НовиниОбережно тонкий лід
Екологія
0   1986
Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини.
Ток-шоу
Екологія
0   1567
Проблеми браконьєрства та незаконного полювання безумовно існують як в Україні так і у Кіровоградській області зокрема.
Дикі тварини Кіровоградщини потребують допомоги
Екологія
0   2128
Громадська організація е-Екологія та Кіровоградська обласна організація УТМР звертаються до жителів Кіровоградської області із проханням про допомогу для диких тварин та птахів, у зв’язку із складними метеоумовами.
(Відкрите звернення до СГ виробників) Початок посівних кампаній, час працювати відповідально!
Екологія
0   2036
Громадська організація е-Екологія висловлює повагу всім представникам соціально відповідального бізнесу – сільгоспвиробникам Олександрівського району та інформує про те, що ІТ актив об’єднання постійно працює над розробкою безкоштовного електронного (інтернет) інструментарію для підприємців, які працюють за принципами раціонального використання природних ресурсів та збереження довкілля нашої країни...
Звернення природоохоронців: вирішуємо разом екологічні проблеми у Кіровоградському регіоні!
Екологія
0   2088
З 22 листопада розпочався сезон полювання на хутрового звіра. Для кожного сумлінного мисливця це велике свято, до якого готуються заздалегідь цілий рік...
Відтепер мешканці Олександрівського району зможуть скаржитися екологам на порушників чинного природоохоронного законодавства в режимі онлайн
Екологія
0   2021
17 вересня 2015 року Державною екологічною інспекцією у Кіровоградській області і Українською природоохоронною громадською організацією е-Екологія підписано Меморандум про співпрацю.
В Україні пропонується ініціювати вирішення екологічних проблем за допомогою Інтернету
Екологія
0   1763
В UAнеті розпочав роботу новий онлайн-сервіс Інтерактивний реєстр екологічних проблем України, який дозволяє оприлюднити в мережі інтернет та оперативно передати за належністю інформацію, про скоєні порушення природоохоронного законодавства та першочергові екологічні проблеми відповідного регіону...
Четверо жителів Олександрівського району отруїлися грибами
Екологія
0   1438
Отруєння грибами в ОлександрівціНа зміну теплій погоді, непритаманній для жовтня, прийшли вологі дощові дні і любителі грибів вирушили на «тихе» полювання. Для чотирьох жителів району споживання грибів закінчилось отруєнням
Авторський нагляд лісовпорядників на Кіровоградщині
Екологія
0   1393
Кіровоградщина є малолісною територією України. Загальна площа лісів та лісовкритих площ області складає 183 тис. га., з них 124.6 тис. га знаходяться у підпорядкуванні державних лісогосподарських підприємств сфери управління Держлісагенства України.
Оберіть «правильну» ялинку!
Екологія
0   1142
Лісівники мають намір повністю забезпечити потреби жителів області у новорічних ялинках – на плантаціях області вирощується 800 тис. зелених красунь, близько 96 тисяч штук з них придатні до реалізації в цьому році при попиті у 30 тис. штук.
З початку року лісівники Кіровоградщини створили 1800 га лісу
Екологія
0   1781
На колегії було підведено підсумки фінансово-господарської діяльності лісгоспів області за 9 місяців 2011 року, розглянуто ефективність використання лісосировинних ресурсів та стан благоустрою лісового фонду, територій і садиб підприємств та структурних підрозділів. За підсумками трудового суперництва визначено краще лісогосподарське підприємство.
Збільшення чисельності диких мисливських тварин – головне завдання користувачів мисливських угідь на Кіровоградщині
Екологія
0   1314
В Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства 1 листопада завідувач сектором мисливського господарства Олександр Кваша та голова обласної організації УТМР Микола Головко провели нараду для всіх районних мисливствознавців та представників районних організацій УТМР Кіровоградщини.
На Кіровоградщині лісівники відзначили Міжнародний рік лісів
Екологія
0   1551
26 жовтня, в рамках відзначення 2011 року – Міжнародного року лісів, в Олександрівському лісгоспі відбувся громадський захід з осінньої посадки лісу, організований обласним управлінням лісового та мисливського господарства, до якого долучились представники районної влади та громадськості, журналісти та учні шкільного лісництва. Півсотні учасників акції висаджували дерева різних порід в лісовому фонді, де в майбутньому буде ще одна рекреаційна ділянка.
Мисливство – задоволення для тих, хто поводиться зі зброєю обережно
Екологія
0   1253
Полювання – одне з найстаріших захоплень людства, та й сьогодні це заняття досить популярне серед справжніх чоловіків.
Кіровоградські лісівники довели, що високі виробничі показники – не тільки на папері
Екологія
0   1443
12 вересня у Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулась прес-конференція працівників обласного управління лісового та мисливського господарства, приурочена до Дня працівника лісу.