Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 1 з 11
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Комп'ютери та інтернет » BitTorrent - як користуватися?
BitTorrent - як користуватися?
grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 00:13
Зараз розділ кінотека перейшов на файли що передаються по протоколу BitTorrent. Це означає, що щоб завантажити фільм вам потрібно буде встановити собі торрент-клієнт. В розділі кінотека я пробоную юзерам користуватися двома найбільш поширенними, на мою думку, торрент-клієнтами це uTorrent та BitTorrent. Оскільки я сам користуюся BitTorrent то і іншим раджу їм користуватися. А от як завантажувати фільми з нашого сайту за допомогою такого торрент-клієнта я вам і розповім далі.

1. Завантажуємо, встановлюємо та запускаємо BitTorrent-клієнт.

2. Завантажуємо торрент-файлик зі шляхами на відео.

3. Далі відкриваємо цей файлик подвійним кліком лівої кнопки мишки за подомогою программи BitTorrent. Якщо файлик не відкрився то тиснем на іконку вибираємо файлик і відкриваємо його. Після цього потрібно буде вибрати папку куди завантажити фільм.

4. Щоб змінити кількість завантажуваних серій, вибираємо в списку потрібний нам торрент-файлик і в нижньому вікні на вкладці Files (Файлы), клікаємо на серії яку нам непотрібно завантажувати правою кнопкою мишки і у випавшому меню вибираємо "Don`t Dowload" (Не завантажувати). Такі файли будуть отримувати статус "Skip" (пропущений). Щоб знову завантажити пропущені файли, знову клікаємо на файлику правою кнопкою миші і вибираємо пріоритет файла на завантажування "High Priority" (Високой пріоритет), "Normal Priority" (Середній пріоритет) або "Low Priority" (Низький приорітет). Раджу ставити нормальний, а взагалі різниця не велика smile

Ось і все. Якщо виникнуть питання задаємо їх в цій темі wink

Додатки: 0492568.gif(1Kb) · 8431414.gif(55Kb) · 4789654.gif(28Kb) · 0729945.gif(5Kb)

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
MC_Serega
Гігант думки
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 2 | 13:10
Круто! Хотя я уже давно знаю как пользоваться этим клиентом)))))))))

KEEP IT REAL
MSbot
Гігант думки
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 3 | 00:07
grantand, Впринцепі нормальна штука інколи допомога, але не завжди є роздача в цьому вся проблема

Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Комп'ютери та інтернет » BitTorrent - як користуватися?
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: