Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 1 з 212»
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Особистий погляд на розвиток містечка » Допоможемо Олександрівці стати кращою
Допоможемо Олександрівці стати кращою
MSbot
Гігант думки
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 00:03
Буду говорити коротко і по темі. На минулій неділі я говорив з нашим депутатом Андрієм Миколайовичом. Тема нашої розмови була про ремонт лавочок на дружбі і покраска лавочок на сквері. Я написав йому листа з проханням допомогти у їх ремонті. Андрій відгукнувся зразу після написання мого прохання і надіслав своє депутатське звернення. Так от лавочки на дружбі повинні зробити на протязі 2 тижнів. Будемо чекати результати.

Також було піднято питання про відновлення показу фільмів у будинку культури. Щоб нам повернули хоч якийсь кінотеатр. І також мене ще найбільше вразила та ситуація, що у нас біля дружби стоїть майже розваляний дитячий майданчик! Бачив також звернення Андрія Миколайовича в якому він просить нашого голову здається точно не пам'ятаю створити на цьому місці новий майданчик. Але за нього так ніхто і не береться. Андрій Миколайович порадив збирати підписи від молодих сімей, та я думаю і від всіх людей Олександрівки і нести ці скарги в ці інстанції котрі цим займаються, щоб роботи над майданчиком почались здійснюватись...
Отже до чого я веду. Давайте наберемо групу людей і вийдемо в центр Олександрівки, щоб зібрати якомога більше підписів і передати їх Андрію Миколайовичу, який їх відправить куди потрібно!!!

Все що стосується дитячого майданчику можна обговорити
в новій темі, яка йому присвячена "Дитячий майданчик"

grantand
Гуру
Репутація: 24

Повідомлення # 2 | 09:19
Надо бы сделать фотографии лавочек ДО и ПОСЛЕ. И сюда выложить.

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
MSbot
Гігант думки

Повідомлення # 3 | 09:27
grantand, Андрюха вже це зробив!!!

Ystina
Гігант думки
Репутація: 13
Нагороди: 7

Повідомлення # 4 | 19:35
MSerega, я не зможу зявитись в центрі найближчим часом, тому допишіть в списках smile

Єдина й неповторна
MSbot
Гігант думки

Повідомлення # 5 | 11:04
Ystina, А підпис твій, що підробити???

Ystina
Гігант думки

Повідомлення # 6 | 20:27
MSerega, написати прізвище, імя, нік , місто, рік народження - все по чесному smile

Повідомлення відредагував Ystina - П`ятниця, 03.08.2012, 20:30

Єдина й неповторна
Патріот
Шановний
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 7 | 23:29
Господа, шо ви робите... Ви шо не знаєте як в україні бюрократія процвітає ? Будете з тими підписами ганять до нових віників. І за Устіну можиш смєло розписуваця, ніякий хєр не буде той підпис зрівнювать.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
MSbot
Гігант думки

Повідомлення # 8 | 01:42
Ystina, Там треба лише Прізвище, Ім'я і по Батькові. --- Підпис..
Патріот, Я планував вийти у неділю на базар де куча народу буде і там це все дело промутить

Патріот
Шановний

Повідомлення # 9 | 00:12
Краще скиньтесь по 10 рублів, вкладіть в ммм через год отримайте у 800 разів більше і на виручені кошти побудуйте майданик.

модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 10 | 08:25
Патріот, якшо таким методом. як ти кажеш, то можна чекати на майданчик цілу вечность і діти наші родять по парі внучат, а майданчика і не буде. МММ - це вже пройдений етап і всі впевнилися, що це звичайна піраміда,яка приречена на провал. ну І метод ем-сергія також малоефективний і наврят чи принесе якийсь результат, ну по крайній мірі в камянці не приніс би,вже пробували.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
MSbot
Гігант думки

Повідомлення # 11 | 09:07
Minerva, Ми будемо пробувати... Може щось і вийде

MSbot
Гігант думки

Повідомлення # 12 | 11:41
Сьогодні зібрав вже 15 підписів. Було дуже жарко тому пішов додому

Патріот
Шановний

Повідомлення # 13 | 14:55
Quote (Minerva)
МММ - це вже пройдений етап і всі впевнилися, що це звичайна піраміда,яка приречена на провал.

Канєшно піраміда, багато людей прошлий раз озолотилися, стали мєсними князьками, виїхали за кордон і те де і пре дре. Я тоже хочу заробити на піраміді яка колись розвалиця. Пока все іде нормально smile

Додано (05.08.2012, 14:55)
---------------------------------------------
Ну а вам к сожалєнію прийдеця заробляти тільки чесним трудом і бідкаця коли в україні стане харашо жить.

MSbot
Гігант думки

Повідомлення # 14 | 16:04
Патріот, Перейдіть будь-ласка з цієї теми в тему про МММ. Тут ми обговорюємо зовсім іншу тему

Minerva
Гігант думки
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 15 | 11:48
Патріот, нашо чесним? можна шось украсти, когось обдурить і швидко розбагатіть. а можна як приблизно і власти гроші в МММ, тобто зарити їх в полі в повний місяць,а через три дні вирити там міліон.
Quote (Патріот)
на піраміді яка колись розвалиця.

"колись" - тут не підходе так сказати, бо таке слово охоплюе багато років, десятиліття, століття. якшо 2011 проіснувало 1,5 року. то 2012 піраміда аби рік протрималась

Повідомлення відредагував Minerva - Понеділок, 06.08.2012, 11:49

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Репутація: 24

Повідомлення # 16 | 12:01
Minerva, Патріот, ребята давайте пожалуйста сюда переходите: http://www.olexandrivka.info/forum/24-1652-1 ато выходите за рамки топика. Спасибо.

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Патріот
Шановний

Повідомлення # 17 | 16:36
Quote (MSerega)
Патріот, Перейдіть будь-ласка з цієї теми в тему про МММ. Тут ми обговорюємо зовсім іншу тему

Ми тєму про ммм обговорюєм ВІЗДЄ.

Ystina
Гігант думки

Повідомлення # 18 | 21:36
давайте я перенесу тему на "Одноклассники" в групу "Земляки", можливо старше покоління підтягнеться

Додано (06.08.2012, 21:36)
MSerega, а ще можна рекламу на радіо пустити, тобто попросити шановного Сема озвучити на диско smile

Єдина й неповторна
MSbot
Гігант думки

Повідомлення # 19 | 08:27
Патріот, Minerva, Просив же вас перейти до теми МММ, так ви ше тут по коменту штампуєте). Ох ви мої неслухляні biggrin biggrin biggrin
Ystina, У мене є думка, щоб вийти вечером на сквер і попросити автографи у молодих людей. На ДК зараз ніхто не ходить так, що від нього толку мало!

Ystina
Гігант думки

Повідомлення # 20 | 21:07
Попросити буде не дуже , треба щось придумати феєричне. Тут потрібна допомога великих людей biggrin biggrin :D. І група підтримки wacko і всьо буде гуд! tongue

Додано (07.08.2012, 21:07)
це можна буде зробити на Незалежність - постараюсь приїхати

Єдина й неповторна
MSbot
Гігант думки

Повідомлення # 21 | 10:04
Ystina, Великі люди це наша влада і вона нам якось не дуже то й помогає. Так що все будемо робити самі

Destroyer
Новачок
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 22 | 14:39
Давайте будемо кокаином торгувать, а на виручени гроши построем майданчий ще й на ммм и на побухать останеться.
Патріот
Шановний

Повідомлення # 23 | 22:29
Quote (MSerega)
Великі люди це наша влада

Якраз влада це гнилі люди. Великі люди це ті хто чогось добилися, ну в вашому випадку це мєсні підприємці ну звичайно не всі а ті хто при грошах.

Ystina
Гігант думки

Повідомлення # 24 | 20:07
Quote (MSerega)
Великі люди
biggrin - малось на увазі не влада, й нe мєсні підприємці , а зовсім- зовсім інше %), наприклад якесь новостворене ВІА, або стара забута гітара

Єдина й неповторна
Патріот
Шановний

Повідомлення # 25 | 22:12
Ну якшо вам нада ВІА тоді треба запросить Красну Плєсєнь шоб дала благодійний концерт, а на вилучені кошти построїть дєцкий майданчик.

Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Особистий погляд на розвиток містечка » Допоможемо Олександрівці стати кращою
Сторінка 1 з 212»
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: