Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Особистий погляд на розвиток містечка » Чого не вистачає нашій дискотеці?
Чого не вистачає нашій дискотеці?
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 10:35
Організатори нашої Олександрівської дискотеки цікавляться чому молодь стала менше ходити на дискотеку? Тож давайте поговоримо про цю невеличку проблему і дізнаємось, що не влаштовує молодь на дискотеці, щоб ви могли порадити організатором зробити для повернення молоді до дискотеки. Пишемо ідеї, побажання і пропозиції.

mostik
Оратор
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Нагороди: 3
Рівень зауважень

Повідомлення # 2 | 11:37
музыка не стоит тех денег что они просят
jonny
Новачок
Повідомлень: 62
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 3 | 13:49
На дискотеці не вистачає самої дискотеки!!!
mostik
Оратор
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Нагороди: 3
Рівень зауважень

Повідомлення # 4 | 15:36
jonny, это как понять?
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 5 | 22:31
в камянці перестали ходити на дистотеки, наприклад, тому, що повно е барів з танц-майданчиками. тому одним махом вирішуеться дві проблеми - випивка і танцульки. паспорта ніхто не запитуе, тому навіть в 13+ можна відтянутись. Ну це особисто мої спостереження

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 6 | 23:28
Quote (MSerega)
щоб ви могли порадити організатором зробити для повернення молоді до дискотеки.

Незнаю як зараз, а коли йа ходив на дискотеку то тоді молодь краще було не вертать. Ніодної тверезої людини, всі пяні, обдолблені, накурять в приміщенні так шо не видно ніхрена. Віздє бульбіки валяюця і без кінця якісь драки і разборки на тему "чого ти на мене неправильно подивився". Мені чомусь кажетья що молоді навряд чи пішла б на користь така розважальна програма.
З.Ы. ...хоча було весело.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
innyska
Читач
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 1

Повідомлення # 7 | 11:30
По поводу дискотеки скажу, що, перш за все, треба змінити музику. Вісімдесят відсотків людей, включаючи і мене, не ходять на танцюльки лиш тому, що просто нестерпна і стара грає музика. Хочеться чогось драйвового, більш музикального почути. А не ту застарілу музику. І ще, коли заказуєш якусь пісню діджею, таке враження, що ті хлопці там стоять лиш для красоти...не знають вони своїх плейлистів, не знають вони і нової якоїсь музики...ніколи нічого не має. То скажіть будь-ласка чи хочеться людині витрачати ті 4 грн. (а це не багато я вважаю), щоб потанцювати одну пісню і ту, яку сам закажеш, якщо вийде звісно це зробити. Мені б хотілося, щоб за пультом стояв обізнаний меломан, який знав не тільки новинки музики, а й прислухався до смаків людей, а не ставив лиш ті пісні, які заказують йому його друзі, як в принципі так і робиться...
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 8 | 11:48
мне показалось что летом была куча народу, а на осень убавилось. Ну это как бы понятно, студентов стало больше...все разъехались. Может в этом причина.

Патріот, это да smile Но если не бухают на ДК, то бухают где-то в другом месте и там же драки и все прочее....ну тоесть, дело не в дискотеке.Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Александровна
Читач
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 9 | 12:10
згодна, зараз там уже не так як раніше...чи то уже час не той)))
я б змінила кардинально весь цей "радянський" інтер'єр на щось більш пристойніше, та хоч елементарно ремонт якийсь зробити...а ще звичайно ді-джея) от я зараз взагалі не розумію хто там працює...інколи взагалі немає нікого))))але смішно...музика не та)
таки знову все впирається в гроші - і ремонт, і ді-джей!
mostik
Оратор
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Нагороди: 3
Рівень зауважень

Повідомлення # 10 | 20:18
Ребята одним словом надо ночной клуб, чтоб было где выпить и потанцевать! angry
Nataliya
Моцк :)
Повідомлень: 224
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 11 | 14:19
Quote (MSerega)
Тож давайте поговоримо про цю невеличку проблему і дізнаємось, що не влаштовує молодь на дискотеці, щоб ви могли порадити організатором зробити для повернення молоді до дискотеки.

Все высказались в теме и каждый по своему прав. Но мне кажется, что дискотеки в целом отжили свое. Любой клуб или кафе сейчас совмещают в себе танцы и культурный отдых (это я об уважающих свою репутацию заведениях). Как правило есть диджеи, есть интересные гости, продуманная программа на вечер.
Очень удобно, когда молодые люди могут и посмотреть шоу, и принять в нем участие, и потанцевать. При этом у них есть столик, за которым можно выпить чашку кофе (и не только кофе), и даже поесть.
А дискотека в чистом виде, как это было при совке - это уже не интересно. Должна быть организация места, чтоб приходящим было комфортно, чтоб создавалась атмосфера уюта, чтобы хотелось вернуться еще. А это требует затрат и главное - вложить сердце в создание этого уюта, а не лишь бы сделать, чтоб денег срубить. Если сделано без сердца - оно не принесет того тепла, что находит отзыв в душах людей, то есть сделано аби було.
А придти, чтоб забухать можно и в генделик, благо там есть где присесть, есть стол и музыки хватит всем. А когда состояние "тепленькое", то какая разница, где сплясать и отличиться умом и сообразительностью?


Повідомлення відредагував Nataliya - Понеділок, 24.09.2012, 14:22

http://transkriber.ucoz.ru/
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 12 | 14:21
Nataliya, может быть. Кстати, если не ошибаюсь раньше же на ДК была барная стойка вроде ну и бар соответственно. Кто-то помнит об этом?Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Nataliya
Моцк :)
Повідомлень: 224
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 13 | 14:38
grantand, Барная стойка - это еще ни о чем не говорит. Если взять оргназацию времяпровождения как у нас в байкерс-баре, то было бы интересно всем. Но это именно вопрос организации и вложенных денег. Должно быть интересно. Должна быть интересная культурная программа.Вот ничего сложного, а просто заглянуть интересно. А пицца там - просто супер! пальчики откусишь вместе с пиццей!
И там разные залы есть. Есть зал, куда можно и с детьми придти.

Додано (24.09.2012, 14:38)
---------------------------------------------

Quote (jonny)
На дискотеці не вистачає самої дискотеки!!!

Думаю, что вы правы shades
Додатки: 8621493.jpg(48.8 Kb)


Повідомлення відредагував Nataliya - Понеділок, 24.09.2012, 14:34

http://transkriber.ucoz.ru/
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 14 | 09:41
Quote (mostik)
музыка не стоит тех денег что они просят

Я лично согласен. Потому как музыка осталась немного отстойная, а деньги подняли. Раньше люди туда за 3 грн просто заходили даже если не хотели танцевать, а просто увидеть своих знакомых. А теперь это дорогое удовольствие.. 6 грн помоему если я не ошибаюсь. За 6 грн я пойду в бар и посижу з друзьями за бакалом сока smile
И конечно согласен с вами всеми....
Я думаю ДК нада менять интерьер. ггг и переежать на первый этаж. Там у фое намного больше места wacko
По поводу барной стойки. Я думаю можно сделать что то типа каких то коктелей каждому по одному. Тоесть дали коктель одному подростку и печатку ему на руку. Подойдет еще кто то а ты оп я тебе уже наливал потому что у тебя печатка. Возможно это даст хоть малекий вариант не очень напиваемости на ДК. НО как уже показывает статистика молодешь уже напиваеться раньше чем приходит на ДК

Nataliya
Моцк :)
Повідомлень: 224
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 15 | 23:10
Quote (MSerega)
Я думаю ДК нада менять интерьер.

Это уж точно!

Quote (MSerega)
Я думаю можно сделать что то типа каких то коктелей каждому по одному. Тоесть дали коктель одному подростку и печатку ему на руку

И это вариант. Но все за одной барной стойкой не поместятся, нужны столики. Ну, и программу хорошую продумать - вот и будет интерес не напиваться до дискотеки.

Если честно, иногда ностальгия за старыми добрыми дискотеками, которые были в селе в соседнем районе - в Матвеевке. Там были всякие конкурсы, для пар, и для пришедших в одиночку. За победу в конкурсе были призы - сделанные руками на разных детских кружках: салфетки вязаные крючком, салфетки с вышивкой, мягкие игрушки, сделанные из ниток крючком, прочие приятные и красивые мелочи, которые до сих пор хранятся, как приятные воспоминания.
Со сменой зав.клубом сменилась и программа в том сельском клубе. Тогда начали приходить выпившие граждане на дискотеку. А вот пока была веселая культурная программа - туда съезжались с окрестных сел, чтоб культурно отдохнуть. Пили после biggrin

http://transkriber.ucoz.ru/
jonny
Новачок
Повідомлень: 62
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 16 | 18:08
Вот и я о чем, поддерживаю Админа и МСерегу, не хватает культурно - развлекательной программы и хорошей музыки а также соответствующих декораций что и являет собой "Дискотеку" во всем смысле этого слова.

Додано (01.10.2012, 18:08)
---------------------------------------------


Повідомлення відредагував jonny - Понеділок, 01.10.2012, 18:30
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 17 | 07:00
jonny, Тільки одне маленьке виправлення зробив у тебе в повідомленні. МС. Серега - MC Serega, а я пишусь не МС, просто МСерега

Nataliya
Моцк :)
Повідомлень: 224
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 18 | 22:09
Еще можно сделать бесплатный вайфай на дискотеке. Взял коктейль, отписался ВКонтактах или Одноклассниках  biggrin

http://transkriber.ucoz.ru/
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Особистий погляд на розвиток містечка » Чого не вистачає нашій дискотеці?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: