Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Новини сайту [24]
Спорт [25]
Освіта [21]
Культура [33]
Події [35]
Наука [2]
Суспільство [66]
Екологія [24]
Політика [10]
Господарство [10]
В світі [4]
В Україні [13]
Технології [20]
Медицина [6]
Цікавості [13]
Кримінал [5]
Олександрівка [19]
Люди [3]

Професійні екологи ділились досвідом із студентами КНТУ У Кіровограді

Опубліковано: 22.09.2015

17 вересня 2015 року для студентів I - III курсів Кіровоградського національного технічного університету проведено відкриту лекцію на тему: «Професійний ріст спеціалістів природоохоронної галузі: можливості та перспективи в умовах розвитку інноваційних технологій»
Організаторами заходу виступили громадська організація е-Екологія та Державна екологічна інспекція у Кіровоградській області, на запрошення Кафедри екології та охорони навколишнього середовища Кіровоградського національного технічного університету.
У заході прийняли участь начальник Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області Власенко Микола Григорович та доцент кафедри управління національним господарством Національної академії державного управління при Президентові України, кандидат наук з державного управління, в.о. голови громадської організації е-Екологія, член комітету при Держекоінспекції України з питань кадрової політики та очищення влади Мороз Володимир Васильович. Поважних гостей студентському колективу представив Проректор з наукової роботи КНТУ, доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України Олександр Миколайович Левченко.
Начальник Кіровоградської екоінспекції, як спеціаліст і керівник природоохоронної галузі з багаторічним досвідом, навів студентам приклади практичної інспекторської діяльності та наголосив на гострій потребі у справжніх спеціалістах-екологах, як на приватних підприємствах так і в державних установах та контролюючих органах.
Випускникам, які мають бажання працювати в Інспекції, Микола Григорович запропонував звертатись за працевлаштуванням. Крім того, він запевнив присутніх, що з боку Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області на постійній основі надається якісна методична допомога в професійній підготовці, практиці та стажуванні студентів, молодих спеціалістів.
В свою чергу, керівник громадського об'єднання е-Екологія Мороз Володимир Васильович зауважив, що не тільки студенти - випускники можуть долучатись до практичної природоохоронної діяльності, а й студенти початкових курсів, завдяки зусиллям е-Екології, відтепер можуть спробувати себе в ролі справжніх професійних природоохоронців.
- Ми, учасники ГО е-Екологія, в першу чергу поставили собі амбітне завдання - максимально нівелювати згубні наслідки багаторічного еколого-правового нігілізму в Україні, а це можливо лише за умови отримання молодими спеціалістами якісної спеціалізованої освіти у поєднанні з практичними навиками роботи. Саме тому, нами постійно налагоджується співпраця з провідними ВНЗ країни та іншими установами і організаціями природоохоронного спрямування. Ми дуже хочемо дочекатись створення в Україні сильної та впливової професійної екологічної спільноти, котра стане потужним підгрунтям для розвитку вітчизняної природоохоронної галузі - зауважив Володимир Васильович
- Кожен із студентів може за бажанням долучитись до діяльності об'єднання е-Екологія вже сьогодні і спільними зусиллями формувати Реєстр екопроблем, наприклад, тим самим, впливаючи на вирішення конкретних проблем суспільства. Жодних членських внесків чи інших зобов'язань для молодих спеціалістів - учасників громадської організації немає і бути не може! Разом з тим, ми постійно працюємо над розширенням можливостей Вам, шановній молоді, для комунікації з успішними людьми – професіоналами своєї справи - наголосив керівник об'єднання
Присутні могли також ознайомитись із останніми розробками ІТ активу ГО е-Екологія у частині налагодження ефективної взаємодії між органами державної влади, інститутами громадянського суспільства і підприємницькою спільнотою за допомогою інноваційних рішень.
 
Коментар е-Екології: Від імені об'єднаної спільноти професійних екологів е-Екологія, керівник громадської організації висловлює подяку завідувачу кафедри екології та охорони навколишнього середовища Медведєвій Ользі Володимирівні за високий рівень організації заходу. 
Знайшов в тексті помилку? Будь-ласка виділи її та натисни Ctrl+Enter
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1468 | Додав: grantand
Посилання
BB-Code
HTML-код
Всього комментів: 0
avatar
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: