Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 1 з 11
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » Курілка » Подарунок на День Святого Валентина
Подарунок на День Святого Валентина
MSbot
Гігант думки
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 14:30
Дорогі закохані юзери хотілось би почути від вас пропозиції, що можна подарувати дівчині на День Святого Валентина? І звичайно аналогічно буде корисно щось і дівчатам підказати, що можна подарувати чоловікам. Чекаємо на ваші варіанти!

Minerva
Гігант думки
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 2 | 23:06
моїй знайомій коханий подарував велику коробку червону у формі серця, він її змайстував сам чи з плотного картону, чи з пластику. всередині поділив на секції, в кожній розклав цукерки і шоколадки. Також він надув багато кульок, які літали під стелею. а до ниток були привязані маленькі згорнуті бумажки (на них він понаписував компліменти різні). Це оригінальний і недорогий варіант привітання, який міг би використати хлопець. Дівчата - натури романтичні, обовязкого оцінять старання. 
Ще варіант - подарувати букет з паперових квітів, де приховані цукерки. Можна купити багато маленьких шоколадок, але обгорнути їх в обгортки, де були з зображені ваші спільні романтичні фото. 
Ну а чоловікам, я думаю, треба щось практичніше, їм такі няшні подаруночки не підійдуть. Тому нам, дамам. треба почесати хорошеньку репу...)))або вигадати шось еротичне

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
stanislavatrach
Читач
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 3 | 08:58
Ми з чоловіком домовились, що коли є фінансова можливість дарувати один одному подорож. Не обов'язково кудись далеко. Просто, щоб можна було спокійно провести час разом. Ще до одруження ми з чоловіком, їздили в Трускавець. Дуже приємні спогади. Родзинкою всього відпочинку стала ванна біля ліжка)))Ви розумієте, що все відбувалось навколо неї. А давай подивимось кіно у ванній))а давай просто посидимо у ванній)) Класно було. Рекомендую!
78cheri
Читач

Повідомлення # 4 | 10:36
Дуже гарним подарунком стане набір посуду, наприклад http://www.origin-kitchen.com.ua/test-snt/35494-3715-2020-.html, з сердечками в тему)
AmourTier
Читач

Повідомлення # 5 | 21:16
Подорож то є найкращий подарунок! А якщо не вистачає грошей на романтичну поїздку до зимового Львова чи то Києва, можно просто сходити в хороше кафе. Запам'ятовуються враження, а не витрачена на них сума.
Frida
Читач

Повідомлення # 6 | 09:08
Цитата stanislavatrach ()
Родзинкою всього відпочинку стала ванна біля ліжка)))Ви розумієте, що все відбувалось навколо неї.

Вы меня вдохновили своими воспоминаниями. Пытаюсь спроектировать такую спальню в собственном доме ( мы как раз заканчиваем отделку) , но не знаю насколько практично, если спальня из дерева http://millwood.in.ua/spalni , а другую муж просто не приемлет, будет соседствовать с "мокрой зоной" ?
Беллатрикс
Читач

Повідомлення # 7 | 13:49
О, не лише у мене чоловік - практик)) На 14 лютого він запросив зранку мене до компа, відкрив каталог жіночого взуття https://ecco.com.ua/catalog/zhinoche-vzuttya/ - і запропонував вибрати собі обновку на літо)) Власне у мене є босоніжки і мокасинчики легкі і обновки в плани не входили, тому було дуже несподівано і приємно! smile
gyra
Читач

Повідомлення # 8 | 12:20
Ессо хорошая обувь сам люблю
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » Курілка » Подарунок на День Святого Валентина
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: