НовиниВ Олександрівській дитячій музичній школі розпочався ювілейний навчальний рік
Культура
1   1943

Олександрівська дитяча музична школа розпочала ювілейний 50-тий навчальний рік. Ініціатором відкриття однієї з перших на Кіровоградщині дитячих музичних шкіл став Віталій Романович Бідненко.

Ремонт лавочок в центрі селища завершили
Олександрівка
2   1117

Як ми вже повідомляли, 31 серпня, з самого ранку, на майдані біля дитячо-юнацької спортивної школи відремонтували лавочки.

Олександрівці спостерігали голубий Місяць
Цікавості
0   1788


Останній вечір літа був безхмарним і подарував олександрівцям, як і всім землянам, рідкісне астрономічне явище – голубий Місяць. 

Ремонтують лавочки в центрі селища
Олександрівка
3   968

31 серпня, з самого ранку, на майдані біля ДЮСШ розпочались будівельні роботи. Кам’яну кладку підремонтували, лагодять сидіння. Як це відбувалось можна побачити на знімках.

Є колодязь біля церкви, а над ним будують капличку
Олександрівка
0   1192

В Олександрівці будуть ще одну цегляну капличку. Вона зводиться над колодязем біля Свято-Успенської церкви. 

Перша на Кіровоградщині літературна газета виходить в Олександрівці!
Культура
0   1523

Побачив світ перший номер літературно-публіцистичної газети «Крила Олександрівщини».

А ви храмували?
Події
0   1358

Олександрівська церква28 серпня – особливий день для жителів Олександрівки. У містечку – храм! Саме у день Успіння Пресвятої Богородиці в Олександрівці освятили православну Свято-Успенську церкву.

Кіно не буде
Суспільство
6   1402

Ми отримали відповідь на прохання відновити показ фільмів і мультфільмів у ДК.  Почалась ця історія з розмови двох людей, які цікавляться добробутом Олександрівки Андрієм Лаврусем і Гуртовим Сергієм.

Вибирання картоплі
Культура
2   1470

Як вже всім відомо почався сезон вибирання картоплі на городах. Є безліч сортів картоплі, які в нинішній час садять наші мешканці: слов'янка, пікассо та інші сорти.

Реконструкція майданчику перед районним Будинком культури
Олександрівка
0   1099

Реконструкція майданчику перед районним Будинком культури – на завершальному етапі. Днями тут почали викладати плиткою тротуар.

Орудують ведмежатники
Кримінал
0   1389

В Олександрівці останнім часом трапилось два випадки нападів …на сейфи.

Космічні дарунки нашому музею
Культура
0   1227

Щороку під час відпустки приїздить на малу батьківщину приїздить наш земляк, російський конструктор ракетно-космічної техніки, начальник відділення російської ракетно-космічної корпорації "Енергія" імені С. П. Корольова, кандидат технічних наук Володимир Семенович Ковтун

Ремонт лавочок
Культура
0   1395

Кожен з нас любить проводити свій вільний час прогулюючись по Олександрівці. І коли після прогулянки ви втомились, то звичайно ви хочете сісти і відпочити, а де це можна зробити, як не на лавочці...

Збираємо підписи
Суспільство
0   1739

Як вже багато хто помічав наше селище почало відроджуватись. Точно сказати не можу з чого все починалось, але хоча б можна перелічити, що вже зроблено. 

В Олександрівці рецидивіст напав на 20-річну дівчину
Кримінал
0   1153

На одній з автобусних зупинок Олександрівки здійснено напад на 20-річну дівчину. Зловмисник заволодів її сумочкою, де знаходились два мобільні телефони.