Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 1 з 11
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Пошук людей » Пошук давнього приятеля
Пошук давнього приятеля
PILIGRIM
Читач
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 1 | 21:18
Звертався до відвідувачів форуму з проханням допомогти в пошуках старого знайомого, а зараз зрозумів, що можливо наплутав щось із прізвищем. Переглядав давні фотографії і знайшов фото тієї людини котру шукаю буду вдячний якщо хтось впізнає його і відгукнеться, або допоможе з ним зв'язатися, бо маю для нього дуже цікаву і приємну новину, яка з'ясувалася після нашої останьої зустрічію
Фото не дуже гарне, але сподіваюся впізнати людину по ньому можна. Дуже сподіваюся на допомогу в своїх пошуках, буду вдячний за будь-яку інформацію.
Додатки: 4211920.tif(56Kb)
PILIGRIM
Читач

Повідомлення # 2 | 01:18
Quote (PILIGRIM)
Переглядав давні фотографії і знайшов фото тієї людини котру шукаю буду вдячний якщо хтось впізнає його і відгукнеться, або допоможе з ним зв'язатися, бо маю для нього дуже цікаву і приємну новину, яка з'ясувалася після нашої останьої зустрічію
Фото не дуже гарне, але сподіваюся впізнати людину по ньому можна. Дуже сподіваюся на допомогу в своїх пошуках, буду вдячний за будь-яку інформацію.
Додатки: 0354981.tif(56Kb)
Ystina
Гігант думки
Репутація: 13
Нагороди: 7

Повідомлення # 3 | 11:22
PILIGRIM, шановний, якість фото не задовольняється, тому щоб хтось упізнав потрібну людину, необхіднобільше інформації про неї smile

Єдина й неповторна
Reita
Читач

Повідомлення # 4 | 17:19
кто знает игорья вишневского 42-44 лет.мы вместе учились в Калининграде в 85-88 году
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Пошук людей » Пошук давнього приятеля
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: