай полiтики розбираються на переговорах, це iх робота. Якраз саме й почались переговори.

...Новий Ургал - "столиця" схiдного БАМу, друге за розмiрами пiсля Тинди красиве мiсто. Будував Укрбуд. Бiльшiсть старших людей ще не забули рiдну мову, так хто вони? На фото - мозаiка з вокзала Нового Ургала, ii нашi земляки робили довго, не поспiшаючи. I тепер як нова!

Автор фото Антон Павлов (аспирант из Питера, в январе 2008 г.г. побывал там, подарил мне диск с фото).
http://antonpavlov.ru/pictures/200801241452%20-%20bam08_4/19.jpg
Його слова про Ургал:"Морозец в Ургале стоял что надо )). Настало время снова посетить вокзал. И сфотографировать такое вот мозаичное пано от братьев-украинцев, строивших эту станцию"

Звернiть увагу - на картинi нiякоi полiтики. Ще Горбачова не було тодi.
Додатки: 3391657.jpg(125Kb)

Повідомлення відредагував Леонiд - Четвер, 20.11.2008, 16:05

leonid@olexandrivka.info

Cowboy
Гігант думки
Рівень зауважень

Повідомлення # 22 | 09:41
Гарно, и в тему smile

Ride-to-live
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Люди про людей » Как Россия относиться к Украине (отношения людей, и правительства)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: