Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 2 з 4«1234»
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Сходняки :) » Неформали ау? (пункти кучкування)
Неформали ау?
DarkWitch
Профі
Репутація: 19
Нагороди: 18

Повідомлення # 26 | 15:02
Boriska,ну что ж поговори..... smile

Додано (31.05.2008, 16:02)
---------------------------------------------
Гугля, мне 20

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
NAILBOMB
Читач
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 27 | 09:59
PUNK RULEZZZ!!!!! А скажіть будь ласка,тут є фани "SEPULTURA" "SLAYER" "SOULFLY" і тд.тп?

СЛАВА ИЛЛИЧУ!!!
DarkWitch
Профі

Повідомлення # 28 | 11:07
NAILBOMB,ПАНКИ ХОЙ!Так є фани,я якраз один з їх представників

TheShadoW
Моцк :)
Репутація: 10

Повідомлення # 29 | 11:18
Только пустые разговоры. А когда ж мы встретимся все ?
Minerva
Гігант думки
Нагороди: 14

Повідомлення # 30 | 12:35
NAILBOMB,
:-)) я теж одна з представників шанувальників таких гуртів і не тільки..хочу додати, що ти маєш вишуканий смак:-))

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
DarkWitch
Профі

Повідомлення # 31 | 18:41
TheShadoW,в контакте проверь своих друзей)я тебя добавляла,а ты чего то меня за друга не считаешь)

Гугля
Моцк :)
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 32 | 02:01
Таксссс... Чего то на пустых разговорах мы застряли, и тема по немножку начинает покрываться толстым слоем пили... Помоему пора договорится о чем то конкретном... smile
Знач так. Народ, до 1го сентября осталось 10 дней, и я думаю, что всем будет удобно собраться до 1го=)...
А вот сейчас давайте напишем, кому и когда удобнее? В период с 21.08 до 31.08... Я могу практически в любой вечер...или не вечер smile
Слушаю предложения: кто будет, когда удобно, когда не удобно...? happy
Побєда
Профі
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 33 | 11:53
Я могу "практически" в любой вечер, но не днем - работаю.

...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
Arder
Шановний
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 34 | 12:18
Після 18:00 що дня завжди радий зустрітися!

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
DarkWitch
Профі

Повідомлення # 35 | 15:09
Давайте вечерком в любой день!

em4eg
Новачок

Повідомлення # 36 | 09:50
а есть здесь эмо????с ярко выраженой эмовской внешностью???

Всё в порядке,
Всё просто супер,
Всё в порядке
Я просто умер...
DarkWitch
Профі

Повідомлення # 37 | 16:32
em4eg, Нету....эмо-это переходной возраст...после 16 попустит...и не будешь уже плакать,а станешь Мужчиной и потянуться к тебе люди smile smile smile

Arder
Шановний
Рівень зауважень

Повідомлення # 38 | 19:37
DarkWitch, Гарно підмічено!!! biggrin

em4eg
Новачок

Повідомлення # 39 | 19:41
DarkWitch, если бы ты общалась с трушными нефорами, тогда так не писала бы...

Всё в порядке,
Всё просто супер,
Всё в порядке
Я просто умер...
Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 40 | 09:03
em4eg,
хто такі в твоєму розумінні "трушні нефори"?..складається враження,що ти трохи утріруєш саме поняття неформальної субкультури, де бути одним з представників зовсім не означає відповідно вдягати і перебудовувати свою поведінку згідно "ГОСТів" спарвжнього панка чи то емо...адже будь-кого можна вирядити в стилі "а-ля рокер", зробити "могильний макіяж" і тд...АЛЕ...тип мислення, своя індивідуальна філософія, музичний смак і зовсім інші "антипопсодіскацєчні" погляди на життя, і в першу чергу-яскраво виражена індивідуальність, характер (де немає натяку на закос під інших)- ось справжні компоненти даного неформальського руху.

..підтримую думку ДаркВітч і Ардера, згодна з тим, що емо- це скоріш підліткова субкультура, де він чи вона просто прагнуть якось виділити себе(протест) з поміж інших. проте, як зазначають психологи, коли емо вже за 18 років- це вже свого роду відхилення..
на кінець, кричати на все горло і махати руками :""я -панк(емо, гот, рокет тд)!, не такий як ви всі інкубаторні!"-це прояв дитячості і нерозуміння справжнього стану речей і музики як такої

em4eg
Новачок

Повідомлення # 41 | 09:53
Minerva, хех...якщо ти в душі згідний з якоюсь суб-культурою, то ти і одягатися будеш...а так в Олександрівкі я небачив ніодного нефора, хоча тут ви розказуете шо вони є...бути нефором це не значить слухати музику, це ще потрібно одягатися відповідно, мати зачіску в треш стилі, філософію знати і мати відповідне світосприйняття...при невиконанні хоча б одного з цих пунктів неможливо бути нефором...
а нарахунок емо я незгідний!

Всё в порядке,
Всё просто супер,
Всё в порядке
Я просто умер...
Arder
Шановний
Рівень зауважень

Повідомлення # 42 | 10:12
em4eg, Якщо ти не згодний з тим що, Емо це таки перехідний вік, тоді покажи мені Емо якому 60 років, або хоч 45р.!
Я наприклад, навіть уявити не можу, 45-ти річного чоловіка який вже має двоє дітей, сім‘ю, жінку, і щоб от такий дядька був Емо. Життя вже загартувало його, і тепер як не крути в нього вже двоє дітей яких потрібно захищати, а не в кутку плакати!
Ти я так розумію також мужиком ростеш (ну звичайно якщо орієнтація в нормі), і коли в тебе будуть діти, і роками ти будеш набагато доросліший, думаю що згадаєш ті часи коли ти був Емо з посмішкою! smile

em4eg
Новачок

Повідомлення # 43 | 11:22
Arder, є знайомі котрим по 20-25 років і вони емо) ти просто знаєш про емо тільки незначну долю, і то по слухах, от тому ти так і пишеш!

Всё в порядке,
Всё просто супер,
Всё в порядке
Я просто умер...
Arder
Шановний
Рівень зауважень

Повідомлення # 44 | 11:57
em4eg, Кожна людина є хазяїном свого життя, кожна людина має право жити так, як вона вважає за потрібне, і якщо людина зробила свій вибір для себе, то це є для неї Вірою, Надією і Любов‘ю, це те що для людини святе, те що вона буде захищати!!!
В даний період твого життя, вибір який ти будеш відстоювати і яким ти будеш жити, це є рух Емо! Я розумію, що признати для себе і показати іншим що ти неформал це не легко, пережити момент коли на тебе показують пальцями, це також не легко, вважаю що кожна людина роблячи такий крок в середині стає сильнішою!
Нічого проти неформалів ніколи не мав, у мене є знайомі і Емо і Готи і Рокери і Панки, і з усіма находжу мову, мені навіть цікаво пізнати якусь нову субкультуру і поспілкуватися з неформальними людьми!
Тож бажаю тобі триматися і вірити в те, що для тебе є символом твого внутрішнього світу і бути незламним та сильним духом!!!

em4eg
Новачок

Повідомлення # 45 | 12:37
Arder, дякую, а скільки ти мені можеш дать років? просто те що ти писав до мене невідноситься...

Всё в порядке,
Всё просто супер,
Всё в порядке
Я просто умер...
Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 46 | 14:25
em4eg,
зрозуміла твою позицію smile але виникає зустрічне питання..уяви дві ситуації:
1)..сидять в парку нехай чоловік з пять молодих осіб(до 30років),пьють пиво, грають на гітарі..всі вони полюбляють музику(в даному випадку треш, рок, готику і т.дт), розуміють її зміст і взагалі вважають частиною свого життя..АЛЕ: одяг не вказує на принадлежність до субкультури неформалів
2)..сидять в центрі міста ті ж чоловік 5, пьють пиво, грають на гітарі..і всім своїм виглядом показують загальний протест проти субкультури попс..АЛЕ: вони слухають "важку" музику лише для підкреслення свого іміджу анархіста, мало розуміючи її суть..
..то хто тут буде нефором а хто лише псевдочастиною даної субкультури?
...як приклад з власного життя скажу одне: в мене багато знайомих, котрих в повній мірі можна вважати неформалами з їхнього типу мислення і способу життя..в ту ж чергу прикольно виглядають камянські підлітки-панки, котрі зовні-100процентні нефори...поки не починаєш з ними розмовляти..тоді враження кардинально змінюється.показуха і нічого більше:-)

Додано (17.09.2008, 15:25)
---------------------------------------------
Arder,
повністю підтримую твою думку, особливо за емо)..

Ystina
Гігант думки
Репутація: 13
Нагороди: 7

Повідомлення # 47 | 14:30
em4eg, шановний, в одному з постів ти написав, що тобі 17 років cool

Єдина й неповторна
Arder
Шановний
Рівень зауважень

Повідомлення # 48 | 15:35
Ystina, Я думав років 18!

em4eg, А Minerva таки права! Не одяг робить людину незвичайним, сутність людини повинна бути незвичайна, і нема різниці чи ти в одязі чи без! Стиль одягу це вже як наслідки, атрибутика, того чи іншого крику душі, але ніяк не навпаки!
Тож, потрібно прислухатися до голосу який говорить в тобі, і бути тим ким ти є в середині, а прикидатися тим, чи іншим і підстроюватись під інших, і з за того що це тобі здається круто, непотрібно, від того толку мало!

em4eg
Новачок

Повідомлення # 49 | 16:59
потрібно щоб і одяг і зачіска також показували!це невід'ємна сутність щоб світосприйняття і одяг були відповідними.!
З.Ы. з ваших постів зрозуміло що трушних нефорів нема! з іншими людь ми які лише по світосприйняттю нефори нецікаво...

Всё в порядке,
Всё просто супер,
Всё в порядке
Я просто умер...
Ystina
Гігант думки
Репутація: 13
Нагороди: 7

Повідомлення # 50 | 17:17
em4eg, навіть якщо ти великий дядька чи тьотінька- гот, панк, рокер чи ще хтось там і працюєш в державній установі- одяг повинен відповідати тому іміджу,який є в тій організації, де ти працюєш,тому що всі при костюмах і галстуках.... а в тебе просто будуть проблеми з начальником, тому шо наше старе покоління нічого подібного не признає.....а в неробочий час -будь - ласка -можна будь як показувати те, до якої субкультури ти належиш...

Єдина й неповторна
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Сходняки :) » Неформали ау? (пункти кучкування)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: