Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Новини сайту [24]
Спорт [25]
Освіта [21]
Культура [33]
Події [35]
Наука [2]
Суспільство [66]
Екологія [24]
Політика [10]
Господарство [10]
В світі [4]
В Україні [13]
Технології [20]
Медицина [6]
Цікавості [13]
Кримінал [5]
Олександрівка [19]
Люди [3]

РІК МИНУЛИЙ: РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ

Опубліковано: 15.02.2008

null Підбито підсумки роботи за 2007 рік. Чим запам’ятався він лісівникам Олександрівщини? Що нового приніс і які проблеми не забрав?

Головне досягнення року минулого — суттєвий ріст соціального стану працівників лісу. Зокрема, заробітна плата зросла майже в двічі і зараз її середньомісячний рівень становить 1597 гривень.

У 2007 році лісівники нашого краю повністю виконали свої обов’язки перед державою. Площі нових насаджень зросли на 183 гектари.

Зберегли існуючі лісові насадження — 14 тисяч гектарів і від шкідників, і від пожеж. Бо за останні три роки оброблений хімічними речовинами кожен гектар площі. У літній період зареєстровано 12 випадків загорання лісу, але завдяки злагодженій роботі лісової охорони ці загорання, на щастя, не привели до великих пожеж, тому збитки зовсім незначні.

Важливою справою є й охорона лісу від крадіїв, які намагаються збути крадену деревину на приватних пилорамах в Олександрівці. Воно споконвіку ведеться – викрадені гроші легші, ніж зароблені. Але ж і розуміння того, що ліс — багатство народне, а не окремих спритних молодиків, нарешті повинне прийти до кожного.

Всі роботи в лісі, починаючи від збирання насіння, вирощування посадкового матеріалу, створення нових лісових культур і до проведення рубок догляду за лісом, виконують дбайливі руки лісоводів. Виконують за рахунок тих коштів, які отримуємо від реалізації деревини, виробів деревообробки і декоративних рослин озеленення. А кошти ці досить солідні. Загальна сума, одержаних від реалізації (чистий дохід) коштів — більше 8 мільйонів гривень.

Планові показники не те що виконані, а перевиконані. Приміром, у минулому році реалізовано на експорт круглого лісу загальним об’ємом 3008 м3, що на 980 м3 більше, ніж у 2006 році. Загальна сума від продукції, що пішла на експорт, складає 1000927 грн. Наша деревина відправлена в Нову Зеландію, Болгарію, Литву.

ДП «Олександрівський лісгосп» не лише успішно тримається у цей непростий час економічних змін на плаву (чистий прибуток підприємства 350 тис. грн), а й допомагає поповнювати бюджети різних рівнів. Приміром, до державного бюджету надійшло 1443,9 тис. грн. Внески до Пенсійного фонду України становлять 1168,8 тис. грн, внески до фондів соціального страхування 218 тис. грн, місцеві податки та збори становили 790,8 тис. грн. Ці всі гроші, звичайно, підуть на пенсії пенсіонерам, допомогу знедоленим, розвиток нашого гарного краю — Олександрівщини.
Олександр СИНЯВСЬКИЙ,
директор ДП «Олександрівський лісгосп».
Знайшов в тексті помилку? Будь-ласка виділи її та натисни Ctrl+Enter
Категорія: Політика | Переглядів: 1845 | Додав: BenGAMEn
Посилання
BB-Code
HTML-код
Всього комментів: 21 2 »
avatar
Offline
15.02.2008 20:26 П`ятниця | 1 Спам
А я цього чоловiка добре знаю - дядько Олександр - вiн та його товаришi багато хороших справ роблять у лiсi. Не всi люди помiчають i поважають iх працю - неприємно бачити в лiсi пiсля горетуристiв купи смiття, залишки вогнищ, поламанi дерева.


Відповісти            Карма комента: 0
1-1 2-2
avatar
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: