Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Люди про людей » Как Россия относиться к Украине (отношения людей, и правительства)
Как Россия относиться к Украине
Cowboy
Гігант думки
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 1 | 17:14
Пару дней назад ездил на северный кавказ, конкретно в Адыгею, вся россия говорит о том что Украина начала воину с грузией, продавала оружие, стреляи наши солдаты по русским, и вообще Украинская нация очень плохая, и т.д.
Очень обидно было, и некомфортно, такое чевство что скажи что я Украинец, затоптали-б на месте, вот так вот
Кто что думает?

Додано (16.11.2008, 18:14)
---------------------------------------------
И кстати по телевизору тоже Россияне гнобят Украинскую нацию...

Ride-to-live
MSbot
Гігант думки
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 2 | 17:57
Та я б цих москалів посадив би на кол!!! Вони вобще афігели пользуються нами як можуть...

Гість

Повідомлення # 3 | 18:02
Гы да ладно так и есть. Нация у нас такая, лишь бы спионерить где-то да что-то. Хитры, наглые и тупые. Лижем Америке задницу, а дружить то с Россией надо, она у нас под боком а не Америка за океаном, которая в гробу видала нас и Россию.
Cowboy
Гігант думки
Рівень зауважень

Повідомлення # 4 | 18:11
Вот и я о том-же, просто когда меня спрашивали зачем вы продавали Грузии оружие, и стреляли в Русских парней, я отвечал что я не продавал, и не стрелял.
Правительство у нас зажралось, плохое, и. т.д., хотя не факт что если б у меня была такая власть и такие деньги, я б небыл таким

Ride-to-live
MSbot
Гігант думки

Повідомлення # 5 | 19:06
Та у нас ніколи не буде нормальної влади в країні!!! Пока я не буду президентом

Cowboy
Гігант думки
Рівень зауважень

Повідомлення # 6 | 19:56
а можна я? smile

Ride-to-live
MSbot
Гігант думки

Повідомлення # 7 | 20:05
Cowboy, Та геть без питань!!! Якщо ти будеш піклюватися про нас

Cowboy
Гігант думки
Рівень зауважень

Повідомлення # 8 | 20:11
Дуже буду пиклуватыся!

Ride-to-live
MC_Serega
Гігант думки
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 9 | 23:50
Гы... Серёга да тебя никто не пустит даже близко к президентскому креслу:-).

KEEP IT REAL
Cowboy
Гігант думки
Рівень зауважень

Повідомлення # 10 | 07:24
Смешки смешками, а мне кажеться что что-то скоро будет

Ride-to-live
MC_Serega
Гігант думки

Повідомлення # 11 | 07:59
Ага,будет... как всегда одно и тоже

KEEP IT REAL
MSbot
Гігант думки

Повідомлення # 12 | 08:07
MC_Serega, Подивимось!!!

MC_Serega
Гігант думки

Повідомлення # 13 | 08:10
Россия вечно будет попускать Украину

KEEP IT REAL
Cowboy
Гігант думки
Рівень зауважень

Повідомлення # 14 | 13:12
до тих пор пока не положит себе под ноги smile

Ride-to-live
Леонiд
Профі
Репутація: 2

Повідомлення # 15 | 23:10
Хлопцi! Не тiльки Росii, а й iншим передбачливим краiнам вигiдно мати добрих сусiдiв - менше витрат на рiзнi армii i iнше. А по однiй мiсцевосцi не треба судити за всiх. Я наприклад чув i бачив та й зараз в Iнтернетi можу знайти що угодно - свара на сварi, часом забувають з чого й почали. Добре що не в реалi. Бiдну iсторiю таскають, як дiтлахи кiшку - кожен собi - рвуть. Кому це вигiдно? А пригадайте казку "Як лисиця сир дiлила?" Дiлила-дiлила (вирiвнювала-вiдкушувала) - поки не наiлась smile
Про трагедiю в серпнi. Ми не полiтики, але недобре, що гинули люди - хто за грошi, хто мобiлiзований - iх батькам тепер все рiвно. Маємо хоч дорогий, але урок - недавно вперше напряму заговорили мiж собою про мир Азербайджан та Вiрменiя. Бо вигiдно обом.
До теми. Обом нашим краiнам вигiдно мати стабiльнi уряди, добрi вiдносини - полiтичнi, економiчнi. Бо "лисиць" багато навколо - доберуться скрiзь! ? Не забули, що у вас - центр Европи? Непоганий приклад вона дає.
А змiни й правда будуть. В однiй великiй краiнi змiниться перший керiвник - iх керiвник. Добре буде, коли усiм вiд цього - й нам з вами - покращає. Менше криз рiзних буде. А газети я не читаю, рiзнi проплаченi шоу не дивлюсь - Iнтернету вистачає! Сайт - моя газета! Що напишете - то й читаю! cool
....
Взагалi то дii урядiв на сайтах обговорювати не прийнято - з поваги до iх виборцiв. Такi правила: щоб поважали тебе, поважай себе сам, не опускайся до ображення iнших. Сила поважає силу.

Повідомлення відредагував Леонiд - Понеділок, 17.11.2008, 23:22

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

MC_Serega
Гігант думки

Повідомлення # 16 | 08:05
Леонiд, браво, целую поэму накатали!

KEEP IT REAL
Cowboy
Гігант думки
Рівень зауважень

Повідомлення # 17 | 08:33
Леонiд, Браво! Люблю надпись на воротах Асвенсума! Каждому своё wink

Ride-to-live
Леонiд
Профі

Повідомлення # 18 | 19:51
Не поэму а оперу. Могу и прокурору! smile
Живу я в небольшом городе и не в центре страны - все среднее. Прямо скажу, что не заморачивается народ - кто и откуда приехал? А вот когда заканчивали строить мою фабрику - российско-"импортную" (я застал эти дела), так кроме западноевропейских специалистов (и строителей со Средней Азии) - были и монтажники с Украины. Ребята с Кривого Рога. Их здесь ценили, еще не раз после этого приглашали работать.
И я будучи в той же Александровке чтото не заметил какого то недоверия от людей, когда узнавали откуда я.
А вот мои фото про Питер видели - я там специально разыскал площадь Мациевича? Был без плана города - так встречные люди "довели" до места, они вообще то знали кто такой Лев Мациевич - первый летчик и изобретатель-моряк. Но как приятно было мне говорить им, что я земляк этого человека! А в некрополь Александро-Невской Лавры я добрался, когда там почти никого не было. Какой то работник - довольно приличного вида - узнав, откудая - не только провел до могилы Л.Мациевича, рассказав что сам его уважает как героя, но и показал недалеко могилу другого тоже погибшего тогда летчика - одессита Уточкина!

Повідомлення відредагував Леонiд - Вівторок, 18.11.2008, 19:52

leonid@olexandrivka.info

Arder
Шановний
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 19 | 21:25
Тут казали що українці: „Нация у нас такая, лишь бы спионерить где-то да что-то. Хитры, наглые и тупые.”
Я думаю що тут справа не в нації, тут вже діло принципу!!! Україна з Росією по характерам дуже схожі на двох сварливих сусідок. Якщо курка захворіла то це значить сусідка отруїла, якщо твою калітку собака обісцяв – значить це сусідський собака і його треба отруїти!
Україна та Росія це приклад поки що натуральності відносин між людьми, цими відносинами ми показуємо іншим, що ми поки ще живі люди, і відносини одне з одним у нас також живі а не награні.
І ще хочу сказати на рахунок того що - „Нация у нас такая, лишь бы спионерить .......”
Якщо розібратися то на Україні чистих українців напевно і не найдеш, тільки й того що в паспорті в графі національність, Українець написано. А якщо до кожного пильніше придивитися... Наприклад в мені тече і Російська кров і Польська, а в паспорті я Українець. (я розумію що середовище в якому я виховувався багато чого дає, але гени я думаю переважають все рівно)
Ще до сусідів хочу повернутися! Нашими сусідами є не тільки Росія, а і багато інших країн, але конфлікти тільки чомусь з Росією! Тож діло не в Нації, якби ми такими поганими були то нас би всі сусіди не любили, а так нас всі сусіди люблять, а от Росії ми чомусь не до вподоби!
Думаю що Україна тут ні до чого! Мені колись говорила бабуся: - „якщо ти старший то ти розумніший, а якщо ти розумніший то повинен відповідати за дії своєї меншої сестрички!”

Повідомлення відредагував Arder - Вівторок, 18.11.2008, 22:03

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
Cowboy
Гігант думки
Рівень зауважень

Повідомлення # 20 | 22:00
Arder, +1, и ещё выной всему правительство, есть даже такие професии как посорить 2-е страны...
1человек при желпнии , ну конечно с достубом до комуникаций и т.д. может посорить 2-а огромных народа.
Если мы ругаемся, значет это кому-то нада smile

Ride-to-live
Леонiд
Профі

Повідомлення # 21 | 21:57
+2 Cowboy! Ранiш жили як дiти в однiй сiмї - багато чи бiдно. Тепер як замiжнi сестри - сусiдки. Можна жити мирно, навiть тин не городити, а можна за кожну курку - що забiгла не туди - й грядку сестрi витоптати?
А хто бачив на Кавказi як живуть по кiлька сiмей в одному дворi з батьками? Порядок повний i повага, та й онуки приглянутi, сусiди поважають (Натяк на Евросоюз smile )
Щодо нацiй. А як її визначати - навчiть? Бо в iнших країнах є тiльки поняття - громадянство (США наприклад).

Arder: Слова "„Нация у нас такая, лишь бы ..." i подiбне говорять провокатори, нашi з вами недруги, не слухай iх. I бабуся твоя мудрi слова говорила, так на дiлi й робиться, правда не усiм "друзям" наших держав це до вподоби. А з Кавказом нехай полiтики розбираються на переговорах, це iх робота. Якраз саме й почались переговори.

...Новий Ургал - "столиця" схiдного БАМу, друге за розмiрами пiсля Тинди красиве мiсто. Будував Укрбуд. Бiльшiсть старших людей ще не забули рiдну мову, так хто вони? На фото - мозаiка з вокзала Нового Ургала, ii нашi земляки робили довго, не поспiшаючи. I тепер як нова!

Автор фото Антон Павлов (аспирант из Питера, в январе 2008 г.г. побывал там, подарил мне диск с фото).
http://antonpavlov.ru/pictures/200801241452%20-%20bam08_4/19.jpg
Його слова про Ургал:"Морозец в Ургале стоял что надо )). Настало время снова посетить вокзал. И сфотографировать такое вот мозаичное пано от братьев-украинцев, строивших эту станцию"

Звернiть увагу - на картинi нiякоi полiтики. Ще Горбачова не було тодi.
Додатки: 3391657.jpg(124.8 Kb)

Повідомлення відредагував Леонiд - Четвер, 20.11.2008, 16:05

leonid@olexandrivka.info

Cowboy
Гігант думки
Рівень зауважень

Повідомлення # 22 | 09:41
Гарно, и в тему smile

Ride-to-live
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Люди про людей » Как Россия относиться к Украине (отношения людей, и правительства)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: