Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
img Юзербари
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Різне [204]
Кіровоградщина [5]
Дошка пошани [7]
Харчування [2]
Інтернет [3]
Освіта [7]
Тварини [1]
Люди [5]
Події [3]
Екологія [1]
Суспільство [26]
Статистика [2]
liex [16]
Строительство [10]
Авто-мото [3]
Бизнес [1]
Розділ: Різне

» Проведено щорічне атестування особового складу Олександрівського виправного центру (№104) за підсумками 2014-2015 навчального року

24 червня 2015 року в Олександрівському виправному центрі управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області (№104) відбулося щорічне атестування особового складу за підсумками 2014-2015 навчального року з фізичної та службової підготовки. Даний захід пройшов під керівництвом представників управління в області майора внутрішньої служби Сергія Терещенка та капітана внутрішньої служби Валерія Апакідзе. Відповідно до плану захід розпочався з проведення стройового огляду персоналу установи. Під час якого перевірено належний вигляд форменого одягу, наявність та відповідність службових посвідчень, а також проведено перевірку навичок співробітників виправного центру у стройовій підготовці. Додатково перед здачею заліків старшим оперуповноваженим в особливо важливих справах Дніпропетровського територіального відділу внутрішньої безпеки та виявлення корупції Державної пенітенціарної служби України майором внутрішньої служи Ярославом Стельмахом було проведено лекційне заняття по вивченню Закону України «Про запобігання корупції» №1700-VII від 14.10.2014 року. Після чого Ярославом Івановичем було наголошено на суворому дотриманні законності та чіткому виконанні своїх службових обов’язків, задля недопущення вступу в позаслужбові стосунки із засудженими. В рамках вище вказаного заходу було проведено письмове тестування рядового та начальницького складу установи, державних службовців, а також фахівців, які не мають спеціальних звань з навчальних дисциплін, які вивчалися протягом року. Після складання письмових тестів на Олександрівському районному стадіоні імені М.Шишки всі працівники мали можливість продемонструвати рівень своїх фізичних можливостей у вправах на силу, витривалість та спритність. У співробітників установи були прийняті заліки: біг на 100м, біг на 1000 метрів, підтягування на перекладині – для чоловіків, згинання – розгинання рук в упорі лежачи – для жінок та відпрацьовано прийоми рукопашного бою, що дало змогу комісії оцінити готовність персоналу до виконання своїх посадових обов’язків та дій в екстремальних умовах. Проте, працівниками облуправління було наголошено на необхідності постійного самовдосконалення та підвищення рівня професійної підготовки, для того щоб з кожним роком показники лише покращувалися. Сектор по роботі з персоналом Олександрівського виправного центру управління ДПтС України в Кіровоградській області (№104)
Знайшов в тексті помилку? Будь-ласка виділи її та натисни Ctrl+Enter
Категорія: Різне | Додав: Маруся (26.06.2015)
Переглядів: 257 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього комментів: 0
Упс...здається ти не зареєстрований або забув війти під своїм логіном, а у нас комментувати та додавати інші матеріали можуть лише зареєстровані або залогінені юзери.

Якщо в тебе немає аккаунта на сайті, рекомендую авторизуватися за допомогою соц. мереж
Вверх
Кіровоград: новини та сайти Счетчик тИЦ и PR
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: