Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Сторінка 1 з 11
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Мистецтво » Рукописи не горять » Проза) (соціальна тематика)
Проза)
Minerva
Гігант думки
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 1 | 19:42
Наркотична подорож
Солодка, п’янка, нереально-фантастична отрута повільно рухалася по рельсам-венам. Везла з собою дивакуватих, одноразових пасажирів, які мовчки споглядали оточуючий краєвид крізь спотворену призму свідомості і вікна-очі. І все так просто!..без зайвих умовностей і передмов. Білет куплений таємно, протизаконно на чітко відведеному для продажу місці. І плата за нього досить символічна і проста – здоров’я.
Ще декілька хвилин потому лунало голосне оголошення. Приємний ласкаво-хтивий жіночий голос повідомляв:
- Шановні пасажири! На нашу станцію Веноруківськ прибув потяг, кінцева зупинка – місто Мізко-Голівськ, проходить Серцевськ і Печінівськ. При посадці просимо пред’явити білети містеру Шприцеру. Захоплюючої і екстремальної подорожі!
По закінченню оголошення раптом пролунало пікання, спочатку швидкими темпами типу «пі-пі-пі», а потім – суцільне смертельно-пронизливе пищання «пііііііііііііі…»..і цілковита безмовна тиша.
Цікавий, такий спокусливий маршрут! Безліч пригод і вражень, спецефектів без жодного втручання комп’ютерних технологій. Тільки недолік завжди один і той же. Шлях лише в одну сторону, без повернення назад, в безодню….і всі пасажири знають про це….проте не жмуть стопкран, а істерично сміються крізь сльози.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 2 | 22:16
хих...прикольно. Під враженням Ірени Карпи?

Quote (Minerva)
По закінченню оголошення раптом пролунало пікання, спочатку швидкими темпами типу «пі-пі-пі», а потім – суцільне смертельно-пронизливе пищання «пііііііііііііі…»..і цілковита безмовна тиша.

круто!
up

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 3 | 06:10
grantand,
сокріш за все під впливом Спілки письменників,до якої нещодавно начала ходити)..з'явилось трошки натхнення))...а карпу почала читати вже пізніш..до речі,не сильно в захваті від неї

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Мистецтво » Рукописи не горять » Проза) (соціальна тематика)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: