Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Небажана вагітність (..хвилини задоволення..розплата)
Небажана вагітність
Гість

Повідомлення # 26 | 17:22
якщо дівчина зробила аборт ........потім більшість вірогідність не мати дітей......

Додано (14.09.2008, 18:22)
---------------------------------------------
cry

NAPALM
Читач
Репутація: 1
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 27 | 23:59
Шановні малалєтки,щоб не було небажаї вагітності,користуйтеся запобігайликами...обично це допомагае..це стосується малалєтніх мальчіков взагалі,котрі не встигають виймати пісюна в потрібний момент і роблять безневинну пику...нібито не розуміють що трапилось

Вы все больные и не лечитесь! один я тут,сижу красивый
Гість

Повідомлення # 28 | 11:05
NAPALM, це шкідливо, шкідливо не тільки для дівчини, а для хлопця censored І взагалі ти ображаєш цих користувачів сайту. раджу дамати перш ніж писати angry
Minerva
Гігант думки
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 29 | 20:43
Quote (Гість)
і роблять безневинну пику...нібито не розуміють що трапилось
biggrin
blow жорстоко, образливо, зате прямо в "яблучко"..є і такі унікали)))..прикольним е те, що чоловік завжди може зробити себе "не при ділах" і вийти сухим із води без жодних обовязків(хіба шо аліментів), а дівчина(не берем до уваги аборт) нікуди від живота не втече

Quote (Гість)
це шкідливо, шкідливо не тільки для дівчини, а для хлопця
-підтримую!

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Semen777
Оратор
Репутація: 2
Нагороди: 9

Повідомлення # 30 | 10:21
Тема хоть давня, але все одно вставлю свої 5 копійок. Для мене нема однозначної відповіді "ЗА" і "ПРОТИ". Якщо дитина народиться і буде обречена все життя бути в ніщеті разом з батьками, так як зібралася народжуватись коли мама і папа були на 2-у курсі, то я ЗА аборт. Краще зачекати пару років, народити дитину і нормально її виховати, щоб вона ні в чому не нуждалась, дати нормальну освіту і т.д.

Белая горячка - луч света в тёмном царстве на пути к коммунизму.
Меник
Оратор
Нагороди: 6

Повідомлення # 31 | 11:55
Да, тема однозначно сложная потому как у нее есть по крайней мере две стороны. С одной стороны, я согласен что лучше сделать аборт, чем после родов выкинуть ребенка на мусорку или куда - то еще подкинуть на верную погибель, или болезни на всю жизнь от переохлаждения или недоедания (это в случае, если ребенка найдут). С другой стороны если есть хотя бы немного логики (а не эмоций) то надо рожать потому - что второго раза может и не быть...

Повідомлення відредагував Меник - Вівторок, 30.03.2010, 11:58

TheShadoW
Моцк :)

Повідомлення # 32 | 11:23
хз что тут и сказать, теоретически то я против, но всё может быть... с каждым может случится.. и не в тот период жизни когда это нужно... Предохраняйтесь, думайте головой и будет всё нормально.. И девушкам рекомендую тоже иметь при себе презерватив, а лучше два wink потому что у вас их всегда почему то нет. А у нас не всегда может оказатся biggrin а мало ли... Если по пьяни, то оно может по всякому получится..
Hotab
Читач
Репутація: 0

Повідомлення # 33 | 19:39
Не нужно забывать ещё и такой стороне вопроса, как аборт по медицинским показаниям (врожденные болезни плода и т.п). Это тема отдельная и очень широкая, при том далеко не однозначная в выводах.
ИМХО в таком случае аборт - это решение. Инвалид - это не радость ни для семьи, ни для общества, ни для самого ребенка.

Повідомлення відредагував Hotab - Четвер, 01.04.2010, 17:32
Меник
Оратор
Нагороди: 6

Повідомлення # 34 | 00:44
Quote (Hotab)
Инвалид - это не радость ни для семьи, ни для общества, ни для самого ребенка.

Согласен! В таком случае аборт это необходимость!!!

Патріот
Шановний
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 35 | 08:24
Minerva, Я казьол.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 36 | 08:55
Патріот,
нашо ж так з порога)..я ж не серйозно biggrin

Патріот
Шановний

Повідомлення # 37 | 11:56
Minerva, Зато я серйозно.

модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 38 | 10:31
хоч тема вже стара,але дуже зацепило одне фото....
Додатки: 9879796.jpg(55.4 Kb)

Гість

Повідомлення # 39 | 15:53
ну судити само легше.
мені 19 років, закохалася по уши в женатого - він від мене на 20 років старший, має дружину, двох маленьких дітей.на цьому тижні я дізналася що завагітніла - я щаслива, тому що дитина - це радість. аборт не хочу робити так як хочу цю дитину - бо ця дитина від коханої людини - але розумію що майбутнього у мене неє з ним, він не залишить дружину ради мене.я не знаю що мені роботи, батькам нічого не казала ще - боюся.
радити всім легко - а вот коли на власному опиті це стається - не так вже легко зробити вибір правильний.
Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 40 | 21:41
Гість, я думаю что твый вибыр правильний.. ти це сама зрозумиеш, коли побачиш свою ридну малечу, який ти зберегла життя

Nataliya
Моцк :)
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 41 | 23:16
Тема заглохла давно, но хочу вставить свои пять копеек.

Конечно, легко говорить, когда речь не о тебе, а о ком-то. Но аборт - это убийство ребенка, и аборт - это вред для мамы.

Даже срыв беременности иногда приводит к бесплодию из-за выскабливания, что почти то же, что и аборт. А что говорить про аборты...

Кроме физических последствий есть еще и психологические. А это куда хуже.
Со мной училась девушка, которую заставили, при чем давили и родители на нее, и парень, сделать искусственные роды на большом сроке беременности. Она до сих пор думает об этом и мучится из-за того ребенка. Прессинг был очень большой на нее со стороны парня, и со стороны родителей. А парень уговаривал ее, говорил, что после учебы поженятся, потом детей заведут. И после аборта сразу ее бросил. Она еле пережила все. 2 месяца был страшный депресняк. Никого видеть не могла. И аборт, и разрыв отношений.

Есть такой термин: раненный человек ранит всех вокруг себя. Так вот, аборт - это рана и душевная. И в последствии горечь от раны выплеснется на мужчину, который вообще не виноват.

Отсюда и фригидность появляется, и масса других последствий. Это не стакан воды выпить :(

http://transkriber.ucoz.ru/
NAPALM22
Оратор

Повідомлення # 42 | 21:26
Nataliya, Согласен с вышесказанным. Но тоже нужно помнить что если длинное и волосатое, то не всегда игрушка! Сначала нужно головой думать! А не так как в МММ!

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний

Повідомлення # 43 | 15:48
Quote (NAPALM22)
длинное и волосатое, то не всегда игрушка!

Кукуруза ?

NAPALM22
Оратор

Повідомлення # 44 | 21:07
Патріот,
Кукуруза ?
Шановний, я ж вище написав, треба думать не так як в МММ

Патріот
Шановний

Повідомлення # 45 | 22:19
А як думають в МММ ?

NAPALM22
Оратор

Повідомлення # 46 | 23:10
Патріот,
А як думають в МММ ?
Хуй від кукурузи не відрізняють

MSbot
Гігант думки
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 47 | 23:29
Патріот, NAPALM22, Ребята давайте перенесем все разговоры про МММ в другую тему. Здесь про беременость говорят

Патріот
Шановний

Повідомлення # 48 | 23:34
Зато нам нормальні гроші платять, і набагато більші чим твоя зарплата.

Повідомлення відредагував Патріот - Вівторок, 11.12.2012, 23:35

NAPALM22
Оратор

Повідомлення # 49 | 22:25
Патріот, А ше вам раз в пів року видають путьовку на луну. І два рази в неділю мажуть пику медом. І якщо вам платять гроші більші чим моя зарплата, то моя зарплата тоді повинна бути ноль

Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 50 | 23:34
Повністю підтримую Наталью. Хочеться тільки додати. Якщо вже говорити про аборт як «виключення із правил», то хотілось би додати наступне. Не маючи голови на плечах, розуму, мізків і т.д. , краще вже зробити аборт на ранньому терміні, ніж родити дитину, знущатися з неї, не годувати, бити і калічити, або залишити десь в лісі на морозі, що часто трапляться в неблагополучних родинах.

Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Небажана вагітність (..хвилини задоволення..розплата)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: