Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 1 з 11
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » Курілка » Падонковський сленг (новий сленг чи знущання над рідною мовою)
Падонковський сленг
Ystina
Гігант думки
Репутація: 13
Нагороди: 7

Повідомлення # 1 | 12:50
Слова такі як Превед, Дефачка, Чмоки, Красавчег, Автар и тому подібне часто використовуються в розмовній мові- ваше ставлення до цього. Це новий сленг чи знущання над рідною мовою???Хто що скаже???

Єдина й неповторна
Minerva
Гігант думки
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 2 | 12:10
а що саме маєш на увазі під таким сленгом?.."викаблучування гламурних осіб", використання мату для "крутизни" чи свій варіант?

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Ystina
Гігант думки
Репутація: 13
Нагороди: 7

Повідомлення # 3 | 12:19
Minerva, просто твоє ставлення до нього, до всіх слів, які часто вживаються в мові і які добавляють новогу тону мові

Єдина й неповторна
Леонiд
Профі
Репутація: 2
Нагороди: 5

Повідомлення # 4 | 20:42
Наверное есть два вида сленга - упрощенная речь (часто у отдельных специалистов) экономит время. Те же диспетчера разные - сокращают или заменяют новыми некоторые термины)
У "отдельных групп населения" - вне связи с возрастом и положением - почти то же плюс желание выделиться (или наоборот - скрыться) из общей массы. Не путать с жаргоном - там сознательно почти все слова меняются на другие.
Сленг сначала всегда новый cool , потом уже или совершенствуется или исчезает. Отдельные, формально "неправильные" слова могут войти и в норму. Пример - транзистор (полупроводниковый триод!) - благодаря "упорству" не знающего этого толкования населения - употребляют теперь и как транзисторный радиоприемник(содержащий десятки транзисторов!)
Minerva "...викаблучування гламурних осіб" - или выпендреж" ? biggrin
А на речь сленг влияет постольку, поскольку на нем обостряют (обращают) внимание. Как растение - не поливайте - и завянет!

Повідомлення відредагував Леонiд - Субота, 19.07.2008, 20:45

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

BenGAMEn
Новачок
Репутація: 5
Нагороди: 3

Повідомлення # 5 | 17:57
Quote (Леонiд)
Пример - транзистор (полупроводниковый триод!) - благодаря "упорству" не знающего этого толкования населения - употребляют теперь и как транзисторный радиоприемник(содержащий десятки транзисторов!)

Ха я нещитаю что это употребление незнающего этого толкования насиления, даж как раз наоборот это осознанное название. Как лучше сказать радиоприемник на транзисторах или рааааадддииоооппррриииееемммммннннииииккк наааааааа ппппоооооллллууппрроооввоодддннииккоооввыыыхххх ттттрррииииоооодддддаааааааааахххххх????????? А нащет сленга, так я и есть тот самый паддонок, вот ток сленг у меня для связки слов:) Ставлюсь до него токо плохо когда трех этажными матами розговаривают подростки(12-16) чтоб якобы показать свою крутизну..... УБИЛ БЫ.....

Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » Курілка » Падонковський сленг (новий сленг чи знущання над рідною мовою)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: