Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Новини сайту [24]
Спорт [25]
Освіта [21]
Культура [33]
Події [35]
Наука [2]
Суспільство [66]
Екологія [24]
Політика [10]
Господарство [10]
В світі [4]
В Україні [13]
Технології [20]
Медицина [6]
Цікавості [13]
Кримінал [5]
Олександрівка [19]
Люди [3]

29.11.011 року відбулася прес-конференція, присвячена до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

Опубліковано: 30.11.2011

29 листопада 2011 року відбулася прес-конференція, присвячена до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом. Захід пройшов під гаслом «НЕ відфутболюй!», його організатором виступила Всеукраїнська Мережа ЛЖВ, Кіровоградське обласне відділення.

 

Щодня від СНІДу в нашій країні помирає дев’ять людей. Трохи більше, ніж за добу ми втрачаємо футбольну команду. Якщо й надалі продовжуватиметься бездіяльність держави – у нас не буде кому грати в футбол і не буде для кого збирати стадіони. Ми будуємо нову інфраструктуру до Євро-2012, готуємось прийняти міжнародний чемпіонат, але забуваємо про людей, які живуть в цій країні та потребують допомоги.

Сьогодні в Україні 360 тисяч ВІЛ-позитивних людей, в нашому регіоні - 1418 ВІЛ-позитивних осіб, з них 199 з діагнозом СНІД. Згідно офіційних даних, наданих обласним центром профілактики та боротьби зі СНІД, з почату епідемії у Кіровоградській області померло 139 осіб, але тільки за 6 років діяльності у Кіровограді обласного відділення Всеукраїнської Мережі ЛЖВ померло 64 клієнти.

Однією з причин смертності, на думку Ісаєвої Наталії, члена Мережі ЛЖВ та представника БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф», є відсутність обласного стаціонару для лікування хворих на СНІД людей. Ліжок, які виділяє міська лікарня, недостатньо, а інфекційне відділення обласної лікарні не завжди приймає таких пацієнтів. ВІЛ-інфікованих людей з загостреннями хвороби частіше за все відправляють на лікування до районних лікарень, де немає ні навчених фахівців, ні необхідного діагностичного обладнання.

«Сьогодні в нашому регіоні склалась складна ситуація з подоланням епідемії ВІЛ/СНІД. – говорить регіональний представник Всеукраїнської Мережі ЛЖВ Олександр Александров. – Існує проблема переривання лікування АРТ: відсутність препаратів, заміна схем, відмова в лікування через відсутність необхідного препарату. Крім того, залишається під питанням наповнення місцевого бюджету. Неможливо зупинити епідемію ВІЛ/СНІДу на Кіровогращині за умови хронічного недофінансування обласної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД. Так, з запланованих програмою 779 тис. грн. на 2011 рік виділено лише 210 тисяч. Не зважаючи на це, на 2012 рік планується зменшення і цього фінансування.  

Представники місцевої влади мають взяти на себе відповідальність за фінансування та виконання обласної програми «Забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2012 рік». Адже від подання реальних потреб регіону під час формування Національного бюджету, залежить об'єм отриманих коштів на місцевому рівні. В умовах коли Україна може не отримати грант в 301 мільйон доларів від Глобального фонду боротьби зі СНІДом, малярією та туберкульозом, трансляція  реальних потреб регіону до центральної влади - головна задача місцевої влади.

Знайшов в тексті помилку? Будь-ласка виділи її та натисни Ctrl+Enter
Категорія: Суспільство | Переглядів: 835 | Додав: MSbot
Посилання
BB-Code
HTML-код
Всього комментів: 0
avatar
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: