Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: MSerega, grantand 
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Технічний розділ » Робота сайта » Чого не хватає на сайті?
Чого не хватає на сайті?
grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 17:16
Щоб ви змінили, добавили чи хотіли б бачити на сайті?

Шановні юзери! Скарги на те що на форумі відписується мало народу і що на сайті мала активність ніякого прямого відношення до сайту і форуму не мають! Кількість і активність юзерів - це побічний еффект. Тому будь-ласка, пишіть саме про те чого не вистачає сайту, я не можу впливати на кількість і активність народу, проте можу впливати на сам сайт.

Тому далі всі повідомлення про малу кількість народу, чи про пасивніть користувачів будуть видалятися, і вважатимуться спамом в цій темі.

Дякую за увагу.

Повідомлення відредагував grantand - П`ятниця, 25.09.2009, 08:18

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Леонiд

Повідомлення # 51 | 00:34
Це не грубiсть а пряме питання. Я розумiю, що ти професiйний журналiст. Я ж тут дiйсно як гiсть, а в чужий монастирь сам знаєш ... Пiсля розмов з учителями в школi №3 я наiвно думав, що й випускники добре розмовляють по украiнськи чи по росiйському. Тому моя реакцiя тут на сайтi визвана шоком вiд прочитаного. "Я так спiшу, що й думати нiколи"
Мене "переiхали" за "кордон" ще в 1977 роцi (за розподiлом пiсля iнституту), коли й до кордонiв не додумались. Та й зараз тут цим голову не задурюють. До речi, ти як професiйний журналiст напевне знаєш, що станцiю Новий Ургал на БАМi будувала Украiна! Й сьогоднi це найкраща станцiя(звичайно пiсля московськоi Тинди) i мiсто. Не вiриш - можу познайомити з дiтьми тих будiвельникiв - я з ними маю можливiсть спiлкуватись. Не все у них iдеально, але не скиглять! а працюють! А там вiчна мерзлота! Сам я тодi не "косив" а чесно вiдслужив недалеко вiд Ургала - тому добре знаю, що й почому.I поруч були хлопцi з рiзних краiв!
Тут зiбрались в бiльшостi люди дорослi, для спiлкування а не суперечок - чия нацiя краща. До речi - у бiзнесу немає нацii! Закiнчимо полiтграмоту!?

Добавлено (04.04.2008, 17:07)
---------------------------------------------
Сайту уже 3 мiсяцi! Пропоную "провести недiльник" по благоустрою сайту. Матерiали, що не дуже актуальнi - в архiв. Обновити та впорядкувати БЛОГ( там чорт ногу зламає об плагiат). Одержати звiт у модераторiв - що зроблено(якщо робилось взагалi:) ). Або орендувати коректора - знавця укр. та рос. мови. Поцiкавитись у наших колег з контакту(Александровка) - чому наш народ туди йде(хоч там теж нiчого не робиться!)? А то обвiшались медальками та личками, а толку?

Добавлено (19.04.2008, 01:34)
---------------------------------------------

Quote (Леонiд)
Сайту уже 3 мiсяцi! Пропоную "провести недiльник" по благоустрою сайту. Матерiали, що не дуже актуальнi - в архiв. Обновити та впорядкувати БЛОГ( там чорт ногу зламає об плагiат). Одержати звiт у модераторiв - що зроблено(якщо робилось взагалi:) ). Або орендувати коректора - знавця укр. та рос. мови. Поцiкавитись у наших колег з контакту(Александровка) - чому наш народ туди йде(хоч там теж нiчого не робиться!)? А то обвiшались медальками та личками, а толку?

За два тижнi Антон навiв порядок в ФОТОАЛЬБОМi. Блог - постарому. А автори форума - що, не звертаються до своiх творiв? Там теж чимало лишнього. Модераторiв можна вважати - вiдсутнiми - бо не видно iх роботи.

MSbot
Гігант думки
Репутація: 31

Повідомлення # 52 | 23:37
Хотілося б шоб у інформації про юзера можна було прописати свою сторінку Вконтакте, імя в скайпі... Було б прикольно

grantand
Гуру

Повідомлення # 53 | 17:26
Quote (MSerega)
Хотілося б шоб у інформації про юзера можна було прописати свою сторінку Вконтакте, імя в скайпі... Було б прикольно

не проблема smile

grantand
Гуру

Повідомлення # 54 | 00:16
MSerega, теперь у всех желающих есть возможность прописать свою страницку во вконтакте. Для этого зайдите в редактирование своего профиля и в соответствующем поле впишите адрес вашей страничке во вконтакте. И у вас появится кнопочка "Вконтакте" как у меня :)

MSbot
Гігант думки
Репутація: 31

Повідомлення # 55 | 08:30
grantand, Респект чувак smile Прикольно сделано

MC_Serega
Гігант думки
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 56 | 00:28
Не хватает людей cry
Всё время сайт пустует. нет никакой активности, (во всяком случае я не вижу)

KEEP IT REAL
Леонiд
Профі
Репутація: 2

Повідомлення # 57 | 23:41
Нет темы о слухах? Неправда Есть раздел "Ходят слухи". Есть и тема "Плiтки" http://olexandrivka.at.ua/forum/37-517-1 - приступайте к делу! smile Тема есть, слухов нет! sad

Повідомлення відредагував Леонiд - Неділя, 17.05.2009, 23:44

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

MC_Serega
Гігант думки
Репутація: 8

Повідомлення # 58 | 09:01
ГГГГГ, я в ауті biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
при чом сдесь слухи? и вообще кому они нужны? ппц)))))))

KEEP IT REAL
Леонiд
Профі
Репутація: 2

Повідомлення # 59 | 18:42
А чого, чи кого не вистачає? Чи може розбiглись по другим сайтам, бо тут за день 5 - 7 учасникiв. З записаних 723 - х. Навiть в вихiднi. Якщо щось не так, то пишiть, тут багато що змiнилось з допомогою учасникiв.
Пройшов (чи нi, то коли буде?) День селища, пройшло й лiто - чи може дехто ще затримався "там"? Чекаємо!
:)

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

Форум Олександрівки Кіровоградської області » Технічний розділ » Робота сайта » Чого не хватає на сайті?
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: