Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 1 з 11
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » Курілка » За що любиш Україну? (патріоти є?)
За що любиш Україну?
Minerva
Гігант думки
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 1 | 10:46
за що любити нашу неньку-Україну? дитячий патріотизм все більше покривається чорним брудом наших політиків, і залишаються лише реалії які кожного дня відчуваємо з новим подорожчанням цін тощо.
так, це- моя батьківщина, де я зростала, мені не байдужа її доля, подобається українська мова.але..за що ж хвалити нашу державу? де заклопотані видаванням чергового закону про введення двох мов, наприклад, в той час, коли наявні більш важливі нерозвязані питання, коли діти зростають без батьків. які поїхали в чужі "ворожі" країни, де їм дадуть гроші! чого не скажеш про свою рідну країну...де в дитячому садку і то більше дисциплінованості, ніж в Верховній Раді!

якось спілкувалася з іноземною 10-літньою дівчинкою, яка сказала :" мій тато каже. що ви всі ходите на справжній "золотій" копалині, але не можете нахилитися і подивитись собі під ноги"

Додано (17.06.2008, 11:46)
---------------------------------------------
..ой з напливу емоцій зробила помилку в слові Україна biggrin

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
MSbot
Гігант думки
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 2 | 12:19
Minerva, Я люблю її за те що вона Україна - моя Батьківщина!!! А москалів нада ...ть. Я б нехотів народитись в якійсь іншій країні! Тут хоть де-не-де залишилось чисте повітря, а в інших країнах одні гази!!!

Boriska
Шановний
Нагороди: 3

Повідомлення # 3 | 12:37
Да жизнь не очень, но стараться есть для чего. Ведь она наша страна, хоть и не заботится про нас. А я её люблю за то што нигде нет таких прекрасных мест природы :-)

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
Ystina
Гігант думки
Репутація: 13
Нагороди: 7

Повідомлення # 4 | 19:44
Я ПИШАЮСЯ КРАЇНОЮ-НЕНЬКОЮ-УКРАЇНОЮ за кущ калини біля причілка, за криницю на подвірї, за колосисте жовте поле, за мову рідну барвінкову,за народ наш працьовитий і завзятий, степи родючі і сади крилаті, за двох лебедів на воді і жулавлика на селі, за сміх веселий та дитячий і за всі свої невдачі....

Єдина й неповторна
Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 5 | 11:58
Ystina, романтичний патріотизм))..але одною "калиною і криницею" довго не проживеш:-)
мені більше подобається сам менталітет наших людей, ніж іноземців..проте хотілося б щоб у нашій країні були створені нормальні умови для повноцінного розвитку кожної особистості

grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 6 | 12:34
Люблю за зиму, осень, весну и лето, за лес вместо джунглей, за то что народ попроще, за кумовство и взятки, за то что не Зимбабве, за Александровку, за Динамо Киев...которые сейчас превратилось в черти-что, за Шахтера...за то что я тут родился...вот пока за это....просто я в других странах не бывал, не с чем сравнивать.

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Ystina
Гігант думки
Репутація: 13
Нагороди: 7

Повідомлення # 7 | 16:15
про те які б негаразди не траплялися, як би мені погано не жилося на Україні- я пишаюся тим, що я тут народилася, виросла, і залишаюся звичайною українкою,
і давайте домовимося -про що все таки розмовляємо -про те, за що ми любимо Україну, чи про те, які умови створені для існування

Єдина й неповторна
Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 8 | 21:20
Ystina,
але і умови теж впливають на любов до батьківщини. ІМНО.. взагалі любов-для мене поєднує всі ці компоненти)

Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » Курілка » За що любиш Україну? (патріоти є?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: