Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Новини сайту [24]
Спорт [25]
Освіта [21]
Культура [33]
Події [35]
Наука [2]
Суспільство [66]
Екологія [24]
Політика [10]
Господарство [10]
В світі [4]
В Україні [13]
Технології [20]
Медицина [6]
Цікавості [13]
Кримінал [5]
Олександрівка [19]
Люди [3]

В Україні пропонується ініціювати вирішення екологічних проблем за допомогою Інтернету

Опубліковано: 07.08.2015

В UAнеті розпочав роботу новий онлайн-сервіс Інтерактивний реєстр екологічних проблем України, який дозволяє оприлюднити в мережі інтернет та оперативно передати за належністю інформацію, про скоєні порушення природоохоронного законодавства та першочергові екологічні проблеми відповідного регіону, до Держекоінспекції України та її територіальних підрозділів (ДЕІ).
За допомогою нововведеного онлайн-сервісу www.ecoukraine.org, громадяни тепер зможуть скаржитися природоохоронцям на порушників чинного законодавства - від браконьєрів до промислових забруднювачів навколишнього середовища.
Інформація про осіб, які порушують вимоги чинного природоохоронного законодавства, вноситься до Реєструкористувачами самостійно, у автоматичному режимі, і передається за належністю згідно Закону України "Про звернення громадян". ДЕІ зобов'язана розглянути отримане звернення і надати грунтовну відповідь про вжиті заходи протягом 30 днів.
Відтепер, кожен небайдужий громадянин може самостійно ініціювати вирішення екологічної проблеми або повідомити про вчинення правопорушення шляхом внесення запису до Реєстру.
Перші результати роботи Інтерактивного реєстру екологічних проблем України вже можна побачити в регіональних Реєстрах.
Щоб Реєстр не перетворювався на джерело неперевіреної інформації, як це часто буває під час неформального спілкування в Інтернеті, внесення записів, оприлюднення їх на інтерактивній мапі України та підготовка он-лайн звернень до Держекоінспекції або терміновий виклик екоінспектора доступні користувачам тільки за умови реєстрації автора запису у системі myECO та передмодерації (публікація погоджується координатором на протязі 24 годин). Реєстрація у системі професійного еколога myECO є абсолютно безкоштовною. Для офіційних учасників ГО е-Екологія подібні обмеження відсутні.
Онлайн-сервіс, що побудований за моделлю інформаційної взаємодії громадськості та влади C2G (Громадяни - Уряду), може також використовуватись як інструмент для оцінки ефективності діяльності органів державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища. Достатньо співставити кількість внесених записів з кількістю вирішених проблем.
Розробники цього сервісу сподіваються, що навіть якщо ДЕІ з якихось причин не випише штраф, а лише проведе профілактичну бесіду з порушником, то наступного разу він двічі подумає - а чи варто викидати під ноги сміття, випалювати стерню або браконьєрити, адже є величезні шанси стати "антизіркою" Інтернету. Та й громадський контроль з реальною оцінкою ефективності роботи державних природоохоронних органів в сучасних умовах не завадить.
Проект автоматизованої електронної системи збирання, накопичення та передачі за належністю інформації про екологічні правопорушення, проблеми та загрози регіонального і загальнодержавного рівнів створеноучасниками ГО е-Екологія на громадських засадах.
Українська природоохоронна громадська організація е-Екологія запрошує всіх небайдужих приєднуватись до формування Інтерактивного реєстру екологічних проблем України, адже спільними зусиллями набагато простіше наводити лад у власному домі.
 
 
З пропозиціями та побажаннями звертайтесь на e-mail ГО е-Екологія: vgo@ecoukraine.org
Знайшов в тексті помилку? Будь-ласка виділи її та натисни Ctrl+Enter
Категорія: Екологія | Переглядів: 1515 | Додав: Zergus
Посилання
BB-Code
HTML-код
Всього комментів: 0
avatar
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: