Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Новини сайту [24]
Спорт [25]
Освіта [21]
Культура [33]
Події [35]
Наука [2]
Суспільство [66]
Екологія [24]
Політика [10]
Господарство [10]
В світі [4]
В Україні [13]
Технології [20]
Медицина [6]
Цікавості [13]
Кримінал [5]
Олександрівка [19]
Люди [3]

ТЕСТУВАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ВІДБУЛОСЯ

Опубліковано: 25.04.2008

null
Як повідомляла прес–служба МОН України, 22 квітня протягом трьох годин, з 11:00 до 14:00, по всій Україні у 34 тисячах 758 аудиторіях учасники зовнішнього незалежного оцінювання пройшли тестування з української мови та літератури.

У пункті тестування для учнів в Олександрівському районі — Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 — тестування проводилося одночасно в 22 аудиторіях. З’явилося на тестування 304 учасники, що склало 94%. До речі, це другий результат по Україні, на першому місці м. Київ — 96%, по Кіровоградській області — 90%, по Україні — 90%.

Допомагали проводити тестування 44 інструктори, 6 чергових, представник державної служби охорони, два інспектори ПС МВС, наряд ДАІ, лікар Олександрівської ЦРЛ, медична сестра.

Зранку, о 8 годині до пукту тестування завітали Негода С.Д — перший заступник голови Кіровоградської ОДА, Нечепоренко Л.Ф. — заступник голови Олександрівської РДА та Шаповал Ф.О. — начальник відділу освіти Олександрівської РДА (на знімку вони перед початком тестування з директором школи). Перевіряючі дали високу оцінку готовності пукту тестування.

Вчасно прибула і уповноважена особа Одеського регіонального центру тестування — Кондратенко В.М., який переконався особисто в правильності збереження тестових матеріалів.

Далі робота ценру тестування, як кажуть військові, проходила штатно, згідно чітко прописаному регламенту. Пропуск учасників тестування здійснювали працівники міліції та помічник відповідального, значно допомогли розмічені на асфальті сектори, вказівники аудиторій та вправні дії чергових та інструкторів. Спостерігали за тестуванням майбутні юристи — студенти університету розвитку людини «Україна», спостерігачі з спеціальними дозволами.

Приємна несподіванка чекала кожного учасника тестування — листівка-вітання Президента України В.Ющенка. Крім цього кожен учасник міг висловити анонімно свої зауваження, побажання як по організації тестування, так і по самій процедурі.

Практично всі учасники тестування реалізували своє право на виконання тестів. Прикро, що 17 учасників, які зареєструвалися, втратили право вступу до вузів цього року за новими правилами прийому, не прибувши на пункт тестування. Жодного зауваження по поведінці чи по процедурі, дякуючи злагодженій роботі персоналу інструкторів, старших інструкторів, чергових, помічника відповідального, охороні, не надійшло.

О 14.15 час, відведений на роботу учасників, вичерпаний. Пакуються в нові пакети бланки відповідей, протоколи в присутності всіх учасників здаються під розписку охороні в сховище. Використані тестові зошити збережуться і вже через три місяці можуть бути використані учнями для навчальних та тренувальних цілей. Відповідальний пакує та опломбовує під пильним наглядом спостерігачів, уповноваженого контейнери з відповідями та допоміжними матеріалами. Представник державної служби охорони, оформивши протоколи, бере їх під свою охорону. Пункт тестування залишають учасники тестування, інструктори, спостерігачі, отримавши протоколи.

За злагоджену співпрацю на пункті тестування висловлюю подяку іспекторам ПС, наряду ДАІ Олександрівського РВ УМВС України, їх начальнику І.В. Мічкуру, лікарю Олександрівської ЦРЛ Коліснику С.С. та їх керівнику В.Д. Щуру, відділу освіти РДА, зокрема, Тимку С.М. та Шаповалу Ф.О. та всі особам, причетним до роботи пункту тестування.

До речі, відповіді з коментарями до тестів з української мови та літератури з 23 квітня є на офіційному сайті Одеського регіонального центру.

Учасників тестування ми запрошуємо 29 квітня на 10 годину з відповідними документами в пункт тестування — Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст. №1 для складання тестів з математики.

Місце і терміни подальшого тестування повідомимо в наступному номері.


Василь БОЙКО,
відповідальний за пункт тестування.Знайшов в тексті помилку? Будь-ласка виділи її та натисни Ctrl+Enter
Категорія: Освіта | Переглядів: 1954 | Додав: BenGAMEn
Посилання
BB-Code
HTML-код
Всього комментів: 0
avatar
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: