Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: MSerega, grantand 
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Технічний розділ » Робота сайта » Чого не хватає на сайті?
Чого не хватає на сайті?
grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 17:16
Щоб ви змінили, добавили чи хотіли б бачити на сайті?

Шановні юзери! Скарги на те що на форумі відписується мало народу і що на сайті мала активність ніякого прямого відношення до сайту і форуму не мають! Кількість і активність юзерів - це побічний еффект. Тому будь-ласка, пишіть саме про те чого не вистачає сайту, я не можу впливати на кількість і активність народу, проте можу впливати на сам сайт.

Тому далі всі повідомлення про малу кількість народу, чи про пасивніть користувачів будуть видалятися, і вважатимуться спамом в цій темі.

Дякую за увагу.

Повідомлення відредагував grantand - П`ятниця, 25.09.2009, 08:18

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Belui
Новачок
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 26 | 18:41
Давай все таки спробуємо з міс і містером! Зроби окримі папки так як папка "Люди" і голосувалку таку як "Чи читаєте в газету вперед", і все далі піде своїм шляхом. Дівчата которі не замкнені в собі, полюбе помістять свою фотку. (я так вважаю cool )
Andrew
Новачок
Репутація: 0

Повідомлення # 27 | 19:17
Да нада запускать)і ті хто перемагають повинні нагороджуватися маленькими медальками)якщо премагаєш двічі - отримуєш нормальну)
Гугля
Моцк :)
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 28 | 19:44
І все таки мені здється, що поки трохи ранувато запускати конкурс про юзерів, треба трохи роззнайомитись, трошки пізнати один одного...Адже головне не зовнішність, і не те що зображено на фотографії...Головне, щоб людина була непогана) happy

Так що моя пропозиція поки така - megaphone НАРОД, давайте конкурси "міс", чи то "містер" залишимо трохи на пізніше))
Зараз є конкурс на найкращу валентинку, так що не спимо, а кидаємо свої валентинки(правила на відповідній темі).... happy love

grantand
Гуру

Повідомлення # 29 | 20:19
Підтримую поки Гуглю

Леонiд

Повідомлення # 30 | 22:02
Пiдтримую - "зачекати з мiсяць - бо зараз це буде конкурс АВАТАРIВ, чи ТЕКСТIB - ще невiдомо чиiх. За цей час i проявлять себе новi користувачi, а не тiльки "старожили". А може й ще "нашого полку прибуде"? завдяки такому стимулу.
Ще одне - у кожного своi обставини, але мабуть правильно ПРОПОНУВАТИ по можливостi давати своi фото, а наявнiсть фото треба стимулювати чимось - балами, чи що.

Повідомлення відредагував Леонiд - Четвер, 07.02.2008, 22:03
Гугля

Повідомлення # 31 | 23:01
Так. але СВОЇ фото, які підійдуть під стандарти правил...А не якість абстракції, які треба буде сидіти і вгадувати...здається і так трохи лишнього в фотоальбомах є...
Glead
Оратор
Репутація: 2

Повідомлення # 32 | 20:54
Антоне як що до того,щоб на сайті зявилася анімація,це буде притягувати глаз тих хто вперше на сайті.всім відомо що анімація прикрашає сайт.

I"ll be back!!!!!!!!!!
grantand
Гуру

Повідомлення # 33 | 21:10
Glead, анімація не завжди прикрашає сайт, а в деяких випадках (в більшості випадках) лише заважає.

Леонiд

Повідомлення # 34 | 22:58
Пропоную паралельно провести жартiвливий - наголошую для "блондинок"(жiнок та чоловiкiв) smile - ЖАРТIВЛИВИЙ конкурс пiд назвою Мiстер(мiс) ОЧЕПЯТКА. Щоб не робити рекламу кандидатам на перемогу - не дочекаетесь smile - збирати ПЕРЛИНИ ОЧЕПЯТОК в одному - призначеному - користувачевi або в мiсцi, указаному окремо. Днiв за 3-4 до 1-го квiтня провести ОПИТ серед 10 -ти лiдерiв. Переможцю присвоiти звання "Почесний модератор" або iнше - пропонуйте назву. Учасникам без почуття гумору - предявити справку про це в адмiнiстрацiю сайту.
grantand
Гуру

Повідомлення # 35 | 01:03
Леонiд, як ви це собі уявляєте??

Леонiд

Повідомлення # 36 | 01:40
Справка - то жарт звичайно. А конкурс так i уявляю - збираються в умовленому мiсцi зразки ОЧЕПЯТОК з цього сайту та нiки авторiв. Список не публiчний - доступ мають тiльки той що збирае та Антон. Потом формуеться опит з 10(щоб не скучно було) лiдерiв - та й проводиться. На особисте прохання окремих "лiдерiв" - iх виключають з опиту. Переможця премiюють. Форму призу вибрати заранi. Наприклад звання "Почесний модератор"(без реальних прав звичайно) - уявляете? sad Може хто доповнить, у кого фантазiя краща? А серйозна цiль конкурсу - стати хоч трохи грамотнiшим та уважнiшим.
grantand
Гуру

Повідомлення # 37 | 02:14
Леонiд, я особисто проти такого конкурсу, по-перше він безглуздий, по-друге він безглуздий, а по-третє він безглуздий. І четверта причина, конкурс який проводиться в тайні від усіх, на мою думку, не являється конкурсом.

І ще одне, конкурс - це змагання! А змагатися за безграмотність це вже не є добре. Почуття гумору є в усіх, і саме це почуття гумору і стане початком навмисної безграмотної писанини. Тому ціль конкурсу буде досягнута абсолютно протилежна тій що ви очікуєте.

До-того ж участь в цьому конкурсі приймуть всі поголовно хто коли-небудь щось писав на форумі, в тому числі і ви. Лише в вище написаному вами повідомленні, я нарахував 5 помилок.

Доречі, експеримент боротьби з безграмотністю на форумі на одному із сайтів завершився невдачею. Там модератори нараховували попередження майже за кожну помилку. І ставалося так, що людина намагалася писати правильно, але інколи допускала помилки які просто не помічала. Але ж правила є правила і такі люди теж отримували попередження, а потім і банились. І це не дуже радувало користувачів сайту. А ще уявіть, що модератори теж люди, і теж не блещуть грамотністю.

Тому ще раз повторюсь, на сайті така боротьба з помилками вестись не буде(мається на увазі коменти, блоги і т.п.), а тим більше на форумі.

Glead
Оратор
Репутація: 2

Повідомлення # 38 | 13:33
Антон ти не думав зробити трішки другий фон в самому верху сайта, добавити туда трішки більше кольорів.Нічого поганого не подумай, але самий верх сайту, відзначає лице сайту, а воно трішки бліде, добав кольорів

I"ll be back!!!!!!!!!!
Леонiд

Повідомлення # 39 | 04:37
Антон! Що до конкурсу.
1.Конкурс на те й конкурс, щоб умови були однаковi, тому в даному випадку й проводиться закрито.
2.Перед цим треба було провести iнший конкурс - на коефiцiент гумору. I при наприклад загальному низькому рiвнi гумору учасникiв зачекати, поки усi пiдтягнуться cool Вищенаписане говорить, що з конкурсом я трохи поспiшив.
3.А помилки у мене - то не я а КОМПУТЕР такий - в ньому немае лiтер i є ї а з буфером морочитись нiколи - я також поспiшаю, як i iншi smile Як та Химка! happy , мабуть чув про неї?
На цьому уроки орфографiї припиняю - в школу усi ходили чи й ходять. Це як зовнiшнiй вигляд - не завжди нас розумiють правильно.
Злiва бачите 20% - це за двi помiченi помилки(до речi - вони вже виправленi "авторами") Я це вважаю не за покарання, а за нагороду! У мене тодi ще є можливiсть виправити 8 помилок!

Добавлено (14.02.2008, 05:37)
---------------------------------------------
От i мiсяць, як я в сайтi! За цей час сталося багато чого - в основному позитивного. Скажу про друге - що не зроблено.
Iсторiя - написали та й забули. З помилками, з застарiлими фактами. А це ж лице нашого сайту!
Статтi з газети "Вперед" - то дуже добре - актуальнi, грамотнi. Але й iх треба оновлювати - бо тiльки й перед очима аварiя на водогонi.
Далi. "Хватає" чи ВИСТАЧАЕ" - як правильно сказати.
I останнє. Статтi чомусь хоч i читають, та не дуже коментують - хай то буде й критика. Та й новi пора писати. Тем вистачае. "Хватає" smile Успiхiв!

Повідомлення відредагував Леонiд - Вівторок, 12.02.2008, 17:56
grantand
Гуру

Повідомлення # 40 | 09:35
Quote (Леонiд)
От i мiсяць, як я в сайтi! За цей час сталося багато чого - в основному позитивного. Скажу про друге - що не зроблено. Iсторiя - написали та й забули. З помилками, з застарiлими фактами. А це ж лице нашого сайту! Статтi з газети "Вперед" - то дуже добре - актуальнi, грамотнi. Але й iх треба оновлювати - бо тiльки й перед очима аварiя на водогонi. Далi. "Хватає" чи ВИСТАЧАЕ" - як правильно сказати. I останнє. Статтi чомусь хоч i читають, та не дуже коментують - хай то буде й критика. Та й новi пора писати. Тем вистачае. "Хватає" smile Успiхiв!

по пунктах:

1. Я написав би нову історію якби знав її.
2. Новини з газети "Вперед" оновлюються регулярно.
3. Думаю що "хватає".
4. Новини з газети "Вперед" оновлюються регулярно.
5. Дякую smile

chekky
Новачок
Репутація: 1

Повідомлення # 41 | 12:40
heart grantand, чё такое, сегодня праздник, а на сайте кроме конкурса ни одного сердечка!!!! heart Хочу праздника!! heart

grantand
Гуру

Повідомлення # 42 | 15:15
chekky, а так краще? wink Зі святом! heart

BenGAMEn
Новачок
Репутація: 5
Нагороди: 3

Повідомлення # 43 | 15:58
Те що потрібно. biggrin

Гість

Повідомлення # 44 | 20:23
То новий СУПЕРСЕРВАК такий! :)
BenGAMEn
Новачок

Повідомлення # 45 | 07:55
Тоха, сьогодні вже 19 лютого до Міжнародного жіночого Дня залишається не так багато часу, тож по цьому поводу придлагаю відкрити якусь тему з пропозиціями щодо цього.

Ystina
Гігант думки
Репутація: 13
Нагороди: 7

Повідомлення # 46 | 08:25
Я пропоную добавити список новонароджених в Олександрівці і районі на початку кожного місяця, так ми б знали на скільки здільшується наше населення smile

Єдина й неповторна
Леонiд

Повідомлення # 47 | 16:44
Вибачайте за надокучливiсть, але треба домовитись - на якiй мовi розмовляємo? Нехай украiнська та росiйська чи й англiйська будуть поруч, але ж не треба коверкати слова! Нехай я вiдстав вiд життя smile але от Антон поставив на ГОЛОВНIЙ ПЕРЕКЛАДАЧ (сором нам та нашим учителям - значить недовчили!). Так от - оця залiзяка ВПЕРТО перекладає слово хватає як синонiм слова хапає. А нам чомусь пропонує iнше вiдоме слово - достатньо, вистачає. Мабуть в своєму Києвi професори вiдстали вiд життя (Олександрiвки!) А ще в Европу пхаємось (до речi Европа простягається до Уралу). Одним словом Глобус Олександрiвки! А написане на форумi хто перевiрятиме на грамотнiсть? О.С.Пушкiн? (прислiв я таке!)

Р.С. Написав, а кому? Знову дехто не зрозумiє, про що мова. angry

Добавлено (23.02.2008, 17:44)
---------------------------------------------
"Я пропоную добавити список новонароджених в Олександрівці і районі на початку кожного місяця, так ми б знали на скільки здільшується наше населення"
Мабуть не список - не всi молодi батьки будуть згоднi - а зведення. А можна й по селам(серйозно).

Повідомлення відредагував Леонiд - Субота, 23.02.2008, 16:46
grantand
Гуру

Повідомлення # 48 | 18:21
Леонiд, мабуть сором тим людям які користуються словниками, перекладачами, картами і іншою справочною інформацію? Сором!!! Всі люди від народження мають знати граматику, декілька десятків мов, знати всю георгафію планети Земля, а Олександрівки так тим більше.

Тому пропоную знищити всі словники, перекладачі, і топографічні карти, граматичні та орфографічні словники і іншу таку непотрібну інформацію! Сором тим хто користується цими безглуздими сервісами!

Народ вибачте! Не хотів опозоритися! Завтра ж видалю перекладач з головної!

BenGAMEn
Новачок

Повідомлення # 49 | 20:00
Quote (Леонiд)
Вибачайте за надокучливiсть, але треба домовитись - на якiй мовi розмовляємo? Нехай украiнська та росiйська чи й англiйська будуть поруч, але ж не треба коверкати слова!

Леонід а неодин [вирізано цензурою] на якій ми мові розмовляємо???? головне що всі ми з одного гнізда, яке зоветься УКРАЇНОЮ. А для того щоб розмовляти на рідній мові мені непотрібно знати граматику чи ще щось, і тож як кажуть в народі небудем лохматить бабушку "ТУПИМИ ЗАПИТАННЯМИ ТА ВІДПОВІДЯМИ", а розмовляти так як бажаєм за потрібне.... Я СКАЗАВ ВСЕ....
P.S. Головне, не те як ми розмовляємо, а де ми жевемо!!!!!! В мене до тебе зустрічне запитання!!! Чомуж як на Україні так добре ти переїхав за кордон???? От з цього і потрібно начинати!!! (І вибач за грубість)

grantand: Обережно мати! Правила одні для всіх. Поки що попереджаю усно.

Повідомлення відредагував grantand - Субота, 23.02.2008, 23:07

Гугля

Повідомлення # 50 | 23:24
Люди, ну чому усі такі напружені....Давайте розмовляти мовою, якому нам зручно користуватись, а не надокучувати себе та один одного перевірянням граматики...
Комуто легче по русски, а комусь подобається висловлюватись українською...Може я трошки не зрозуміла дядю Льоню...Незнаю.
Але загалом я хочу усім дати пораду...
РОЗЛАБТЕСЯ та насолоджуйтеся життям, і буде вам щастя)) happy happy
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Технічний розділ » Робота сайта » Чого не хватає на сайті?
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: