Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 1 з 212»
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Подорожі » Олександрівка - Кам`янка
Олександрівка - Кам`янка
grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 01:20
Літо 2006 було чи не найвеселіше за останні роки. Саме цього літа вирішивши якось урізноманітнити свій відпочинок я зі своїм однокласником Коломійченком Ігорем, купили собі по велику. Було вирішено вибрати чудовий сонячний день і влаштувати собі таку маленьку подорож по найближчим населеним пунктам.

Ось і настав цей день - 15 липня 2006 року. Сонце вже жевріє за горизонтом, повітря свіже, небо чисте, пташки співають свої ранкові пісні, бажаючи одна одній доброго ранку. Так, деньок і справді починався добре. Чудовий, навіть трішки особливий ранок, який обіцяв веселу подорож.

Спакував в рюкзак декілька бутербродів, повісив на шию mp3-плеєр, накинув спортивку і рівно в 6:00 ранку вийшов з будинку. Біля під’їзду мене вже чекав Ігор на велику. Забравши свого «залізного коня» з гаражу, ми вирушили в подорож.

Кайф! Сонце вже виглянуло із-за горизонту, висунувши свої перші промені почало шарити ними по землі. Ми їдемо по дорозі в сторону Косарів, в навушниках звучить «Океан Ельзи», легені наповнені свіжим повітрям, ноги постійно крутять педалі і здається що так можна їхати вічність. Емоції і відчуття які переживаєш в ці моменти важко передати, треба лише спробувати! Це дійсно кайф!

А ось і перший привалочний пункт під назвою «Косарі». На годиннику 6:48. На камеру мобільного телефону фіксуємо себе напроти дорожнього знаку.

Привал вирішено було зробити біля Косарського ставка. Як же там класно в цей час. Тихо, вода вкрита ніжним туманом (шкода що на фото цього не видно). Сонце піднімалося все вище і гріло ще дужче, і ми з Ігорем вирішили прийняти ранкову ванну. Кайф! Вода в річці тепла та м’яка, ніхто не кричить та не хлюпається біля тебе, як це буває на цьому ставку після 17:00 коли сюди збігаються відпочивальники.

Прийнявши ранкову ванну та трішки обсохнувши вирушили далі. До Кам’янки їхали довше. Велики у нас нові, спортивні сідла розраховані невідомо для кого чи для чого почали натирати наші «задні місця». Тому сідла ми обмотали своїми спортивками, стало трохи краще. І ось, нарешті, в 8:45 ми дісталися до дорожнього знаку з написом «Кам’янка» і зафіксували цей момент. Далі до міста вже лишилося трошки.

В’їхавши в місто, зупинилися біля якогось магазину. В цілях поповнення сил затрачених на дорогу було вирішено випити по бутилочці пива «Оболонь» :). Відновивши сили, поїхали кататися по місту. Фоткали все що бачили. А бачили ми ось що:

1. Якусь капличку. Що це і як вона називається я не знаю. Якщо хтось знає буду радий почути.

2. Стадіон.

3. З'їхавши по ступенькам, поїхали далі в парк. В парку ж відразу надибали пам’ятник архітектури. Недалечко від цього пам’ятника лежить камінюка на якій приліплено меморіальну дошку.

4. Потім піднялися по схилу і потрапили в парк. В цьому парку знайшли декілька пам’ятників і ось таку стіну.

Покатавшись і трошки відпочивши, в 10:00 виїхали в зворотній путь. Але додому поверталися іншою дорогою. Взяли курс на с. Юрчику.

А ось власне і дорожній знак при в’їзді на територію с. Юрчихи. Неподалік від цього знаку ми зробили привал і доїли свої бутерброди.

Далі закінчився асфальт і почалися поля. Сонце вже висіло досить високо в небі, нагрівало землю і безжалісно смажило наші тіла. Втома давалася в знаки, ноги запаралися в красовках, сидіти на велику було вже складно, дуже боліли сідниці (після подорожі вони боліли ще з тиждень ).

Хвилин через 40 ми вже були в Ігоря дома. Пили воду, вмивалися та продивлялися фотографії своєї подорожі.

Подорож наша закінчилася близько 12:00. Всього вона зайняла близько 6 годин. Проте я ані трошки не жалкую. Залишилося багато приємних (сідла без матюків не згадуються) вражень та спогадів. Це дійсно в кайф! Хочеться поїхати ще, і хочеться поїхати ще далі  !
Додатки: 1089237.jpg(22Kb) · 9509648.jpg(13Kb) · 5996825.jpg(32Kb) · 6228687.jpg(33Kb) · 0910880.jpg(30Kb) · 3912777.jpg(24Kb) · 8771260.jpg(36Kb) · 2913689.jpg(42Kb) · 4008902.jpg(16Kb) · 4365075.jpg(38Kb)

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Леонiд
Профі
Репутація: 2
Нагороди: 5

Повідомлення # 2 | 18:37
Вiдмiнно Антон! А якби були велiки ХВЗ, то ми б прочитали й про Смiлу!? Я пацаном не раз "подорожував" вашим маршрутом.
А в Кам янку варто поiхати просто на день - побувати в парку, музею О.С.Пушкiна, П.I.Чайковського. До речi, саме в Кам янцi вiдбувались (i знiмались ) важливi епiзоди фiльму "Звезда пленительного счастья" - про жiнок декабристiв. А який Тясмин в Кам янцi - це не наш струмок!

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

Minerva
Гігант думки
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 3 | 20:57
grantand,
той будиночок, що ти назвав "капличкою", насправді має іншу назву - "зелений млинок". саме тут збиралися декабристи. від млинка був розташований підземних хід до гроту(зобреженому на твоєму фото). раджу ще відвідати музеї, там докладніше дізнаєшся цікаві факти з історії міста).
..взагалі, в Кам'янці багато цікавих історичних пам'яток, на які варто звернути увагу

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Леонiд
Профі

Повідомлення # 4 | 23:32
Так от у тому млинку збирались декабристи, про щось розмовляли, щось планували. А "мiсцевий" мельник - все те тайком записував. Потiм усiх i "здав", бо то був таємний агент 3-го вiддiлення з Петербурга, для чого його й прислали. Це правда - в музею узнаєте детальнiше.

leonid@olexandrivka.info

Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 5 | 16:36
Леонiд,
цікава інформація, навіть й не чула про таке, хоча й багато знаю з історії міста..дякую))

Boriska
Шановний
Нагороди: 3

Повідомлення # 6 | 12:06
Minerva, приїду в літню відпустку то обов'язково відвідаю Кам'янку і заїду до Вас в гості. P.S: твій браток Сашко

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
Леонiд
Профі

Повідомлення # 7 | 13:38
До мене їхати далеченько, але буду радий бачити! Бо моє мiсто має вже 625 рокiв! Це Тiхвiн, Ленiнградськоi областi
А в Тiхвiнi "живе" родич Сашка - потiм з ним познайомлю.
Додатки: 5795995.jpg(146Kb)

Повідомлення відредагував Леонiд - Субота, 08.03.2008, 13:41

leonid@olexandrivka.info

Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 8 | 14:25
Леонiд,
ого! яка краса! вражаюче...але (вибачте за грубість), що ви робите в Україні?
Boriska,
а я знала що це ти) кам'янку справді варто відвідати, особливо влітку. у нас дуже гарно і майже чистенько))

queen_viki
Новачок
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 9 | 06:35
а я теж була в Кам'янці...та в Кам'янському державному літературно-меморіальному музеї О.С.Пушкіна та П.І.Чайковського побувала...мені сподобалося!і всім раджу відвідати)))

на фото: пістолі для дуелі - саме з таких було вбито Пушкіна

Додатки: 8032034.jpg(59Kb)
queen_viki
Новачок

Повідомлення # 10 | 06:44
---
Додатки: 8499746.jpg(73Kb)
queen_viki
Новачок

Повідомлення # 11 | 06:47
---
Додатки: 6778620.jpg(123Kb)
Леонiд
Профі

Повідомлення # 12 | 17:07
Олю! (Minerva) На пряме питання - пряма вiдповiдь: В iнтернетУкраiнi я роблю те ж що й усi. Спiлкуюсь, шукаю та дiлюсь своєю iнформацiею. Правда не люблю грубощi, обмеженiсть декого(жаль iх!) А ще є й iншi цiкавi сайти й заняття - був би час! sad
Давайте й далi дiлитись "спогадами" про своi подорожi, пригоди, цiкавi подii.

Повідомлення відредагував Леонiд - Понеділок, 10.03.2008, 17:12

leonid@olexandrivka.info

Ystina
Гігант думки
Репутація: 13
Нагороди: 7

Повідомлення # 13 | 17:14
Тоді виникає ще одне питання- як часто Ви, Леоніде, буваєте в Україні в реалі, і коли були останній раз?

Єдина й неповторна
Леонiд
Профі

Повідомлення # 14 | 17:54
Не частiше одного разу на рiк, в вереснi 2007го. По фоткам видно. Далi не загадую

leonid@olexandrivka.info

grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 15 | 17:57
Ystina, Леонiд, здається мені що ваша розмова починає виходити за рамки теми, пропоную вам поспілкуватися в інших місцях...наприклад в аські чи в чаті.

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Boriska
Шановний

Повідомлення # 16 | 17:46
Minerva, незнаю чи чистенько у вас там чи ні але Кам'янку влітку обов'зково відвідаю. Ти сестрички головне жди і я обов'зково приїду до Вас.

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
Ystina
Гігант думки
Репутація: 13
Нагороди: 7

Повідомлення # 17 | 18:33
я чула, що в Кам'янці гарно, тепер при гарній погоді і вільному часі обов'язково відвідаю визначні місця!

Єдина й неповторна
Zergus
Новачок
Репутація: 1

Повідомлення # 18 | 10:02
!!!Міні-подорож до Кам"янки!!! Супер, мі тож раньше такие путишествия устраивали..... Это было КРУТО!!! Вот теперь думаю мож и мне молодость вспомнить :))

© Кто смотрел в небо сквозь стропы, не будет смотреть на жизнь сквозь пальцы...
© Состоятельные люди никогда не будут экономить, они просто своруют побольше...
Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 19 | 11:12
Boriska,
аякже, приїжай! biggrin
Ystina, якщо потрібен буде екскурсовод- звертайся до мене) дуже буду рада

Cowboy
Гігант думки
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 20 | 08:22
Когда жил в александровке, часто ездил на Ставок в Косари купаться , а потом к товарищу в Камянку, но я на мотыке smile

Ride-to-live
MC_Serega
Гігант думки
Репутація: 8

Повідомлення # 21 | 10:53
А мы с друзьями часто ездили в Каменку на дискотеку в "Сайгон". Слышал что он сейчас уже не работает?! а жаль... sad

KEEP IT REAL
Cowboy
Гігант думки
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 22 | 21:49
ДА! В сайгон часто ездили, говорят там росторгуев даже выступал, но мы тогда недоехали sad товарищь на пол-дороги поламался

Ride-to-live
F2air
Оратор

Повідомлення # 23 | 21:06
Сайгон - Колиба - цікави місця в місті Кам"янка - де збирається вся молодь)))))) Кам"янка мале містечко - але цікаве своєю ландшафтністю!
Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 24 | 18:43
MC_Serega, зараз сайгон втратив свою популярність, його витіснили конкуренти..якшо хочеш реально приемно відпочить то краще відвідать "кобилу, тобіш колибу"(гарний інтерьер, відносно дешеві ціни і великий вибір меню) або "за склом"(теж класний інтерьер, велике приміщення, проте дорогувато)

MC_Serega
Гігант думки
Репутація: 8

Повідомлення # 25 | 16:54
Minerva, эммм, был я в "Колыбе" с рабочим визитом... впринципе не плохо, отдохнуть можно))

KEEP IT REAL
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Подорожі » Олександрівка - Кам`янка
Сторінка 1 з 212»
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: