Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 3 з 3«123
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Небажана вагітність (..хвилини задоволення..розплата)
Небажана вагітність
NAPALM22
Оратор
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 51 | 00:19
Гість,
мені 19 років, закохалася по уши в женатого - він від мене на 20 років старший, має дружину, двох маленьких дітей.на цьому тижні я дізналася що завагітніла
А чим 40-лєтній дядя думав?

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 52 | 00:30
Оце маладєц дядя, мужик.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Nataliya
Моцк :)
Репутація: 2

Повідомлення # 53 | 21:17
Quote (NAPALM22)
А чим 40-лєтній дядя думав?

Сам догадаешься или подсказать crazy ? Но больше всего он "думал" про ту девушку 19 лет shades

Повідомлення відредагував Nataliya - Субота, 15.12.2012, 21:18

http://transkriber.ucoz.ru/
NAPALM22
Оратор

Повідомлення # 54 | 22:10
Nataliya, Чем он думал это и так понятно. А взять бы ту вещь которой он думал, обмазать скипидаром!!! Девка тоже виновата, нефиг слушать бредни старого деда! Я щитаю виноваты оба. И нефиг в таких случаях корчить из себя бедных и несчастных. Мое мнение такое- запудрил девке мозги, вынуть не успел, сразу же член на полено и рубить топором!

Minerva
Гігант думки
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 55 | 22:32
NAPALM22, а я думаю, винуватий більше Він, адже старший, досвіченіший ну і ...полюбому женатий, тому тільки ж собі хуже зробив. а що взять з молодої дівчини, наївної, якій по вухах поїздили та і все.
Quote (NAPALM22)
Мое мнение такое- запудрил девке мозги, вынуть не успел, сразу же член на полено и рубить топором!

а в цьому цілком погоджуюсь з напалмом. якшо вже "вынуть не успел", то маєш бути Чоловіком - допомогти дитині майбутній, не кидати дівчину саму в такій делікатній ситуації.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Гість

Повідомлення # 56 | 11:08
You've mnagaed a first class post
Патріот
Шановний
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 57 | 21:20
Моя твоя не понімать.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор

Повідомлення # 58 | 16:53
До 3-ох років дитини, зараз вся вагітність бажана. А особливо до 1-го року

Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 59 | 23:18
NAPALM22, тільки ж ти враховуй, що держава виціжуе все те, що дає і навіть більше. так що тут не у всіх получається розбагатіть

NAPALM22
Оратор

Повідомлення # 60 | 22:02
Minerva
В нас народ такий - лучше работать завтра чем сегодня! Главне гроші, остальне не столь важно! Був би в селі сахар та дріжжі!

Albina
Читач
Нагороди: 0

Повідомлення # 61 | 13:18
Я проти абортів!!! Аборт без наслідків не проходить, а особливо психологічних. Коли я була вагітна 3 дитиною я  не була готова прийняти цю дитину (різниця між дітьми маленька) хоча аборт робити не хотіла. Зараз їй 5років а вона дуже невпевнена в собі і я думаю що це наслідки того що я довго її не приймала. За 4 вагітності я приняла з радістю і всю вагітність розмовляла що я дуже її чикаю. Ця вже аж занадто впевнена в собі. Щодо матеріальної сторони то коли я була вагітна 4 раз чоловік залишився без роботи але за 2 місяці до родів подзвонили і запросили на керівну посаду на роботу (це було чудо). Я хочу сказати що якщо ти приймаєш дитину і довіряєш цю ситуацію Богу то Він тебе ніколи не залишить і дасть свього необхідного.
Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 62 | 22:23
Цитата Albina ()
якщо ти приймаєш дитину і довіряєш цю ситуацію Богу то Він тебе ніколи не залишить і дасть свього необхідного.
повністю з Вами погоджуюсь

Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Небажана вагітність (..хвилини задоволення..розплата)
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: