Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Новини сайту [24]
Спорт [25]
Освіта [21]
Культура [33]
Події [35]
Наука [2]
Суспільство [66]
Екологія [24]
Політика [10]
Господарство [10]
В світі [4]
В Україні [13]
Технології [20]
Медицина [6]
Цікавості [13]
Кримінал [5]
Олександрівка [19]
Люди [3]

СПАРТАКІАДА ШКОЛЯРІВ ТРИВАЄ

Опубліковано: 14.04.2008

   Чи стане хтось заперечувати важливість здоров’я, як такого, для людини, а тим більше для наших дітей.

   В державі значна роль відводиться плеканню сильних, фізично загартованих, всебічно розвинутих юнаків і дівчат.

   Вдалим був старт олександрівців в обласній спартакіаді школярів у 2004 році. В комплексному заліку вони були першими в області. Переможцями обласних змагань, зокрема, були: збірні команди району з легкої атлетики, чотириборства «Дружба», волейболу, баскетболу, а чемпіоном республіканської спартакіади школярів України з бігу на 400 метрів з бар’єрами став учень Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №3 Віктор Сегеда (тренер Олександрівської ДЮСШ відділу освіти Черкас В.Г.).

   Варто наголосити, що кращі традиції спортсменів Олександрівщини продовжують і нині молоді чемпіони області з легкої атлетики Яна Мельник, Таня Мельник, Євген Бак, Вадим Кирик (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №3), Дмитро Першко (Несватківська ЗШ І-ІІІ ст.), Наталка Компанієць (Красносільська ЗШ І-ІІІ ст.), Аліна Бондаренко (Розумівська ЗШ І-ІІІ ст.), Ірина Максименко (Голиківська ЗШ І-ІІІ ст.) (тренери Олександрівської ДЮСШ відділу освіти В.Г. Черкас, В.М. Приймак, В.І. Токар, В.М. Демченко).

   В цьому році збірна команда дівчат з волейболу посіла І місце серед 20 районів області, а Олена Зачепа (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №1) включена до складу збірної області з волейболу (тренер Олександрівської ДЮСШ відділу освіти Г.М.Горобець).

   З метою виконання цільової комплексної програми «Фізичне виховання — здоров’я нації» (Указ Президента України від 1.09.1998 року), впровадження фізичної культури і спорту в повсякденний побут юнаків і дівчат, зміцнення їхнього здоров’я, підготовка молоді до життя і трудової діяльності, формування навичок і вміння здорового способу життя, визначення кращих спортсменів і команд з видів спорту для участі в обласних спортивних іграх школярів в районі ведеться широкомасштабна комплексна робота. З 1 вересня 2007 року проводиться районна спартакіада школярів з різних видів спорту.

   Підсумовуючи результати районної спартакіади станом на 1.04.2008 року слід відзначити хорошу технічну підготовку і спортивну майстерність переможців районних змагань:

   «Козацька слава» — Бірківська ЗШ І-ІІІ ст.;
легка атлетика — Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №2; футбол - Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №3;
волейбол (юнаки) — Соснівська ЗШ І-ІІІ ст.;
волейбол (дівчата) — Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. № 1; баскетбол (юнаки) — Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст.; баскетбол (дівчата) — Несватківська ЗШ І-ІІІ ст.
На даний час лідерами районної спартакіади школярів є команди: Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №2 -1 місце, Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №3 -II місце, Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 та Несватківської ЗШ І-ІІІ ст. поділили III-IV місця (вчителі фізичної культури В.В. Баклан, Ю.Г. Сухенко , Г.А. Голинський, В.Г.Черкас, директори шкіл Л.Ф. Ткаленко, Л.І. Литвин, В.Г. Бойко, Нестройна Л.П.).

   Районна спартакіади школярів триває. Попереду змагання з легкоатлетичного кросу, легкої атлетики, гра-випробування «Котигорошко» та чотириборство «Дружба». Кращі команди спортсменів району будуть захищати честь району на обласних змаганнях.

   Відділ освіти дякує всім школярам, вчителям фізичної культури та тренерам Олександрівської ДЮСШ відділу освіти, директорам загальноосвітніх шкіл за підготовку та участь команд в змаганнях, а також начальнику філії «Олександрівський райавтодор» В.І. Стьожці, директору ВАТ «Фундукліївське XПП» В.П. Зеленьку, приватному підприємцю І.М. Кобилінському, начальнику нафтобази №1 філіалу №14 «Кіровоградський» В.О. Ратушному, директору ДП «Олександрівський лісгосп» О.П. Синявському за сприяння в проведенні районних та участь в обласних спортивних змаганнях школярів.





Володимир ВОЄВОДІН,
методист районного методичного кабінету відділу освіти Олександрівської районної державної адміністрації.


* * *
   З 1 по 30 квітня в районі проходить Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх — спільна турбота» з метою покращення умов для регулювання змагань оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування простіших спортивних споруд, майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.

   За підтримки голови РДА Анатолія Івановича Шинкаренка видане відповідне розпорядження від 26 березня 2008 року № 210-р, утворений районний організаційний комітет, розроблені районні заходи.

   Всі, хто небайдужий до здорового способу життя, активного відпочинку, занять спортом, приєднуйтесь до акції! Зробіть свій спортмайданчик — отримайте радість від руху.





Лілія РАК,
директор районного центру фізичного
здоров’я населення«Спорт для всіх».




Знайшов в тексті помилку? Будь-ласка виділи її та натисни Ctrl+Enter
Категорія: Спорт | Переглядів: 2013 | Додав: BenGAMEn
Посилання
BB-Code
HTML-код
Всього комментів: 31 2 3 »
avatar
Offline
14.04.2008 16:26 Понеділок | 1 Спам
Нам є чим пишатись, головне, щоб були спонсори...


1-1 2-2 3-3
avatar
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: