Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Новини сайту [24]
Спорт [25]
Освіта [21]
Культура [33]
Події [35]
Наука [2]
Суспільство [66]
Екологія [24]
Політика [10]
Господарство [10]
В світі [4]
В Україні [13]
Технології [20]
Медицина [6]
Цікавості [13]
Кримінал [5]
Олександрівка [19]
Люди [3]

Творець "ВКонтакте" після інциденту з ФСБ назвав себе "майже іконою лібералізму"

Опубліковано: 12.12.2011

Павло Дуров пояснив, що не став закривати опозиційні групи винятково з бізнесових міркувань, а не через політичні погляди.

Один із засновників соціальної мережі "ВКонтакте" Павло Дуров пояснив свою відмову закрити опозиційні групи на прохання ФСБ і похвалився, що став "майже іконою лібералізму".

Свою позицію Дуров виклав у відкритому листі, опублікованому на сайті Lenta.ru.

"За п'ять років роботи я не отримував стільки позитивних відгуків, скільки отримав в останні дні. Навіть ті, хто традиційно критикує "ВКонтакте", надсилали слова підтримки і схвалення. Раптово я став героєм всіх вільнодумних людей, майже іконою лібералізму. Така загальна любов - тривожний знак для людини, яка звикла плисти проти течії. Щоб трохи відновити комфортний для нас градус ненависті, опишу наше ставлення до подій останніх днів", - йдеться у його зверненні.

Надалі Дуров пояснив, що вважає розмови про голосуваннях, вибори, мітинги та громадянську позицію формою масової розваги, на кшталт обговорення футбольних матчів чи грою у Щасливого Фермера.

Більше того, сам він зізнався, що не дуже схвалює ідею загального голосування. "Якщо завтра в Росії усі голосування взагалі замінять якимись конкурсами для державних чиновників, я особисто буду не сильно засмучений", - запевнив він.

"У ці грудневі дні, поки молодь і ОМОН захоплено грали в революціонерів і реакціонерів, ми займалися нашим прозаїчним ремеслом, фіксуючи запити аудиторії", - зауважив Дуров.

Керівник соцмережи запевнив, що якби в ті ж дні його сайт почав програвати в конкурентній боротьбі через відсутність якого-небудь сервісу віртуальних масових репресій, їм би довелося ввести і його. "І будьте впевнені - наші репресії були б наймасовішими і найкривавішими на ринку", - додав він.

"Інша справа - раптове прохання чиновників петербурзького ФСБ блокувати опозиційні спільноти. Фактично це була пропозиція добровільно дати фору всім конкуруючим майданчикам, видавивши на них активну і пасіонарну частину аудиторії. Конкуренція на глобальному ринку соціальних мереж без можливості задовольнити попит на вільне спілкування - це змагання з боксу зі зв'язаними руками. Якщо іноземні сайти продовжують існувати у вільному полі, а російські починають цензурувати, рунет може очікувати тільки повільна смерть", - пояснив Дуров, наголосивши, що він та його команда виявили в цій ситуації не стільки сміливість, скільки здоровий глузд.

"Наша позиція залишається незмінною і зводиться до одного твердження: безглуздо видаляти з одного інтернет-сайту те, що можна швидко знайти на інших", - резюмував він.

Нагадаємо, 8 грудня творець і генеральний директор популярної соціальної мережі "ВКонтакте" Павло Дуров оприлюднив свою переписку із співробітниками ФСБ, з якої з'ясувалося, що спецслужби напередодні масових мітингів протесту просили у соціальній мережі закрити опозиційні групи, а Дуров їм у цьому відмовив.

Джерело: http://tsn.ua
Знайшов в тексті помилку? Будь-ласка виділи її та натисни Ctrl+Enter
Категорія: Технології | Переглядів: 1793 | Додав: MSbot
Посилання
BB-Code
HTML-код" onclick="this.select();" readonly="readonly" style="width:100%" type="text">
Всього комментів: 0
avatar
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: