Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 1 з 11
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Цікаво знати » Армія України (За чи проти?)
Армія України
NAPALM22
Оратор
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 1 | 17:48
Хотів давно запитати, чи є ще тут хлопці які служили в армії окрім патріота?
Цікаво знати як хто відноситься до служби, чи потрібна вона взагалі, і в кого які враження?

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 2 | 22:02
Раніше коли мій батько служив тоді була потрібна, вони бігали по горам маршброски, вистрілювали патрони мішками, навчались єдиноборствам і те де і пре дре. А зараз в армії саме більше развлєчєніє це ходить стройовим шагом і щіпать травичку на плацу, ну і звістно бички собирать. Короче мій висновок- не потрібна. Виключення тільки коли хочиш іти в органи служить тоді прийдеця помарширувать трохи.

Додано (23.06.2012, 22:02)
---------------------------------------------
З.И. Це стосуєця не всих війсь а основної маси, думаю є такі війська які дадуть неабияку фізичну підготовку ну їх мало.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор

Повідомлення # 3 | 16:23
Уважаємий, я маю на увазі сучасну армію, не ту конну чи козацьку в які служив твій батько. Я знаю що раніше армія була не такою

Патріот
Шановний

Повідомлення # 4 | 18:50
NAPALM22, Вобщето козаки патрони мішками не вистрілювали, це так, к твойому свєдєнію.

модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 5 | 19:37
Сам в армии не был, но закончил военку.

Когда были на сборах, то занимались только щипанием травки на аеродроме и топтанием раздолбаного плаца. На стрельбеще вообще ходили, по-моему, только раз.

Поэтому считаю что армия должна быть по контракту. Там должны служить те кто действительно этого хочет. Тогда там будут хорошо подготовленные бойцы и профессионалы в своей профессии. Конечно же там должна быть зарплата не 1500 грн., а хотябы 1500 долларов, и конечно же жесткий хороший отбор кадров. А та армия которая сейчас есть у нас в Украине никому не нужна, и толку от нее мало. Как уже выше сказал Патриот, в современной армии тренируются не солдаты, а дворники, маляры, уборщики и прочие занятные профессии.

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
NAPALM22
Оратор

Повідомлення # 6 | 20:51
Патріот, Звісно що ні! вони їх і виготовляти тоді ще не вміли! Твій батько також мішками їх вистрілювати не міг, в ті времена замість автомата давали лопати..Мішками навіть на войні не вистрілюють...вищитають з зарплати..тим більше наш вояка краще руками задавить, а патрони продасть..або на метал

Додано (24.06.2012, 20:51)
grantand, Полностью согласен с тобой..Но контрактная армия в украине это в пределах фантастики.. Во первых контрактникам надо платить, и вовторых чтобы быть контрактником надо отслужить срочку, знать устав.. А еще армию не отменит государство никогда, это же бесплатная рабочая сила! Один солдат хуевый-заменяет трактор новый! Я думаю не зря это придумано

Повідомлення відредагував NAPALM22 - Неділя, 24.06.2012, 20:52

Destroyer
Новачок
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 7 | 22:38
Армія ТАК!!! Всі должні служить на благо Великій Україні.
Патріот
Шановний

Повідомлення # 8 | 23:52
Нашо нам служить на благо україни якшо на нас ніхто не нападає, а як нападе то толку од нас з лопатами мало буде. Мені кажиця нас тільки молдавія боїця.

Destroyer
Новачок

Повідомлення # 9 | 16:01
Quote (Патріот)
Мені кажиця нас тільки молдавія боїця.

Похуй что пушек и топлива мало
Лопатой дадим мы врагу по ебалу
Minerva
Гігант думки
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 10 | 21:32
я вважаю. що кожен чоловік мае пройти армію в обовязковому порядку, а особливо сучасний. тут справа не тільки в самій назві "армія", бо всі ви правильно помітили, що крім миття унітазів та будівництва дач генералів і тому подібного там толкового заняття нема. Але. ця організація хоть трохи робить з хлопців чоловіків, дійсно мужніх і на пару сантиметрів вищих. і в обовязковому порядку туди мають піди всі метросексуали, слюнтяї і різні їм подібні. з особистого життя вже впевнилась, шо все-таки армія міняе чоловіка і в більшості випадків на краще

Додано (26.06.2012, 21:32)
Destroyer, або з рогатки всіх повбиваем

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру

Повідомлення # 11 | 22:26
Minerva, наверное смотря где служить. По рассказам моих знакомых, армия тот же пионерский лагерь. Ну разве что развлечений поменьше. Может быть они не служили в каких-то спец. частях где все чуть серьезней. Но то что я слышал, то наша современная армия уже не является какой-то такой ступенью которая делает из парней мужиков.

NAPALM22
Оратор

Повідомлення # 12 | 22:54
Minerva,
в обовязковому порядку туди мають піди всі метросексуали, слюнтяї і різні їм подібні. з особистого життя вже впевнилась, шо все-таки армія міняе чоловіка і в більшості випадків на краще
155% згідний! Доказано, провірено!

Додано (26.06.2012, 22:49)
Minerva, як на мене то вже краще траншеї копати та в ОЗК бігати, чим ходити в голубенькій футболочці, салатових шльопанцях, та ще й з мамою під ручку

Додано (26.06.2012, 22:54)
grantand, Прикол армии не в том что лагерь или не лагерь..А проверка выносливости, нервов и психики..Лопата, траншея, плац- это херня..Армия просто дает возможность вылезать из дерьма, притом без чьей либо помощи..Это мое мнение..И мне кажется для некоторых она просто необходима

Повідомлення відредагував NAPALM22 - Вівторок, 26.06.2012, 22:55

Destroyer
Новачок

Повідомлення # 13 | 23:16
Було б ще краще шоб туди йшли всї підряд, а то всякі там мажори туди не йтимуть, їх просто откуплять і все
Патріот
Шановний

Повідомлення # 14 | 08:36
Нашо нада там всі підряд, всяких слюнтяїв в армію, а хароші пацани хай сидять на гражданнкі.

grantand
Гуру

Повідомлення # 15 | 08:52
Quote (NAPALM22)
grantand, Прикол армии не в том что лагерь или не лагерь..А проверка выносливости, нервов и психики..Лопата, траншея, плац- это херня..Армия просто дает возможность вылезать из дерьма, притом без чьей либо помощи..Это мое мнение..И мне кажется для некоторых она просто необходима

Так вот в том то и штука, что сейчас в армии не тренируется ни воля, ни выносливость, ничего. Скажу за себя. Ну вот выгнали нас в полдень на жару травку на аэродроме щипать. Что у меня тут тренируется? А ничего кроме хитрожопости. Потому что можно травку щипать медленно и сидеть при этом в тени крыла самолета. Никого особо не волнует сколько травы ты там выщипал, главное чтобы чем-то занят был.

Раньше армия была пожестче мне кажется. Могу судить только из рассказов моего дядьки, который служил два года в 1987 году. Вот там была и дедовщина и солдатов больше напрягали, и физически и психически. Тогда действительно было жестко. Но опять же, может такая армия есть и сейчас в каких-то отдельных частях. Но я пока о такой армии не слышал.

Патріот, у тебя как в армии было? Напряги были? В каком году служил?

NAPALM22
Оратор

Повідомлення # 16 | 10:50
grantand,
сейчас в армии не тренируется ни воля, ни выносливость, ничего
как раз ты не прав..Сейчас в армии жеще все..и дедовщина похлеще..при союзе было строже..дедовщина заключалась только в том что дух работал вместо деда..А сейчас и работает, и пизды получает..не ест и не спит..Да и требования сейчас пожеще..К примеру если ты слышал о такой части как была в кременчуге аэромобильный погран отряд? Армия ссср против этих условий просто детский лепет. При союзе просто был порядок..Я тоже многое наслышан..Но считаю современную укр армию намного жестокой чем когда то была..во всех параметрах..Физо покруче, дедовщина тоже. Я не беру во внимание всякие там саперы, или ракетчики, потому как их вообще за войска не считаю

Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 17 | 20:27
Патріот,
Quote (Патріот)
Нашо нада там всі підряд, всяких слюнтяїв в армію, а хароші пацани хай сидять на гражданнкі.

можна і так, тільки як установить цей фільтр? кожен вважае себе харошим і аж ніяк не біжить в армію. але е випадки, де і армія безсильна. деяких людей і вона не виправляе. наведу приклад. мій брат і його близькі друзі всі служили в армії, повернулись геть другими людьми, змінились в кращу сторону. а от мій один знайомий прослужив рівно 3 місяці, при чому сам дуже хотів в армію. потім розплакався мамі шо там не дають жарених пиріжків, заставляють дуже рано вставать і пахать як негр. то його мама забрала додому бистренько. і зараз цей хлопець так і ходе жуе соплі і тримаеться за мамину юбку, хоч скоро буде 30років. а може б дослужив нормально, і зараз би став іншою людиною.
ну і як сказав Напалм,
Quote (NAPALM22)
як на мене то вже краще траншеї копати та в ОЗК бігати, чим ходити в голубенькій футболочці, салатових шльопанцях, та ще й з мамою під ручку
от таким хлопцям навіть страшно ножа дати хліб різати, ато ще пальчика поране і розплачеться

Destroyer
Новачок

Повідомлення # 18 | 22:15
Quote (NAPALM22)
Я не беру во внимание всякие там саперы, или ракетчики, потому как их вообще за войска не считаю

Зараз це основны войська. А интересно яку та признаеш. Коннецей на танк?
NAPALM22
Оратор

Повідомлення # 19 | 22:54
Destroyer, Признаю аеромобільні (вдв), прикордонні..та мабуть і все..інші вважаються стройбатом

Додано (27.06.2012, 22:48)
Destroyer,

Зараз це основны войська.
Бо ці віська восновном строять хати військовим..метуть вулиці, розгружають вагони..копають траншеї..і тд. тп..І це все притом безплатно..через те вони і основні

Додано (27.06.2012, 22:54)
Minerva,

тільки як установить цей фільтр?
А фільтр повинен буть візуальний..Такі признаки: Прийшов в воєнкомат блондінчик в очках зелених, в джинсових шортіках в обтяжку..в задньому карманчику шортіків виглядуе облєгчьонна пачка мальборо..Жує жувачку..постійно виймае мобільний телефон і пише смс..улибається, або звонить короткочасними вигуками..Притом він повинен прийти з мамою..мама ж в свою чергу проходить вмєсто нього комісію..Отакий фільтр..таких зразу до стінки, відрізати двох сантиметрового дзюрика, замазати зеленкою..і сразу грузити штабелями в газон на розпрєдєлітєль..

Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 20 | 22:34
NAPALM22, отакий фільтр якраз був би в тему. щоб з таких сопляків і робили вояк. ти ще допиши там біленькі тапочки і маленький торчащий ірокезік.

Destroyer
Новачок

Повідомлення # 21 | 22:43
а в жидів і жінки в арміїї служать. Скоро і в нас так буде. В нас же 100 жидів у власті.
Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 22 | 08:20
Destroyer, жінкам хватае родів і місячних ітак терплять в десять раз більше чоловіків, тому не бачу смисла їм служити, бо тоді вже реально назва "сильний пол" аж ніяк не буде стосуватися чоловічої статі

Патріот
Шановний

Повідомлення # 23 | 15:17
Згоден трохи з мінервою, нізя бабів в армію брать, вони не зможуть ходить всі в одінаковій одежі і перестріляють одна одну.

Destroyer
Новачок

Повідомлення # 24 | 07:58
Патриот не перестриляють бо не було б з чого. Лопата не стриляе
Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 25 | 21:04
Destroyer, все одно повбивали б одна одну навіть нігтями.
Додатки: 8641340.jpg(90Kb)

Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Цікаво знати » Армія України (За чи проти?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: