Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 2 з 2«12
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » IMHO - розділ для тих хто думає. » Мир паралельный (верить ли?)
Мир паралельный
Minerva
Гігант думки
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 26 | 22:29
шось про мір параллельний вже говорить ніхто не хоче. знову наша пісня хороша.
Quote (Destroyer)
це все шоу бізнес. Те саме шо і битва джедаїв по звездных войнах

Destroyer, так не думаю. адже ж е все таки бабки там якісь колдуньї, які лікують дітей переляканих і т.д. різні болячки заговорами і шептаннями. я сама навіть колись по молодості відвідала одну гадалку, то все шо вона говорила збулось на процентів 98.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 27 | 23:06
NAPALM22, Ти шось скільки нарозказував, будем потроху отвічать.
Quote (NAPALM22)
Короче шоб було ясніше для вас..Дайте мені кожен по 100 грн, через місяць я вам отдаю по 200 кожному. Ну це так, предупреждаю, може отдам, а може й не отдам..Все на ваш страх і ріск..Я ж не обйобую..я ж написав шо де даю гарантій шо оддам..Так шо даєте чи не?

Канєшно не даєм. Прикол тут в чому?
Quote (NAPALM22)
Це уже не нада пиздіть..тобі не ммм отдало

Я сам собі оддавав гроші із щота десятки. Ну ти можеш не вірить, я не убіждаю.
Quote (NAPALM22)
Ты не сравнивай хуй с пальцем..твои слова вообще никак не стают в сравнение с даной темой..

Давай наведу тобі другий приклад, от ти купуєш лотарею і вдруг не виграв мільйон, ти шо біжиш репетувать шо це лохотрон і обман, тіпа ви мені мільйон обіщали або квартиру в києві ? От тобі і ммм те саме, в правилах написано, не вкладайте гроші, ви тут нічого не заробите, наоборот, все потіряєте нахрен. В чому тут обман?
Це я так написав к слову, можеш не отвічать, ти всеодно не поймеш, а кроми тебе тут всим все понятно.

Повідомлення відредагував Патріот - П`ятниця, 29.06.2012, 23:09

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 28 | 14:26
Патріот,
Канєшно не даєм. Прикол тут в чому?
Як це в чому? в тому шо і ммм. Я ж сказав, через місяць оддам 200. Ну гарантії єстєственно не даю ш оддам..Я ж по чесному какжу..як мавроді..без обйобки <br /><br /> Додано (30.06.2012, 14:21) <br /> --------------------------------------------- <br /> Патріот,Лотерея стоє 5 грн..а не 30 тис. за 5 грн лікті кусать не буду..і не стидно буде людям в очі дивиться..Кстаті по поводу лотереї я уже зрівнював з ммм.. <br /><br /> Додано (30.06.2012, 14:26) <br /> --------------------------------------------- <br /> Патріот,
Я сам собі оддавав гроші із щота десятки. Ну ти можеш не вірить, я не убіждаю.
Це проізошло якесь велике чудо, ( це мабуть тобі хтось руки зв'язав) шо ти не лохонувся і не переслав гроші другим дуже-дуже чесним людям які стоять вище десятника. Щоб ти це зробив, то булоб зовсім все інакше. Де ж твій Єгипет та нова машина? шо ти клявся, бив себе п'ятами в груди і казав шо будеш мільйонером..Де ж воно все,де? Там же все по чесному і нереально наїбать. Я тільки побачив що з ммм ти заліз у шаленні долги, а не виліз із них. Доречі не тільки я один це бачу

Повідомлення відредагував NAPALM22 - Субота, 30.06.2012, 14:31

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний

Повідомлення # 29 | 22:36
Quote (NAPALM22)
Як це в чому? в тому шо і ммм. Я ж сказав, через місяць оддам 200. Ну гарантії єстєственно не даю ш оддам..Я ж по чесному какжу..як мавроді..без обйобки

Ну харашо шо без обйобки тільки мавроді дам гроші а тобі не дам, хібашо на цигарки.
Quote (NAPALM22)
Лотерея стоє 5 грн..а не 30 тис. за 5 грн лікті кусать не буду..і не стидно буде людям в очі дивиться..Кстаті по поводу лотереї я уже зрівнював з ммм.

Давай не будемо вдаваця в суми, скажи лотарея це лохотрон чи нє ?
Quote (NAPALM22)
Де ж твій Єгипет та нова машина? шо ти клявся, бив себе п'ятами в груди і казав шо будеш мільйонером.

Єгипет вобщето в Африкі, ну а мільйонером буду канєшно колись, ну а не буду то так і буде, особо не огорчуся. Ну а з машиною канєшно засада вийшла, тільки один хрєн вона була б в мене через рік так шо рано ще питать за машину.

Додано (30.06.2012, 22:36)
---------------------------------------------
І шось дивлюся тебе так цифри страшать такі шо більше 10 тисяч, це не такі великі гроші. Своїм батькам я такі цифри правда тоже не озвучую бо в них пенсія тисячу грн і 10 тис це ціле состояніє як і для тебе, а я після поїздки в росію чогось спокойніше относюсь до таких грошей.

модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор

Повідомлення # 30 | 09:50
Патріот,
шось дивлюся тебе так цифри страшать такі шо більше 10 тисяч
Страшать не дуже. Соглачєн, в наше время сума не така й уве велика. Але просто так отдать та ще й знаєш куому та ще й при тому знаєш шо наїбуть, то мені чисто принципіально жалко.

Додано (01.07.2012, 09:50)
Патріот,

скажи лотарея це лохотрон чи нє ?
Лотерея не лохотрон, бо вона державна. Єдінственне в чому обйобують так це в тому шо кажуть шо не обкладається налогом, а вони суки обкладають, ше й не херовим налогом.

Патріот
Шановний

Повідомлення # 31 | 22:16
Quote (NAPALM22)
Лотерея не лохотрон, бо вона державна.

Домаєш держава така свята шо не найобує тебе ? Мені кажеця наша держава кинула народ на бабки більше чим мавроді.

NAPALM22
Оратор

Повідомлення # 32 | 22:34
Патріот,
Мені кажеця наша держава кинула народ на бабки більше чим мавроді.
Согласен. Але ж може вже досить..Держава обйобує..потом появляються мавроді та йому подібні..а на останні ступенці такі як ти..що зобовано замають мирних людей в лохотронні ігри..Звісно ті в свою чергу наїбуть ще когось..

Патріот
Шановний

Повідомлення # 33 | 23:11
А я нікого не заманюю, в мене в десяткі не було ніодної заагітірованої людини, всі самі приходили уже із знаніями всього.

grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 34 | 15:13
Quote (NAPALM22)
grantand,
писав(ла): 
исходя из твоей логики надписи о том что курение может вызвать рак лёгких и что высокое напряжение опасно тоже обман
Ты не сравнивай хуй с пальцем..твои слова вообще никак не стают в сравнение с даной темой..Тут ты уже конкретно знаешь что такое курение и высокое напряжение..Это не лохотрон

смысл тот же. Написано огромными красными буквами НЕ ВЛЕЗАЙ! ПИРАМИДА! ДЕНЬГИ НЕ ВЕРНУТ ПРОСТО ТАК, БЕЗ ПРИЧИНЫ. Всё, эта фраз исключает обман на корню.

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
NAPALM22
Оратор

Повідомлення # 35 | 20:59
grantand, Ты издеваешся, или прикалываешся или помешался уже?
НЕ ВЛЕЗАЙ! ПИРАМИДА! ДЕНЬГИ НЕ ВЕРНУТ ПРОСТО ТАК, БЕЗ ПРИЧИНЫ. Всё, эта фраз исключает обман на корню.
Это и есть прямым текстом конкретное обьебалово! Ты что не видишь этого! Или по твоему проебать к примеру 10 тыс ради этой надписи в порядке вещей? тоесть например ты положил 10 тыс, тебе естетсвенно их неотдали, ты прочел ту надпись и успокоился, да, я так понимаю? Я же говорю, дай мне 100 грн, я через месяц тебе отдам 200. Только никаких гарантий что верну не даю. Может отдам, а может и нет. Я же предупредил, никакого обмана судя по твоей логике. Так как, даешь? Патриот с каких то сказочных побуждений отказался. Говорит мавроди верит а мне нет, ну на кто есть причины, мавроди ж его сосед и лучший друг. Чуваки, ммм уже нету! Вам давно уже пора это осознать. Вкладчиков нет и небудет! Остались только те, кто в надежде еще ждет свои старые вклады, тоесть как вы с патриотом. Питаете себя иллюзиями о лучшей жизни с надеждой что дядя мавроди вам будет раздавать подарки. Кстате, я много читал отзывов, форумов, общался с людьми которые делали вклады в ммм. То самое интересное то, что довольны только вы с патриотом и все..Притом что вас кинули и денег не дали. Я не понимаю, почему вы до сих пор гнете свою линию? Вас давит жаба что вас обьебали конкретно а других нет? Так вы же знали что так будет! Хватит людям пудрить мозги! Вкладайтесь сами и молча! Достаточно того что кажного из нас обьебывает государство. Нехватало еще третий раз наступить на одни и те же грабли!

Патріот
Шановний

Повідомлення # 36 | 21:29
Quote (NAPALM22)
То самое интересное то, что довольны только вы с патриотом и все..Притом что вас кинули и денег не дали. Я не понимаю, почему вы до сих пор гнете свою линию? Вас давит жаба что вас обьебали конкретно а других нет?

Ти хочиш сказать у ммм було тільки 2 вкладчика, грантанд і я ?
І чо мені буть не довольним, 10% од моїх двацяті з начосом тисяч тоже непогано.

NAPALM22
Оратор

Повідомлення # 37 | 22:47
Патріот,
Ти хочиш сказать у ммм було тільки 2 вкладчика, грантанд і я ?
Ні, уважаємий. А так поняв ти дуже херово читаєш, або невникаєш у зміст..шо не є удівітєльним. Я спілкувався лічно десь з чоловіками девятьма, кроми вас з грантандом, які були вкладчиками. Всі вони не довольні. Три з них великим чудом забрали хоть те шо вклали, і сказали шо їбали вони більше те ммм, остальні надіються шо заберуть хоть шось..Доречі, поповоду лотереї. От скажи, тиб купив лотерею якби вона стояла 20 тис грн? І вообще я вважаю якшо на 20 тис грн купить самих лотерей, то і то це більше шансів чим ммм

Додано (02.07.2012, 22:47)
Патріот,

І чо мені буть не довольним, 10% од моїх двацяті з начосом тисяч тоже непогано.
То де ж вони? опять же в підвішаном состоянії..

Патріот
Шановний

Повідомлення # 38 | 22:50
Quote (NAPALM22)
То де ж вони? опять же в підвішаном состоянії.

Ну каєшно.

Додано (02.07.2012, 22:50)
Не всі правда, цей раз тільки 10, більше в мене немає.

grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 39 | 08:48
Все, ребята, спорить об МММ давайте здесь: http://www.olexandrivka.info/forum/24-1652-1, ато уже оффтоп получается.

Дальше только обсуждение по теме. Всем спасибо за понимание.

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » IMHO - розділ для тих хто думає. » Мир паралельный (верить ли?)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: