Повідомлення # 1 | 09:02
Степрайдери катаються на роликових кросівках! Зовні вони нічим не відрізняються від звичайних модних кросівок, але якщо їх перевернути, то в п'ятах ви побачите ролики! Причому ролики в будь-який момент можна легко замінити спеціальними вставками! Тобі не треба носити з собою змінне взуття та роликові ковзани одночасно, все що необхідно - стильний мішечок, що кріпиться до паска за допомогою карабіну або кладеться в кишеню, для того, щоб покласти туди два ролики діаметром 35 мм або дві вставки. Тепер ти можеш кататися скрізь: у коридорах школи, інституту, в магазині, в метро, на Майдані - скрізь, де є хоча б 2 метри вільного простору! На «HEELYS» можна швидко переміщуватися, просто кататися, виконувати трюки й елементи фігурного катання і навіть - танцювати!

ІСТОРІЯ:

Кожен з нас у дитинстві мріяв мати колеса прямо в підошві власних черевиків. Роджер Адамс (Roger Adams) з Техасу втілив цю ідею в життя. Роджер виріс у "ролерській" родині - його батьки були власниками скейтпарку. Але він вирішив не йти дорогами своїх батьків, вступив до університету і став вчиться за фахом доктора психологічних наук. Роджер кілька років пропрацював лікарем, але до кінця 90-х він вирішив змінити роботу. Він дивився з вікна свого будинку в Каліфорнії на ролерів і скейтбордистів, і йому спало на думку вставити ролик в підошву звичайних кросівок. Цього ж дня Роджер створив прототип, який було випробувано сусідськими бойскаутами. Щоб отримати всі необхідні патенти для захисту винаходу було витрачено 2 роки. На Різдво з 2000 на 2001 рік, перша партія роликових кросівок «HEELYS» з'явилася в магазинах США і була продана всього за кілька годин!

Роликові кросівки «HEELYS» продаються у 50 країнах світу. На сьогоднішній день, по всьому світі на роликових кросівках пересуваються понад 5 000 000 людей. «HEELYS» - це нова мода, нова тенденція!