Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 1 з 11
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » IMHO - розділ для тих хто думає. » недоліки виставлені на показ (боротьба з комплексами чи спосіб самовираження?)
недоліки виставлені на показ
Minerva
Гігант думки
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 1 | 11:03
недоліки виставлені на показ, перестають бути комплексами? тобто людина яка відкрито демонструе наприклад недосконалість фігури і підсилюе її, це робить людину незакомплексованою, відкритою, сміливою і гарною?

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 2 | 11:33
По крайній мєрі, коли людина не соромиця своїх недоліків виглядить набагато краще чим коли стараюця їх приховать.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Natali
Оратор
Репутація: 7
Нагороди: 5

Повідомлення # 3 | 11:58
Не знаю, если человек и так принял и смирился со своими недостатками зачем кому-то что-то доказывать, показывать?

Жизнь прекрасна!
grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 4 | 12:46
Minerva, свои недостатки все стремятся скрыть. А если девушка показывает свои (на твой взгляд) недостатки, то значит она не считает это своими недостатком smile

п.с. извините за каламбур smile

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 5 | 17:43
добре, поясню якось простіше.наприклад е дівчина яка важить 150 кг. вона е товстою. і в место того шоб носити більш-менш просторий одяг невиразного кольору, вона одягае червоню сукню-міні і відчувае себе в ній комфортно, відкидаючи всі комплекси...то який тут висновок? чи не краще було б приховати якось цей недолік і виглядати більш привабливою в очах посторонніх, чи бути самой собою,відвертою і сміливою.?не думаю, що всі хлопці так і впадуть до її ніг,якшо вона одягне коротку червону сукню..більше було б шансів в іншому підкресленні своїх переваг.це так, до прикладу,нічого особистого cool
Natali, думаю шо ніхто нікому не повинен нічого доказувати, треба любити себе таким як е. в цьому згідна з тобою

Олежка
Профі
Репутація: 19
Нагороди: 16

Повідомлення # 6 | 19:40
Minerva, это же классика - нападение как способ защиты.
Типа "вы хотите сказать мне что у меня проблемы с весом? так я вам скажу - да, я толстая, я страшно толстая! я безумно толстая!! я об этом знаю, и мне на это плевать, и мне плевать на то, что вы об этом думаете!" Это называется "выстебать самого себя", когда человек ставит себя в такую позицию, в которой попытка насмешки становится глупой - ведь любое высказывание о его внешности автоматически подтверждает его же слова. Кто-то использует данный приём сознательно, большинство - интуитивно. Но это работает.

grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 7 | 10:32
Minerva, ммм...и согласен и нет. Скажем так, толстая тётка в платье в обтяжку (при условии что она чувствует себя в нем комфортно) либо не считает свои слои жира недостатками либо же специально(соглашусь с Олежкой) выставила их на показ чтобы саму-себя убедить в том, что это не недостатки(но тут уже комфортно она себя чувствовать не будет потому, что во-первых будет идти против естественного желания скрыть свои недостатки, а во-вторых будет постоянно себя оценивать с точки зрения постороннего зрителя).

Выше я говорил о том, что только сам человек может решать что является в нем недостатком. Посторонние наблюдатели этого решить не могут потому, что у каждого свои мерки.

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки

Повідомлення # 8 | 17:20
grantand,
Quote (grantand)
Посторонние наблюдатели этого решить не могут потому, что у каждого свои мерки.

а тут я согласна і ні...е такі мірки, які в 99 процентах співпадають у всіх
Олежка, погоджуюсь)

Олежка
Профі
Репутація: 19
Нагороди: 16

Повідомлення # 9 | 21:12
Minerva, а может быть, что у человека просто отсутствует вкус и чувство меры =)

Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » IMHO - розділ для тих хто думає. » недоліки виставлені на показ (боротьба з комплексами чи спосіб самовираження?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: