Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 1 з 11
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Подорожі » Олександрівка - Головківка
Олександрівка - Головківка
grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 14:39
Продовжуючи тему велотуризму можу сміливо вже відмітити галочкою с. Головківку яку я освятив своєю присутністю цієї суботи, звісно ж на веліку. Ось декілька фото.

А біля Гранкар'єра є класний ставок де можна добре відпочити, і порибалити і покупатися.

Хотів забрати знак додому як пам'ятку про подорож.

Також в Головківці дуже класні краєвиди. Це треба бачити лише на власні очі, на фотках це не дуже добре видно.

"Миру мир" ось які раніше були позитивні і оптимістичні надписи в колхозах, а зараз теж полюбляють писати слово з трьох букв на стінах, але не "мир".
Додатки: 5757639.jpg(144Kb) · 1572581.jpg(144Kb) · 0184459.jpg(143Kb) · 3774150.jpg(144Kb) · 8758696.jpg(121Kb) · 7789245.jpg(128Kb) · 8590440.jpg(130Kb) · 0721625.jpg(49Kb) · 1367551.jpg(113Kb) · 7922097.jpg(95Kb)

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Arder
Шановний
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 2 | 20:01
grantand, Просто супер! Аж заздрісно! :). А скільки туди кілометрів, і яка це область?!

Додано (10.08.2008, 21:01)
---------------------------------------------
Було б чудово круіз-турне по Олександрівському р-н., зробить з палатками, казанком з кашею, гітарою та вудками. Можна і десь далі, але я думаю що проїхати по всьому кордону нашого району було б достатньо. Це просто дуже весело 100%!!!!
Мені завжди подобались селянські люди. Вони привітно та приязно відносяться до гостей свого села, і нагодують і теплим молоком пригостять зовсім незнайому їм людину. Я раніше, ще в школі, частенько бував в різних селах нашого р-н., на ВЕЛИКУ їздив і завжди мріяв Туристом покататися на велосипеді з палаткою, самому далеко не заїдеш, а ось команди не було з ким поїхати так і загубилась моя мрія!

Повідомлення відредагував Arder - Неділя, 10.08.2008, 20:00

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
DarkWitch
Профі
Репутація: 19
Нагороди: 18

Повідомлення # 3 | 20:47
grantand, Arder, Головківка-це моє улюблене село,тому що воно мені дуже рідне,там живуть усі мої родичі.Село дуже гарне,знаходиться в Чигиринському районі Черкаської області,від Олександрівки недалеко.Поряд з Головківкою знаходиться Холодний яр і Мотроненський монастирь.Місця чудові,варто відвідати,і як зазначив Антон,-класні краєвиди.Просто словами неможливо описати)))))

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 4 | 21:43
Arder, до Головківки від Олександрівки приблизно 25 км. Щодо таких експедицій, то вже плани є але вони масштабніші за Олександрівський район, плануємо обїхати Кіровоградську область. Поки що всі плани висять в повітрі, як тільки вони стануть конкретнішими і більш реальнішими я думаю що про це буде оголошено на сайті і всі бажаючі зможуть приєднатися до групи. Поки не хочу забігати наперед і більш нічого конкретнішого сказати не можу.

DarkWitch, так, там багато різних чудових місць які слід відвідати, є що подивитися )

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Arder
Шановний
Рівень зауважень

Повідомлення # 5 | 22:13
grantand, Уже зацікавлений!!! Буду чекати. cool

Додано (10.08.2008, 23:13)
А в Голоківку обовязково потрібно потрапити! Фото просто супер, особливо біля ставка на камінні!

Повідомлення відредагував Arder - Неділя, 10.08.2008, 22:15

ксюха
Профі
Репутація: 9
Нагороди: 2

Повідомлення # 6 | 22:21
Arder, как я тебя понимаю) так люблю где то покататься, посмотреть на местные достопримечательности... вот бы классно было всем вместе куда то поехать!
Arder
Шановний
Рівень зауважень

Повідомлення # 7 | 22:31
ксюха, Жага до подорожі це у тебе напевно сімейне biggrin Все в твоїх руках!!! smile
На Голоківку, на великах я тільки за (в любий момент)! Навіть фізично розім’ятись буду радий, окрім того побачити гарну місцину!

Повідомлення відредагував Arder - Неділя, 10.08.2008, 22:32

ксюха
Профі
Репутація: 9
Нагороди: 2

Повідомлення # 8 | 10:11
Arder, за семейное это ты прям в точку!!! biggrin
Cowboy
Гігант думки
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 9 | 08:40
Мы в 2002-2004 очень любили по району путишевствовать smile только на мото, и в Головковке были. Иногда под настроение таки подорожи даже лучше чем мчаться по хайвэю, поля пшеницы, сояшныкив smile красота! Завидую.

Ride-to-live
kvv3000
Читач
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 10 | 10:45
grantand. ти молодець, що знайшов час подорожувати по рідних краях.....тим більше на велосипеді..Я свого часу часто подорожував саме на вело. ( середина 90-х) тому, що автобуси майже не ходили....На жаль не має фото...Зокрема за маршрутами: Несватково - Олександрівка - Ясенове, Несватково - Юрчиха - Кам'янка, Несватково - Бандурово.
Уже на авто побували у Бовтишці, Розуміївці (зокрема на Бондарському), Підлісне ( там ставочок не поганий + природа), Михайлівка ( карєр). Чигирин - Медведівка - Мотронинський монастир - Буда.
Так що було б бажання - у нас є де подорожувати.......

Додано (25.02.2009, 11:45)
grantand. ти молодець, що знайшов час подорожувати по рідних краях.....тим більше на велосипеді..Я свого часу часто подорожував саме на вело. ( середина 90-х) тому, що автобуси майже не ходили....На жаль не має фото...Зокрема за маршрутами: Несватково - Олександрівка - Ясенове, Несватково - Юрчиха - Кам'янка, Несватково - Бандурово.
Уже на авто побували у Бовтишці, Розуміївці (зокрема на Бондарському), Підлісне ( там ставочок не поганий + природа), Михайлівка ( карєр). Чигирин - Медведівка - Мотронинський монастир - Буда.
Так що було б бажання - у нас є де подорожувати.......

Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Подорожі » Олександрівка - Головківка
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: