Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 1 з 11
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Сексуальные паралели
Сексуальные паралели
Natali
Оратор
Репутація: 7
Нагороди: 5

Повідомлення # 1 | 12:35
Я вот о чем...всегда люди пытались провести какие-то паралели между сексом и другими сферами жизни, ну типа: как человек танцует таков он и в постели, или какой у мужчины нос (ступня, палец...) такой и член, ну и еще куча всякого такого... Так что вы думаете об этом, у кого-то какие-то приметы совпадали?
Как по мне так фигня редкая, никогда ниче подобного не замечала, а вы?

Жизнь прекрасна!
grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 2 | 12:51
а мне вот показалось, что девушки с маленькой грудью более...ммм...скажем так, сексуальноозабочены чем девушки с большой грудью. Имею ввиду натуральную грудь. И не то чтобы просто сексуальноозабочены но и более развитые в постели...тоесть могут лучше ублажить мужчину, любят много сексуальных ласк и любят разнообразие.

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 3 | 13:19
на мою думку всі зовнішні ознаки ніяк не впливають на вияв сексуальної енергетики.все залежить від поглядів уподобань і характеру окремої людини..тобто, з виду непримітна\ний ботанік/чка може виявитися в ліжку справжнім розкомплексованим монстром(в найкращому розумінні)..а красень/ня навпаки,нічим особливим не вирізнятимуться..
..як говорять психологи, на практиці частим випадком виявляеться те, що невисокі повнуваті дівчата в сексі набагато енергійніші ніж худі і високі, їх легше збудити))..а хлопці(будь-якого зросту) з хорошо "окресленими" підтянутими сідницями і стегнами є найкращі коханці biggrin
думаю, це все теорія, а на практиці кожен шукає своє smile

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Arder
Шановний
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 4 | 21:24
Ага, думаю что всетаки можно по внешнему виду опредилить, но всеравно только от твоего умения делать анализ будет зависить точность твоего прогноза, а ошебиться может каждый!
cool

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Сексуальные паралели
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: