Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Новини сайту [24]
Спорт [25]
Освіта [21]
Культура [33]
Події [35]
Наука [2]
Суспільство [66]
Екологія [24]
Політика [10]
Господарство [10]
В світі [4]
В Україні [13]
Технології [20]
Медицина [6]
Цікавості [13]
Кримінал [5]
Олександрівка [19]
Люди [3]

Завершено роботу над проектом Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту"

Опубліковано: 04.06.2008

На виконання рішення Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України від 6 лютого2008 року Міністерством освіти і науки України підготовлено проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту".

Для підготовки проекту закону наказом МОН було створено, під керівництвом міністра освіти і науки І.О.Вакарчука, робочу групу у складі семи підгруп, до якої увійшли керівники провідних вищих навчальних закладів України всіх форм власності і підпорядкування, народні депутати України, працівники секретаріату Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України, представники міністерств і відомств, громадських організацій та органів студентського самоврядування, керівники структурних підрозділів МОН.

Перша редакція проекту була розміщена на сайті МОН, окремі ключові проблеми законодавчого врегулювання діяльності вищої освіти в сучасних умовах були обговорені на підсумковій колегії міністерства з питань вищої освіти "Вища освіта України - європейський вимір: стан, проблеми, перспективи" 21 березня 2008 року.

Положення проекту закону, які визначають структуру вищої освіти, обговорювались на наукових конференціях, зокрема на міжнародному семінарі "Національна рамка кваліфікацій" за участю експертів Ради Європи у травні 2008 року, круглих столах, засіданнях президії Академії педагогічних наук України, молодіжних форумах, у трудових колективах вищих навчальних закладів.

За результатами громадського обговорення до МОН надійшло понад тисячу пропозицій і зауважень, багато з яких були враховані в редакції проекту закону.

30 травня 2008 року у міністерстві було проведено нараду з представниками науково-педагогічної громадськості та керівниками робочих груп, де погоджено остаточну редакцію законопроекту.

31 травня проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" подано Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України .

Розроблений законопроект передбачає суттєву реструктуризацію системи національної вищої освіти і приведення її у відповідність до вимог Болонської декларації, значне розширення автономії вищих навчальних закладів та удосконалення їх фінансово-господарської діяльності, підвищення ролі громадського самоврядування тощо.

Міністерство освіти і науки вважає, що прийняття закону у запропонованій редакції сприятиме суттєвому підвищенню якості вітчизняної вищої освіти, прискоренню її входження у європейський та світовий освітній простір.Знайшов в тексті помилку? Будь-ласка виділи її та натисни Ctrl+Enter
Категорія: Освіта | Переглядів: 2545 | Додав: Побєда
Посилання
BB-Code
HTML-код" onclick="this.select();" readonly="readonly" style="width:100%" type="text">
Всього комментів: 0
avatar
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: