Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
 • Page 2 of 2
 • «
 • 1
 • 2
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Хоббі » Галерея "Елисаветград"
Галерея "Елисаветград"
artelisavet1941
Новачок
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 26 | 18:01
Фотографии сделанные талантливым фотографом
Александром Маляренко во время проведения "Светловодского пленэра"

Додано (27.05.2015, 10:50)
---------------------------------------------
Світловодський пленер
Перші підсумки

6 травня відбулось відкриття виставки «Світловодський пленер. Перші підсумки». Виставка складається з живописних та графічних робіт, які художники писали протягом 12 днів пленеру, і з фотозвіту власника галереї Миколи Цуканова.
Відкриття виставки відвідала делегації педагогів та журналістів з міста Світловодська на чолі з начальником Управління освіти міста Світловодська Г.Ю. Френкелєм.

На виставці в галереї представлена лише частина робіт, адже їх було написано більше 150, багато етюдів та замальовок потребують доопрацювання, для того щоб перетворитися на повноцінні сюжети та картини. Тому остаточно підсумки пленеру будуть підведені великою виставкою в Одесі у вересні місяці.

З 28 квітня по 10 травня 2015 галерея «Єлисаветград» вперше проводила пленер. Подібні зустрічі художників передбачається проводити щорічно в найкрасивіших місцях області. Мета пленерів - показати туристичну привабливість Кіровоградщини.
Стартував проект з міста Світловодська.

Для участі в світловодському пленері були запрошені художники Одеси, адже одеську організацію Національної спілки художників України очолює виходець з Кіровограда, народний художник України Анатолій Горбенко. Разом з ним у пленері взяли участь Святослав Горбенко, Анатолій Кравченко, Наталія Лоза, Петро Нагуляк, Володимир Сакалюк, Олена Аль-Хадж, Сергій Лозовський
Кіровоградські художники Анатолій Шаповалов і Валерій Давидов і представник дніпропетровської школи живопису голова спілки художників Дніпропетровська Василь Мірошниченко

Художники працювали не лише в самому Світловодську, вони також побували в селах Нікольському та Нагорному, відвідали Кременчуцьку ГЄС.
Була організована зустріч з талановитими дітьми, учасниками гуртка графіки та живопису, на якій початківці разом з професійними художниками писали міські краєвиди.
7 травня галерея організувала виїзд в Світловодськ для чотирнадцяти журналістів і фотографів провідних ЗМІ Кіровограда. Метою поїздки було знайомство з містом, з його сьогоднішнім життям, досягненнями, а також спілкування з учасниками пленеру.
8 травня в світловодському міському Будинку культури пройшла перша звітна виставка художників учасників пленеру, а також фотовиставка Миколи Цуканова «Так вміє кожен» і Глеба Цуканова «Відкриваючи Україну» . Ця подія викликала великий резонанс серед жителів міста, виставку, що тривала лише один день, відвідали сотні людей.

23 травня в м Світловодську у Покровській церковно-приходській школі, в класі живопису, відкрилася галерея живопису - "Гармонія душі".
30 живописних робіт подаровані художниками цього прекрасного міста -А. Татаровим, А. Сіромахою, С. Синенко, Л. Попруженко, В. Товкайло, Л.Охотною, О. Коваленко, Ю. Цукановим, А. Лозовим (передала вдова художника), В. Чумаченко, Н. Бойчуком, М. Дзюнником, В. Зуєвським, С. Різановим, О.Пилецькою, А. Бондаренко, Н. Пустовітом, а також галереєю "Єлисаветград"
Роботи передані з метою популяризації мистецтва серед дітей та підлітків міста

Зараз галерея «Єлисаветград» ініціює відкриття в місті Світловодську муніципальної галереї живопису.

Додано (28.05.2015, 10:53)
---------------------------------------------
Галерея "Елисаветград" выступила инициатором открытия в г. Светловодске муниципальной художественной галереи. Об этом вчера было озвучено во время проведения выставки . Приятно , что эту идею поддержали художники многих городов Украины, которые готовы передать в дар городу свои произведения ! Уверен , что общими усилиями волонтеров культурного фронта и местной власти нам удастся осуществить проект, который даст возможность приобщиться тысячам детей города к прекрасному. Вчера я направил письмо городскому голове Светловодска следующего содержания .

Додано (05.06.2015, 14:59)
---------------------------------------------
Запрошуємо на супербитву поетів 10 ЧЕРВНЯ (середа)

Початок: 18:00
Галерея "Єлисаветград" (Вул. Пашутінська, 36)
Вхід: 10 грн.

Учасники (переможці битв сезону 2014-2015):
1) Сергій Чернат
2) Ганна Дудник
3) Люда Попудіна
4) Артем Луценко
5) Марія Сидорак
6) Андрій Карпенко
7) Василь Возіян
8) Оля Алєксєєнко
9) Аліна Олексієнко
10) Яна Драна-Гула

В музичних та поетичних перервах - Поль Іщук, Коля Папуша

Додано (09.06.2015, 12:00)
---------------------------------------------
Фотозарисовки с фестиваля АРТ БАТ ФЭСТ, который проходил в Измаиле 5-6 мая. Галерея "Елисаветград" безвозмездно передала в поддержку фестиваля картину заслуженного художника Украины Анатолия Янева.
Организаторы фестиваля подарили данную картину Измаильской картинной галерее!

Додано (29.06.2015, 19:23)
---------------------------------------------
ОБЛАСТНОЙ КОНКУРС ДЕТСКОГО РИСУНКА
Во время дискуссии, в которой принимали участие журналисты, художники и представители галереи "Елисаветград", родилась идея провести областной конкурс детского рисунка. В чем заключается новизна такого конкурса? В состав жюри войдут профессиональные художники, которые предоставят в призовой фонд свою картину. Таким образом победители областного конкурса получат живописные полотна художников. Конкурс стартует в сентябре. Положение о конкурсе будет опубликовано галереей в августе.
Радует то, что идея нашла поддержку у художников живущих не только в Кировограде. Принять участие в жюри уже изъявили желание - заслуженный художник Украины Анатолий Кравченко (Одесса), Ленур Велиляев (Харьков), Сергей Дрига (Одесса), кировоградцы - Владимир Остроухов, Игорь Тимофеенко, Валерий Давыдов. Идею поддержала и дала согласие войти в жюри друг галереи Людмила Кривенко. Призовой фонд пополнится и тремя картинами переданными галереей. Уже в июле представим каждого из членов жюри и работу предоставленную в фонд конкурса.
Хотелось бы, чтоб в данном конкурсе приняли участие дети со всех регионов нашей области.
В ноябре этого года в галерее "Елисаветград" состоится выставка представленных детских работ. Лучшие 12 работ будут опубликованы в перекидном календаре на 2016 год.
Руководители учебных заведений, художественных школ, родители, педагоги, художники, меценаты и просто небезразличные жители Украины -подключайтесь! Пишите, заходите, предлагайте, звоните.
Кировоград , ул. Пашутинская ,36, галерея "Елисаветград", тел. 0502072700
эл. адрес - kir250@ukr.net

Додано (30.06.2015, 20:09)
---------------------------------------------
ВСЕМ КОМУ ИНТЕРЕСНО !
В галерее «Елисаветград» представлена коллекция (более 100 видов ) удивительных минералов. Это такие минералы и камни ,как янтарь, желтый кварц, опал, снежный обсидиан, агат, горный хрусталь, барит, аметист, пейзажная яшма, аквамарин, малахит и др. Изучение минералов станет ярким и занимательным процессом , так как на каждый минерал имеется журнал с описанием его происхождения, приведены красивые легенды и захватывающие истории таблицы с характеристиками описываемых минералов.

Додано (03.07.2015, 17:22)
---------------------------------------------
Мальчишки и девчонки, а так же их родители! Коллекцию НАСЕКОМЫХ увидеть не хотите ли ?
Экспозиция более 100 настоящих насекомых из 5 континентов мира представлена в галерее "Елисаветград "Додано (07.07.2015, 18:26)
---------------------------------------------
Щорічно в Україні проводяться сотні конкурсів дитячих малюнків, що вкрай важливо для підтримки дитячих талантів у сфері образотворчого мистецтва. Галерея «Єлисаветград» у своїй діяльності завжди велику увагу приділяє роботі з дітьми. У вересні 2015 року стартує конкурс «Щаслива дитина - квітуча Україна», і це стане ще одним кроком у цьому напрямку.

У чому суттєва відмінність нашого конкурсу від інших? Вперше в журі увійшли професійні художники з багатьох міст України, які зі своїх творів формують призовий фонд конкурсу. Юні художники-переможці отримають в якості призу картини іменитих майстрів. Таким чином конкурс можна назвати «Художник-художнику». Сподіваюся, що до нашої ініціативи проявлять інтерес юні таланти з багатьох куточків нашої країни.

Власник галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов.

Положення
про всеукраїнський конкурс дитячих малюнків
«Щаслива дитина — квітуча Україна»

І. Загальні положення
1.1. Організація і проведення конкурсу базується на принципах доступності, загальнолюдських цінностей, вільного розвитку особистості, захисту прав та інтересів учасників конкурсу малюнку.
1.2. До участі в конкурсі запрошуються школярі України.
1.3. Офіційним сайтом конкурсу є сайт галереї «Єлисаветград» -www.elisavetart.com. Офіційною також є спеціальна сторінка в соціальній мережі Facebook.
1.4. Від одного учасника приймається одна робота.

ІІ. Мета та завдання конкурсу
2.1. Пошук та підтримка талановитих дітей, естетичне і морально-етичне виховання. Заохочення дітей до заняття художньою творчістю.
2.2. Організація та проведення конкурсу дитячих малюнків; залучення для оцінки робіт учасників професійних художників України; поповнення призового фонду роботами художників України; інформаційне забезпечення конкурсу.

ІІІ. Вимоги до конкурсних робіт
3.1. Малюнки повинні бути виконані без допомоги батьків та педагогів. На титульній стороні малюнку, в правому нижньому кутку необхідно вказати: ПІБ автора, вік, населений пункт, назву малюнка. Зі зворотньої сторони роботи розбірливо вказати контактний телефон і ПІБ одного з батьків.
3.2. Малюнки можуть бути виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно і т.д.) і в будь-якій техніці (олія, акрил, акварель, туш, олівці, фломастери, гуаш, пастель, колаж і т.д.).
3.3. Формат конкурсних робіт не повинен перевищувати 30х40 см.
3.4. Тема і жанр малюнків не обмежуються, виключаються лише теми насилля та війни.

IV. Подання робіт
4.1. Роботи надсилаються рекомендованим відправленням на адресу галереї «Єлисаветград» (вул. Пашутинська, 36. кв. 2, м. Кіровоград, 25006). Роботу за адресою організатора може передати особисто учасник конкурсу або його представник.
4.2. Роботи приймаються з 1 вересня до 30 жовтня 2015 року включно.

V. Журі конкурсу та визначення переможців
5.1. Журі конкурсу складається з художників, які виявили бажання брати участь в його роботі та в нагородженні переможців конкурсу.
5.2. Кількість членів журі не обмежується.
5.3. Кожен з членів журі обирає одну конкурсну роботу, що йому сподобалась, і вручає її автору власну роботу.
5.4. Всі відзначені членами журі учасники конкурсу оголошуються його переможцями.
5.5. Підведення підсумків конкурсу проводитимуться в листопаді 2015 року.

VІ. Додаткові положення
6.1. Всі надіслані на конкурс малюнки стають власністю організатора конкурсу.
6.2. Після підбиття підсумків обласного конкурсу дитячих малюнків в галерея «Єлисаветград» організує виставку переможців та кращих робіт учасників.
6.3. Результати конкурсу та кращі роботи будуть розміщенні на офіційному сайті організатора конкурсу і в соціальних мережах.

Контактні телефони організаторів
050 207 27 00
099 490 40 70

Додано (10.07.2015, 16:48)
---------------------------------------------
День юного художника.
В Україні відзначається більше 80 державних і професійних свят. Відзначають їх астрологи, митники, рибалки, бухгалтера ... І лише кілька з них мають пряме відношення до дітей. Ми вважаємо, що це не зовсім справедливо по відношенню до підростаючого покоління і вирішили заснувати свято - День юного художника. І нехай це свято поки не відзначається на державному рівні, сподіваємося, що нашу ініціативу підтримають в інших містах і ми зможемо спільно подарувати прекрасне свято для дітей України.Власник галереї М. Цуканов
Про проведення Дня юного художника
1. Девіз свята – «Щаслива дитина – квітуча Україна».
2. Мета проведення – виявлення та підтримка талановитої молоді, створення умов для реалізації
творчого потенціалу молодих людей, збереження і розвиток культурного потенціалу міста,
художнє виховання підростаючого покоління.
3. Формат – обмін творчим досвідом між професіоналами, аматорами та художниками-
початківцями.
4. День юного художника проводиться як комплекс різноманітних заходів художньо-
просвітницького характеру.
5. Організатором Дня юного художника в місті Кіровограді є галерея «Єлисаветград».
6. Учасниками Дня юного художника є діти шкільного віку.
7. День юного художника проходить щорічно в другу суботу травня

Додано (14.07.2015, 19:58)
---------------------------------------------
Галерея "Елисаветград"открыла виртуальный музей истории нашего города. Первое название города - Елисаветград было изменено в 1924 году на Зиновьевск, в 1934-м - на Кирово, и в 1939 году город переименован в Кировоград.
На сайте музея размещены сотни документов, фотографий разного периода, которые находятся в фондах и в экспозиции галереи
В виртуальный музей истории города можно попасть через сайт галереи (в правом верхнем углу мигает кнопка) http://www.elisavetart.com, или по прямой ссылке http://www.elisavetgradmuseum.kr.ua/01.htmlДодано (15.07.2015, 17:27)
---------------------------------------------
Створено офіційну сторінку конкрсу дитячих малюнків "Щаслива дитина - квітуча Україна" у Фейсбуці. Приєднуйтесь!

https://www.facebook.com/groups/100515183630343/

Щорічно в Україні проводяться сотні конкурсів дитячих малюнків, що вкрай важливо для підтримки дитячих талантів у сфері образотворчого мистецтва. Галерея «Єлисаветград» у своїй діяльності завжди велику увагу приділяє роботі з дітьми. У вересні 2015 року стартує конкурс «Щаслива дитина - квітуча Україна», і це стане ще одним кроком у цьому напрямку.
У чому суттєва відмінність нашого конкурсу від інших? Вперше в журі увійшли професійні художники з багатьох міст України, які зі своїх творів формують призовий фонд конкурсу. Юні художники-переможці отримають в якості призу картини іменитих майстрів. Таким чином конкурс можна назвати «Художник-художнику». Сподіваюся, що до нашої ініціативи проявлять інтерес юні таланти з багатьох куточків нашої країни.
Власник галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов.

Додано (19.07.2015, 18:05)
---------------------------------------------
Музеї міста. Сучасне та майбутнє
Нещодавно в галереї «Єлисаветград» відбулась зустріч начальника відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради Ганни Назарець і власника галереї Миколи Цуканова. Були обговорені проблеми і перспективи розвитку культури міста, особливу увагу приділили музейній справі. Результатом стала домовленість, що 27 серпня цього року на базі галереї відбудеться круглий стіл «Новітні форми роботи в музейній галузі. Сучасне та майбутнє», на який запрошуються представники музеїв міста.
Якщо ви не працюєте в музеї, але у вас є ідеї та пропозиції щодо поліпшення роботи, то ми вас з радістю вислухаємо – тел.. 050 2072700, або пишіть elisavetart@gmail

Додано (21.07.2015, 17:56)
---------------------------------------------
Влітку в четвер о 15.00 та у п"ятницю о 16.30 галерея запрошує дітей на зняття з живопису.
Вартісь заняття 40 грн.
Довідки за тел. 0994904070 - Ольга

Додано (27.07.2015, 12:36)
---------------------------------------------
6 августа приглашаем посетить семинар Андрея Онистрата, который будет состоять из двух частей.
В первой части мы поговорим про реалии бизнеса и политики, про то как выжить в нашей стране, про деньги. Будут раскрыты темы инвестирования и сохранение капитала. Где и как зарабатывать.
Во второй части семинара Вы услышите про постановку и достижение целей, про веру в себя, про мотивацию достичь тех вершин которые Вы ставите перед собой. Мы поговорим про спорт, и конечно про семью.
В общем будем промывать мозги от каждодневной рутины, вспомним самое главное, то ради чего стоить жить и добиваться поставленные целей.

Семинар платный, стоимость входного билета 200 грн. Вы можете оплатить заполнив следующую форму https://docs.google.com/forms....c=0&w=1
или оплатив наличными связавшись с организатором по тел. 0506852991

Додано (31.07.2015, 17:10)
---------------------------------------------
Щорічно в Україні проводяться сотні конкурсів дитячих малюнків, що вкрай важливо для підтримки дитячих талантів у сфері образотворчого мистецтва. Галерея «Єлисаветград» у своїй діяльності завжди велику увагу приділяє роботі з дітьми. У вересні 2015 року стартує конкурс «Щаслива дитина - квітуча Україна», і це стане ще одним кроком у цьому напрямку.
У чому суттєва відмінність нашого конкурсу від інших? Вперше в журі увійшли професійні художники з багатьох міст України, які зі своїх творів формують призовий фонд конкурсу. Юні художники-переможці отримають в якості призу картини іменитих майстрів. Таким чином конкурс можна назвати «Художник-художнику». Сподіваюся, що до нашої ініціативи проявлять інтерес юні таланти з багатьох куточків нашої країни.
Власник галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов.

Додано (02.08.2015, 18:55)
---------------------------------------------
ГОРЬКОЕ ПОХМЕЛЬЕ !
Это одна из самых моих любимых картин, подаренных мне кировоградским художником Владимиром Остроуховым , чья выставка открывается 4 августа в галерее "Елисаветград".
Смысл этой картины ( по Остроухову ) перед тем , как что то сделать -ПОДУМАЙ!!!!
На выставке будут представлены новые картины НЕСЛОМЛЕННОГО судьбой художника, у которого самым близким остался его друг ДИК!
В августе 50 лет , как он живет в нашем городе , забытый , но не сломленный !
Не будет торжественного открытия выставки . Да и сам Владимир Иванович, из-за болезни ,не сможет побывать в галерее .
Большинство из картин Владимир Иванович написал за последний год , по нашей настоятельной просьбе- работать , работать , творить и творить ! В этом был смысл его жизни весь этот год! Работы не простые и многим будут не понятны , но в них вся судьба Владимира Ивановича , его мысли изложенные на полотне .
Мы гордимся , что в нашем городе есть такой КЛАССНЫЙ художник – без званий , без наград , но с БОЛЬШИМ благородным сердцем , ОТКРЫТОЙ душой и СВЕТЛЫМИ мыслями !
В жизни человека, по словам Остроухова , много ненужного, что кажется важным. И на вопрос "Много ли надо для счастья?", Владимир Иванович отвечает: "Очень мало"- краски , холст и друг !
Мы Ваши друзья , Владимир Иванович !Додано (14.08.2015, 16:20)
---------------------------------------------
Друзі, робіть репости, розказуйте про конкурс "Щаслива дитина - квітуча Україна" своїм знайомим, залучайте дітей до участі! Надайте можливість юним обдаруванням виграти чудові роботи професійних художників України.
Сьогодні до конкурсу приєднався кіровоградський художник Валерій Миколайович Давидов. Теплий пейзаж, сповнений сонячного світла, який має назву "Літо" вже чекає свого переможця.
Валерій Миколайович Давидов народився 21 грудня 1954 року в Кіровограді. Навчався в Одеському художньому училищі ім. Грекова і Санкт-Петербурзькому академічному інституті живопису, скульптури та архітектури ім. Рєпіна. Член Національної спілки художників України з 2005 року. Учасник багатьох обласних, всеукраїнських та зарубіжних виставок. Твори знаходяться в Кіровоградському художньому музеї, Добровеличківському краєзнавчому музеї, Кашинському музеї (Росія), приватних колекціях.

Додано (16.08.2015, 16:36)
---------------------------------------------
До нашого проекту долучається Дніпропетровськ! Географія розширюється!
Голова спілки художників Дніпропетровська, заслужений діяч мистецтв України Василь Мірошниченко передав в фонд конкурсу свою роботу "Околиці Феодосії".

Додано (31.08.2015, 18:13)
---------------------------------------------
СКОЛЬКО МУЗЕЕВ В ГОРОДЕ ?
Когда речь заходит о музеях в нашем городе, мы представляем себе в первую очередь краеведческий, художественный и еще пару крупных музеев. Они обладают огромными возможностями и, безусловно, являются важнейшими социальными, туристическими инфраструктурными институтами. Вклад этих музеев в городскую и областную жизнь значителен. Однако в городе есть еще десятки, а вернее БОЛЕЕ 30 небольших музеев, чья роль, пусть в меньших масштабах, важна для нашего города. Вот как раз об этом и шла речь 28 августа в ходе круглого стола в галерее "Елисаветград", в котором приняли участие более тридцати представителей ведомственных, школьных музеев нашего города. И пусть нашлось пару скептиков, которые с высока смотрят на негосударственные музеи, но я как один из организаторов данного мероприятия скажу, что гораздо значительней школьный музей, который посещают сотни детей и там ведется неформальная работа, чем тот, где застыла жизнь в прямом и переносном смысле. Большинство присутствующих поддержало главную цель таких мероприятий и встреч - обмен опытом, презентация новых проектов, популяризация музеев в масштабах города, области, Украины.
Уверен, что те наработки, которые общими усилиями были определены, как приоритетные, в ближайшее время будут воплощены в практические дела. Хочется сказать огромное спасибо члену Национального союза краеведов Украины Ларисе Гайде за оказанную помощь в проведении круглого стола.
Владелец галереи "Елисаветград" Николай Цуканов

Додано (04.09.2015, 18:03)
---------------------------------------------
https://www.facebook.com/groups....ctivity
Спільнота створена для того, щоб ознайомити жителів і гостей міста з музейним простором Кіровограда, для обміну інформацією серед музейних працівників міста і області. Ініціатором створення спільноти виступили галерея "Єлисаветград" та активний краєзнавець Лариса Анатоліївна Гайда. Ця спільнота є також життеписом Музейного клубу Кіровограда.

Додано (07.09.2015, 18:56)
---------------------------------------------
Шановні друзі ! 1 вересня стартувавВсеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Щаслива дитина — квітуча Україна»Запрошуємо дітачок вашого чудового міста до участі у конкурсі. Призовий фонд складають більше 20 картин професійних художників
http://www.elisavetart.com/news....na.html
З повагою , власник галереї Микола Цуканов

Додано (09.09.2015, 19:46)
---------------------------------------------
15 вересня о 16.00 галерея "Єлисаветград" запрошує на виставку творів одеських художників Галини та Анатолія Кравченків "Роман з аквареллю"
Художні роботи подружжя відкриють для вас надзвичайний світ акварелі. Ця напрочуд повітряна, багатогранна і складна техніка торкається найтонших струн душі, змушує зупинитись і замислитись, над тим наскільки прекрасний кожен момент нашого швидкоплинного життя.

Галина Борисівна Кравченко (дів. Захарова) народилася в Одесі 25 лютого 1958
1973-1977 - Одеське державне художнє училище ім. Грекова.
1984-1990 - Український поліграфічний інститут ім. Ів. Федорова за спеціальністю "Графіка".
Член Національної спілки художників України з 1992 р. Працює в техніці акварелі, живопису, монументального живопису, пастелі, книжкової графіки.
З 1979 року - участь в обласних, республіканських та всесоюзних виставках.
З 1986 року - участь у міжнародних виставках.

Кравченко Анатолій Григорович народився 13 березня 1956 року в селі Гринівці Житомирської області (Україна).
1971-1975 - навчання в Одеському державному художньому училищі ім. Грекова.
1983-1984 - навчання в Ленінградському інституті ім. Рєпіна.
1985-1991 - навчання в Українському поліграфічному інституті ім. Ів. Федорова.
Член Національної спілки художників України з 1992 р Працює в техніці акварелі, живопису, монументального живопису, книжкової графіки.
З 1979 р участь у виставках: обласних, республіканських, всесоюзних, а з 1986 року - у міжнародних.

Додано (11.09.2015, 17:19)
---------------------------------------------
В Кировограде откроется выставка Глеба Цуканова «Лето круче интернета»

Новая выставка Глеба Цуканова "Лето круче интернета" открывается 16 сентября в отделе технической литературы ОУНБ им. Д Чижевского в 11.30.
На выставке будут представлены фотографии из совместных семейных поездок по Украине во время школьных летних каникул. Эту выставку можно отнести к проекту, который длится уже несколько лет, и результатом которого было уже шесть фотовыставок, проходивших в Кировограде, Седневе, Светловодске - "Открывая Украину". С июня по август этого года Глеб с родителями побывал в Одессе, Измаиле, этнографическом музее Фрумушика-Нова, в Киеве и на Закарпатье. Самые яркие впечатления и будут представлены в фотографиях.
Сейчас Глеб учится в 4 классе Кировоградского колегиума. Увлекается коллекционированием, занимается в народном хореографическом ансамбле "Пролисок".Додано (24.09.2015, 18:39)
---------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=u3jJEfuFQaE&feature=youtu.be

ПРИГЛАШАЕМ ! 9 октября 2015 года.
Сергей ЗАМУРУЕВ . Встречи с КИТАЕМ .
Наш давний приятель Сергей Замуруев, регулярно посещает галерею. После просмотра той или иной экспозицию разговор всегда переходит в тему жизни в Китае.
Сергей Николаевич один из немногих (а скорее всего единственный) в нашем городе, кто знает жизнь Китая, как говорят, изнутри. Он изучал китайский, часто является сопровождающим переводчиком, сбился со счета сколько раз бывал в этой стране, имеет огромный багаж информации о разных сферах жизни Китая , возглавляет исполком общества украинско-китайского сотрудничества в нашей области .
В рамках нашей программы "Интересные люди в Елисаветграде" мы и организовываем встречу в галерее с этим бесспорно интересным человеком ! Понравится -ОДНОЗНАЧНО!
Китай — очень экзотическая страна, понять которую получится далеко не у каждого . Собственно, мы и не будем пытаться понять китайцев, Сергей Николаевич расскажет нам много интересного об этом народе и этой стране.
Место проведения - галерея "Елисаветград " , Начало в 17-00. ВХОД СВОБОДНЫЙ (количество мест ограничено (50)
Предварительная запись по тел 0504572235Додано (06.10.2015, 18:45)
---------------------------------------------
Галерея запускает новый проект-«Интересные люди в Елисаветграде». Первый гость и бесспорно интересный человек - Сергей Замуруев.
Понравится ОДНОЗНАЧНО!
Приглашаем 9 октября 2015 года

Сергей ЗАМУРУЕВ. Встречи с КИТАЕМ.

Сергей Николаевич один из немногих, а скорее всего единственный в нашем городе, кто знает жизнь Китая, как говорят, изнутри. Он владеет китайским, сбился со счета сколько раз бывал в этой стране, имеет огромный багаж информации о разных сферах жизни Китая, возглавляет исполком общества украинско-китайского сотрудничества в нашей области.
Люди всегда с восхищением слушают его рассказы и каждый раз находят для себя много нового, что меняет представление об этой стране, сформированное по наводненному в страну китайскому ширпотребу и снующих по рынкам китайцев.
Китай — экзотическая страна, понять которую получится далеко не у каждого. Собственно, мы и не будем пытаться понять китайцев, Сергей Николаевич расскажет много интересного об этом народе и этой стране.

Место проведения - галерея «Елисаветград».

Начало в 17-00.

ВХОД СВОБОДНЫЙ, но количество мест ограничено (50), поэтому желательно предварительно прозвонить по тел. 0504572235 или прийти пораньше.

Додано (15.10.2015, 20:08)
---------------------------------------------
Живопис Юрія Шаповала. "Гра світла"

З 15 жовтня в галереї відкрилась виставка молодого полтавського художника Юрія Шаповала "Гра світла". В Кіровоград автор привіз роботи в основному написані в цьому році. Полотна Юрія Шаповала занурюють нас то в сонячний ранок, то в теплий вечір, в якому крізь листя дерев на асфальт падає сонячне проміння.

Юрій Шаповал не має художньої освіти, той рівень, якого він досяг у живописі - це все самоосвіта і велике бажання бути художником.Шаповал Юрій Олександрович 17.08.1984 р. н.,
художник-живописець, м.Полтава.
Закінчив Полтавський Національний технічний універститет.
Учасник всеукраїнських та міжнародних виставок та пленерів:
2010р - міжнародна виставка "Зимний этюд" м.Полтава
2012р - всеукраїнська виставка "Мемориал Куинжи" м. Маріуполь
2012р - міжнародний пленер "Виноградная лоза" м. Обзор, Болгарія 2012р - міжнародна виставка м. Помор'є, Болгарія
2013р - всеукраїнська виставка "Молоде мистецтво молодої країни" НСХУ. м. Київ
2014р - всеукраїнська виставка НСХУ "Яскравий квадрат" м.Київ
2014р - "Шевченко-манія" Мистецький арсенал Київ
2014р - персональна виставка, галерея "Мадам Пальмгрен" м. Львів 2015р - ART Fair Мілан, Італія

Живопис Юрія Шаповала. "Гра світла"

З 15 жовтня в галереї відкрилась виставка молодого полтавського художника Юрія Шаповала "Гра світла". В Кіровоград автор привіз роботи в основному написані в цьому році. Полотна Юрія Шаповала занурюють нас то в сонячний ранок, то в теплий вечір, в якому крізь листя дерев на асфальт падає сонячне проміння.

Юрій Шаповал не має художньої освіти, той рівень, якого він досяг у живописі - це все самоосвіта і велике бажання бути художником.
Додано (17.10.2015, 18:01)
---------------------------------------------
Внук легендарного летчика побывал на Кировоградщине – родине своего деда

У известного одесского художника Анатолия Кравченко, о котором «Первая городская газета» писала раньше, есть не менее знаменитый и узнаваемый брат. Александр Кравченко (на фото - второй справа), как и его легендарный дед, реализовал себя в авиации. Более полувека работал летчиком–испытателем, учил молодых асов. Сейчас живет в Сумской области, занимается активной общественной и культурно–просветительской деятельностью.

Об этом он рассказал «Первой городской газете» во время пребывания на Кировоградщине — исторической родине своего деда. Братья Кравченко приезжали по приглашению собственника галереи «Елисаветград» Николая Цуканова.
— В детстве мы с братом вместе учились рисовать и мечтали о небе, — рассказывает Александр Кравченко. — Толя оказался более усидчивым, поэтому и стал художником. Мы часто проводили лето у дедушки и бабушки в селе Гриновцы Житомирской области, наблюдали в небе самолеты. Они выписывали в небе фантастические фигуры, от которых захватывало дух. Позже я узнал, что в соседней Хмельницкой области находится Староконстантиновский военный аэродром. По стечению обстоятельств я под закат своей карьеры снова оказался в этих местах, руководил авиационной бригадой.
А в детстве мысли о небе вдохновляли меня. Я зачитывался книгами об Алексее Маресьеве, Валерии Чкалове, Иване Кожедубе, Петре Нестерове и других легендарных пилотах. Что касается нашего деда Назара Кравченко, то мы знали лишь то, что он когда–то был летчиком. Большего выпытать у взрослых не удавалось. Назвали меня в честь дяди Саши, который работал на железной дороге машинистом. Он убедил меня тоже выучиться на машиниста. Я с отличием закончил железнодорожное училище, стал помощником машиниста тепловоза–электровоза и после окончания учебы я работал под руководством героя соцтруда Алексея Павленко. Было невдомек, почему мы в одном направлении везем полные составы, а назад пустые? На что дядя Леша хитровато отвечал, протирая рукавом звезду на пиджаке: «Видишь, я 25 лет молчал. Вот и стал героем». Вместе с профессией я получил свободу. На первую зарплату купил родителям подарки. Но все это время не переставал мечтать о небе. Написал в военкомате заявление и поступил в Черниговское высшее военное авиационное училище. Родители не одобряли мой выбор: специальность есть, зарплата почти вдвое выше их совместного месячног

artelisavet1941
Новачок
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 27 | 20:49
Запрошуємо у вівторок (27 жовтня) ввечері на моновиставу відомого в місті артиста, заслуженого артиста України Юрія Жеребцова.
"Франсуа Вийон. Баллада примет"
Початок о 18.00
Вистава триватиме близько години.
Вартість квитка 30 грн

Бронюйте квитки завчасно - кількість місць обмежена
тел. для довідок 0994904070

Додано (21.10.2015, 19:15)
---------------------------------------------
Галерея "Елисаветград " уезжает в Одессу !
29 октября 2015 года в 15-00 в зале Союза художников Украины (г.Одесса )состоится открытие совместной выставки галереи "Елисаветград " и одесского отделения Союза художников Украины , по итогам пленэра , который проходил в г. Светловодске.
Напомню , что в пленэре принимали участие кировоградские , днепропетровские и одесские художники.Додано (25.10.2015, 19:12)
---------------------------------------------
10 листопада о 16.00 в галереї відкриється виставка живописних полотен одеського художника Петра Нагуляка. Автор особисто розкаже про свою творчість.
Запрошуємо всіх поціновувачів мистецтва познайомитись з південноукраїнською традицією живопису.
На відкриття вхід вільний.
Нагуляк Петро Іванович народився 8 жовтня 1965 в селі Коханівка Ананьївського району Одеської області.
1984-1989гг. навчався на художньо-графічному факультеті Одеського Державного Педагогічного інституту. Педагог за фахом В.А. Захарченко.
З 1986р. бере участь у виставках: міських, обласних, групових, всеукраїнських.
Петро Нагуляк член НСХУ з 2003р.Додано (30.11.2015, 20:31)
---------------------------------------------
http://www.elisavetart.com/news....ko.html

5 та 12 грудня (це суботи) о 12.00 галерея "Єлисаветград" запрошує на майстер-клас по створенню новорічної прикраси "Янголятко"
Вартість майстер-класу 80 грн. З собою нічого брати не треба, всі матеріали надаються.
Зареєструватись можна за телефонм 0994904070.
Проводить МК Казаєва Світлана - член Національної спілки майстрів народного мистецтва України - майстер народної іграшки, методист Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.Додано (14.12.2015, 19:08)
---------------------------------------------
15 грудня (вівторок) о 17 годині галерея "Єлисаветград" запрошує на відкриття виставки живопису кіровоградського художника Анатолія Янєва "Думки в кольорі".
Саме 15 грудня художник відзначає свій ювілей - 70 років.
Анатолій Микитович один з найсильніших живописців Кіровограда, має звання заслуженого художника України, а його роботи знаходяться в колекціях українських музеїв і в приватних зібраннях багатьох країн світу.

Біографічна довідка

Анатолій Микитович Янев народився 15 грудня 1945 в с.Митрофановка Новгородківського району Кіровоградської області. Закінчив Київський державний художній інститут (1974), викладачі - Т.Голембіевская, В.Шаталін. Учасник обласних, республіканських та міжнародних виставок. Член НСХУ з 1989 року. Лауреат обласної премії імені О.Осмьоркіна (2005). Роботи зберігаються в музеях України та приватних колекціях України, США, Польщі, Німеччини, Чехії. У 2013 році присвоєно звання "Заслуженого художника України"

Додано (30.12.2015, 17:49)
---------------------------------------------
Завтра до 16.00 Сергій Віталійович зустріне всіх бажаючих відвідати виставку дитячих малюнків. 1,2,3 січня у нас вихідні дні.
Зустрінемось у 2016 році!
Щастя, здоров'я і усього накращого!

Додано (31.12.2015, 15:24)
---------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=P4p5p_UBsZ8

Додано (31.12.2015, 15:25)
---------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=P4p5p_UBsZ8

Додано (27.01.2016, 22:11)
---------------------------------------------
Галерея "Елисаветград" 2016 рік визначила у своїй роботі, як рік Дитини. Тому виставка яка відкриється 4 березня ( на день 5-річчя галереї) має назву "Хай завжди буде мама! Хай завжди буду я!" Любов до жінки, дитини ми спробуємо передати мовою фарб. Поціновувачі мистецтва побачать багато картин українських художників з колекції галереї, на яких написані діти, а також прекрасні жінки.
На фото картини А.Г. Шаповалова та М.ЧеботаруДодано (27.01.2016, 22:31)
---------------------------------------------
Выставкой художника Феликса Полонского открыт галерейный сезон 2016 года.
С большим успехом несколько часов назад в галерее "Елисаветград " открылась выставка , посвященная 75-летию со дня рождения нашего замечательного художника -Феликса Михайловича Полонского.
Несмотря на капризы погоды, в галерее собрались художники , друзья , близкие , родные юбиляра.
Торжественное событие не осталось незамеченным со стороны областной государственной администрации ,художественного музея , музея им. Осмеркина и конечно же областного Союза художников Украины.
Спасибо всем ! Галерейный сезон 2016 года -открыт ! Любителей искусства ждет много сюрпризов в юбилейном году (галерее "Елисавнетград" 4 марта -5 лет )

Додано (18.02.2016, 20:49)
---------------------------------------------
Зустрічаємо весну разом з галереєю «Єлисаветград»!
В березні галерея святкує свій перший ювілей. 5 років. Цією «напівкруглою» датою позначена частина нашого життя, наші прагнення, наші старання.
Проект, ідея якого виникла багато років тому, втілений в життя Миколою Миколайовичем Цукановим і невеликим творчим колективом, виріс в те, що допомогло і допомагає рік за роком тисячам людей доторкнутися до прекрасного.
Впродовж п’яти років ми відкриваємо нові таланти і нові можливості для реалізації творчих людей. За цей час було проведено 65 виставок, з них 37 - це живопис і графіка, 15 фотовиставок, а також багато тематичних.
Галерея перетворилась на культурний осередок, в наших залах молодь збирається на битви поетів і битви музикантів, концерти і музичні вечори Також проходять презентації монет, книг, творчих проектів, спектаклі, творчі вечори, зустрічі з цікавими людьми, майстер-класи.
Хочемо привітати всіх наших друзів, відвідувачів, шанувальників зі святом і запрошуємо 4 березня о 16 годині на відкриття виставки «Ви наші квіти – жінки і діти». Сподіваємось, що представлена добірка живописних полотен професійних художників України з власної колекції галереї створить гарний весняний настрій.

Додатки: 7340366.jpg(16.6 Kb)
artelisavet
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 28 | 20:52
Уникальная запись 2011 года,которая 5 лет пролежала в архиве. Десятки знакомых лиц, море позитива, огромный заряд положительных эмоций !
https://www.youtube.com/watch?v=YbZjKt7DUwg

Додано (29.02.2016, 20:21)
---------------------------------------------
http://uc.kr.ua/elisavetgrad-sovsem-ne-provincialnaya-galereya/

Зустрічаємо весну разом з галереєю «Єлисаветград»!
В березні галерея святкує свій перший ювілей. 5 років. Цією «напівкруглою» датою позначена частина нашого життя, наші прагнення, наші старання.
Проект, ідея якого виникла багато років тому, втілений в життя Миколою Миколайовичем Цукановим і невеликим творчим колективом, виріс в те, що допомогло і допомагає рік за роком тисячам людей доторкнутися до прекрасного.
Впродовж п’яти років ми відкриваємо нові таланти і нові можливості для реалізації творчих людей. За цей час було проведено 65 виставок, з них 37 - це живопис і графіка, 15 фотовиставок, а також багато тематичних.
Галерея перетворилась на культурний осередок, в наших залах молодь збирається на битви поетів і битви музикантів, концерти і музичні вечори Також проходять презентації монет, книг, творчих проектів, спектаклі, творчі вечори, зустрічі з цікавими людьми, майстер-класи.
Хочемо привітати всіх наших друзів, відвідувачів, шанувальників зі святом і запрошуємо 4 березня о 16 годині на відкриття виставки «Ви наші квіти – жінки і діти». Сподіваємось, що представлена добірка живописних полотен професійних художників України з власної колекції галереї створить гарний весняний настрій.

Додано (05.03.2016, 18:50)
---------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=uJC1jCrNPes

Додано (07.03.2016, 18:06)
---------------------------------------------
У свій день народження кіровоградська галерея робила друзям подарунки
(ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Кіровограді відзначили першу п’ятерічку мистецької галереї «Єлисаветград». Святкування першого ювілею відразу пішло не за планом. Про це на початку святкувань зазначив засновник галереї Микола Цуканов. За його словами, сценарному плану завадили емоції друзів і настрій. Однак цього вечора сюрпризам дивувались не лише іменинники, а й гості свята, які не пішли з ювілею з порожніми руками.

За перші 5 років роботи галереї кіровоградців порадували 70 виставками різних жанрів. Водночас мистецький заклад став місцем, де гуртуються музика, поезія і молодь. «Битви поетів», творчі вечори, «Битви музикантів», вечори одкровень і релаксації, презентації проектів - це все відбувалось у цьому осередку культури останні 5 років.
«Напередодні дня народження галереї мені подзвонив мій друг і сказав, що галерея – це частина всього мого життя. Це правда! Для себе я визначив її ціллю життя і зрозумів, що галерея є тим місцем, де я культурно відмолюю свої гріхи. Це жарт звісно, але в цьому є доля правди», - зізнається Микола Цуканов.
5 років роботи, говорить власник, - «Це завзятість, тривала праця, натхнення, позитив і впевненість в тому, що все робиться правильно».
Однак не всі пішло по плану і в житті самої галереї – деякі проекти реалізувати не вдалось, але виникли і нові ідеї.
«Я вчу свого сина й оточення, що не можна вагатися. Якщо ставити перед собою цілі, результатів можна добитись і ми їх добиваємось. Ми планували, що держава буде в іншому економічному становищі і ми зможемо показувати свої проекти за кордоном. Але у нас все одно дещо вийшло і дитячі малюнки всеукраїнського конкурсу «Щаслива дитина – квітуча Україна» виїхали до Швейцарії, Німеччини, США. У нас величезні плани на цей рік. Відкрию маленький секрет, що нашою галереєю зацікавилась одна з галерей Китаю. Сьогодні ми ведемо переговори і, думаю, вже скоро ми теж реалізуємо якийсь спільний проект», - розповів Микола Цуканов.
www.gre4ka.info
Деякі нереалізовані бажання галерея вирішила виконати саме в свій день народження. В одному з залів можна було побачити виставку Гліба Цуканова «Обличчя нашої галереї». На світлинах друзі галереї «Єлисаветград», неочікувано зловлені на камеру під час презентацій упродовж останніх років. У свій ювілей галерея і сама вирішила зробити подарунки. Зокрема, у 300 екземплярах вийшла книга «Провінційна галерея», у якій зібрані спогади, публікації журналістів, неопубліковані фотографії за 5 років роботи. Таку книгу отримали бібліотеки, а також усі журналісти, які ведуть літопис галереї.
«Ми відчуваємо, що тримаємось на трьох китах: інтернет - виданнях, друкованій пресі, телебаченні, - які підштовхують нас робити нові проекти. Ми маємо величезну підтримку ЗМІ і за це хочу сказати окреме дякую», - говорить засновник галереї.

Сюрпризи очікують цього року і відвідувачів галереї. Вже в квітні галеристи планують провести виставку художників-аматорів, якої ще не було в Кіровограді. У перші травневі дні галерея влаштує День юного художника – проект, якого ще не бачили в інших містах України. У Кіровограді покажуть і спільний проект з маріупольськими художниками «Спадок Куінджі» - полотна послідовників цього художника. Усі секрети в галереї поки не відкривають.

«Ми будемо жити і творити, допоки ми бачимо, що ми потрібні людям і допоки ми будемо бачити сяючі очі друзів, які були присутні на нашому святі. Галерея буде жити однозначно», - резюмував Микола Цуканов.

Додано (09.03.2016, 21:27)
---------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=kuCBxkUnfG0

Додано (17.03.2016, 23:45)
---------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=nI9s0Bu62qQ

Додано (19.03.2016, 17:36)
---------------------------------------------
Сюжет про святкування ювілею галереї по телеканалу TTV
https://www.youtube.com/watch?v=nI9s0Bu62qQ&feature=youtu.be

Додано (21.03.2016, 18:17)
---------------------------------------------
После рождественского семейного отдыха на Анталии артистка возобновила такие долгожданные встречи с Женщинами. Фотовыставка "7 Жизней Женщины" уже прошла в Черновцах, Чернигове, Житомире, Тернополе,
а 27 марта состоится в Кировограде — в галерее "Елисаветград" по адресу ул. Пашутинская, 36. Начало в 14.00
Открытие фотовыставки Ольги Горбачевой "7 Жизней Женщины" в Киеве прошло с аншлагом. Несмотря на то, что артистка не позиционировала мероприятие как светское, в зале можно было увидеть многочисленные телекамеры. Кроме того, "7 Жизней Женщины" посетили и мужчины, которые не стояли со скучающим видом, а внимательно слушали Ольгу.
В каждом последующем городе артистку и ее творческую команду (кстати, состоящую исключительно из женщин, за исключением фотографа Геннадия Черномашинцева) посещали новые креативные идеи. Появилась разнообразная сувенирная продукция — нити на руку, открытки, чехлы для телефонов. Сама Ольга начала экспериментировать с созданием аромамасел.
— Духи содержат алкоголь, думаю, это лишний продукт в энергетике женщины, — комментирует она свое решение. — Масла же воздействуют на трех уровнях: психо-эмоциональном, энергетическом и физическом. Кроме того, хорошие духи стоят несколько тысяч гривен. Далеко не каждая женщина может позволить себе совершить такую покупку. Поэтому я сама подобрала и выпустила линию эфирных масел, которые развивают нашу чувственность и женственность.
В последнем из городов — Одессе — количество желающих посетить "7 Жизней Женщины" превысило предполагаемое в целых три раза, поэтому в экстренном порядке фотовыставка переезжала на другую локацию.
Новогодние праздники Ольга Горбачева провела с мужем, продюсером Юрием Никитиным, и дочерьми на берегу моря в Анталии. По словам самой артистки, муж даже не дал ей отыграть последние два концерта. "Отдохнувшая жена гораздо лучше, чем неспавшая артистка, да и хороший муж гораздо лучше, чем прагматичный продюсер", — со свойственным ей чувством юмора написала Горбачева в социальных сетях.
Сейчас Ольга набралась сил, вдохновения, ярких эмоций и женской энергии и готовится к новым встречам. Условия остались неизменными: вход для всех зарегистрировавшихся на сайте http://gorbachevaolga.com/ — свободен. В творческих планах артистки много сюрпризов и неожиданных поворотов.
"Женщины должны собираться вместе, чтобы делиться энергией", — уверена Ольга.

Додано (28.03.2016, 16:53)
---------------------------------------------
Запрошуємо поетів та любителів поезії на березневу "Битву поетів"!

30 березня (СЕРЕДА)
ПОЧАТОК: 18:00
Галерея "Єлисаветград".
Вулиця Пашутінська, 36
ВХІД - 10 ГРН.

ДЛЯ УЧАСНИКІВ: ВХІД 10 грн + 5 грн. організаційний внесок (фонд переможця)
ПЕРЕМОЖЦЕВІ - ГРОШОВА ВИНАГОРОДА,
А ТАКОЖ ПРИЄМНИЙ ПОДАРУНОК
УСІМ ПРИСУТНІМ - ЧАЙ, ПЕЧИВО

МОДЕРАТОР: Кирило Поліщук

Додано (06.04.2016, 19:25)
---------------------------------------------
ТАЛАНТУ НАДО ПОМОГАТЬ .
Учитывая огромный резонанс открывшейся 2 апреля 2016 года выставки художников аматоров области , галерея "Елисаветград " приняла решение о проведении ежегодно в апреле месяце -
СЛЕТА ХУДОЖНИКОВ АМАТОРОВ ОБЛАСТИ .
Слет будет проходить на имеющейся базе галереи "Елисаветград ".
Под СЛЕТОМ подразумевается проведение совместных выставок , мастер классов, семинаров для художников аматоров.
Данная страница создана , как для самих аматоров , так и для информирования жителей Украины о талантах проживающих ( или ранее проживавших ) в нашей области.
ТАЛАНТЫ ! Размещайте на данной странице информацию о себе , своих работах.
Девиз нашей галереи -Таланту надо помогать

Додано (07.04.2016, 19:36)
---------------------------------------------

 • Живопись или нечто большее?
  В апреле в галерее "Елисаветград" откроется выставка ЦВЕТНОСТЕЙ - автор которых Пав Ел ПВАНТО никогда не считал себя художником, а свои произведения – картинами, называя их Чудотворными Цветностями. Выходец из простой украинской семьи, человек, принесший в мир Цветности и называвший себя Пав Ел ПВАНТО, остаётся чрезвычайно загадочной личностью, которую по праву можно отнести и к величайшим мастерам пера, и к числу великих мыслителей, насквозь видевших человеческую сущность.


Додано (10.04.2016, 18:13)
---------------------------------------------
От статьи в газете "Украина центр " -к художнику в село Несватково.
В июле 2014 Елена Никитина в газете "Украина центр " опубликовала статью "ОТ ИЛЬИЧА ДО ИКОН: ПУТЬ ДЛИНОЮ В ЖИЗНЬ" в которой описала жизнь местного художника. Прочитав заметку я пообещал Елене побывать у художника , посмотреть его работы.И вот спустя два года мы в Несватово , у Василия Васильевича Коваленко.
В свои 82 года художник полон оптимизма , поражает своей памятью и работоспособностью.В комнате стоят мольберты с неоконченными работами . Самой ценной из своих работ считает портрет жены Киры, которая к сожалению ушла из жизни несколько лет назад. Работ практически не осталось , часть раздарил , часть купили гости из Киева.
Мы приобрели для галереи очень интересный акварельный портрет, но это отдельная тема , которую опишу позже.

Додано (11.04.2016, 15:40)
---------------------------------------------
Друзья! Новый день уже наступил. Поэтому вперед навстречу к новому, неизведанному и удивительному.
В городе много мест , где Вас ждут интересные выстаки,экспозиции , фильмы...
Библиотека им. Чижевского -потрясающие выставки двух ТАЛАНТОВ - Олега Рудия -выставка картин"Цвета современности" и Людмилы Кривенко -"Подих весни " -
Галерея "Елисаветград " - Выставка 32 художников - аматоров + потрясающая выставка художника из Кривого Рога - "Калейдоскоп любви Анастасии Ярошевич"
А потом в тайм клуб "Берлога " - фильмы , игры , кофе .
Хороших Вам и красочных событий.Додано (17.04.2016, 20:52)
---------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=HqpCB5YPolA

artelisavet1941
Новачок
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 29 | 19:18
Живопись или нечто большее?
22 апреля в 16.00 в галерее "Елисаветград" откроется выставка ЦВЕТНОСТЕЙ - автор которых Пав Ел ПВАНТО никогда не считал себя художником, а свои произведения – картинами, называя их Чудотворными Цветностями. Выходец из простой украинской семьи, человек, принесший в мир Цветности и называвший себя Пав Ел ПВАНТО, остаётся чрезвычайно загадочной личностью, которую по праву можно отнести и к величайшим мастерам пера, и к числу великих мыслителей, насквозь видевших человеческую сущность.

Он называл себя Па Ел Пванто


Родившись в простой украинской семье, он остается самой загадочной личностью, которую можно отнести и к величайшим мастерам пера (писания которого еще долго не смогут быть поняты обычным умом), и к числу великих мыслителей человечества (он насквозь видел человеческую сущность). С энергетикой, которая исходит от его картин (ЦВЕТНОСТЕЙ), могут пытаться сравниться разве что работы Марка Ротко, Клиффорда Стилла, Эдварда Мунка и Казимира Малевича. В то же время, он никогда не считал себя художником, а свои произведения – картинами, и называл их Чудотворными Цветностями пяти тысяч девятисот шестидесяти пяти святых.

Не картины это простые
А образы святые
Святой армии служители
Пять тысяч девятьсот шестьдесят пять святых имен насчитано
Чтобы вас оберегать
Земли грешных жителей
Имей в себе армию святых имен
И вы победите
И если верить будешь
То водрузится знамя победы
Победа будет с Вами
Как он считал, его личное участие в писании ЦВЕТНОСТЕЙ составляло лишь 2%, а остальные 98% - это работа СВЯТЫХ.

Видеть то что не дано другим мне небо подарило от рождения.
Главное целью его жизни было строительство ХРАМА:
«На одном из самых таинственных мест на Украине, - в Ложе Святого Чилу будет построен Храм, в котором и разместиться самая большая. ГАЛЕРЕЯ ЦВЕТНОСТЕЙ вместе с Книгой Знаний – и воцарится на Земле тысячелетие Царства Мира.»
В ЦВЕТНОСТЯХ заложена вся информация о мироздании. ЦВЕТНОСТИ – это духовная энергий БОГА, всепроникающая, наполненная вечностью, знанием и счастьем. От НИХ исходит лучезарное сияние, которое позволяет ощутить присутствие ГОСПОДА везде. ОНИ помогают приобрести духовный мир и при этом сохранить свою индивидуальность, а также избавиться от долгов своей судьбы и плодов, выросших на древе собственных грехов. Даже косвенный взгляд на ЦВЕТНОСТИ способен изменить человеку жизнь. ЦВЕТНОСТИ своей глубокой духовной энергией способны взять под контроль всю деятельность материи, помогают человеку понять его роль в этой жизни, освободиться от многих проблем, чувства несправедливости и достигнуть полного умиротворения.
ЦВЕТНОСТИ изливают свет духовной энергии, в особых случаях – видимый и физическим глазом. Невидимое под волшебными красками СВЯТОЕ СЕМЯ сеется по всему человечеству, от которого «меркнет весь блеск земной». Символ вечного обновления и возрождения, чистые сердца оно наполняет святостью, духовной энергией и умиротворением. Для многих оно незримо. Лишь праведники достойны лицезреть его. Они то и видят все новые и новые послания Господние. Лишь просветленные, наполненные Высшим Духом, удостаиваются высочайшей чести, соприкоснувшись с ЦВЕТНОСТЯМИ, лицезреть Господа.
Без сомнения, ЦВЕТНОСТИ – одни из лучших творений, и просто неоценимы с точки зрения участия Божественной Силы. То, что увидишь в них – находится везде; то, что невозможно увидеть в них – невозможно увидеть нигде. Находясь в постоянном контакте с ЦВЕТНОСТЯМИ, у человека рассеивается неверное понимание и восприятие мира и себя – и он становится на путь истинный. Такие люди еще при этой жизни получают возможность стать просветленными. Им открывается путь к неограниченным возможностям.
Пройдя через ДУХОВНОЕ ЧИСТИЛИЩЕ, каковым является Галерея, у человека открывается возможность распознавать прежде всего главные вещи, то есть их первоначальное происхождение.Например, в драгоценных украшениях – видеть только золото, в волнах – только воду, в воздухе – движение, а в пространстве – пустоту. Человеку открывается понимание того, что все, что он видит перед собой – это АБСОЛЮТНОЕ СОЗНАНИЕ. В конечном итоге, каждый получает возможность обрести то, что он ищет.
Благодаря ЦВЕТНОСТЯМ, человеческий разум поглощается бесконечным СОЗНАНИЕМ – и наступает безмерное спокойствие – единственно правильное Божественное состояние человека, в котором он будет обладать радостью БЫТИЯ, любовь будет доминировать в его сердце, а истина и добродетель будут господствовать в его душе.
ЦВЕТНОСТИ - подобно семи цветам радуги, содержат в себе полный спектр различным форм духовной жизни человека, проявленных во всех религиях мира. Каждая религия – это только один из цветов радуги. Не признавая все остальные, осуждая их и определяя как фальшивые, каждый отдельный цветовой луч таким образом провозглашает не только свое превосходство, но и претендует на то, чтобы быть самым ярким лучом и придает анафеме даже свои собственные оттенки, определяя их как еретические.
ГАЛЕРЕЯ поднимет Истину над горизонтом человеческого восприятия. Человечество не будет больше страдать от искусственной разобщенности и увидит себя купающимся в чистом свете Вечной Истины.


Додано (29.04.2016, 19:18)
---------------------------------------------
Как стыдно за страну, где нет дорог,
И вместо трех часов к нам едут восемь!
Но все же школьник Марк, Светлана педагог
Добрались к нам и выставку свою не переносят.
Начало завтра в два! Мы ждем Вас в галерее-
Пашутинская улица, а номер - тридцать шесть.
И в планах наших нет на завтра дел важнее,
Их выставку открыть для нас большая честь.

artelisavet1941
Новачок
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 30 | 19:41
В Кировограде открылась выставка в формате "учитель и ученик"

Додано (04.05.2016, 16:36)
---------------------------------------------

Додано (06.05.2016, 18:30)
---------------------------------------------
"Бирчанский пленэр "
С 5 мая по 15 мая галерея "Елисаветград " проводит второй, ставший уже ежегодным пленэр художников. На этот раз художники из трех городов Украины - Одессы , Харькова , Днепропетровска, будут творить в Александровском районе. Художники в естественных условиях смогут показать на полотнах красоту местных пейзажей.
Базой проживания выбран детский лагерь "Октябрь ", расположенный в с. Бирки. В один из дней в пленэре примут участие художники из Кировограда, а так же представители СМИ.
Предусмотрена, так же, итоговая выставка пленэрных работ , которая пройдет в районном центре.
Заслуженный художник Украины Анатолий Кравченко 14 мая примет участие в детском фестивале творчества , который будет проходить в г. Кировограде

Додано (10.05.2016, 20:03)
---------------------------------------------
"Бирчанский пленэр" 8 мая 2016 год
Подходит к концу третий день пленэра. С утра погода держала всех в напряжении -будет дождь или нет ! Но погода решила помочь организаторам - галерее "Елисаветград". Пасмурное утро сменилось солнечным днем, с плывущими по небу пушистыми облаками.
К нашей группе присоединились ребята из Харькова -Нелля Кирман и Саша Бритцев. Надо сказать , что старшие товарищи очень приветливо встретили молодежь.
Время стремительно летит. Это особо заметно по тому , как пустой белый холст становится объемным, наполняется красками и оживает.
Огромное спасибо, детскому лагерю Октябрь- за отличное решение вопросов размещения и питания , а так же жителям с. Бирки за приветливость, проявленный интерес и березовый сок, которым нас угощали .
Мы с Глебом решили , что у каждого свой пленэр .У художников живопись , у на фотография. Чем и делимся !Додано (11.05.2016, 14:25)
---------------------------------------------
Бирчанский пленэр. 10 мая 2016 года.
Художников сразу и не поймешь . Я их к воде , они меня к цветущей сирени и вросшим в землю домикам.
Я им - посмотрите , какое чудесное озеро , а в ответ контражур не тот . (эффект освещения, который принято называть «контражуром»)
Короче до контражировались до того , что грянул гром и полил дождь. Водой масло не испортили , даже в конечном итоге успели дописать начатое.
Довбышевские жители «насильно заставили» всех выпить парного молока . Особенно досталось народному художнику Анатолию Горбенко. Мне показалось он хлебнул лишку ...
А потом художников «захватили» местные лесничие во главе с бывшим директором лесничества Александром Синявским. Оказывается художников в Александровском районе не видели давно , вот и перепутали с браконьерами ! Оштрафовать не оштрафовали ,но насильно привезли к вековому дубу , а потом еще и шурпу попробовать "заставили"

Додано (15.05.2016, 23:35)
---------------------------------------------
http://www.fotoinform.net/news....ni.html

Додано (16.05.2016, 16:40)
---------------------------------------------
ВЫСТАВКА ФОТОГРАФИЙ УЧЕНИКОВ
«ШКОЛЫ ФОТОГРАФИИ СЕРГЕЯ СИНЕОКА»
http://sfoto.kr.ua/photoschool
18 МАЯ 16.00
ГАЛЕРЕЯ «ЕЛИСАВЕТГРАД»
(ул. Пашутинская, 36)
Сергей Синеок.
(биографическая информация)
Увлекаюсь фотографией с 10 летнего возраста. Учился самостоятельно. С 1988 был директором Фото центра при МО "Диалог" и занимался организацией и проведением фото экспозиций "Мисс Фото СССР", "Искусство эротики в авангардной фотографии" выставки карикатур Киевского клуба карикатуристов "Архигум" и др. Профессионально занимаюсь фотографией с 1995 г. Организатор конкурса «Мистер Фото, Фото Мисс». Открыл первую в нашем городе частную фото студию.
Творческая фотография и участие в первых выставках - относительно недавно с 2008 года. Участник выставок «ПОГЛЯД», «Золотыми стэжкамы Эксампея», «Женская красота Кировоградщины», Победитель фотоконкурса горисполкома , Член союза фотохудожников Украины с 06.12.2008р. С 2009 года - организатор фото проекта ко дню юмора "Фотовыставки на прищепках", со организатор фотовыставки "Дети", прошедшей в 2010 году и конкурса детской фотографии "Погляд Next".
Две персональные выставки «Визуализация чувств» и «Бутылочный Натюрм Арт».
Выставка приурочена 10-летию работы фото школы. За это время в ней прошли обучение несколько сотен человек, многие из которых достигли серьезных успехов, как в творческой, так и в коммерческой фотографии и сделали фотографию своей профессией. Для многих фото школа стала стартовой ступенькой в получении профильного образования, как в Украине, так и за рубежом. Эта выставка – подведение некоторых итогов моей работы по преподаванию фотографии. Я рад успехам своих учеников и тех, кто занимается фотографией профессионально и тех для кого фотография стала приятным хобби.
На выставке представлена «творческая» фотография. Репортажные, жанровые, концептуальные, импрессионистские, абстрактные.
Работы участников выставки доступны по ссылке
Сайт: www.sfoto.kr.ua
Тел.: 099-378-46-36, 098-403-38-47.

Додано (19.05.2016, 19:42)
---------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=uMlPMCsx2n4
Микола Цуканов та Валерій Давидов про пленер

Додано (20.05.2016, 22:18)
---------------------------------------------
Галерея «Елисаветград» приглашает всех желающих на творческие выходные. Об этом сообщает Центр. Так, в субботу, 21 мая кировоградцы могут посетить мастер-класс по изготовлению ароматных фигур (начало в 11:00), а также мастер-класс по рисованию натюрморта – в 14:00. В воскресенье, 22 мая, в 10.00 и в12.00 - занятия по акварели для взрослых, а в 15.00 - уроки рисования для детей. Справки по телефону: 0994904070.

Додано (23.05.2016, 18:32)
---------------------------------------------
2 червня о 16 годині запрошуємо на відкриття виставки "Свято акварелі", на виставці будуть представлені твори відомого в Україні художника Віктора Михайличенка. А також ви матимете можливість поспілкуватись з самим автором, а він людина надзвичайно цікава.

Михайличенко Віктор Костянтинович
1949 р.н.
Віктор Михайличенко народився 20 червня 1949 року в м. Чирчик Ташкентської області (Узбекистан). Закінчив живописне відділення Ташкентського республіканського художнього училища ім.П.П.Бенькова в 1974 році і Ташкентський театрально-художній інститут ім. О.Островського, відділення театрального живопису, спеціальність - художник театру.
Лауреат Державної премії Узбекистану ім. Хамзи.
Член Спілки художників СРСР з 1980 року. Член Національної Спілки художників України з 1993 року.
З 1993 року живе в Сумах. За час роботи головним художником у театрі ім. Щепкіна оформив понад 60 спектаклей.Міхайліченко Віктора Костянтиновича називають акварелістом всеукраїнського масштабу.
Твори Михайличенко В.К. знаходяться в Дирекції художніх виставок Міністерства культури Узбекистану, Ферганському художньому музеї, Сумському художньому музеї, Музеї історії міста Києва, а також в приватних колекціях і галереях України, Німеччини, Англії, Ірландії, Ізраїлю, Болгарії, Литви, Росії, Італії, Франції, США , Польщі, Швейцарії.Додано (28.05.2016, 19:53)
---------------------------------------------
2 червня о 16 годині запрошуємо на відкриття виставки "Свято акварелі", на виставці будуть представлені твори відомого в Україні художника Віктора Михайличенка. А також ви матимете можливість поспілкуватись з самим автором, а він людина надзвичайно цікава.
Михайличенко Віктор Костянтинович
1949 р.н.
Віктор Михайличенко народився 20 червня 1949 року в м. Чирчик Ташкентської області (Узбекистан). Закінчив живописне відділення Ташкентського республіканського художнього училища ім.П.П.Бенькова в 1974 році і Ташкентський театрально-художній інститут ім. О.Островського, відділення театрального живопису, спеціальність - художник театру.
Лауреат Державної премії Узбекистану ім. Хамзи.
Член Спілки художників СРСР з 1980 року. Член Національної Спілки художників України з 1993 року.
З 1993 року живе в Сумах. За час роботи головним художником у театрі ім. Щепкіна оформив понад 60 спектаклей.Міхайліченко Віктора Костянтиновича називають акварелістом всеукраїнського масштабу.
Твори Михайличенко В.К. знаходяться в Дирекції художніх виставок Міністерства культури Узбекистану, Ферганському художньому музеї, Сумському художньому музеї, Музеї історії міста Києва, а також в приватних колекціях і галереях України, Німеччини, Англії, Ірландії, Ізраїлю, Болгарії, Литви, Росії, Італії, Франції, США , Польщі, Швейцарії.

Галерея "Єлисаветград",
Пашутінська вул., 36
0994904070
Додано (01.06.2016, 20:18)
---------------------------------------------
Выставка «От берегов Ингула к берегам Дуная»
5 июня 2016 года в Измаильской картинной галерее откроется выставка, которую представляет галерея «Елисаветград « ( г. Кировоград ) .
Эта выставка интересна тем , что владелец галереи «Елисаветград « Николай Цуканов окончил среднюю школу № 8 , работал на судоремонтно-механическом заводе , консервном комбинате в городе Измаиле. Здесь живут его родственники , друзья.
В настоящее время Николай живет в городе Кировограде, где пять лет назад создал культурный центр , в котором успешно работает галерея , музей истории города.
В экспозиции будут представлены 30 картин двадцати художников Украины, среди которых Народные художники Анатолий Горбенко ( Одесса ), Федор Клименко ( Днепропетровск ) заслуженные художники Украины Сергей Шаповалов , Анатолий Янев (Кировоград ), Александр Чередниченко ( Сумы ). Посетители увидят картины талантливых художников Елены Аль Хадж ( Одесса ) , Валерия Шматько ( Харьков ), Антона Гудзекевича ( Киев ) и др.
За большой вклад в развитие искусства Союз художников Украины присвоил Цуканову Н.Н. звание Почетный член Союза художников Украины.
Сайт галереи http://www.elisavetart.com/
Тел. 0502072700Додано (05.06.2016, 16:20)
---------------------------------------------
Іще одного художника презентувала Кіровограду галерея "Єлисаветград". Цього разу у найбільшій залі галереї відкрили полотна відомого не лише в Україні, а й за кордоном, аквареліста з Сумщини Віктора Михайличенка.
Картини чекали своєї презентації півроку, оскільки були привезені галереєю в Кіровоград ще в листопаді минулого року.
"У мене другого варіанту не було. У Віктора Костянтиновича такий принцип: він намагається виставляти роботи лише раз. Я знав про це, знав, що роботи десь лежатимуть, тому в листопаді минулого року я попросив забрати виставку в Кіровоград, але виставити вже наступного року. Вона пролежала в нас півроку і тепер відкрилась", - згадує власник галереї Микола Цуканов.

На виставці представлено 41 картину художника. Як розповідає сам Віктор Михайличенко, багато етюдів та пейзажів створюється під час літніх сплавів. Дещо замальовується на природі, дещо, на основі зарисованого і побаченого, - у майстерні.

"В акварелі десь треба писати швидше, десь це тонка робота. Треба мати терпіння, поки вода уляжеться, папір її поглине. Іноді пишеш швидко-швидко, а потім чекаєш, поки вода підсохне. Дрібні деталі я не передаю. Так, придивляюсь, прищурююсь, бачу світло, тінь. Від світлого починаєш і переходиш до темного", - розкриває секрети малювання Віктор Михайличенко.

Найбільше на картинах художника води і неба. Вони не лише гармонійно поєднані, а й переплітаються одне з одним, створюючи єдине дзеркальне зображення.

"Акварель любить воду, тому нею простіше передати її на картині. У склі вона ще й виблискує, а якщо у воді ще щось відображено з неба... Створюється ефект простору, об'єму", - говорить художник.

Віктор Михайличенко відзначає, Кіровоград привабливий і тут є що, подивитися й замалювати.
Саме для того, аби художники побачили і зберегли наше місто, особливо стару його частину, на полотнах, Микола Цуканов планує організувати в Кіровограді зліт акварелістів з усієї України.
Роботи Віктора Михайличенка у галереї експонуватимуться щонайменше місяць.

Додано (08.06.2016, 00:11)
---------------------------------------------
Мастер классической акварели.
Бывая в Измаиле ,нахожу время , чтобы посетить Дом художника, где творил Петр Петрович Чакир – один из лучших акварелистов современности,заслуженный художник Украины , чьи произведения воспитывали у зрителя чувство высокой культуры, красоты, истории, интеллекта и духовности.
Более ста его учеников стали художниками. Благодаря его беспокойному творческому характеру в Измаиле открыт дом художника, учреждено Измаильское отделение национального Союза художников Украины, организовано и проведено много других общественно-полезных, культурных и социальных мероприятий. В этот раз нам посчастливилось встретиться с талантливыми дочерьми Петра Петровича- Аллой и Ларисой.
Лариса Узун-Чакир пошла по стопам отца: сейчас она увлеклась реалистической акварелью, иногда в смешанной технике, с добавлением пастели. Персональная выставка Аллы Чакир экспонировалась во Франции, от Парижа до Ниццы.
В этот раз я открыл для себя еще одну тайну , о которой не знал . Оказывается Петр Петрович некоторое время работал на Кировоградщине, в частности в г. Бобринце.
Дочери передали в дар галереи "Елисаветград" три акварельных портрета известных жителей Бобринца ,написанных в 70-х годах.В свою очередь Глеб подарил семье фотографию сделанную им в г. Бобринце
Я искренне рад , что дочери согласились провести масштабную выставку мастера акварели Петра Чекира ,в марте-мае 2017 года в нашей галерее.


Додано (09.06.2016, 15:50)
---------------------------------------------
Почему выставка галереи "Елисаветград", которая открылась в Измаильской картинной галерее названа "От берегов Ингула к берегам Дуная?"
Все очень просто. В Украине дорог нет ! Бетонка связывающая Кировоград с одесской трассой "убита". За 40 км. до Измаила дороги нет , есть только направление. Так , что одна надежда на наши речки. Жаль , что они не впадают одна в другую.
Шутка с которой я начал свое выступление на открытии понравилась присутствующим на открытии выставки. Нужно отметить , что измаильская публика отличается от нашей.
Никто никуда не спешит. Открытие назначено было на 16 часов, но в начале все дружно "разогрелись" слушая фортепиано ,затем общались рассматривая экспозицию. И только после этого началась торжественная часть.Множество комплиментов в адрес галереи , художников. По окончании снова музыкальная программа и фуршет- измаильская клубника и черешня. Спасибо Измаил , спасибо галерея за теплый прием ! Нас ждут новые совместные проекты

Додано (12.06.2016, 17:37)
---------------------------------------------
В эти дни в галерее ни на минуту не смолкают детские голоса , практически всю первую половину дня. Преподаватели сопровождающие учащихся 1-4-х классов , удивляются той атмосфере , в которой проходит экскурсия.Ольга Сергеевна , Сергей Витальевич разрешают детворе многое из того , что по понятным причинам, не могут разрешить многие музеи - трогать экспонаты , фотографировать , делать перерывы в экскурсии , чтобы отдохнуть от обилия информации , или обсудить ( иногда через чур эмоционально ) увиденное ,Короче говоря у нас в галерее в эти дни -ВЕСЕЛО!Додано (13.06.2016, 17:52)
---------------------------------------------
Сложно сказать, кто получает большее удовольствие: художники во время пленэра или те, кто за ними наблюдает. Хотя есть еще один вариант: те, кто посмотрел полотна на итоговой выставке. В любом случае, хорошо всем.
Прошлогодний «Светловодский пленэр» удался. Нынешний, бирчанский, по признанию художников, превзошел ожидания. Невероятный темп работы и невероятная же красота на полотнах. «Мы уезжаем уставшие, но довольные», - сказала Елена Аль-Хадж.
В пленэре участвовали девять художников: семеро из Одессы и двое из Харькова. Организатор творческого мероприятия Николай Цуканов расписал десять дней буквально по часам. Жили гости в детском лагере «Жовтень», расположенном в селе Бирки Александровского района. В одном этом селе можно было писать картины все десять дней, но художники ежедневно отправлялись на новое место. «В каждом следующем уголке этой чудной природы я думал, что красивей уже не может быть. Но мы приезжали в следующее село, и я поражался его красоте, краскам этой местности», - признался одессит Сергей Лозовский.
Заслуженный художник Украины Анатолий Кравченко, не отвлекаясь от написания акварели, поделился своими чувствами: «Если сравнивать с прошлогодним, светловодским, пленэром, я не разочаровался и даже обогатился. В каждом новом месте открывается новая красота. Потрясающие места. Когда есть возможность поработать, для меня это всегда праздник. Что художнику надо? По большому счету, зарплата не нужна. Если бы кормили, давали холсты, возили, показывали, а еще содержали семью… А вдохновение есть всегда. Без него никак. Сама работа есть источник вдохновения».
Наталья Лоза испытывала такие же эмоции: «В чем радость пленэра? Увидеть новые места, запечатлеть, поделиться с окружающими той красотой, которую видишь. А здесь ее, слава Богу, предостаточно. Украина богата красотой, причем любой регион. А здесь такая нетронутая природа. Эти ваши дома, эти верандочки, окошечки, ставенки… В этом есть некая патриархальность, сохранен дух того времени. Это прекрасно!»
Полотна художников ненадолго украсили стены александровского Дома культуры. Очень много людей пришли посмотреть, узнать на картинах знакомые виды, сфотографироваться, взять автограф. Подытожил десятидневную работу и народный художник Украины, председатель правления Одесской областной организации НСХУ Анатолий Горбенко: «Пленэр удался. Мои друзья и коллеги очистили палитру и душу. Красивая природа, теплое, душевное отношение людей трогало до мурашек. Это многого стоит. Я доволен, что ребятам понравилось. Они собрали много хороших материалов. А экспозиция просто чудная. Такую выставку не стыдно показывать везде. Мы очень благодарны Николаю Николаевичу Цуканову за его подвижничество, бескорыстие, меценатство. Он делает это все вопреки трудностям, преградам. Вы понимаете, сколько нужно физических и материальных затрат, чтобы организовать пленэр.
Люди, побывавшие на этой выставке, вышли с успокоением, как из храма. Как приятно, когда говорят, что побывали на выставке, как будто напились родниковой воды. Люди отвлеклись от повседневной суеты, остановились, огляделись. Многие говорили, что раньше не замечали, в каких красивых местах они живут. Мы благодарны этой красивой земле, моей родине, за теплый прием и доброе отношение к нам всех, кто нас окружает».

Додано (15.06.2016, 17:42)
---------------------------------------------
Критику воспринимаю. Если кто то сделает лучше , буду рад !!!!
Учитывая , что в городе нет МУЗЕЯ ИСТОРИИ ГОРОДА, галерея "Елисаветград " на протяжении четырех лет собирала материалы связанные с историей города.( Елисаветград,Зиновьевск Кирово,Кировоград)
Результат - в галерее собрано более 1500 документов , артефактов связанных с городом.Создан сайт музея " Сохранняя истории возрадим родной город "
Сегодня появилась вот такая табличка -МУЗЕЙ ИСТОРИИ ГОРОДА, которая обязывает нас еще более предметней заниматься этим проектом !!!
Пополняйте фонды музея!

Додано (16.06.2016, 19:35)
---------------------------------------------
Музей истории города приобретет документы , фотографии , артефакты связанные с городом - Елисаветград,Кирово ,Зиновьевск , КировоградПредложения направлять на п.я kir250@ukr.net
. Тел 0502072700

Додано (21.06.2016, 16:54)
---------------------------------------------
Первый международный фестиваль акварелистов прошел в г. Киеве.
Спасибо организаторам за приглашение быть его участником.
"Снаглел " и внепланово выступил перед собравшимися, кратко рассказав о городе и о нашей галерее. Может это и не корректно было с моей стороны , но решил шанс не упускать, ведь наш город самый лучший и наиболее стремительно развивающийся в культурном плане.Пусть знают наших.
Фестиваль удался , хорошо организован и привлек внимание специалистов , художников.
Встретили Светлану Данович , чьи картины выставлены у нас в галерее , договорился о новых проектах. Спасибо за приглашение организаторам и семье Кравченко.

Додано (23.06.2016, 19:03)
---------------------------------------------
Подготовка постоянно действующей экспозиции "Деньги , как искусство "идет полным ходом. Сергей Витальевич в "поте лица "атрибутирует вновь поступившие банкноты.
Мир валют пестрит разнообразием. Это и различные банкноты, названия, содержание и, конечно же, их бесконечно интересная история. Так сложилось, что некоторые виды денег стали всемирно известными и набрали колоссальные скорости развития, а некоторые неизвестны даже некоторым жителям страны, в которой она имеет хождение.Об этом скоро можно будет узнать в галерее "Елисаветград "

Додано (27.06.2016, 16:50)
---------------------------------------------
Трошки повеселились в "Ранковій каві" на каналі Кіровоград і поділились планами на літо. Чекаємо вас в галереї "Єлисаветград"

https://www.youtube.com/watch?v=w0kLRbqC_LI

Додано (03.07.2016, 17:15)
---------------------------------------------
Сегодня в галерее «Елисаветград « открылась постоянно –действующая экспозиция денежных знаков «Деньги , как искусство «.
Приятно , что первыми выставку посетили- представитель Национального Банка Украина в Кировоградской области Виктор Томашин и друг галереи , консультант по денежным знакам Китая и Дальнего Востока -Сергей Замуруев. Коллекция ежедневно пополняется, новыми денежными знаками , которые дарят наши друзья , а так же посетители галереи и как заметил Сергей Николаевич , она познавательна не только для детей , но интересна и для взрослых.

Додано (07.07.2016, 14:09)
---------------------------------------------
Я очень рад , что такой проект , как Всеукраинский конкурс «Щаслива дитина – квітуча Україна» , получил такое признание.
В двойне рад , что мы - МОЛОДЕЖЬ ( ведь галерея молодая). Спасибо всем , всем , всем -кто поддерживает нас и наши проекты.

http://centr.kr.ua/news....va-foto

Додано (13.07.2016, 14:56)
---------------------------------------------
Древнейшая валюта в мире нашла свое место в экспозиции «Деньги , как искусство «
Десять банкнот Греции пополнили сегодня экспозицию выставки в галерее «Елисаветград.«
Их в дар, как и обещал , передал друг галереи Андрей Кролевец.
Греческая драхма - это денежная единица Греции до введения евро. Одна из старейших денежных единиц мира. Драхма использовалась еще в Древней Греции. Современная драхма была введена королем Греции Оттоном 8 февраля 1833 года и просуществовала до 2002 года.

Додано (13.07.2016, 14:57)
---------------------------------------------
Древнейшая валюта в мире нашла свое место в экспозиции «Деньги , как искусство «
Десять банкнот Греции пополнили сегодня экспозицию выставки в галерее «Елисаветград.«
Их в дар, как и обещал , передал друг галереи Андрей Кролевец.
Греческая драхма - это денежная единица Греции до введения евро. Одна из старейших денежных единиц мира. Драхма использовалась еще в Древней Греции. Современная драхма была введена королем Греции Оттоном 8 февраля 1833 года и просуществовала до 2002 года.

Додано (18.07.2016, 19:18)
---------------------------------------------
Коллекционер Александр Ильин. Осколки памяти …
Сегодняшнюю встречу в галерее с краеведом Александром Чудновым , сложно комментировать . Ведь комментировать или вставлять , как принято говорить свои 5 копеек , можно тогда , когда знаешь предмет обсуждения. Для меня, да мне кажется , и для большинства сидящих в зале все , то о чем сегодня рассказывал Александр, об Ильине ,ранее было не известно. Нет , мы конечно что -то видели в репортажах , что- то читали в газетах , но услышать реальные факты от человека , который общался , учился у коллекционера, а затем в составе группы работал с коллекцией - это большое везение. И это не только мое мнение.
Когда Александр Чуднов готовился к встрече , в плане беседы была такая фраза -(МАСТЕР и УЧЕНИК —
осколки ПАМЯТИ).
Думаю эта фраза да и сама встреча , приоткрывают завесу над реальностью и мифом в жизни коллекционера Ильина. Конечно много не ясного в жизни Ильина , многое, по утверждению ученика неизвестно и ему.
Но то , что Александр Борисович Ильин ,жил в нашем городе и то ,что живет его коллекция - это факт.

Додано (18.07.2016, 19:18)
---------------------------------------------
Коллекционер Александр Ильин. Осколки памяти …
Сегодняшнюю встречу в галерее с краеведом Александром Чудновым , сложно комментировать . Ведь комментировать или вставлять , как принято говорить свои 5 копеек , можно тогда , когда знаешь предмет обсуждения. Для меня, да мне кажется , и для большинства сидящих в зале все , то о чем сегодня рассказывал Александр, об Ильине ,ранее было не известно. Нет , мы конечно что -то видели в репортажах , что- то читали в газетах , но услышать реальные факты от человека , который общался , учился у коллекционера, а затем в составе группы работал с коллекцией - это большое везение. И это не только мое мнение.
Когда Александр Чуднов готовился к встрече , в плане беседы была такая фраза -(МАСТЕР и УЧЕНИК —
осколки ПАМЯТИ).
Думаю эта фраза да и сама встреча , приоткрывают завесу над реальностью и мифом в жизни коллекционера Ильина. Конечно много не ясного в жизни Ильина , многое, по утверждению ученика неизвестно и ему.
Но то , что Александр Борисович Ильин ,жил в нашем городе и то ,что живет его коллекция - это факт.

Додано (23.07.2016, 14:12)
---------------------------------------------
Запрошуємо дітей та дорослих відвідати заняття творчої студії "Муза"
20 липня о 16.30 заняття для дітей віком від 4 років. Живопис. "Подорож навколо світу"
21 липня о 15.30 майстер-клас для дітей і дорослих "Желейна монотипія"
о 17.00 майстер-клас з роспису каміння
22 липня о 16.30 заняття для дітей віком від 6 років. Живопис. "Птахи України"
23 липня об 11.00 майстер-класс для дітей віком від 4 років з шаблонографії
о 15.00 майстер-клас з декорування пляшок у морській тематиці, для дорослих та дітей віком від 12 років
24 липня о 10.00 та о 12.00 заняття з живопису для дорослих
о 15.00 заняття для дітей від 7 років. "Псевдовітраж"
Заняття в студії платні. Ціни від 40 до 80 гривень.
Довідки за тел. 0994904070 Ольга та 0663123164 Наталя.
Можливі індивідуальні та колективні заняття за попередньою домовленістю

Додано (27.07.2016, 12:18)
---------------------------------------------
Заслуженный художник Украины Петр Нагуляк , сегодня при нашей встречи, сам напомнил о том , что в сентябре стартует проводимый галереей "Елисаветград " ,Всеукраинский конкурс детского рисунка «Щаслива дитина - квітуча Україна» . Как и в прошлом году он изъявил желание войти в жюри конкурса и передать будущему победителю одну из своих работ. Напомню , что в прошлом году более двадцати художников из многих городов Украины участвовали в жюри и передали около сорока картин .Кроме этого свой вклад внесли поэты , писатели , меценаты.145 детей получили призы , все 756 участников-дипломы и календари с изображением своей работы.
Конкурс еще официально не стартовал , но нас уже поддержали художники из Кропивницкого ( Кировограда ), Одессы , Харькова
Это конкретный вклад в развитие детского творчества в нашей стране , популяризацию живописи.
Приглашаем художников в жюри конкурса. У вас будет возможность самим выбрать победителей конкурса и вручить ( передать ) одну из своих работ.

Додано (29.07.2016, 17:53)
---------------------------------------------
Друзья ! Огромная просьба распространить эту информацию среди своих друзей по социальным сетям . Пусть как можно больше детей Украины примет участие в конкурсе детского рисунка. Ведь уникальность конкурса в том , что победителей определит жюри профессиональных художников, меценатов ( число тех кто хочет войти в жюри с каждым днем прибавляется. ), каждый из которых выберет победителя и в качестве приза вручит одну из своих работ. Сегодня фонд составляет более 20 работ ( это значит уже 20 маленьких художников получат приз -картину )!!!!

http://www.elisavetart.com/news....na.html

Додано (07.08.2016, 18:16)
---------------------------------------------
Кому цікаво, читайте інтерв'ю в газеті "З перших вуст"
(7 сторінка, 12 . )
Чим більше буде студій,
тим більше розвиватимуться діти.
http://zpu.kr.ua/images/pdf/31_16_c.pdf
Дякую !

Додано (14.08.2016, 17:57)
---------------------------------------------
http://region.unn.ua/uk....itskomu

Додано (18.08.2016, 15:15)
---------------------------------------------
Знайомимо з художником Леонідом Заборовським.
Леонід Заборовський народився 13 лютого 1967года в с. Олександрівка на Чернігівщині.
У 1992р. закінчив художньо-графічний факультет Південноукраїнського державного педуніверситету ім. К.Д. Ушинського. Педагоги: Захарченко В.А., Рудаков В.В., Борисюк З.Д., Письмиченко А.І.
У 1992-94г. викладав живопис, малюнок і скульптуру в Чернігівській дитячій художній школі.
У 1995р. працював зав. сектором сучасного українського мистецтва в Чернігівському обласному художньому музеї. З 1995 по 2001 рік працював викладачем дитячої школи мистецтв м Славутич.
Член Національної спілки художників України з 1999 року. Працює в галузі станкового живопису. Учасник численних творчих груп і пленерів, обласних, державних, міжнародних та персональних виставок. Заслужений художник України.
Твори знаходяться в Чернігівському та Севастопольському художніх музеях, галереях "N-Prospect" м. Санкт-Петербург, "Дзімас" м.Афіни, Унечської картинної галереї (Росія), і ін. галереях, а такожв приватних колекціях України, Росії, Німеччини, Англії, США, Канади, Франції, Словаччини, Китаю, Вірменії, Туреччини та ін.Додано (22.08.2016, 18:09)
---------------------------------------------
Если пропустили , советую прочесть .

http://www.elisavetgradmuseum.kr.ua/pub/pub01/pub16-14.html

Додано (23.08.2016, 17:58)
---------------------------------------------
25 серпня о 16 годині запрошуємо на відкриття персональної виставки Леоніда Заборовського з романтичною назвою "Чарівні пензлі моєї душі".
Художник-імпресіоніст з Чернігівщини має за плечима багатий досвід виставок, пленерів та подорожей Україною, і йому є чим поділитися з глядачем На виставці в галереї представлено близько сорока полотен, виконаних в техніці олійного живопису, переважно пейзажі різних куточків України.

Додатки: 9305895.jpg(307.1 Kb)
artelisavet
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 31 | 23:10
Отложите на несколько минут все дела !Сотни детских шедевров улучшат настроение, добавят оптимизма и зарядят позитивом !!! Спасибо Валерию Ивановичу Яковенко за подаренный нам ролик !
Спасибо детским сердцам за созданную красоту !

https://www.youtube.com/watch?v=84MsrvSt-H0&feature=youtu.be

Додано (28.12.2016, 14:39)
---------------------------------------------
Задум проекту Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Щаслива дитина Квітуча Україна" і його втілення в життя, ще одне підтвердження того, що ми живемо заради наших дітей.
Саме діти об'єднують нас!
Саме діти дають нам розуміння того, що потрібно цінувати і любити життя.
Саме діти роблять нас добрішими.
Сотні дитячих малюнків з багатьох куточків України предсавлені сьогодні в галереї "Єлисаветград", щоб заявити - світ прекрасний.
Скільки талантів в Україні! Кожна дитяча робота містить частинку душі, вкладеної виконавцем. Скільки фантазії! Заряджаєшся позитивною енергетикою поруч з малюнками. Величезне спасибі юним талантам за доставлене задоволення.
Всім учасникам щастя, добра і благополуччя.
Нових вам звершень та перемог.
Величезне спасибі художникам, меценатам, які підтримали наш проект.

Виставка в Кропивницькому триватиме до 20 січня 2017 року
Спасибі засобам масової інформації! Завдяки Вам - вся стрічка новин на сайтах заповнена інформацією про підсумкову виставку та фотографіями щасливих дитячих облич.
Особлива подяка педагогічному університету за музичний подарунок - виступ кращих студентів музичного факультету.Концерт був приголомшливим!
Спасибі всім хто сьогодні з нами!
По мірі надходження інформаціі від художників будемо оновлювати список.
Художник, архітектор Ірина Кухаренко (Кропивницький) обрала роботу Бурко Дар'ї (7років, Кропивницький)
Майстриня художнього квілту Людмила Кривенко (Кропивницький) обрала роботу Баранчука Артема (Кропивницький)
Художник-аматор Світлана Синявська (Київ) обрала роботу Судді Олександра (10 років, Драбів)
Світловодський художник і педагог Биков А. нагороджує Баняс Тетяну (14 р., Світловодськ)
Кропивницький художник, голова обласного відділення НСХУ Андрій Хворост обрав роботу Анастасії Валявської (7 р., Кропивницький)
Юрій Вінтенко, кропивницький художник і педагог, обрав роботу Катерини Чепель (13 р., Суми)
Анатолій та Галина Кравченки , акварелісти з Одеси, обрали роботу Соломії Шкраби ( 8 р., Драбів)
Художник Юрій Шаповал (Полтава) обрав роботу Шавиріної Олени (11р., Дніпро)
Художник Лєнур Веліляєв (Харків) обирає роботу Варвари Копотієнко (8р., Кропивницький)
Художник Олександр Журавльов (Олександрія) дарує свою роботу Поліні Мостиці (14 р., Кропивницький)
Кропивницький живописець Анатолій Шаповалов обрав роботу Миколи Комольцева (7р., Полтава)
Галерея "Єлисаветград" нагороджує кропивничан Валерію Мічкур, Вікторію Шашкову,
Ольгу Шлапак, Богдану Михайлишину, Олександру Баранок, Крістіну Ніконову, Дашу Денисову,
Настю Мороз, Ксенію Чернишенко.
А також головні призи від галереї "Єлисаветград"отримують: Анна Масеєвська (13 р., Ізмаїл),
Мірослава Красота (9 р., Драбів),
Віталій Стєкольніков (11р., Краматорськ),
Ольга Адамчук (16 р., Нововолинськ),
Софія Романчук (Стрий),
Поліна Редька (Березанка),
Діана Димченко (Покров),
Столяров Назар (Житомир),
Будзівула Максим (Золочів),
Марія Решанік (11 р., Черкаси).
Художник-аматор з Новомиргорода Надія Мовчан обрала роботу Жеденко Тетяни
Художниця з Кривого Рогу Анастасія Ярошевич обрала роботу Надії Пухальської (7 р.) з села Панчеве

Додано (04.01.2017, 17:46)
---------------------------------------------
В «Елисаветграде» сезон выставок откроют произведения одесского художника. Читайте...

http://centr.kr.ua/news....ozhnika

Додано (08.01.2017, 15:11)
---------------------------------------------
При проведении Всеукраинского конкурса детского рисунка "Щаслива дитина квітуча Україна" нам очень нужна была поддержка, так как самим очень сложно осуществлять такие масштабные проекты. Рады , что среди тех кто нас поддержал была семья Павлушиных из города Киева. Их непосредственное участие позволило изготовить календари на 2017 год , которые вручаются всем участникам конкурса.
От всех детей , участников конкурса, от жителей нашего города ( в котором Павлушины к сожалению никогда не были ) хочу выразить искренние слова благодарности. Сотни детских улыбок и счастливых лиц -это главный дивиденд , полученный от такого вложения Спасибо. Приглашаем в наш прекрасный город .

Додано (11.01.2017, 18:45)
---------------------------------------------
В Кировограде презентовали календарь «Леди Елисаветграда»
Источник: http://centr.kr.ua/news....da-foto

Додано (16.01.2017, 19:09)
---------------------------------------------
Представляємо гостя з Одеси - Микола Миколайович Прокопенко - самобутній, цікавий художник.
Побачити його роботи (прекрасних жінок, арлекінів, чудернацькі натюрморти) і поспілкуватись з автором, а він прекрасний співрозмовник, можна буде в галереї "Єлисаветград" 24 січня о 16.15.

Біографічна довідка

Прокопенко Микола Миколайович одеський художник - живописець, графік, книжковий графік-ілюстратор.
Народився 17.08.1945 року, член Національної Спілки художників та Національної Спілки театральних діячів України.
Народний художник України.
1964-1971 - навчання в Одеському державному художньому училищі.
1971-1977 - навчання в Київській академії мистецтв.
Лауреат, дипломант і призер міжнародних, всеукраїнських та регіональних виставок, а також ряду міжнародних бієнале.
56 персональних виставок, 9 бієнале: Imperia, 1991; Imperia, 1993 - Івано-Франківськ, Україна; Пан Україна, 1995 г. - Дніпропетровськ, Україна; Відродження, 1991 - Львів, Україна; Марина-96; Марина-98, Марина-2004, Марина-2006- Одеса, Україна; III Міжнародний бієнале «Антидвижение и первая открытая система в искусстве» - Одеса, Україна; Трієнале живопису, 2001 г. - Київ, Україна. 234 всесоюзних, всеукраїнських, зарубіжних, міжнародних та регіональних виставки.

Додано (19.01.2017, 17:15)
---------------------------------------------
Выставка в галерее "Елисаветград " "Романтика юга" 24 января 2017 г. в 16:15

Прокопенко Николай Николаевич родился в 1945 году. Учился в Одесском государственном художественном училище (1964- 1971), затем в Киевской академии художеств (1971-1977). Член Национального Союза художников и Национального Союза театральных деятелей Украины. Народный художник Украины. Лауреат, дипломант и призер международных, всеукраинских и региональных выставок, а также ряда международных биеннале. Живописец, график, книжный график-иллюстратор. Живет и работает в Одессе.Многие из его работ вошли в состав музейных коллекций Украины. Некоторые находятся в фондах национальных библиотек Франции, Голландии, Польши, в галереях и частных коллекциях Германии, Испании, Румынии, Греции, Швейцарии. Более 80 музеев и галерей мира являются счастливыми обладателями его картин. Им одинаково восхищаются и искусствовед из Парижа Жан-Люк Риго, и мексиканский композитор Мануэль Мора, считающий живопись Прокопенко подлинным чудом.https://www.facebook.com/events/1724679531178884/

Додано (22.01.2017, 19:28)
---------------------------------------------
24 января (вторник ) Начало в 16ч.15 мин.
Приглашаю на выставку Народного художника Украины Николая Прокопенко "Романтика юга"
У художника состоялось 650 Всесоюзных, Всеукраинских, Международных, Зарубежных и областных выставок из них 126 персональных выставок, 10 Биеннале. Лауреат, дипломант и призёр Международных, Всеукраинских и региональных выставок, а также ряда Международных Бьеннале и Триеннале графики и иллюстрации печатных и рукописных книг. Произведения Николая Прокопенко хранятся в собраниях 83 музеях и галереях Украины, Европы, США, Англии, России, Германии, Мексики, Молдовы, стран СНГ, а так же произведения находятся в частных коллекциях Европы, США, Англии, Германии, Мексики, Канады, Греции, Норвегии, Израиля, Австрии, России, Бельгии, Голландии, Молдовы, Польши, Югославии (Сербии), Испании, Франции, Италии, Швейцарии и других стран.

Додано (26.01.2017, 18:38)
---------------------------------------------
Дитячі малюнки з Кропивницького покажуть на виставці в Америці

Частину дитячих малюнків, що були надіслані до Кропивницького на Всеукраїнський конкурс “Щаслива дитина — квітуча Україна”, презентують окремою виставкою в США, інформує сайт Єлісавет Сьогодні з посиланням на УНН-Центр.

Організацією виставки опікуватиметься Українська федерація Америки, повідомив організатор конкурсу, керівник галереї “Єлисаветград” Микола Цуканов.

Микола Цуканов оприлюднив лист від Віцепрезидента Української Федерації Америки Тараса Левицького, у якому йдться про те, що конкурс дитячого малюнку, в якому брали участь діти України, зацікавив федерацію і вона готова узятись за організацію виставки. Виставку малюнків покажуть в українській школі у Філадельфії.

Планується, що до Філадельфії буде відправлено 50 малюнків учасників конкурсу.

Додано (29.01.2017, 16:53)
---------------------------------------------
КОДТРК
Відео з відкиття виставки "Романтика півдня"

https://www.youtube.com/watch?v=052TRwdAt_E

Додано (04.02.2017, 17:41)
---------------------------------------------
https://sekundaua.wordpress.com/2017....пивниць

Выставку можно увидеть до 28 февраля. Галерея работает без выходных с 9 до 18 часов

Додано (14.02.2017, 23:10)
---------------------------------------------
Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку "Щаслива дитина – квітуча Україна" в "Єлисаветграді" вдруге пройшов ще в грудні уже минулого року. Але й сьогодні один зал галереї – прикрашений дитячими малюнками. Кому не поталанило побувати на відкритті конкурсу, ще має шанс встигнути в так званий останній вагон потягу…

Можливо, когось до цього підштовхне інтерв’ю з науковим співробітником Ольгою Краснопольською про згаданий конкурс.

– Коли у нас народилась ідея провести конкурс "Щаслива дитина – квітуча Україна" – найперше, про кого ми думали, – це діти. Ми намагалися заохотити, підтримати іхні перші кроки у мистецтві. Й дуже тішилися, коли окрім професійних художників – головних членів журі – в першому ж році долучилося багато спонсорів і просто небайдужих людей. Це завдяки їм понад у 2016-ому 200 дітей отримали ще й заохочувальні подарунки.

– Пані Ольго, "Щаслива дитина – квітуча Україна" – проведено лише двічі, а вже з обласного конкурс переріс у Всеукраїнський. У чому ще його особливості?

– Він відрізняється від інших конкурсів суддівством: тут ніхто не збирається і не виносить вердикт. У нас інший підхід, що умовно називається: «художник – художнику». Запрошуються до «суддівства» художники з усієї України. Й кожен професійний митець за своїм уподобанням обирає для себе кращу, на його погляд, роботу початківця і саме йому й дарує власну картину. 2015 року нам удалося залучити близько 30 художників. Відповідно, тоді було й стільки ж переможців.

Минулого року зголосилися, без зайвих нагадувань, усі наші старі друзі-художники. Крім того долучилося багато тих, хто побачивши роботи дітей, захотів від імені своєї родини чи від себе особисто презентувати дітям щось на згадку про конкурс. Дарували фарби, книги, іграшки. Журналістка Вікторія Шкабой – із сорок вишитих закладок передала. Долучилися цього разу і піцерії, й парфумерна фабрика з Золотоноші. Словом – спонсорів не бракувало.

– Скількох юних художників таким чином удалося відзначити?

– Ми не вели такої скрупульозної калькуляції, але близько 200 нагороджених – це точно.

– У 2016-му було кілька нагороджувальних майданчиків, зокрема, наше видання повідомляло про світловодських майстрів пензля.

– Так першого разу всіх учасників запрошували в галерею. Але цього разу вже до участі в конкурсі зголосилося скільки дітей, що ми зрозуміли, що наше приміщення замале, аби всіх охочих вмістити. Тому вирішили провести етап нагородження в кількох містах. Це тільки в плюс спрацювало. Скажімо, у Світловодську були виставлені абсолютно всі роботи. І дітям, і їхнім батькам було приємно, що їх може побачити, оцінити кожен, хто забажає. Зараз готуємо посилочку в Олександрію, там пройде нагородження переможців. Плюс і в тому, що місцеві художники мають нагоду нагородити своїх юних талановитих і старанних земляків.

– А яка загальна кількість робіт надійшла цього разу на конкурс?

– Близько восьмисот. Тут дуже важливо говорити не тільки і не стільки про кількісні показники, як про якісні. Перші учасники побачили, що для того аби стати переможцем – слід бути готовим до високих вимог, а відтак – і наполегливої, кропіткої попередньої роботи. Якщо першого разу надходило багато запростих робіт, то вдруге вони були на порядок кращими. Для «галочки» ніхто нічого не надсилав. Дуже хороші роботи цього разу надходили вже не лише від учнів художніх шкіл, а й із загальноосвітніх. Кожна дитина у нас отримала і диплом, і календар.

– Як на мене, конкурс вкотре наочно показав, що наші діти – мега-талановиті. А яка думка про художню довершеність робіт фахівців?

– А в тому й особливість художників, що вони рідко приходять до єдиної думки, оцінюючи роботи інших. Абсолютне різночитання в цьому плані. Єдине, в чому їхні думки сходилися – талановитих, обдарованих дітей у нас багато. Особливо, коли мова йде про роботи дошколяриків, молодших школярів, там не техніка важлива, а світобачення дитини.

– Пані Ольго, скільки часу у вас пішло на організацію, проведення конкурсу?

– З вересня приймали, відскановували, описували, потім був власне конкурс і все, що з ним пов’язано, і, як я сказала, останні посилки ми ще тільки будемо відправляти.

– І на цьому поставите крапку?

– Ні, крапку з комою. Розкрию невеличкий секрет. У нас уже є домовленості з другом галереї Анатолієм Кривохижею, що 60 відібраних найбільш емоційних і патріотичних робіт відправляться в Сполучені Штати Америки. Там діаспора погодилася взяти на себе відповідальність провести виставку "Щаслива дитина – квітуча Україна". Десь наприкінці лютого роботи будуть у США. Вони нам пообіцяли звіти, відеозвіти… Минулого року всього 15 робіт виставлялося в одній з американських шкіл, то тамтешнім дітям це дуже сподобалося, й вони у відповідь нам надіслали свої роботи, налагодився певний зв'язок.

– Що ж, успіхів вам і вашій галереї!

P.S. Коли матеріал уже був готовий до друку, пані Ольга радісно повідомила: “Сьогодні ми домовились зі ще одним другом галереї Сергієм Замуруєвим – і ще 60 робіт, які він відібрав із Марією Пилипишин (вона наша землячка, навчається і працює в Китаї), ідуть у Шанхай".https://www.youtube.com/watch?v=AMgrVPj-srw

artelisavet1941
Новачок
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 32 | 20:21
Рисунки украинских детей будут отправлены галереей «Елисаветград» в Швейцарию и другие страны Европы.

Источник: http://centr.kr.ua/news....da-foto

Додано (22.02.2017, 17:15)
---------------------------------------------
0 16 годині 3 березня галерея "Єлисаветград" запрошує на відкриття Всеукраїнської виставки "Море акварелі"
Виставка є частиною масштабного проекту - бієнале "Море акварелі", всеукраїнської та міжнародної виставки майстрів акварелі . Ініціювала проект Одеська обласна організація НСХУ, яку підтримав НСХУ. Серед членів оргкомітету: Володимир Чепелик, Ігор Волощук, Олександр Цибульський - Київ, Анатолій Горбенко, Сергій Савченко, Анатолій Кравченко (куратор проекту) - Одеса.

Крім українських художників у виставці взяли участь художники з Німеччини, Молдови та Китаю, що в перспективі дає шанс перетворити її в представницьку міжнародну. Досягнення в цьому виді живопису на українських просторах представили понад сімдесят майстрів з вісімнадцяти міст нашої країни.

Декілька учасників проекту запрошені галереєю на відкриття до Копивницького

Додано (01.03.2017, 17:12)
---------------------------------------------
В п'ятницю, 3 березня, о 16.15 запрошуємо вас на відкриття всеукраїнської виставки "Море акварелі".
Вас чекають прекрасні роботи, відібрані компетентним журі, від акварелістів Одеси, Миколаєва, Херсону, Чороморська, Дніпра, Харкова та інших міст України.
На відкриття в галерею запрошені декілька учасників проекту.

Виставка є частиною масштабного проекту - бієнале "Море акварелі", всеукраїнської та міжнародної виставки майстрів акварелі . Ініціювала проект Одеська обласна організація НСХУ, яку підтримав НСХУ. Серед членів оргкомітету: Володимир Чепелик, Ігор Волощук, Олександр Цибульський - Київ, Анатолій Горбенко, Сергій Савченко, Анатолій Кравченко (куратор проекту) - Одеса.

Крім українських художників у виставці взяли участь художники з Німеччини, Молдови та Китаю, що в перспективі дає шанс перетворити її в представницьку міжнародну. Досягнення в цьому виді живопису на українських просторах представили понад сімдесят майстрів з вісімнадцяти міст нашої країни.

Галерея "Єлисаветград",
Кропивницький,
вул. Пашутінська, 36Додано (07.03.2017, 20:21)
---------------------------------------------
В день шестилетия галереи «Елисаветград» и открытия выставки «Море акварели» чаще всего звучали два месседжа: «здесь хорошо, потому что нет политики» и «сюда давно уже не зовут – люди приходят сами»…

Открывшаяся выставка – часть масштабного проекта: биеннале «Море акварели». В проекте участвовало более семидесяти художников из разных городов Украины. Жюри отобрало лучшие работы, которые теперь экспонируются в нашем городе, побывав до этого в Одессе, Черноморске и Измаиле.
Куратор проекта – заслуженный художник Украины, одессит Анатолий Кравченко. Он назвал наш город городом искусств и поблагодарил горожан за внимание к изобразительному искусству. В знак признательности за гостеприимство часть работ остается в городах, принимавших выставку. В нашем городе тоже остались три акварели. Николай Цуканов по традиции в честь дня рождения галереи подарил эти работы музею Осмеркина и художественному музею.
Гости отмечали, что зал галереи стал воздушным, легким, прозрачным. Эти ощущения объяснил наш земляк Валерий Давыдов, являющийся участником проекта «Море акварели»: «Потому что это акварель, которой присущи воздушность и прозрачность. По технике работа с акварелью похожа на управление яхтой: надо уметь совладать с водой, которая постоянно меняется. Акварель – мобильная техника, очень эмоциональная, в ней очень тесно соединены мастерство и эмоции».
На открытии выставки (тоже без личного приглашения) присутствовал народный депутат Украины Константин Ярынич. Абсолютно без официоза он отметил, что, если приходит в галерею грустным, покидает ее с другим настроением, потому что здесь всегда открытость, душевность и позитив. «Здесь уникальная аура, потому что здесь уникальные люди, которые любят искусство», – подчеркнул Ярынич.
Есть договоренность, что подобные биеннале будут организовываться раз в два года. Галерея «Елисаветград» открыта ежедневно, прийти «к морю» должно как можно большее количество горожан и гостей областного центра. Вы действительно почувствуете запах моря, его свежесть и легкий бриз.

artelisavet
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 33 | 14:28
17 березня о 16.15 в галереї "Єлисаветград" відкриється виставка художника Олександра Охапкіна.
Художник пише ікони, на яких зображує Богоматір, Ісуса і святих в українських костюмах. Каже, ці ікони - домашні. Так називають неканонічні картини, що зображують святих.

Олександр Ігорович народився в 1962 році на Житомирщині. Закінчив в 1982 році Дніпропетровське художнє училище, в 1990 році - Київський художній інститут (майстерня В.Шаталіна). Картини художника виставлялися на багатьох виставках в Україні та за кордоном - в Римі, Парижі, місті Ільвешайм (Німеччина). Його твори зберігаються в фондах Спілки художників України, приватних колекціях Німеччини, Франції, США, Канади, Польщі, Італії та інших країн. Написані ним ікони прикрашають церкви України і церкву святого Володимира в Парижі.Додано (16.03.2017, 17:15)
---------------------------------------------
Поціновувачів творчості Олександра Охапкіна і тих, хто хоче детальніше ознайомитись з експозицією, представленою в галереї "Єлисаветград", запрошуємо прийти на виставку в п'ятницю (17 березня) на півгодини раніше (15.40) на зустріч з майстром. Він проведе екскурсію і відповість на ваші питання.

Додано (18.03.2017, 18:34)
---------------------------------------------
Это была одна из самых сложных и ответственных выставок за шесть лет работы галереи.
С Александром Охапкиным мы знакомы, практически с первого дня открытия нашей галереи, но все эти годы мечтая пригласить художника представить свои работы в нашем городе , я не решался на это.
Причин было несколько. Самая главная заключалась в том, что я не мог определить для себя , что пишет автор - икону или картину.
Эти сомнения преследовали меня до тех пор пока в нашей галерее не появилась работа написанная Александром Охапкиным на которой изображена Елисаветградская икона Божией Матери.Эту работу полюбили не только мы , она нравится многим посетителям . Ее неоднократно предлагали выкупить у нас . Но данная работа не продается.
Есть такой жанр — домашняя ( семейная ) икона. Она же народная, . Такие иконы когда-то делались непрофессионалами для себя, для дома, для своих близких.По большому счету, их правильней назвать картинами. Их писали так, как подсказывало сердце. Они оберегали семьи , помогали преодолевать трудности, в них верили ...
И тогда я понял , что не главное ,то как мы их назовем , а главное какие чувства работы мастера вызывают у нас .
То , что я ощущал подготавливая выставку работ А. Охапкина ,всматриваясь в образы святых и делая сегодняшние фото зарисовки, говорило об одном - художнику удалось достучаться до наших сердец.
Спасибо Мастеру , спасибо всем кто был с нами.Додано (28.03.2017, 14:28)
---------------------------------------------
Совсем скоро ! Не нарушаем традицию. 8 апреля галерея представляет свой зал для экспозиции работ художников-авторов. Только новые работы. Открытие выставки в 12.

artelisavet
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 34 | 21:30
8 квітня о 12 годині галерея «Єлисаветград» запрошує на відкриття виставки картин під поетичною назвою «Квітневі почуття».
Унікальність цієї виставки в тому, що вдруге поспіль на розсуд спокушеної глядацької аудиторії обласного центру будуть представлені роботи не професійних митців, а художників-аматорів.
Ми знову виходимо за рамки звичайної виставкової діяльності і надаємо можливість митцям, які, не маючи художньої освіти та професійних навичок, творять красу.
Ця виставка – це дійсно свято для всіх нас.Побачити талант інших, розкрити його і допомогти, це наше призначення!
У 2016 році на подібний заклик галереї відгукнулося 32 художника з усієї Кіровоградщини. В цьому – їх вже 46. Представлено більше 70 робіт різних жанрів та напрямків, виконаних в різних техніках. На виставці можна буде зустріти вже відомих з минулого року майстрів та познайомитись з новими. І будьте впевнені – вони зможуть вас здивувати.
Чекаємо нових почуттів!

Додано (09.04.2017, 18:41)
---------------------------------------------
Художники-любители Кировоградщины подарили кропивничанам «Апрельские чувства»

В галерее «Елисаветград» в минувшую субботу открылась необычная выставка под названием «Апрельские чувства». Ее своеобразие в том, что авторы работ – не профессиональные художники, а люди разных профессий, которых объединяет увлечение рисованием. Живут они в разных городах Кировоградщины: Светловодске, Знаменке, Новомиргороде, Александрии, Кропивницком. Свободное от повседневных забот время посвящают живописи.

Это вторая по счету выставка художников-аматоров в стенах галереи. В минувшем году на приглашение ее владельца Николая Цуканова откликнулось 32 живописца, в нынешнем – более полусотни.

- Мы снова выходим за рамки привычной выставочной деятельности и расширяем географию участников, - говорит Николай. - Встреча с художниками-любителями – это радость прикосновения к прекрасному миру, который в двух шагах от нас.

Для каждого из участников вернисажа открытие выставки – это не только возможность показать себя, но и радость общения с единомышленниками.

Валентина Бескоровайная живет в Александрии. По образованию одна – учительница, но работает в больнице.

- Люблю рисовать с детства, - признается она. – Маслом начала писать три года назад. На систематически занятия времени не хватает, но когда выпадает свободная минутка – посвящаю ее живописи.

- Живопись открыла для меня мир заново, - говорит Надежда Мовчан из Новомиргорода. – Он оказался намного ярче, чем то, что мы видим в повседневной жизни. Но главное – я по-другому посмотрела на людей. Оказывается, среди нас очень много талантов, даже в нашем небольшом городке! Жаль только, что часто их работы видят только родственники и друзья. Поэтому мы безгранично благодарны сотрудникам галереи за возможность показать себя миру.

- Эта выставка для светловодских художников – это очередная ступень к мастерству, - рассказывает руководитель самой многочисленной делегации участников Анатолий Сиромаха. – Сегодня приехало на открытие 19 человек, которые представили 28 работ. И, конечно, встреча с коллегами из других городов и районов – это здорово.

Инна Вишневская живет в Кропивницком три года. Она переехала сюда из Донецка, где от ее дома остались одни руины. Увлечение рисованием для нее и ее детей стало настоящим спасением, помогающим забыть горестные переживания. Инна почти ежедневно посещает занятия в студии «Муза», которые ведет сотрудница галереи Ольга Краснопольская.

- Для меня участие в выставке вызывает восторг, восхищение и чувство глубокой благодарности организаторам, участникам и моей семье, которая поддерживает мое увлечение, - говорит Инна, с трудом сдерживая слезы. – Здесь, в Кропивницком, в мою жизнь пришло обновление. Наверное, как восполнение чего-то потерянного…

Кстати, сразу же после презентации Инна получила предложение провести персональную выставку в Светловодской художественной галерее.

- Мы творим не для того, чтобы кого-то удивить. В мире есть множество мастеров. А мы рисуем, чтобы взлететь над суетой и удивить, прежде всего, себя.

Эти слова светловодского художника Владимира Товкайло, очевидно, раскрывают суть увлечения, дарующего радость многим талантливым людям. Возможности человека безграничны, нужно только дать им проявиться.

Людмила Макей
Додано (14.04.2017, 19:38)
---------------------------------------------
КІТ: випуск від 10.04.2017. Галерея “Єлисаветград”: світове визнання

https://www.youtube.com/watch?v=MoMg2xfvQkk

Додано (19.04.2017, 21:48)
---------------------------------------------
Дети , дети и еще раз дети !!!
Приближается 12 мая . В этот день пройдет ежегодный городской фестиваль детского творчества. Сегодня состоялось заседание оргкомитета. Запланированы интересные мероприятия, мастер классы , уроки живописи, концертная программа .... В фестивале примут участие профессиональные художники из Чернигова , Киева , Харькова , Одессы, Белоруссии , Китая.
В прошлом году в фестивале приняли участие 450 детей.
Организаторы фестиваля -галерея "Елисаветград " , отдел культуры , управление народного образования и отдел семьи и молодежи городского совета приглашают к участию в подготовке фестиваля учебные заведения ,предпринимателей ,предприятия , организации города.Звоните -0502072700

Додано (23.04.2017, 22:49)
---------------------------------------------
Не проходите мимо. Это не прилично !
Вот такой подарок ,накануне предстоящего пленэра ,галерея получила от рекламного агенства "Графика" ( тел 0675204392 ).Теперь уже точно все будут знать, что по адресу ул. Пашутинская , 36 (г. Кропивницкий ) находится галерея "Елисаветград "

Додано (23.04.2017, 22:50)
---------------------------------------------
Не проходите мимо. Это не прилично !
Вот такой подарок ,накануне предстоящего пленэра ,галерея получила от рекламного агенства "Графика" ( тел 0675204392 ).Теперь уже точно все будут знать, что по адресу ул. Пашутинская , 36 (г. Кропивницкий ) находится галерея "Елисаветград "

Додано (27.04.2017, 19:04)
---------------------------------------------
Сверим часы !
Приоткрою занавес , в том числе и театральный.
Многим известно , что с 10 по 21 мая в нашем городе, по приглашению галереи "Елисаветград " будет работать группа художников из Киева , Одессы , Чернигова , Харькова , а также из Китая и Белоруссии.
Это знаковое событие в культурной жизни города и области , которое посвящено 125 летию со дня рождения нашего выдающегося земляка Александра Осмеркина .
10 мая, в 16ч.15 м. в галерее откроется выставка художников принимающих участие в пленэре. Работы , которые будут экспонироваться , уже поступают в адрес галереи.
12 мая художники примут участие в фестивале детского творчества,передавая свой опыт молодым талантам.
Кроме работы в городе, планируются выезды художников в живописные места Кировоградского , Знаменского районов.
18 апреля встреча участников пленэра в мастерской одного из лучших художников Кировоградщины -Анатолия Шаповалова.
В этот же день в Кировоградском районе запланирован традиционный совместный пленэр с представителями СМИ ( заявки отправляйте на мой эл. адрес -kir250@ukr.net )
И .... ВНИМАНИЕ !!! Неожиданно к пленэру подключились наши театралы!
После моей сегодняшней встречи с директором Кировоградского академического областного музыкально-драматического театра им. М.Л. Кропивницкого Владимиром Владимировичем Ефимовым и главным режисером театра Евгением Васильевичем Курманом, принято решение -СПЕЦИАЛЬНО для художников, а также поклонников живописи ,НЕПОСРЕДСТВЕННО в галерее "Елисаветград " 19 мая в 18-00 показать спектакль «ART» комедию "Не оставляйте без присмотра друзей " ( Ясмина Реза ),Художественный руководитель постановки заслуженный деятель искусств Украины Евгений Курман. Этот спектакль выбран не случайно ! Это представление, которое возвращает нас к проблемам, связанным с местом искусства в жизни человека. О назначении и задачах искусства. И о его возможном влиянии на человека и общество.
Согласитесь , что это КРУТО !
Вход на спектакль бесплатный по предварительному бронированию (по тел. 0502072700).
20 мая галерея "Елисаветград " с участниками пленэра на выезде. На этот раз в 14 часов в музее им. Осмеркина откроется выставка работ написанных в ходе пленэра.
Удивительное мероприятие! Можно будет увидеть наш город , природу, красивые места написанные участниками пленэра
Конечно же я раскрыл далеко не все сюрпризы , которые ждут наших гостей. Многое осталось за занавесом !!!Додано (27.04.2017, 19:06)
---------------------------------------------
Сверим часы !
Приоткрою занавес , в том числе и театральный.
Многим известно , что с 10 по 21 мая в нашем городе, по приглашению галереи "Елисаветград " будет работать группа художников из Киева , Одессы , Чернигова , Харькова , а также из Китая и Белоруссии.
Это знаковое событие в культурной жизни города и области , которое посвящено 125 летию со дня рождения нашего выдающегося земляка Александра Осмеркина .
10 мая, в 16ч.15 м. в галерее откроется выставка художников принимающих участие в пленэре. Работы , которые будут экспонироваться , уже поступают в адрес галереи.
12 мая художники примут участие в фестивале детского творчества,передавая свой опыт молодым талантам.
Кроме работы в городе, планируются выезды художников в живописные места Кировоградского , Знаменского районов.
18 апреля встреча участников пленэра в мастерской одного из лучших художников Кировоградщины -Анатолия Шаповалова.
В этот же день в Кировоградском районе запланирован традиционный совместный пленэр с представителями СМИ ( заявки отправляйте на мой эл. адрес -kir250@ukr.net )
И .... ВНИМАНИЕ !!! Неожиданно к пленэру подключились наши театралы!
После моей сегодняшней встречи с директором Кировоградского академического областного музыкально-драматического театра им. М.Л. Кропивницкого Владимиром Владимировичем Ефимовым и главным режисером театра Евгением Васильевичем Курманом, принято решение -СПЕЦИАЛЬНО для художников, а также поклонников живописи ,НЕПОСРЕДСТВЕННО в галерее "Елисаветград " 19 мая в 18-00 показать спектакль «ART» комедию "Не оставляйте без присмотра друзей " ( Ясмина Реза ),Художественный руководитель постановки заслуженный деятель искусств Украины Евгений Курман. Этот спектакль выбран не случайно ! Это представление, которое возвращает нас к проблемам, связанным с местом искусства в жизни человека. О назначении и задачах искусства. И о его возможном влиянии на человека и общество.
Согласитесь , что это КРУТО !
Вход на спектакль бесплатный по предварительному бронированию (по тел. 0502072700).
20 мая галерея "Елисаветград " с участниками пленэра на выезде. На этот раз в 14 часов в музее им. Осмеркина откроется выставка работ написанных в ходе пленэра.
Удивительное мероприятие! Можно будет увидеть наш город , природу, красивые места написанные участниками пленэра
Конечно же я раскрыл далеко не все сюрпризы , которые ждут наших гостей. Многое осталось за занавесом !!!Додано (02.05.2017, 22:26)
---------------------------------------------
Шановні журналісти, в травні вже 3 рік поспіль галерея "Єлисаветград" проводить пленер. Одні з кращих художників України в цьому році писатимуть наше місто і цікаві місця області.

18 травня планується зустріч учасників пленеру в майстерні одного з кращих художників Кіровоградщини - Анатолія Шаповалова.
В цей же день в Кіровоградському районі заплановано традиційний спільний пленер з представниками ЗМІ. Заявки відправляйте адресу Миколи Миколайовича -kir250@ukr.net, або на цю, з якої надіслане повідомлення.

Виїзд орієнтовно о 10 годині, повертаємось ввечері після 18.00
Повідомте кількість представників вашого видання, які бажають їхати, і контактний номер.

Додано (09.05.2017, 19:14)
---------------------------------------------
До открытия пленэра осталось всего 2 дня.
Где будут работать художники -
10.05 -Открытие предпленэрной выставки в галерее "Елисаветград "Начало в 16ч.-15м.
11-13.05 -Кропивницкий
12.05 - участие художников в фестивале детского творчества ( нач. в 14-00 территория прилегающая к краеведческому музею)
14.05 - Знаменский район
15.05 - Кировоградский район ,"Хутор Надия"
16.05- Александровский район, Разумовка
17.05- Маловисковский район,Злынка
18.05 - Аджамка, Кировоградский район
19.05 - Кропивницкий
20.05 - Открытие выставки пленэрных работ в музее Осмеркина
Кто же едет в наш город ?
Аль Хадж Елена ( Одесса )
Аношкина Светлана (Киев )
Велиляев Ленур - (Харьков)
Горбенко Анатолий (Одесса )
Диденко Татьяна (Киев )
Дуплий Сергей ( Ржищев )
Заборовский Леонид ( Чернигов )
Кравченко Анатолий (Одесса )
Платонов Юрий ( Гомель, Белоруссия)
Цзянь Лю (Чанша , Китай)
Еще раз напомню официальное открытие пленэра и выставка работ художников- 10 мая в 16 ч. 15 м. в галерее Елисаветград " ( ул. Пашутинская , 36, тел. 0502072700

Додано (17.05.2017, 17:11)
---------------------------------------------
87 секунд в мире искусств !
https://www.youtube.com/watch?v=L5OeIr_ghco

Додано (18.05.2017, 18:10)
---------------------------------------------
Завершується пленер, присвячений 125 річниці з дня народження О. Осмьоркіна, який проводить галерея"Єлисаветград". З 10 травня кращі художники України, а також гості з Китаю та Білорусі активно працювали в місті і в області. 20 травня о 14.00 запрошуємо на відкриття підсумкової пленерної виставки. Яким побачили наше місто майстри пензля можна буде дізнатись завітавши в художньо-меморіальний музей О.О. Осмьоркіна.

Зверніть увагу. Відкриття виставки відбудеться не в галереї, а в музеї,
Адреса музею:
вул. Архітектора Паученка, 89Додано (22.05.2017, 18:25)
---------------------------------------------
Для тех у кого плохое настроение! И не только !
Большинство из этих рисунков демонстрируются сегодня в США , Канаде , Китае.
Такой итог Всеукраинского конкурса детского рисунка Щаслива дитина - квітуча Україна ", организованного галереей "Елисаветград ".
Ждем работы на конкурс этого года !

Додано (26.05.2017, 20:06)
---------------------------------------------
Галерея "Елисаветград " выезжает на "гастроли " в г. Мариуполь.
В Центре современного искусства и культуры им. А.И. Куинджи 16 июня 2017 года откроется выставка работ нашего земляка Анатолия Шаповалова.
Данный проект стал возможен благодаря культурным связям галереи "Елисаветград " с коллекционерами и художниками Мариуполя.
Напомню в сентябре -октябре 2016 года в галерее прошла выставка мариупольских художников "Наследники Куинджи" из частного собрания нашего друга А. М. Чернова.

Додано (31.05.2017, 20:15)
---------------------------------------------
Першого червня країна відзначає День захисту дітей.Цей маленький подарунок, разом з творчою групою та виконавцями , галерея присвячує дітям з усіх куточків України.
Привітаємо дітей разом: розмістіть цей сюжет на своїй сторінці. Нехай, як можна більше дітей будуть щасливими в квітучій Україні
https://www.youtube.com/watch?v=xS_b1fx0jW8

Додано (31.05.2017, 20:52)
---------------------------------------------
Микола Цуканов про культурний сплеск, пленер художників та імідж Кіровограда

http://dozor.kr.ua/post....32.html

Додано (31.05.2017, 21:30)
---------------------------------------------
Пленэр посвященный 125-той годовщины со дня рождения Александра Осьмёркина.

https://www.youtube.com/watch?v=L5OeIr_ghco

Додатки: 9327069.jpg(63.5 Kb)
artelisavet
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 35 | 18:08
Завтра 3 июня (в 20ч 15 м. ) смотрите на канале областного телевидения авторскую передачу Марии Ларченко " Влада таланту ", в которой речь пойдет о творчестве участников пленэра 2017 года (часть 1)Додано (04.06.2017, 17:07)
---------------------------------------------
Закончил работать над книгой ( объем 132 страницы ) -Коллекционер Ильин
Двадцать лет спустя
К 1 июля получим отпечатанные экземпляры ( тираж 500 экз).
Тираж не большой.Если учесть , что уже на более чем сто книг есть заказы, еще до выхода книги , то значит эта тема интересует многих . В течении двух-трех месяцев книга будет переведена и выйдет на украинском языке.
В книге опубликовано много иллюстраций, документов , которые впервые увидят свет. Ориентировочная стоимость книги 125 гривен.
Несколько слов из моих вступительных слов к книге:
...Ильин. Сказать , что я увлекся всем что связано с этой загадочной личностью , значит не сказать ничего.Иногда мне казалось , что я ищу потерянный клад. Да собственно говоря оно так и было ,я действительно пытался найти клад.Правда не материальный , а исторический, который пролил бы тайну на жизнь самого загадочного коллекционера нашей страны.Я старался проникнуться временем , событиями происходящими с коллекционером в период его жизни. Пытался с помощью людей знавших Александра Борисовича рассказать о фактах из его биографии , нарисовать более правдивый его портрет.Мне кажется это удалось.Додано (14.06.2017, 18:08)
---------------------------------------------
23 червня (п'ятниця) о 16.15 галерея «Єлисаветград» запрошує на відкриття виставки фотографій з архіву Ковпака.
5 липня 2017 року Василю Ксенофонтовичу Ковпакувиповнилося б 80 років.
Близько року тому галерея «Єлисаветград» та обласна організація Національної спілки фотохудожників України розпочали роботу над систематизацією архіву Василя Ксенофонтовича – фотокорреспондента передових видань міста в 60-80-х роках. Архів має неабияке значення для збереження і вивчення історії нашого міста та області, в ньому збереглись тисячі фотографій і негативів - життя цілого покоління, його свята і будні.
Та і сам майстер постать впливова і відома. Він стояв у витоків створення обласної організації фотохудожників, багато років очолював ії. Займався просвітницькою діяльністю, був професіоналом високого рівня.
А вже з 22 червня на сайті музею історії міста www.elisavetgradmuseum.kr.ua буде відкрито доступ до більш ніж 3000 фотографій з архіву Василя Ковпака.Додатки: 0987471.jpg(187.5 Kb) · 2526276.jpg(190.5 Kb)
artelisavet1941
Новачок
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 36 | 21:36
Я ТАК ВИЖУ !
( Мариуполь глазами юного фотографа -Глеба Цуканова )
Вглядитесь в эти снимки . В них нет фальши. Так Глеб увидел город и его людей. Мариуполь утопает в цветах, здесь нет бродячих собак..
А еще Глеб узнал новое слово -Тетрапо́д (греч. tetra — четыре, pus, podos — нога) —инженерная конструкция, железобетонный блок, который стал своеобразным символом Мариуполя . На первой фотографии . На второй сувенир тетрапод изготовленный и подаренный Глебу Ириной Малой)Додано (04.07.2017, 19:06)
---------------------------------------------
7 липня, Презентація книги "Колекціонер Ільїн.Двадцять років потому"
Пт 16:15 · Кропивницький

Ми довго чекали на цю подію.І ось, нарешті здійснилось.Галерея "Єлисаветград" запрошує всіх бажаючих на презентацію книги "Колекціонер Ільїн. Двадцять років потому". Наблизитись до розкриття однієї з найбільших таємниць нашого міста.
Вхід.вільний.
На презентації буде можливість придбати книгу.
Адреса галереї: вул. Пашутинська,36

Это скорее не просто презентация книги , а живой разговор с теми , кто лично знал Ильина!
Планируется , что впервые за 24 года на вопросы журналистов ответит племянница Александра Борисовича - Ирина Ивановна Подтелкова.

Додано (05.07.2017, 00:55)
---------------------------------------------
Николай Цуканов о книге "Коллекционер Ильин - 20 лет спустя"
https://www.youtube.com/watch?v=kAYWmPf9aWg

Додано (09.07.2017, 21:00)
---------------------------------------------
Человек загадка !
Крупнейшая коллекция в центре Европы
Заказ книги по тел. 0502072700 или по эл. почте kir250@ukr.net
Спасибо Олегу Саленко за прекрасный трейлер

https://www.youtube.com/watch?v=JBiIRAUOUkc

Додано (17.07.2017, 14:23)
---------------------------------------------
В «Єлисаветграді» відкриється масштабна виставка «60 сходинок вгору»

У обласному центрі в галереї «Єлисаветград» відбудеться презентація виставки «60 сходинок вгору» у п’ятницю, 21 липня. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив власник галереї Микола Цуканов, інформує DOZOR.

«В галереї «Єлисаветград» відкриється масштабна виставка картин 60 українських художників. Виставка носить символічну назву – «60 сходинок вгору». Наше життя - це сходинки, і з кожним роком ми піднімаємося ще на одну. Це неминучий процес. Людина живе доти, поки піднімається по цих сходинках вгору. На виставці будуть представлені роботи, зібрані протягом останніх 10 років», - повідомив Цуканов.
Відкриття виставки о 12 годині 05 хвилин.

Додано (19.07.2017, 17:27)
---------------------------------------------
Проаналізувавши досвід минулих років, і враховуючи побажання учасників, організатори конкурсу вирішили, що в 2017 році прийом робіт галерея "Єлисаветград" розпочинає вже з квітня.
Всі інші умови залишаються незмінними.
На нашу адресу вже почали надходити листи з різних міст України.
Сподіваємось, що в цьому році більша кількість юних талантів зможе спробувати свої сили і взяти участь в конкурсі.Положення

про всеукраїнський конкурс дитячих малюнків

«Щаслива дитина — квітуча Україна»

І. Загальні положення

1.1. Організація і проведення конкурсу базується на принципах доступності,

загальнолюдських цінностей, вільного розвитку особистості, захисту прав та

інтересів учасників конкурсу малюнку.

1.2. До участі в конкурсі запрошуються школярі України.

1.3. Офіційним сайтом конкурсу є сайт галереї «Єлисаветград» -

www.elisavetart.com. Офіційною також є спеціальна сторінка в соціальній

мережі Facebook https://www.facebook.com/groups/100515183630343/.

1.4. Від одного учасника приймається одна робота.

ІІ. Мета та завдання конкурсу

2.1. Пошук та підтримка талановитих дітей, естетичне і морально-етичне

виховання. Заохочення дітей до заняття художньою творчістю.

2.2. Організація та проведення конкурсу дитячих малюнків; залучення для

оцінки робіт учасників професійних художників України; поповнення призового

фонду роботами художників України; інформаційне забезпечення конкурсу.

ІІІ. Вимоги до конкурсних робіт

3.1. Малюнки повинні бути виконані без допомоги батьків та педагогів. На

титульній стороні малюнку, в правому нижньому кутку необхідно вказати: ПІБ

автора, вік, населений пункт, назву малюнка. Зі зворотньої сторони роботи

розбірливо вказати контактний телефон і ПІБ одного з батьків.

3.2. Малюнки можуть бути виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон,

полотно і т.д.) і в будь-якій техніці (олія, акрил, акварель, туш, олівці,

фломастери, гуаш, пастель, колаж і т.д.).

3.3. Формат конкурсних робіт не повинен перевищувати 30х40 см.

3.4. Тема і жанр малюнків не обмежуються, виключаються лише теми насилля

та війни.

IV. Подання робіт

4.1. Роботи надсилаються рекомендованим відправленням на адресу галереї

«Єлисаветград» (вул. Пашутинська, 36. кв. 2, м. Кіровоград, 25006). Роботу за

адресою організатора може передати особисто учасник конкурсу або його

представник.

4.2. Роботи приймаються з 1 квітня до 30 жовтня 2017 року включно.

V. Журі конкурсу та визначення переможців

5.1. Журі конкурсу складається з художників, які виявили бажання брати участь

в його роботі та в нагородженні переможців конкурсу.

5.2. Кількість членів журі не обмежується.

5.3. Кожен з членів журі обирає одну конкурсну роботу, що йому сподобалась, і

вручає її автору власну роботу.

5.4. Всі відзначені членами журі учасники конкурсу оголошуються його

переможцями.

5.5. Підведення підсумків конкурсу проводитимуться в листопаді 2017 року.

VІ. Додаткові положення

6.1. Всі надіслані на конкурс малюнки стають власністю організатора конкурсу.

6.2. Після підбиття підсумків обласного конкурсу дитячих малюнків в галерея

«Єлисаветград» організує виставку переможців та кращих робіт учасників.

6.3. Результати конкурсу та кращі роботи будуть розміщенні на офіційному сайті

організатора конкурсу і в соціальних мережах.

Контактні телефони організаторів

050 207 27 00

099 490 40 70

Додано (31.07.2017, 20:55)
---------------------------------------------
Запрошуємо на одну знайважливіших подій цього літа в мистецькому житті Кропивницького.
Відкриття виставки графіки одного з найшанованіших і найвідоміших художників України.
9 серпня о 15.00
Галерея "Єлисаветград"
На відкритті буде присутній автор

АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ЧЕБИКІН — художник-графік, педагог.

Учасник вітчизняних та міжнародних художніх виставок.

Як педагог створив своєрідну школу естампа. Керує майстернею вільної графіки Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (з 1985). 1989 року обраний ректором. За час керівництва навчальним закладом, зберігаючи найкращі традиції, здійснив переорієнтацію навчального процесу, спрямовану на вільне розкриття творчих здібностей студентів.

А. Чебикін є співавтором підручника «Техніка офорта» (1978) для художніх вищих навчальних закладів. Багато його колишніх вихованців стали відомими художниками, лауреатами різних художніх конкурсів, виставок, отримали почесні звання України.

Працює у галузі станкової, книжкової графіки, монументального мистецтва. Створені ним графічні серії вражають глибиною думки і виразністю художньої форми, елегантною розкутістю виконання. Серед важливих художньо-пластичних принципів, розроблених художником-педагогом А. Чебикіним, є принцип умілого, винахідливого поєднання метафоричної мови символів і знаків з пластичними якостями фактури графічних матеріалів (паперу, картону тощо).

Найвідоміші роботи: графічні серії «Село Обрадове» (1970), «Солдатські будні» (1972–1973), «Космічні офорти» (1976), «Всесвіт» (1979–1980), «Космос–Земля» (1986); ілюстрації до літературних творів І. Франка, Л. Вишеславського, Н. Гнатюк, В. Грабовського, І. Драча, Б. Олійника, В. Простопчука, Г. Чубач (1977–1990), серія гобеленів для інтер’єрів Донецького академічного театру опери та балету ім. А. Солов’яненка (1994–1995); цикли станкових рисунків та акварелей (1987–2011).

А. Чебикін налагоджує міжнародні контакти з Китаєм, Угорщиною, Киргистаном, Узбекистаном, Казахстаном, Італією.

Провів низку персональних виставок: «Андрій Чебикін: творчість і школа» (2009, 2014), «Акварель» (2013).

Твори А. Чебикіна зберігаються у Національному художньому музеї України (Київ), Державній Третьяковській галереї (Москва), інших музеях та приватних колекціях України і світу.

Дійсний член (академік) Національної академії мистецтв України (1997)

народний художник України (1992)

професор (1985)

зарубіжний член Академії мистецтв Узбекистану (2011)

член Національної комісії у справах ЮНЕСКО (2009)

Сенатор Європейської академії природознавчих наук (2009)

почесний член Української академії архітектури (1998)

лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2007)

премії ім. І. Огієнка (1996)

премії Ленінського комсомолу (1977)

З циклу телевізійних сюжетів
І. Д. Безгіна
“Академіки. Життя у мистецтві”

1946 — народився 14 квітня у м. Гайсин Вінницької обл.

1970 — закінчив Київський державний художній інститут.

З 1970 — розпочав педагогічну діяльність у Київському державному художньому інституті.

1980—1987 — проректор Київського державного художнього інституту.

1987—1989 — голова Київської організації Спілки художників України, член правління та секретаріату Спілки художників України, правління та секретаріату СХ СРСР.

З 1989 — ректор Київського державного художнього інституту (нині Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури).

1996 — академік-засновник АМУ.

1997 — обраний президентом АМУ.

2001—2005 — член Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка.
Голова комітету у справах премії ім. І. Огієнка. Член Національної спілки художників України.

Нагороджений: орденом "Зірка Сенатора" Європейської академії природознавчих наук (2009), орденами князя Ярослава Мудрого IV (2016) та V ступенів (2011), «За заслуги» І (2007), ІІ (2004), ІІІ (1997) ступенів, Почесною грамотою Верховної Ради України (2006), Золотою медаллю ім. М.Б. Грекова (1989), почесною відзнакою Київського міського голови «Знак Пошани» (2006), Золотою медаллю АМУ (2006), дипломом імені Георгія Якутовича (2010).

Посада: президент Національної академії мистецтв України

Додано (14.08.2017, 18:20)
---------------------------------------------
У Кропивницькому відкрилась художня виставка феноменального художника Андрія Чебикіна

http://www.ugorod.kr.ua/news/2017-08-10-59711.html

Додано (15.08.2017, 17:03)
---------------------------------------------
Художник графіки
https://www.youtube.com/watch?v=7NYxSJueS7k

Додано (19.08.2017, 19:28)
---------------------------------------------
До офіційного старту Всеукраїнського конкурсу «Щаслива дитина - квітуча Україна" залишилося 15 днів !
Галерея «Єлисаветград» у своїй діяльності завжди велику увагу приділяє роботі з дітьми. У вересні 2017 року стартує конкурс «Щаслива дитина - квітуча Україна", який проводиться третій рік поспіль.
Оснoвні вимoги дo мaленьких худoжників такі:
- мaлюнки пoвинні бути викoнaні без дoпoмoги бaтьків тa педaгoгів. Нa титульній стoрoні мaлюнку, в прaвoму нижньoму кутку неoбхіднo вкaзaти ПІБ aвтoрa, вік, нaселений пункт, нaзву мaлюнкa. Зі звoрoтньoї стoрoни рoбoти рoзбірливo вкaзaти кoнтaктний телефoн і ПІБ oднoгo з бaтьків;
- мaлюнки мoжуть бути викoнaні нa будь-якoму мaтеріaлі (вaтмaн, кaртoн, пoлoтнo і т.д.) і в будь-якій техніці (oлія, aкрил, aквaрель, туш, oлівці, флoмaстери, гуaш, пaстель, кoлaж і т.д.);
- фoрмaт кoнкурсних рoбіт - 30х40 см;
- темa і жaнр мaлюнків не oбмежуються, виключaються лише теми нaсилля тa війни.
Рoбoти нaдсилaються рекoмендoвaним відпрaвленням нa aдресу гaлереї «Єлисaветгрaд» (вул. Пaшутинськa, 36, кв. 2, м. Кропивницький, 25006). Рoбoту зa aдресoю oргaнізaтoрa мoже передaти oсoбистo учaсник кoнкурсу aбo йoгo предстaвник.
Офіційний прийом робіт з 1 вересня дo 30 жoвтня 2017 рoку включнo, але в цьому році роботи почали надходити з квітня місяця.
https://www.youtube.com/watch?v=84MsrvSt-H0Додано (29.08.2017, 21:20)
---------------------------------------------
Конкурс дитячого малюнку -"Щаслива дитина - квітуча Україна"
Конкурс "Щаслива дитина - квітуча Україна" офіційно стартує з 1 вересня . Але галерея вже отримуємо посилки з малюнками із різних міст України. Останній день прийому робіт - 30 жовтня. Професійні художники вже готують свої роботи для нагородження. Інформація, Положення розміщені на сторінці в Фейсбуці. Нагадаємо , що з цього року конкурс офіційно має статус Всеукраїнського. Ознайомитись з дитячими роботами 2017 року можно -https://www.flickr.com/photos/138073703@N06/page1
Малюнки чекаємо за адресою Галерея "Елисаветград " , вул. Пашутинська , 36 , місто Кропивницький, 25006
Телефон для довідки - 0994904970

Додано (03.09.2017, 21:36)
---------------------------------------------
5 вересня о 16.15 галерея "Єлисаветград" запрошує усіх бажаючих на зустріч із львівськими митцями. Творче подружжя Володимира та Катерини Немир відоме в Україні та за її межами. Він - живописець, вона - скульптор. Багато років викладали мистецтво, в тому числі і за кордоном. Катерина Немира включена в групу, що працює над створенням програми "Нова школа".
Окрім відкриття виставки в галереї заплановано проведення майстер-класів для різних вікових груп, лекції. зустрічі.

Немира Володимир (15 листопада 1949, Львів) — випускник факультету декоративно-прикладного мистецтва (1975 р.) Львівської національної академії мистецтв. Художник-графік, живописець. Член Національної Спілки Художників України.
Персональні виставки:
Національний будинок художників, м Київ, 2009 р.
Львівська державна картинна галерея,2008 р.
Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького.2011 р.
Державний музей Лесі Українки. м. Ялта 2010 р. Національний музей «БОЙКІВЩИНА» м. Самбір 2012 р.
КУНФ Канада, м. Торонто,2008 р.
Виставки в посольстві України в США, м. Вашингтон 1996р, 2009 р.
Участь у 3 Міжнародних Осінніх Салонах «Високий Замок» .Участь у благодійному аукціоні «заради життя» на допомогу воїнам в зоні АТО, постраждалим та сім"ям загиблих.
Праці знаходяться в численних музейних та приватних колекціях в УкраЇні та закордоном.

Катерина Немира :
"Я народилась в минулому столітті, у 1952 році, біля Львова в Сокільниках. Закінчила інститут Прикладного і декоративного мистецтва. Працювала на Львівській кераміко-скульптурній фабриці в художній майстерні і паралельно y тодішньому Палаці піонерів вела студію образотворчого мистецтва. Багато хто з моїх тодішніх учнів вважають, що завдяки мені стали художниками.
Мені пощастило: диплом «Пори року», виконаний в фарфорі, був відзначений і помічений. Потім були виставки в Голландії, Італії, Франції, Москві. А потім була Америка, де ми з чоловіком шістнадцять років жили, провадили галерею і студію, організували і утримували школу українознавства, влаштували гастролі в США ансамблю П. Вірського, львівських театрів ім. М. Заньковецької та Л. Курбаса та ін.. Я ще й викладала в Кентському університеті (штат Огайо), працювала в управах СУА і Рідної школи Четвертої хвилі, 13 років вела україномовну радіопрограму, читала лекції...
Ясна річ, не втрималася і вже тут, по поверненню, організувала мистецьку студію для дітей Нового Яричева (де я тепер живу) і околиць. А також вирішила зафіксувати свій викладацький досвід у формі посібника з викладання образотворчого мистецтва для дітей.

artelisavet2052
Читач
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 37 | 20:36
Почасовая аренда зала. Центр города.
Зал Галереи "Елисаветград"- это не только уникальное выставочное пространство, но и прекрасное место для проведения различных культурных и деловых мероприятий.
Наш зал площадью 100 квадратных метров оснащен современным выставочным оборудованием,а так же демонстрационным видео - и аудиотехникой. Помимо этого. в галерее имеется возможность проведения лекций , конференций, других культурных мероприятий на 50 посадочных мест. Центр города . Тел. 0502072700Додано (14.09.2017, 23:53)
---------------------------------------------
В Кропивницком откроется "сказочная" выставка

Галерея "Елисаветград" приглашает взрослых и деток заглянуть в "Катрусину скарбничку казок" и окунуться в сказочный реализм художника. Об этом на ФБ пишет Николай Цуканов, собственник галереи "Елисаветград".

"Обещанного ждали два года!
В Измаиле на фестивале АРТ БАТ ФЭСТ мы познакомились с известной украинской художницей Катей Дудник. Приглашение представить свое творчество в галерее "Елисаветград" было принято, но из-за плотного графика выставок сразу Кате приехать не удалось. И вот несколько минут назад согласовали, что выставка в нашем городе пройдет с 20 октября по 20 ноября 2017 года. Катя и галерея "Елисаветград" приглашает взрослых и деток заглянуть в "Катрусину скарбничку казок" и окунуться в сказочный реализм художника. Будет представлено много новых работ, а также сувенирная продукция".

Додано (26.09.2017, 20:36)
---------------------------------------------
Детки !!!! С нетерпением ждем Ваши рисунки в галерее !
Наши дорогие Родители ! Наши уважаемые представители СМИ !
Теперь дело за Вами ! Размещайте информацию о конкурсе на своих страничках , рассказывайте деткам о конкурсе!
Художники ! Меценаты! Все неравнодушные !
Подключайтесь к проекту! Детям нужны Ваше внимание и участие ! Спасибо ВСЕМ !!!

artelisavet1941
Новачок
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 38 | 19:55
В Кропивницком состоялся "День юного коллекционера"

https://www.youtube.com/watch?v=e53ls4MCtWE

Додано (18.11.2017, 21:01)
---------------------------------------------
20 листопада о 13.30 галерея «Єлисаветград» запрошує на презентацію компакт-диску з матеріалами архіву фотожурналіста Василя Ковпака.
Цей диск - результат річної роботи колективу галереї «Єлисаветград» по збереженню, систематизації та поверненню широкому загалу небайдужих до історії нашого міста людей великого фотоархіву Василя Ковпака. Ви отримаєте можливість познайомитись з життям міста і його жителів у 50-80-і роки минулого століття, краще взнаєте самого фотохудожника, зазирнете в його творчу майстерню, познайомитесь з історією збереження фотоархіву В.Ковпака та увічненню пам’яті Василя Ксенофонтовича, побуваєте на відкритті фотовиставки з його архіву.

Докладніше на сайті gre4ka.info

Додано (30.11.2017, 17:01)
---------------------------------------------
Первые итоги Всеукраинского конкурса "Щаслива дитина - квітуча Україна"

https://www.youtube.com/watch?v=w4hE9cI08Vg

Додано (04.12.2017, 20:32)
---------------------------------------------
В «Єлисаветграді» відбудеться всеукраїнська фотовиставка «Погляд»

У Кропивницькому в галереї «Єлисаветград» відбудеться всеукраїнська художня фотовиставка «Погляд 2017» 8 грудня. Про це у коментарі сайту DOZOR повідомив засновник галереї Микола Цуканов.

За інформацією, головним організатором виставки є клуб "Колаж", якому в цьому році виповнилося 20 років.

«Я щиро радий, що в цьому році XXI Всеукраїнська художня фотовиставка пройде в галереї «Єлисаветград». Для нас – це велика честь приймати роботи фотографів з 26 міст України, і практично з усіх районів нашої області Серед учасників, як відомі фотографи України, так і ті, хто робить перші кроки у виставковій діяльності. Серед учасників і мій син Гліб, якому 11 років. Завдяки високому рівню учасників він зможе навчитися новому. Всього у виставці братимуть участь 93 фотохудожники. Тема виставки - вільна, це й дає можливість широко представити творчість її учасників», - розповів власник галереї Микола Цуканов.

Додано (14.12.2017, 00:12)
---------------------------------------------
1331
Восторг и восхищение! ( Огромная просьба поделиться публикацией )
Цифра 1331 в моем посте -это количество рисунков поступивших на Всеукраинский конкурс "Щаслива дитина - квітуча Україна " !!!!!
На 500 больше чем в прошлом году !!!
Сегодня мы размещаем в открытом доступе ВСЕ поступившие в адрес галереи "Елисаветград " рисунки.
Найдите 10 минут и окунитесь в МИР позитива , искренности , потрясающей энергетики. Рисунки искренние и непосредственные. Они несут ДОБРО !
Если Вы захотите отметить ту или иную работу и поощрить юного художника пишите , звоните.
https://www.flickr.com/photos....e1

Додано (21.12.2017, 23:14)
---------------------------------------------
Поддерживая страничку на Фейсбуке "Щаслива дитина -квітуча Україна" https://www.facebook.com/groups/100515183630343/ мы поддерживаем наших детей на пути к лучшей жизни . В которой нет насилия , хамства , безразличия ....
За эту неделю ( только за три дня!!!) к нам добавилось 75 участников. А всего нас уже более трех тысяч человек ,из многих уголков Украины! Около 5 тысяч человек за две недели пересмотрели рисунки на странице
Приглашайте знакомых , друзей к нам !!!
Спасибо ВСЕМ !

Додано (26.12.2017, 22:52)
---------------------------------------------
Большая порция счастья

В предпоследнюю пятницу уходящего года в галерее «Елисаветград» были подведены итоги третьего всеукраинского конкурса «Щаслива дитина – квітуча Україна». В этот раз из всех уголков страны на конкурс были присланы более 1300 детских работ.

До 1 февраля стены галереи будут украшены детскими рисунками. Их настолько много, что от обилия ярких красок разбегаются глаза. Но все их объединяет одно: на этих рисунках изображено огромное количество вариаций детского счастья.

– Мы посчитали их вес – это приблизительно 90 килограммов, – отметил владелец галереи и организатор конкурса Николай Цуканов. – В ответ мы от себя напечатали приблизительно 6 килограммов дипломов и почти 90 килограммов календарей – столько же, сколько нам прислали работ. Подарки не взвешивали. В этот раз своих победителей выбрали и наградили примерно сотня людей – художники, бизнесмены, общественные активисты и обычные граждане.

Несмотря на то, что детскими рисунками был полностью завешан главный зал галереи, а часть их экспонировалась еще и в малом зале, места для всех работ не хватило. Самой маленькой участнице нынешнего конкурса всего пять лет, но, по признанию Цуканова, ее работа настолько тронула всех, что ее решили включить в конкурс, несмотря на то, что по его условиям к участию допускаются дети от 6 до 16 лет.

– На этих рисунках изображены открытые, счастливые лица, они излучают мир, показывают, что Украина – это страна мирная и желающая мира. Оказалось, что этот посыл очень востребован – работы прошлогоднего конкурса выставлялись в США, Канаде, Китае, Швейцарии, Германии. В этом году детскими рисунками из Украины уже заинтересовались Япония, Финляндия, одна из Стран Балтии и Грузия. С Японией сейчас ведутся переговоры на уровне посольства – необходимо решить, в каком формате пройдет выставка: в галерее или под эгидой украинского сообщества. С Грузией переговоры уже завершены, детские работы будут выставлены в галерее «Ванда» в Тбилиси – эта галерея специализируется на детском творчестве и организовывает международные конкурсы среди детей, – поведал «УЦ» Николай Цуканов.

Главным победителем в акции «Щаслива дитина – квітуча Україна» 2017 года стал Дима Ляшук – его работа украсила подарочный календарь, посвященный конкурсу. А сам Дима получил в подарок картину от художника Ленура Велиляева. Работы детей оценивали и другие художники, причем не только из Кропивницкого. Свои любимчики среди конкурсантов нашлись у Анатолия Кимнатного, Андрея Хвороста, Василия Коваля, директора художественной школы им. А. Осмеркина Анны Тимофеенко и даже у ивано-франковского художника Федора Матейчука. Не остались в стороне представители общественности, бизнеса и СМИ – своих победителей награждали главный редактор «Первой городской газеты» Людмила Макей, глава армянской общины в Кропивницком Тигран Хачатрян, директор предприятия «Друкмаш-Центр» Людмила Шубина и многие другие. К награждению подключились даже жители прифронтового Мариуполя.– Еще при проведении первого конкурса мы пришли к решению, что оценивать творчество ребенка должен тот, кто его награждает, – отмечает Николай Цуканов. – Это будет самой объективной оценкой. Сегодня мы подвели итоги конкурса и наградили около 70 детей из Кропивницкого, а в целом свои подарки получат более 400 участников из всей Украины. Среди этих подарков 40 работ профессиональных художников.

Что же изображали дети в своих работах, как представляли себе счастье? Ожидаемо огромное количество рисунков рассказывали трогательные истории о семье. Мама и папа, братья и сестрички, любимые домашние питомцы. Один из таких семейных портретов стал главным образом конкурса в нынешнем году. На многих рисунках изображены символы Украины – калина, сине-желтые флаги, некоторые дети рисовали карту страны. Другие изображали свою порцию счастья, руководствуясь исключительно собственным воображением, благодаря которому были созданы милые портреты ангелов, симпатичные натюрморты и даже веселые монстрики. А что, это же детское счастье!

Виктория Барбанова
Журналист «УЦ».

Додано (14.01.2018, 23:24)
---------------------------------------------
Добрые дела не остаются незамеченными....
Поделиться теплом своей души с детьми, создать им праздник, увидеть в их глазах огонек добра и веры -вот ради чего галерея "Елисаветград" проводила , проводит и будет проводить Всеукраинский конкурс детского рисунка "Щаслива дитина -квітуча Україна ".
Но без поддержки друзей , знакомых и незнакомых людей нам было бы не под силу донести до детей информацию о конкурсе , собрать тысячи рисунков , провести выставку , изготовить печатную продукцию ( Дипломы , "Подяки " календари ) , приобрести сотни подарков и разослать более 300 посылок в многие уголки Украины , чтобы каждый ребенок -участник конкурса почувствовал что его ТРУД нужен нам взрослым , нужен Украине.
Поэтому сегодня от имени нашего маленького коллектива выражаю признательность и искренне благодарю за поддержку и популяризацию конкурса ВСЕХ, ВСЕХ , ВСЕХ , кто нам помогал.
Ваша помощь – это неоценимый вклад в развитие благотворительности , ощутимая поддержка таких необходимых проектов.

Пусть Ваша доброта и щедрость вернутся к Вам сторицей. Желаю Вам всяческих благ, здоровья, процветания и побольше тепла на Вашем жизненном пути.
Ваше горячее сердце, великодушие, отзывчивость и доброта делают жизнь лучше.
СПАСИБО ВАМ :
Художники, коллекционеры, меценаты – Светлана Синявськая (Киев), Ирина Малая ( Мариуполь), Александр Чернов ( Мариуполь), Анатолий Кимнатный ( Кропивницкий ),Олег Рудий (Малая Виска) , Надежда Мовчан ( Малая Виска ),Владимир Дудник ( Измаил ), Екатерина Дудник (Киев ) , Татьяна Соколова ( Измаил ),Алла Юзепольская ( Житомир ),Анна Тимофеенко ( Кропивницкий ), Анатолий Горбенко ( Одесса ) , Елена Аль-Хадж ( Одесса ) , семья Кравченко ( Одесса ),Василий Коваль ( Кропивницкий ) , Александр Журавлев (Новомиргород ) Вадим Юрлов ( Николаев ) , Юрий Цуканов ( Светловодск ) . Анатолий Сиромаха ( Светловодск ),Анатолий Татаров ( Светловодск ) , галерея "VashART" ( Александрия) , галерея «Наш город «( Светловодск ),ММ галерея ( Одесса ), Инна Вишневская ( Кропивницкий) Людмила Макей ( Кропивницкий ) Ольга Краснопольская ( Кропивницкий ) , Людмила Кривенко ( Кропивницкий ) , Мирослава Падалка ( Кропивницкий ) , Иван Падалка ( Кропивницкий ) ,Юрий Винтенко ( Кропивницкий ) ,Феликс Полонский( Кропивницкий ) , Светлана Данович ( Днипро ),Анатолий Шаповалов ( Аджамка ), Ленур Велиляев ( Харьков ), Валерий Давыдов ( Кропивницкий ),Владимир Волохов ( Кропивницкий ),Татьяна Ткаченко ( Александрия ),Татьяна Диденко ( Киев ),Федор Матейчук (И. Франковск ),Анна Душина , Наталья Федорова ( Кропивницкий ) ,Анастасия Попова ( Измаил ), Корнилова Наталья , Нестеренко Соня ( Кропивницкий ),Глеб Цуканов ( Кропивницкий ), магазин «Дочки и сыночки» ( Кропивницкий ), семья Исаченко ( Кропивницкий ) ,Светлана Кордоекц ( Кропивницкий ), семья Гордовых ( Кропивницкий ), Семья Шаповаловых ( Кропивницкий ) ,семья Яковенко Кропивницкий ), семья Поляновских ( Кропивницкий ),семья Бублик ( Кропивницкий ), семья Агаповых ( Светловодск ) ,семья Власовых , семья Мартынюк ,Константин Чередник ( Кропивницкий ),фирма «Слайз» ( Кропивницкий ),предприятие «Да Винчи» ( Кропивницкий ), магазин канцтоваров «Арт Шоп «( Кропивницкий ),семья Луценко и кафе «Гоголь « ,семья Котлярчук ( Кропивницкий ), семья Коваленко ( Кропивницкий ), семья Андрея Кролевца ( Кропивницкий ), семья Александра Кролевца( Кропивницкий ), семья Крипаков ( Кропивницкий ), семья Урсул, семья Павлушиных ( Киев ) , фирма «Коллисто» ( Кропивницкий ), Юлия Черечеча ( Днипро ),рекламное агенство «КОД» ( Кропивницкий ),рекламное агенство «Графика «,Лариса Гарбузенко и студенты педагогического университета ( Кропивницкий ),Людмила Шубина( Кропивницкий ), Валентина Остапчук ( Кропивницкий ), семья Якуниных ( Кропивницкий ),Лариса Ечко ( Кропивницкий ),Лариса Панасюк ( Кропивницкий ), семья Коваленко ( Кропивницкий ) ,Союз армян Украины в Кировоградской области ( Тигран Хачатрян ), библиотека им. Чижевского (Кропивицкий), Яна Ковалева ( ГО "Украина славетна " ), кампания "Шик и Блеск " ( Винница ),Елена Почтарева ( Черкассы ),Юлия Ковалева ( Кропивницкий),Наталья Лежень ( Кропивницкий ) ,Наталья Щуркова (Харьков ),семья Загадаевых ( Кропивницкий)
Хочу выразить признательность РОДИТЕЛЯМ , ПЕДАГОГАМ общеобразовательных школ, ПРЕПОДАВАТЕЛЯМ художественных школ
Особая благодарность ВСЕМ средствам массовой информации, кто поддерживал и продолжает поддерживать наш проект.
СПАСИБО ВСЕМ.

Додано (25.01.2018, 23:19)
---------------------------------------------
Виртуальную страничку с детскими рисунками за месяц посмотрели 5,511 человек.

29 января заканчивается экспозиция детских рисунков в галерее. Так же заканчивается работа по рассылке посылок с подарками , Дипломами ,календарями по Украине .Нам осталось отправить 4 посылки+ передать подарочные материалы в г. Светловодск. Кто не успел посмотреть выставку в галерее смогут сделать это виртуально , перелистывая страницы перейдя по этой ссылке.

https://www.facebook.com/groups/100515183630343/

Додано (04.02.2018, 17:11)
---------------------------------------------
«Палітра Кіровоградщини» з’явилася вдруге за сім років у «Єлисаветграді» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

http://dozor.kr.ua/post....06.html

Додано (04.02.2018, 18:01)
---------------------------------------------
http://fotoinform.net/news....eo.html

Додано (12.02.2018, 22:11)
---------------------------------------------
Микола Цуканов про те, як заробляти на живописі
і як відрізнити мистецтво від бізнесу

http://dozor.kr.ua/post....95.html

Додано (15.02.2018, 22:09)
---------------------------------------------
Культурный мост соединил Ужгород и Кропивницкий.

Благодаря ужгородскому культурно-художественному фонду Brovdi Art , основанному супружеской парой Робертом и Натальей Бровди , в 2018 году в галерее "Елисаветград " пройдут масштабные выставки молодых художников Закарпатья , а так же выставка участников студенческого конкурса живописи «Серебряный мольберт».
А открывает наш совместный проект выставка художника Эдуарда Приходько , которая откроется завтра 16 февраля в галерее "Елисаветград ". Время открытия неизменное -16 час. 15 мин.
Не буду много рассказывать о самом художнике и представленных в галерее работах Эдуарда ( Они уже украшают зал галереи ).
Завтра это сделает представитель фонда Brovdi Art Людмила Козловская, которая специально приехала к нам на открытие выставки . Приведу лишь одно из высказываний Эдуарда, которое мне понравилось :Атмосфера Ужгорода чрезвычайно благоприятная для творческого человека. Здесь легко работается!
Уверен , что атмосфера галереи "Елисаветград " не менее чрезвычайно благоприятная. Здесь ценят искусство!
Спасибо Александру Никитчуку-куратору выставки и конечно же огромное спасибо за сотрудничество основателям фонда -Роберту и Наталье БровдиДодано (20.02.2018, 20:15)
---------------------------------------------
Приєднуйтесь!!
Найкращий дитячий конкурс в Україні
На сайті НАС вже 4092 учасника ! Кількість дітей які приймають участь у конкурсі зростає з кожним роком !

https://www.facebook.com/groups/100515183630343/

Додано (25.02.2018, 14:31)
---------------------------------------------
Третий сезон.
ХУДОЖНИКИ всей области ОБЪЕДИНЯЙТЕСЬ !
Областная выставка художников аматоров в этом году откроется в галерее "Елисаветград " 31 марта. Это масштабная выставка в которой принимают участие художники из многих уголков области Ее ждут , к ней готовятся, РАБОТЫ уже ПОСТУПАЮТт в адрес галереи.
Напомню СРОК подачи картин на выставку до 10 марта с.г. Каждый автор подает по одной оформленной работе , Принимаются работы РАНЕЕ не экспонируемые на нашей выставке. Контактный телефон 0502072700
Фотографии из предыдущих выставок.

$IMAGE1$

Додано (27.02.2018, 17:27)
---------------------------------------------
Зовсім скоро в галерею прийде весна та принесе з собою нові емоції та враження разом з виставкою художників-аматорів "Щирість та натхненність". Відкриття відбудеться 31 березня о 14.00. Чекаємо всіх, вхід вільний.

Також до 10 березня чекаємо на твори художників-аматорів для участі в виставці.

*на плакаті використана картина Людмили Кривенко.

Додано (16.03.2018, 11:47)
---------------------------------------------
Приятная новость !
Художники-аматоры, чья выставка работ откроется 31 марта в галерее "Елисаветград", приглашены директором музея Татьяной Александровной Ткаченко на экскурсию в областной художественный музей.
Напомню выставка в галерее откроется в 14-00 , а в 12 часов желающие побывать на экскурсии, собираются у входа в областной музей ( ул. Большая Перспективная , 60 ).
Справки по тел. 0502072700 Огромное спасибо нашим партнерам !!!

Додано (18.03.2018, 21:46)
---------------------------------------------
Совсем скоро ( 31 марта ) состоится традиционная ежегодная встреча друзей-художников-аматоров в галерее "Елисаветград".
Практически все работы уже поступили и готовятся для экспозиции .
Напомню встречаемся в 31 марта в 12 часов возле входа в областной художественный музей. Выставка в галерее откроется в 14 часов.

Додано (07.04.2018, 22:08)
---------------------------------------------
"Щаслива дитина" мандрує Україною!
Сегодня родилась еще одна идея, которая воплотится в проект "Щаслива дитина" мандрує Україною!( Удачное, на мой взгляд, название придумала сотрудник галереи Мирослава Падалка). Суть идеи - популяризация Всеукраинского конкурса "Шаслива дитина - квітуча Україна" через выставки , которые планируется проводить в художественных школах Украины.А это значит сотни детских рисунков поступивших из разных городов Украины в адрес галереи "Елисаветград" на Всеукраинскую выставку , после экспозиции получит вторую жизнь и отправятся путешествовать по нашей стране. Первыми рисунки примет Полтавская художественная школа , о чем сегодня мы договорились с директором школы Анной Александровной Будущевой-Довгаль .

Додано (20.04.2018, 15:17)
---------------------------------------------
Приглашаем !
Несмотря на насыщенную программу,которую мы проводим в эти дни с гостями из Прибалтики , наша команда успела своевременно подготовить ( упаковать, развесить ,описать ) выставку 95 фотографий 50 фотографов из Эстонии и Латвии. Экспозиция готова. Фотографии очень интересные и разноплановые. Открытие выставки ( 20 апреля ) Кроме работников галереи Вас будут встречать руководители фотоклубов Эйжения Фреймане ( Латвия ) и Валерий Болтушев из Эстонии

Додано (24.04.2018, 13:58)
---------------------------------------------
Фотоміст «Єлисаветграда» об’єднав творчість естонських та латвійських фотографів

http://dozor.kr.ua/post....22.html

Додано (02.05.2018, 18:47)
---------------------------------------------
Пленэр - 2018
В последние дни в адрес галереи поступает много звонков от художников , с просьбой уточнить будет ли проводиться пленэр-2018 и разъяснить , что необходимо для участия в нем .
Галерея "Елисаветград" уже четвертый год подряд проводит пленэры художников Украины.
Главной задачей пленэра является популяризация красивейших уголков области и города с их природными , историческими и архитектурными достопримечательностями .
В этом году пленэр пройдет в сентябре, в рамках празднования "Дня города".
Художники так же посетят Маловисковский , Александровский районы, хутор "Надию ".
Запланирована большая предпленэрная выставка , а так же выставка пленэрных работ . Начат отбор художников для участия в пленэре.Традиционно группа будет состоять из 10 человек.Условия привлекательные !
Заявки ( письмо с информацией о художнике + фото работ ) присылайте на электронный адрес - kir250@ukr.netДодано (06.05.2018, 22:12)
---------------------------------------------
Приглашаем детей на фестиваль.
Фестиваль детского творчества" - это хороший знак в культурной жизни нашего города.
11 мая уже третий год подряд галерея "Елисаветград " проводит совместный творческий проект с отделами, управлениями городского совета. Площадка перед краеведческим музеем собирает сотни детей , которые участвуют в мастер- классах ,пленэрах, в концертных программах, смогут увидеть фото выстави , выставку детских работ участников конкурса "Щаслива дитина - квітуча Україна". Зоны фестиваля начинают работать с 11часов. Официальное открытие в 12 -00
Участники получат Дипломы , значки фестиваля.


Додано (10.05.2018, 18:02)
---------------------------------------------
В эти дни Памяти , Примирения у людей много переживаний, различных точек зрения, которые одних объединяют , других ссорят ... Память ...
Сегодня я о Памяти . О той, что на душе и сердце....


Не изменяйте памяти своей,
А научитесь просто помнить!
Из сотни жизненных свечей,
Найдется , что нам вспомнить.

Картинки, образы, слова,
Минуты , встречи, расставания!
Глаза и слезы.Близких голоса.
Счастливый миг и первое свиданье.

Не изменяйте памяти своей !
Все лучшее , что было берегите.
О маме память до последних дней,
В душе и сердце вашем сохраните!

Нам память греет душу изнутри,
И пусть порою рвет ее на части !!!
Без памяти , без веры и любви,
Не будет в жизни истинного счастья!

Не изменяйте памяти своей,
А научитесь просто помнить!
Из сотни жизненных свечей,
Найдется , что нам вспомнить.

Н. Цуканов
9 мая 2018 г.

Додано (18.05.2018, 17:47)
---------------------------------------------
Володимир Авксентійович Дахно

(нар. 7 березня 1932, Запоріжжя — пом. 28 липня 2006, Київ) — український художник-мультиплікатор, режисер, сценарист, лауреат Державної премії УРСР ім. Т. Г. Шевченка (1988), Народний артист України (1996). Відомий як автор всенародно улюблених мультфільмів, зокрема серіалу «Як козаки …».

«Козаки» — серія мультиплікаційних фільмів, знятих в УРСР на українській студії «Київнаукфільм». Автор сценарію і режисер — Володимир Дахно. Всі мультфільми є короткометражними, їх тривалість не перевищує 20 хвилин.

У 1960 році В. Дахно дебютує в якості художника-мультиплікатора з мультфільмом «Пригода перцю», який став першою роботою творчого об’єднання.
Повною мірою талант В. Дахно розкрився в 1967 році з виходом першої серії мультфільму «Як козаки…», при створенні якого він виступає в ролі художника, режисера і сценариста. Мультсеріал відразу став популярним. Герої мультфільмів «Як козаки …» є найбільш впізнаваними персонажами в українській мультиплікації. Всього В. Дахно було створено дев’ять короткометражних мультфільмів про запорізьких козаків Грая, Тура і Око.

У 1991 році за участю героїв вийшов перший повнометражний український мультиплікаційний фільм «Енеїда», створений В.Дахно за мотивами однойменної поеми Івана Котляревського.

До Кропивницького завітають роботи Володимира Дахно з особистої колекції художника Андрія Кулагіна, який свого часу фактично врятував ці твори від знищення. Загалом у колекції більш ніж 100 графічних робіт, частина яких буде представлена у нашому місті, що відбудеться вперше.

Андрій Кулагін також завітає з візитом, тож всі бажаючі зможуть познайомитися з власником творів, який люб'язно надав їх для експозиції в галереї "Єлисаветград" та особисто поспілкуватися з непересічною особистістю, яка не тільки займається творчістю, але й зберігає та пропагує творче надбання інших митців.

Відкриття виставки відбудеться 29 травня 2018 року о 16.15 в галереї "Єлисаветград".

Додано (22.05.2018, 14:58)
---------------------------------------------
http://centr.kr.ua/news....vograde

Додано (20.06.2018, 18:36)
---------------------------------------------
Любое творчество – это искусство обмана и перевоплощения.

http://uc.kr.ua/2018/06/19/kak-kazaky-v-kropyvnytskom-pobyvaly/

Додано (25.06.2018, 12:48)
---------------------------------------------
Галерея начала прием детских работ на конкурс. Ждем работы юных талантов !

https://www.facebook.com/groups/100515183630343/

Додано (15.07.2018, 19:55)
---------------------------------------------
Галерея принимала гостей - участников "Звездного ралли "

artelisavet
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 39 | 18:33
Правдивая история.
Она не в словах переписанных сотни раз , а в фотографиях запечатлевших миг истории !!!
Давно не размещали фотографий из архива Василия Ковпака . Но мы ежедневно продолжаем заниматься оцифровкой негативов и "добрались " до Новоукраинки ! (60-е годы. )

Додано (31.07.2018, 15:55)
---------------------------------------------
НОВИЙ ПРОЕКТ ГАЛЕРЕЇ !
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ! ПОШИРЮЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ !
Галерея " Елисаветград ", який у березні виповнюється 7 років , впевнено розвивається і виходить на новий рівень!
Наш новий проект - Всеукраїнська фотовиставка для школярів "Звичайна собі мить ".
Зверніть увагу на художню раду ! Жінки мають чисельну перевагу !!!!

ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА ДИТЯЧА ФОТОВИСТАВКА
«ЗВИЧАЙНА СОБІ МИТЬ»

Звичайна собі мить. Звичайна хата з комином.
На росах і дощах настояний бузок.
Оця реальна мить вже завтра буде спомином,
а післязавтра - казкою казок.
А через півжиття, коли ти вже здорожений,
ця нереальна мить - як сон серед садів!
Ця тиша, це вікно, цей погляд заворожений,
і навіть той їжак, що в листі шарудів.
Ліна Костенко

1.ОРГАНІЗАТОРИ.
1.1.Організатор виставки – галерея «Єлисаветград»

Місце проведення – галерея «Єлисаветград» (м. Кропивницький, вул. Пашутинська, 36)
1.2. Контактна особа – Цуканов Микола, власник галереї «Єлисаветград», тел.. 0502072700
2.МЕТА.
Пошук та розкриття юних талантів та обдарувань.
Виховання естетичного смаку та розвиток художньо-творчих здібностей у дітей.
Сприяння підвищенню художньої майстерності юних фотографів та популяризація фотомистецтва в Україні

3. ПОРЯДОК УЧАСТІ
3.1. У фотовиставці приймають участь юні фотографи, учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, вихованці фотогуртків та окремі автори віком до 18 років включно (на момент надсилання робіт).
3.2.Учасники можуть подати на фотовиставку не більше 3-х фоторобіт. Роботи представлені на фотовиставку повинні бути авторськими. Організатори не несуть відповідальності за порушення авторських прав учасниками.
3.3. Роботи надсилати на електронну адресу: kir250@ukr.net з приміткою «Звичайна собі мить».
3.4. Надсилаючи роботи для участі у фотовиставці, учасники погоджуються з її умовами.
3.5. Надіслані роботи не рецензуються і не повертаються.
3.6 Друк фоторобіт для виставки відбувається за кошти організаторів.

4.ВИМОГИ ДО ФОТОРОБІТ.
4.1. Тема робіт вільна. До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну або іншу рекламу.
4.2. До виставки допускаються кольорові і чорно-білі фотографії зроблені за допомогою будь-якого фотопристрою, але мають відповідати таким параметрам: не менше 3 і не більше 8 мегабайтів; у JPEG чи JPG форматі; 300 dpi; мінімум 3000 px по довшій стороні.
4.3. Файли підписуються таким чином: Prizvyshche_Imia_ Vozrast_Nazva_Misto
4.4. Файли, які не відповідають пунктам: 4.1., 4.2., 4.3., розглядатися не будуть.
5.ХУДОЖНЯ РАДА.
5.1. Відбір робіт на виставку проводить художня рада, до якої входять:
– Данілішин Олена – директор газети «Кіровоградська правда».
– Кваша Олена – продюсер філії Публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України"
– Лесів Сергій – член Національної спілки фотохудожників України
Людмила Макей -головний редактор газети "Первая городская"
– Нікітіна Олена – заступник головного редактора газети «Україна-центр»
– Філіпенко Ігор – редактор інтернет-порталу FotoInform.net,член правління Кіровоградської обласної організації Національної спілки жуналістів України
– Цуканов Глєб – учень 6 класу обласного комплексу інтернат школа-мистецтв.

5.2. Художня рада відбирає роботи на виставку голосуванням.
5.3. Критерієм відбору робіт є високий художній та технічний рівень.
6.ВІДЗНАЧЕНЯ УЧАСНИКІВ.
Автори, чиї роботи потраплять до виставкової експозиції, отримують диплом учасника виставки.
7.Особливі умови
7.1. Оргкомітет фотовиставки залишає за собою право використовувати надіслані файли для друку в пресі, періодичних виданнях (у тому числі і електронних), а також їх розміщення на електронних носіях, в інтернеті та ін., з метою популяризації фотовиставки та авторів, без виплати авторського гонорару.
7.2. До участі приймаються лише роботи з заповненою супровідною анкетою (бланк додається), яку оформлюють батьки чи інша повнолітня
особа, що опікується відправкою робіт на виставку (в тому рахунку викладач).
7.3. Беручи участь в Фотовиставці , кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Виконавцями/Замовником з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не порушують чинного законодавства України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безкоштовне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю, адреси електронної пошти або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. - право публікації (в т.ч. його імені та фотографії, а також фотографій, розміщених ним на сайті Фотовиставки) в ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ та ін., для отримання заохочення, а також для відправки інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) для розсилки анонсів про нові продукти, нові заходи, а також запрошення на них, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Замовником/Виконавцем та/або третьою особою. Надання такої згоди також розглядається в контексті ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних» (а також згоду на включення номера його телефону в систему розсилки інформації про нові Рекламні Конкурси Замовника, які будуть проводитися в майбутньому) і Учасники, як суб’єкти персональних даних, підтверджують свою добровільну згоду та дозвіл на вчинення всіх дій, які, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», є обробкою їх персональних даних і підтверджують, що одночасно з реєстрацією в якості учасника Конкурсу з даними правилами, останні письмово повідомлені про їхні права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», метою збору даних та осіб, яким передаються персональні дані учасників. Власником бази персональних даних є Виконавець конкурсу з WEB частини.
8.КАЛЕНДАР.
Прийом робіт на виставку – з 1 березня по 15 жовтня кожного року (включно).

Відкриття виставки до 20 грудня
9. КОНТАКТИ:
м. Кропивницький, вул. Пашутинська, 36, тел. 0502072700
10. Офіційна сторінка Всеукраїнської фотовиставки «Звичайна собі мить» на Facebook

Додано (07.08.2018, 18:15)
---------------------------------------------
Великолепная двадцатка в Кропивницком!
С 29 августа по 2 сентября в рамках фестиваля Кропивницкий-2018 в городе будут работать художники из многих городов Украины.
Координатор пленэра - галерея "Елисаветград".
Очень важно , что лучшие работы ( по одной работе от каждого автора ), написанные в ходе пленэра, будут переданы организатором ( министерством культуры ) в фонды нашего областного художественного музея !
Художники - Светлана Аношкина (Киев ),Андриан Бабюк (Киев ) ,Николай Боровик (Запорожье ),Людмила Боршош (Ужгород ),Григорий Вовк ( Одесса ), Карина Волошко ( Харьков ), Цезарий Ганушкевич (Киев) ,Анатолий Горбенко ( Одесса ),Егор Дулин ( Лисичанск ), Анатолий Житарюк ( Черновцы ), Сергей Завадяк ( Иршава ),Александр Кара ( Измаил ),Василий Кондратюк ( Житомир ),Анатолий Кравченко ( Одксса ),Андрей Куцаченко (Киев ), Александр Луцкевич ( Киев ),Федор Матейчук ( И. Франковск ),Михаил Спорник ( Одесса ), Алла Хмель ( Харьков ),Галина Хмель ( Харьков )Додано (27.08.2018, 14:55)
---------------------------------------------
Прохання до друзів допомогти поширити! Це потрібно країні

Триває прийом робіт на всеукраїнський конкурс дитячих малюнків
«Щаслива дитина — квітуча Україна»

Положення
про всеукраїнський конкурс дитячих малюнків
«Щаслива дитина — квітуча Україна»

І. Загальні положення
1.1. Організація і проведення конкурсу базується на принципах доступності, загальнолюдських цінностей, вільного розвитку особистості, захисту прав та інтересів учасників конкурсу малюнку.
1.2. До участі в конкурсі запрошуються школярі України.
1.3. Офіційним сайтом конкурсу є сайт галереї «Єлисаветград» - www.elisavetart.com. Офіційною також є спеціальна сторінка в соціальній мережі Facebook.
1.4. Від одного учасника приймається одна робота, формат 30х40 см.

ІІ. Мета та завдання конкурсу
2.1. Пошук та підтримка талановитих дітей, естетичне і морально-етичне виховання. Заохочення дітей до заняття художньою творчістю.
2.2. Організація та проведення конкурсу дитячих малюнків; залучення для оцінки робіт учасників професійних художників України; поповнення призового фонду роботами художників України;
інформаційне забезпечення конкурсу.

ІІІ. Вимоги до конкурсних робіт
3.1. Малюнки повинні бути виконані без допомоги батьків та педагогів. На титульній стороні малюнку, в правому нижньому кутку необхідно вказати: ПІБ автора, вік, населений пункт, назву малюнка. Зі зворотньої сторони роботи розбірливо вказати контактний телефон і ПІБ одного з батьків чи викладача закладу, що передає роботу на конкурс.
3.2. Малюнки можуть бути виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно і т.д.) і в будь-якій техніці.
3.3. Формат конкурсних робіт має відповідати розміру 30х40 см.
3.4. Тема і жанр малюнків не обмежуються, виключаються лише теми насилля та війни.

IV. Подання робіт
4.1. Роботи надсилаються рекомендованим відправленням на адресу галереї «Єлисаветград» (вул. Пашутінська, 36. кв. 2, м. Кропивницький, 25006). Роботу за адресою організатора може передати особисто учасник конкурсу або його представник.
4.2. Роботи приймаються з 1 березня по 1 листопада включно.

V. Журі конкурсу та визначення переможців
5.1. Журі конкурсу складається з художників та меценатів, які виявили бажання брати участь в його роботі та в нагородженні переможців конкурсу.
5.2. Кількість членів журі не обмежується.
5.3. Кожен з членів журі обирає конкурсну роботу, що йому сподобалась, і вручає її автору власну роботу чи подарунок.
5.4. Всі відзначені членами журі учасники конкурсу оголошуються його
переможцями та нагороджуються відповідним дипломом, інші конкурсанти отримують диплом учасника.
5.5. Підведення підсумків конкурсу проводитиметься до 15 грудня щорічно.

VІ. Додаткові положення
6.1. Всі надіслані на конкурс малюнки стають власністю організатора конкурсу.
6.2. Після підбиття підсумків конкурсу галерея «Єлисаветград» організує виставку малюнків переможців та кращих робіт учасників.
6.3. Результати конкурсу та кращі роботи будуть розміщенні на офіційних сторінках організатора конкурсу в соціальних мережах.
6.4. Поштова розсилка для для інших міст триватиме до кінця січня.

Контактні телефони організаторів

050 207 27 00

Додано (03.09.2018, 11:30)
---------------------------------------------
У Кропивницькому Микола Цуканов презентував нову книгу

http://fotoinform.net/news....eo.html

Додано (17.09.2018, 07:54)
---------------------------------------------
Молодежь помогает в организации и продвижении Всеукраинского конкурса детского рисунка "Щаслива дитина - квітуча Україна "
Витольд Лунтовский талантливый режиссер- оператор , Ярослава Павленко фотограф-ассистент, которые на протяжении 2-х лет сотрудничают с галереей "Елисаветград ", создавая оригинальные проморолики, и Марина Пилипишина, которая провела выставку детских рисунков в Шанхае ( Китай ), на этот раз выступили в тандеме и создали видио ролик "Галерея "Елисаветград " представляет ...
Смотрите , что из этого получилось . Если Вам нравится наш проект комментируйте , ставьте лайки , присоединяйтесь к награждению юных художников.
Видео: William Todd

https://www.facebook.com/100006672016669/posts/2237894796442899/

Наша страница на Ф-к https://www.facebook.com/groups/100515183630343/
Почта -kir250@ukr.net
Тел. -0502072200

Додано (19.09.2018, 17:16)
---------------------------------------------
ВСЕГО 2 минуты и 36 секунд, а в НИХ маленькая ЖИЗНЬ
Огромная просьба КОММЕНТИРОВАТЬ ( лайки не заменят Ваших слов ),ДЕЛАТЬ ПЕРЕПОСТ ( пусть все увидят наш прекрасный город и его людей )
Работу над клипом закончили поздно вечером !
Клип уже "высох" и мне не терпится показать , то что получилось у .
НАШЕЙ КОМАНДЫ - Витольд Лунтовский режиссер- оператор , Ярослава Павленко фотограф-ассистент все 5 дней творчески работали на пленэре ,отсняли огромное количество материалов , которых хватит на полнометражный фильм ,а затем готовили клип , чтобы в короткие 2 минуты вместить целую 5 дневную жизнь, удивить и порадовать ВСЕХ кто принимал участие в проведении пленэра ВСЕХ кто попал в кадр , ВСЕХ кто был с нами !!!! ВСЕМ СПАСИБО !!!!!
ВИТОЛЬД , ЯРОСЛАВА !!!! СПАСИБО , что ВЫ с НАМИ !

https://www.facebook.com/1000066....2016669

Додано (23.09.2018, 22:29)
---------------------------------------------
ЗАПРОШУЄ -галерея «Єлисаветград»

«ВІД ВЕЛАСКЕСА ДО САТИРИ»
Світ робіт Ігоря Губського

Виставка «Від Веласкеса до сатири» – це чудова можливість познайомити публіку міста Кропивницького з роботами самобутнього художника, знакового автора сьогодення Ігоря Губського. Народився в 1954 році, вже на початку 70-х років минулого сторіччя він став одним із найбільш обговорюваних українських художників.
Губського, ще за часів його навчання в художній академії, почали називати «українським Веласкесом». З іменитим іспанцем Губського поєднує любов до жанрового портрету. Також митця надихав ще один іспанський художник – Франсіско Гойя. Від Гойї Губський запозичив гротеск, іноді навіть у карикатурній формі.
Художнику дуже близькою є тема іудаїки. Часто ці роботи пронизані «єврейським гумором», наприклад, картини із серії «субота» передають атмосферу відпочинку та дозволеного неробства. Він прекрасно вміє втілювати натурні враження в образи – гострі, виразні, характерні, впізнавані.
Творчість Ігоря Губського дуже різноманітна. Це натюрморти, сюжетні портрети, пейзажі. Багатоплановість та різноманіття робіт – головна риса цієї виставки. Кожен поціновувач мистецтва обов’язково зустріне на виставці «свою» роботу.
Представляти виставку робіт художника буде колекціонер, галерист та мистецтвознавець Анастасія Бебех (м.Київ).

Відкриття: 2 жовтня 2018 року о 16 год. 15 хв.
Місце проведення: галерея «Єлисаветград», вул. Пашутинська, 36

Додано (26.09.2018, 16:36)
---------------------------------------------
Ну не было у нас еще такого ! Н Е Б Ы Л О !!!!!
Скоро в галере "Елисаветград " потрясающая выставка художника - Игоря Губского .
Мне удалось договориться с владелицей
коллекции работ художника ГУБСКОГО привезти выставку в наш город ! (имя пока не озвучиваю, веду переговоры , чтобы приехала лично и представила коллекцию .Могу только сказать - это известный в киевских кругах искусствовед ).
Игорь Губский гениально научился претворять натурные впечатления в образы – острые, выразительные, характерные, узнаваемые и … совсем не конкретные.

Додано (30.09.2018, 00:24)
---------------------------------------------
Разрабатываем и воплощаем амбициозные идеи.
Витольд Лунтовский -William Todd Production -приглашает к сотрудничеству в создании уникального видео контента, рекламы, промо и т.д.
Мы используем современные технологии высококачественной видеосъемки, графики, анимации.
У нас видео продакшн полного цикла: написание сценариев, работа с актерами, монтаж и постпродакшн.
Вы получите результат который способен удивлять.Примеры работ
https://www.facebook.com/100006672016669/videos/2240689132830132/
https://www.facebook.com/100006672016669/videos/2215240578708321/
https://www.facebook.com/100006672016669/videos/2162539100645136/
https://www.facebook.com/viliam.todd/videos/1958112304219637/
william_todd@rambler.ru +380502072700

Додано (04.10.2018, 18:56)
---------------------------------------------
В Кропивницком открылась выставка работ Игоря Губского.

Еще в начале 70-х годов прошлого столетия Игорь Губский был одним из самых обсуждаемых и ярких художников того времени.

Его полотна в разные годы и неоднократно приобретались Государственной Третьяковской галереей и Национальным художественным музеем Украины, а также множество его картин находятся в частных коллекциях в музеях Швеции, Канады, Израиля и США .

Представлять работы художника приехала владелец коллекции , искусствовед Анастасия Бебех ( Киев )

https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=dJJePqju7uU

https://zpu.kr.ua/kultura....ho-foto

Додано (11.10.2018, 20:07)
---------------------------------------------
У Кропивницькому презентували туристичну карту нового формату

http://dostyp.com.ua/novini....-foto-1

Додано (12.10.2018, 14:48)
---------------------------------------------
У Кропивницькому в галереї Миколи Цуканова представили нову туристичну схему міста

https://zpu.kr.ua/podiyi....ta-foto

Додано (20.10.2018, 20:07)
---------------------------------------------
Продолжают поступать работы от профессиональных художников на подарки детям , участникам конкурса "Щаслива дитина - квітуча Україна". Свою работу прислал одесский художник Григорий Вовк. Обладателя картины выберет сам автор после 1 декабря , когда все работы участников будут опубликованы на странице конкурса в Ф-к
Спасибо огромное Григорию Петровичу !!!!

Додано (24.10.2018, 11:55)
---------------------------------------------
СКОРО :
Выставка в галерее "Елисаветград " - "Ню- от классики до авангарда"
Ню (фр. nu — обнажённый) — художественный жанр в скульптуре, живописи, фотографии, изображающий красоту обнажённого человеческого тела. В большинстве случаев авторы воспевают красоту женского тела.
В экспозиции будут представлены работы в стиле НЮ написанные художниками Украины.
Выставка НЮ в галерее "Елисаветград " проводилась в 2012 году и тогда вызвала повышенный интерес среди жителей и гостей города .Додано (01.11.2018, 16:44)
---------------------------------------------
Галерея "Елисаветград " в Одессе или дебют удался!
Вчера в выставочном зале Союза художников Украины в г. Одессе открылась совместная выставка одесского областного отделения Союза художников Украины и Кировоградской галереи "Елисаветград " , на которой было представлено около 200 работ , как мастеров так и юных художников. Кировоградскую команду на открытии представляли : председатель кировоградского отделения Союза художников Андрей Хворост , художник Анатолий Шаповалов, журналист газеты "Украина центр "Елена Никитина, журналист областного телевидения Мария Ларченко.
Председатель одесского отделения Союза художников Украины , народный художник Украины Анатолий Горбенко передал работы одесских художников для призового фонда Всеукраинского конкурса детского рисунка «Щаслива дитина –квітуча Україна», которую проводит галерея «Елисаветград»Додано (09.11.2018, 17:24)
---------------------------------------------
ЗАПРОШУЮ :
9 листопада в галереї «Єлисаветград» відкриється досить незвичайна і відверта виставка «Ню: від класики до авангарду».
Творчий процес художника завжди супроводжується буянням фарб, оригінальністю і своєрідним настроєм. Роботи художників присвячені жінці, мистецтву, любові до життя.
В експозиції буде представлено понад 50 робіт 35 художників України Картини написані в період з 1980 по 2018 рік. Відвідувачі побачать роботи художників Анатолія Житарюка (Чернівці), Адріана Бабюка (Київ), Сергія Новікова (Харків), Ігоря Губського (Київ), Анастасії Волошко (Харків), Федора Лагно (Олександрівка, Кіровоградська область), Анатолія Шаповалова (Кропивницький), Олександра Луцкевича (Київ), Анжели Моісеєнко (Крим), Миколи Чеботару (Київ), Бориса Негоди (Кам’янець-Подільський, Хмельницька область), Володимира Ольхова (Крим), Анатолія Янєва (Кропивницький), Сергія Галая (Хуст, Закарпатська область), Людмили Боршош-Літун (Ужгород), Григорія Вовка (Одеса), Віталія Бараненка (Харків), Івана Грищенка (Крим), Сергія Тарасова (Одеса), Валентина Малецького (Маріуполь), Святослава Каштелянчука (Київ), Дмітрія Корсуня (Київ), Петра Чакіра (Ізмаїл, Одеська область), Лазара Сіларда (Закарпаття), Івана Грищенка (Крим) та інших.
Кожен, хто відвідає виставку, гідно оцінить красу жіночого тіла. Попередня виставка НЮ в галереї «Єлисаветград» проводилася в 2012 році і викликала тоді підвищений інтерес жителів і гостей міста.
Початок о 16 г. 15 хв. Вхід на відкриття виставки вільний.artelisavet1941
Новачок
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 40 | 17:25
КРОПИВНИЦЬКИЙ: У ГАЛЕРЕЇ "ЄЛИСАВЕТГРАД" ПРЕЗЕНТУВАЛИ ВІДВЕРТУ ВИСТАВКУ КАРТИН. ФОТО

http://rk.kr.ua/kropivn....in-foto

Додано (17.11.2018, 15:55)
---------------------------------------------
Черно-белое НЮ . По заказу галереи "Елисаветград" фотографии подготовила Ярослава Павленко.Додано (25.11.2018, 20:59)
---------------------------------------------
https://stepup.press/kultura....NMOQLAU

Додано (29.11.2018, 22:09)
---------------------------------------------
Спасибо , что предоставили свою страницу для нашего проекта. Присоединяйтесь ! . Это не сложно ! "Наш конкурс -Щаслива дитина квітуча Україна проходит" 4 й год подряд . Он собрал в этом году 2500 рисунков из многих городов Украины Чем отличие конкурса от сотен других.Галерея не оценивает работы. Мы вручаем ВСЕМ детям "Диплом участника" и календарь на 2019 год , а вот право награждения просим сделать любого человека , который передает в Фонд призы ( книги , картины , краски , альбомы .....) В прошлом году более 600 детей получили призы. В этом году только художники Украины передали в Фонд более 40 работ.Присоединяйтесь ! .Мой телефон 0502072700

https://www.facebook.com/100006672016669/posts/2278043195761392/

Додано (03.12.2018, 23:58)
---------------------------------------------
Присоединяйтесь к добру

http://uc.kr.ua/2018/11/27/prysoedynyajtes-k-dobru/

Додано (11.12.2018, 23:34)
---------------------------------------------
Народный художник Украины Анатолий Горбенко - Это уникальное событие.

https://www.facebook.com/100006672016669/posts/2289326364633075/

Додано (16.12.2018, 21:55)
---------------------------------------------
Нажимайте на рисунок и... ЛЮБУЙТЕСЬ ! НАСЛАЖДАЙТЕСЬ огромным морем позитива !!!!
Галереей "Елисаветград " проведена ОГРОМНАЯ работа.
Отсканировано ,описано ,размещено - 2,394 детских рисунков пришедших на конкурс " Щаслива дитина --квітуча Україна " !
Дорабатываем и в ближайшее время дополним и разместим ВСЕ работы , а это еще более 100
Огромная просьба , если увидели неточность -пишите в комментариях. Технические ошибки могут быть !!!!
Комментируйте ! Выбирайте и награждайте детей !
Галерея "Елисаветград"Конкурс дитячих малюнків «Щаслива дитина — квітуча Україна»

https://www.flickr.com/photos....00Sr67g

Додано (20.12.2018, 22:22)
---------------------------------------------
Для нашей команды такие отзывы очень важны . Спасибо за прекрасные слова !
Поздно вечером пришло сообщение из города Харькова , от преподавателя художественной школы № 5 Оксаны Качановой , куда мы отправили одну из первых посылок через наших друзей - Товариство друзів класичних авто.( Дмитрий Григорьев )
Добрый вечер,Николай!
Сегодня в нашей школе прошел праздничный концерт и награждение от Вас!!!
Все дети ,их родители и педагоги передают Вам и Вашей команде ОГРОМНЕЙШЕЕ СПАСИБО за поздравления!!!!
Вы организовали для деток такой прекрасный праздник!!!Все детки были награждены и их радости не было предела!!!!Фото и видео как только получу,все опубликую у Вас на страничке!!!!
Ваш труд просто неоценимый !!!Побольше бы таких конкурсов и людей как Вы!
Были рады поучаствовать (надеемся,что не последний раз) и познакомится с Вами!

Додано (23.12.2018, 17:24)
---------------------------------------------
Слова Миколи Цуканова , музика , аранжировка Сергія Колчина , виконавці Сергій Колчин , Оксана Яненко
Кліп створений творчою групою - режисер Вітольд Лунтовський , фотограф Ярослава Павленко , продюсер Микола Цуканов

https://www.youtube.com/watch?v=E9FERgbwmM4&feature=youtu.be

Додано (26.12.2018, 17:51)
---------------------------------------------
Не смотря на сложные погодные условия галерея продолжает формировать и отправлять посылки в регионы страны.Кроме Харькова , Березанки , Золотое вчера и сегодня отправили посылки - Нововолынск ( школа искусств - 58 участников ) , Новый Раздол ( Львовская ) -НДШМ им. Рудницкого- 17 участников, Запорожье ( ЗОШ № 29 ,НВО "Гармония ", гимназия № 6 - 26 участников , Великий Дальник ( Одесская ) - школа -гимназмя - 40 участников ,Нежин ( будинок дитинства , та юнацтва ) -11 участников , Теплодар ( Одесская обл ) ,( музыкальная школа ) - 13 участников
Активно Получают Дипломы , календари участники из Кропивницкого. За два дня получили более 70 человек. На снимке преподаватель ЦДЮТ Александра Бодашко

Додано (13.01.2019, 13:13)
---------------------------------------------
Нарешті дочекалися!
Галерея «Елисаветград» відкриває виставковий сезон 2019 року новим проектом –
Всеукраїнською фотовиставкою юних фотографів «Звичайна собі мить».
Виставка повинна була пройти в кінці року, але ми не очікували,
що на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку надійде більше 2500 робіт,
тому перенесли відкриття виставки фотографій на початок цього року.
Декілька слів про виставку.
Назвою виставки взяті слова української поетеси Ліни Костенко
«Звичайна собі мить. Звичайна хата з комином.
На росах і дощах настояний бузок.
Оця реальна мить вже завтра буде спомином,
а післязавтра – казкою казок».
На виставку надійшло 164 роботи , приймуть участь 47 юних фотографів .Неочиковано на виставку надійшли роботи з Китаю , та Естонії. З України будуть представлені роботи фотографів з Кропивницька , Запоріжжя,Кривого Рогу,Харківа ,Бобринця,Добровеличківки,Світловодська ,Новоукраїнки

На виставці будуть представлені 70 робіт .
Це перший крок галереї в створені широкомасштабного проекту.
Виставка відбудеться 25 січня о 16 г. 30 хв.Додано (18.01.2019, 18:38)
---------------------------------------------
Фотовиставка "Позитивний настрій "
24 січня 2019 року в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Д.Чижевського (відділ технічних та природничих наук) відбудеться відкриття 13-ї персональної фотовиставки Глєба Цуканова "Позитивний настрій".
Молодий фотограф запрпонує жителям та гостям обласного центру майже 40 світлин, які він знімав під час канікул 2018 року.
Про автора: Глєб Цуканов, 12 років, учень 7-го класу обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв). Займається фотографуванням з 7-ми років. Найвідоміші виставки: "Відкриваючи Україну", "Грузія очами дитини", "Літо крутіше інтернету", "Безвіз" та інші.
Глєб - неодноразовий учасник виставок "Погляд", "Планета очима дитини", тричі приймав участь у міжнародному фотоконкурсі газети "День", представляв Україну на міжнародному семінарі в м. Каунас (Литва) та на міжнародній фотовиставці в м. Нарва (Естонія).
> Відкриття виставки 24 січня 2019 року о 15-й годині.
> Бібліотека ім. Чижевського (другий поверх)Додано (23.01.2019, 00:09)
---------------------------------------------
ГАЛЕРЕЯ «ЕЛИСАВЕТГРАД» ВІДКРИВАЄ ВИСТАВКОВИЙ СЕЗОН 2019 РОКУ НОВИМ ПРОЕКТОМ

http://kropyvnytskyiua.com/galerej....roektom

Додано (08.02.2019, 18:42)
---------------------------------------------
Купуй сувенір -допомагай дітям ! ( відправляємо поштою ) . Приймаємо також благодійни внески

В цьому році Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку проводиться пятий рік поспіль.У 2018 році надійшло 2536 малюнків з багатьох куточків України. Всі діти отримали Дипломи , календарі , а більш як 500 дітей отримали подарунки . Подяки отримали 267 викладачів , які працюють з дітьми. Цей конкурс вже вийшов за рамки нашої країни, виставки робіт учасників конкурсу були проведені галереєю в США, Китаї, Швейцарії, Великобританії, Латвії, Німеччині, ряді інших країн. З огляду на масштабність проекту, до нього при підведенні підсумків підключаються меценати, які вибирають уподобані ними конкурсні роботи і передають (або довіряють це право нам) їх авторам свої подарунки.
Галерея "Елисаветград " , як організатор цього конкурсу пропонує придбати сувенірну продукцію , яка розроблена галереєй і таким чином допомогти нам зібрати кошти на проведення конкурсу ( поліграфічні та поштові витрати )- 2019 р..
Вся продукція екслюзивна . Це унікальна турістична карта міста ( розміром з візитку -15 гривен ,
Сувенірни тарілки з зображенням міста- 50 гр.
Постери картин - 150 гр. ( ціна з рамкою )
Магніти ( великий вибір ) - 25 гр.
Набор открыток с видами г. Кропивницкого - 52 гр.
Картини з зображенням архітектурних перлин міста - 1300 гр.( ціна з рамкою )
А також книжки
"Коллекционер Ільин. 20 лет спустя" - 150 гр.
"Галерея "Елисаветград "- наш путь для других " -150 гр.
"Лекарство от депрессии " - 150 гр.
"Воспоминания Марии Плахотиной " -150 гр.

Рахунок ФОП Сисоєвої С.А. (р/р 26006052909462 в Кіровоградське РУ «Приватбанк», МФО 323583, код 2359103922) з обов’язковим (!) призначенням платежу: «На організацію та проведення заходу «Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Щаслива дитина – квітуча Україна»
З повагою , та вдячністю власник галереї «Єлисаветград»,організатор конкурсу,
член Національної Спілки художників України
Микола Цуканов( тел 0502072700 )

Додано (14.02.2019, 18:15)
---------------------------------------------
Вместе с нами "Малює Єстонія "
Выставка детских рисунков "Щаслива дитина -квітуча Україна ", которая открылась в Эстонии побудила взрослых к творчеству . На открытии демонстрировался клип - гимн нашего конкурса - "Малює Україна" Спасибо нашим эстонским партнерам

Додано (17.02.2019, 16:49)
---------------------------------------------
Масштабная выставка в Светловодске.
Светловодчане вчера чествовали детей -участников конкурса "Щаслива дитина -квітуча Україна" . Актовый зал СЗШ № 7 ( директор Анжелика Колесник ) был заполнен участниками , гостями , художниками . Более 200 детей принимали поздравления от галереи "Елисаветград " , от местных художников ( Вдумайтесь только!- 23 художника подарили 33 написанных ими картин )Хочу поблагодарить каждого из них- Алена Коваленко,Юрий Цуканов,Наталья Крячко,
Наталья Чепурная,ВикторТовкайло,АнатолийТатаров,
Екатерина Грабенко ,Иван Якименко,Николай Чубов,Ольга Легостаева,Станислав Ризанов,Андрей Быков,Елена Полищук,Алена Батура,Виктор Чумаченко,Наталья Бойчук,Виктория Крутько,Оксана Липерт ,Евгений Смирнов,Ксения Бондаренко,Анатолий Сиромаха,Екатерина Шевченко,Николай Чистяков
Хочу поблагодарить так же наших светловодских друзей , которые вручили свои подарки детям -семья . Агаповых ,Марина Саакян , помощник народного депутата Украины О. Довгого ,руководитель магазина «Глобус» Наталья Кривченко , председатель общественной организации «Свитло Майбутнього » Евгений Гончар и представитель организации Анатолий Червяк.
Особая благодарность начальнику управления образования г. Светловодска Геннадию Френкелю , за поддержку нашего конкурса. А так же огромное спасибо директору школы искусств .. ИринеТемновой за организацию концерта .
Хочу поблагодарить СМИ , которые освещали этот праздник -телеканал "Веселка " , интернет издание Svetlovodsc..com ua , "Вестник Кировоградщины "Богдан Дроздов , Алена Зозуля .
И КОНЕЧНО же ОГРОМНЕЙШЕЕ спасибо Анатолию Сиромахе , который "зажигал" своей энергией каждого , чтобы праздник состоялся !

Друзья ! Я искренне рад , что мы вместе сделали этот праздник !!!! Спасибо ВСЕМ !!!
( фото представлено Ю. Цукановым и А. Сиромахой )Додано (18.02.2019, 14:46)
---------------------------------------------
Галерея «Елисаветград ищет двойника».
Перебирая в галерее архив картин, нашел несколько портретов написанных художниками в 60-х годах. Очаровательные женские лица натолкнули на мысль, что хотелось бы уже в наше время, через 50 лет найти "двойника " этим портретам. Выставляем первую картину. Предлагаем "найтись" двойнику, который считает, что похож на "оригинал". Прийти в галерею, сфотографироваться с "оригиналом "и данное фото будет нами выставлено в комментариях в группе галерея "Елисаветград", в Фейсбуке под картиной "незнакомки " . Самая похожая на "Незнакомку" претендентка получит в подарок картину ( на фото 2 ) с видом нашего города , написанную заслуженным художником Украины Леонидом Заборовским . В случае , если претендентов будет несколько приз получит тот претендент, который наберет большее количество лайков. Итоги подведем 1 марта в 19-00 Время пошло ! Удачи!

https://www.facebook.com/groups....9699638

Додано (22.02.2019, 15:33)
---------------------------------------------
Виставка -"Тетянин день"
У галереї Єлисаветград відкриється виставка одного з найбільш яскравих художників нашої області - Анатолія Шаповалова.
Так сталося, що цю виставку ми готували з Анатолієм Гавриловичем до його 70-річчя, який автор відзначав 11 січня цього року. Але доля розпорядилася інакше-раптово пішла з життя дружина художника -Тетяна.
Вона була музою, дружиною і головною жінкою в житті Анатолія Гавриловича!
Про це я знаю не з чуток. Вона з нетерпінням чекала народження кожної нової картини ... Вона чекала цю виставку, вона готувалася до неї ... Так жорстоко влаштований світ - Тетяни не стало, але Тетянин День буде
Ця виставка-пам'ять про неї.
1 березня 2019 року. 16ч. 45 хвилин в галереї "Єлисаветград" - "Тетянин День"

Додано (09.03.2019, 14:40)
---------------------------------------------
Весна в «Єлисаветграді»

http://www.vechirka.com.ua/vesna-v-lisavetgrad

Додано (13.03.2019, 20:01)
---------------------------------------------
Нас ждет Марсель.
Получили подтверждение из Марселя ( Франция ) от Виктора Орли относительно совместного проекта - проведении выставки детских работ участников Всеукраинского конкурса "Щаслива дитина - квітуча Україна" в галерее CAPITALE & Victor
Victor Orly

Додано (19.03.2019, 22:18)
---------------------------------------------
в галереї «Єлисаветград» відбудеться презентація виставки «Запах весни» у п’ятницю, 22 березня

https://dozor.kr.ua/post....43.html

Додано (24.03.2019, 21:43)
---------------------------------------------
Весняну виставку талановитих жінок презентували в «Єлисаветграді»

https://dozor.kr.ua/post....18.html

Додано (02.04.2019, 20:40)
---------------------------------------------
Тем кто устал от политики

https://www.facebook.com/100006672016669/posts/2358809567684754/

Додано (05.05.2019, 21:49)
---------------------------------------------
17 травня о 16-45
ТІЛЬКИ ВПРОДОВЖ ДВОХ ТИЖНІВ В НАШОМУ МІСТІ ТРИВАТИМЕ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ "МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА"
Цей проект належить до знакових мистецьких акцій, які щорічно здійснюються Міністерством культури України спільно з Національною спілкою художників України.
Галерея разом з обласним художнім музеєм , та музеєм О. Осмеркина буде демонструвати у залах художні твори високого рівня творчої майстерності художників з усіх куточків України.
Виставка в галереї відкриється 17 травня о 16-45
( галерея "Елисаветград " , вул Пашутинська , 36 )

Додано (20.05.2019, 19:14)
---------------------------------------------
У галереї презентували «Мальовничу Україну»

В обласному центрі в галереї «Єлисаветград» відкрилася масштабна виставка «Мальовнича Україна» сьогодні, 17 травня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

https://dozor.kr.ua/post....20.html

Додано (25.05.2019, 22:08)
---------------------------------------------
Дореволюционные фотоателье в Елисаветграде.

Музей истории города ПРИОБРИТЕТ фотографии сделанные фотографами Елисаветграда
Возможно, в Ваших альбомах хранятся фотографии мастеров прошлого века.ПРЕДЛАГАЙТЕ . Мы с удовольствием приобретем эти фотографии.
Электронный адрес :kir250@ukr.net. Тел. 0502072700

Додано (07.08.2019, 18:49)
---------------------------------------------
Облака в небе не повторяются никогда.

На небе — облака. Самые обычные облака на самом обычном небе. Я ровно "дышал " к ним, попросту не замечал их красоты, пока...
Как -то в нашем городе работал на пленэре художник из Китая Цзянь Лю. Он вместе с другими художниками приехал из Одессы. Стеснительный , немногословный , и очень трудолюбивый молодой человек. Я возил художников на "Хутор Надия", а Аджамку где они "разбредались " в поисках самого , самого красивого.
А я "находил" художников , фотографировал их , общался , погружался в их мир.
И вот как то я "добрался " до нашего гостя из Китая . Мне удалось разговорить его и я задал ему волновавший меня вопрос -Почему ты выбрал для учебы Украину ?
Лю отложил кисть в сторону, поднял голову вверх и с большим акцентом произнес - У нас нет в Китае облаков !! Их нет вообще. Просто серое небо !Мне когда -то мама показала журнал , где была фотография пшеничного поля и красивых облаков. Я еще в школе учился. Мама, сказал я , так не бывает ! Я не видел такие облака.
Это в далекой Украине , сынок - сказала мама.
Я рос и время от времени заглядывал в этот журнал и мечтал , что когда нибудь я увижу эти облака .
Он поднял палец вверх и просто сказал -: «смотри, как красиво».
Меня охватила гордость - Как просто! У нас есть то , чего никогда не будет в такой могущественной стране , как Китай !
Теперь я часто смотрю в небо и любуюсь красотой небес , которую сложно описать. Я учу Глеба видеть эту красоту.
Я любуюсь небом, которое дарит всегда нам новые и новые картины.
Смотрю в небо и мечтаю. Мечтаю , что Украина станет такой же могущественной страной , как Китай... у которого нет и никогда не будет такого неба !
( мои фотографии ,сделанные в разный период где есть кусочек неба )

Додано (15.08.2019, 21:50)
---------------------------------------------
Измаил / Подарок.
С измаильским художником Владимиром Дудником мы дружим 7 лет. Он организатор потрясающего фестиваля АРТ БАТ ФЭСТ,поддерживает наш проект " Щаслива дитина - квiтуча Украiна",передавая в дар детям свои картины.
Конечно мы не могли не встретиться с Владимиром Николаевичем будучи в Измаиле.
Говорили о творчестве художников ,трудностях которые переживает Союз художников Измаила,о проблемах в проведении в этом году ежегодного фестиваля.
...Николаевич/ так Владимир всегда меня называет / ,у Вас совсем недавно был день рождения и я хочу сделать вам подарок. Он достал небольшой свёрток и медленно стал разворачивать ,при этом продолжая говорить- Знаю ,что Вы много лет собираете картины Александра Быстрякова. Это в Вашу коллекцию.И он протянул мне картину.Это действительно очень ценный подарок. Картина написана украинским художником ,который жил и работал в США. Он всю жизнь мечтал показать свои работы на Родине.Его мечта сбылась ,но к сожалению после смерти Быстрякова. Его жена привезла в 80 х годах небольшие картины художника и сделала посмертную его выставку. Так же в Украину был доставлен прах Быстрякова и предан земле на кладбище в Измаиле. В скором времени жена умерла и картины "расбросало " по всей стране. За 10 лет мне удалось найти около 20 работ этого мастера.В основном они написаны в 1954 году в НьюАрте/ США/
Так ,что для меня и для истории живописи это очень ценный подарок.
Спасибо Владимир НиколаевичДодано (22.08.2019, 19:46)
---------------------------------------------
Рисунки на конкурс прибывают !

С 1 сентября официально ( !!!! ) стартует конкурс детского рисунка "Щаслива дитина - квітуча Україна ", но конверты уже прибывают. Сегодня распаковал конверт из Львова .40 прекрасных рисунков из детской студит изобразительного искусства "Пилот " ( руководитель Корнелия Дмитраш )

Напомню , что каждый рисунок будет оцифрован и размещен в открытом доступе .

Спасибо за участие !!!

Справки по тел . 0502072700Додано (23.08.2019, 13:16)
---------------------------------------------
Положення

про всеукраїнський конкурс дитячих малюнків

«Щаслива дитина — квітуча Україна»

І. Загальні положення

1.1. Організація і проведення конкурсу базується на принципах доступності, загальнолюдських цінностей, вільного розвитку особистості, захисту прав та інтересів учасників конкурсу малюнку.

1.2. До участі в конкурсі запрошуються школярі України.

1.3. Офіційною є спеціальна сторінка в соціальній мережі Facebook.

1.4. Від одного учасника приймається одна робота, формат 30х40 см.

ІІ. Мета та завдання конкурсу

2.1. Пошук та підтримка талановитих дітей, естетичне і морально-етичне виховання. Заохочення дітей до заняття художньою творчістю.

2.2. Організація та проведення конкурсу дитячих малюнків; залучення для оцінки робіт учасників професійних художників України; поповнення призового фонду роботами художників України; інформаційне забезпечення конкурсу.

ІІІ. Вимоги до конкурсних робіт

3.1. Малюнки повинні бути виконані без допомоги батьків та педагогів. На титульній стороні малюнку, в правому нижньому кутку необхідно вказати: ПІБ автора, вік, населений пункт, назву малюнка. Зі зворотньої сторони роботи розбірливо вказати контактний телефон і ПІБ одного з батьків чи викладача закладу, що передає роботу на конкурс.

3.2. Малюнки можуть бути виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно і т.д.) і в будь-якій техніці.

3.3. Формат конкурсних робіт має відповідати розміру 30х40 см.

3.4. Тема і жанр малюнків не обмежуються, виключаються лише теми насилля та війни.

IV. Подання робіт

4.1. Роботи надсилаються рекомендованим відправленням на адресу галереї «Єлисаветград» (вул. Пашутінська, 36. кв. 2, м. Кропивницький, 25006). Роботу за адресою організатора може передати особисто учасник конкурсу або його представник.

4.2. Роботи приймаються з 1 березня по 1 листопада включно.

V. Журі конкурсу та визначення переможців

5.1. Журі конкурсу складається з художників та меценатів, які виявили бажання брати участь в його роботі та в нагородженні переможців конкурсу.

5.2. Кількість членів журі не обмежується.

5.3. Кожен з членів журі обирає конкурсну роботу, що йому сподобалась, і вручає її автору власну роботу чи подарунок.

5.4. Всі відзначені членами журі учасники конкурсу оголошуються його переможцями та нагороджуються відповідним дипломом, інші конкурсанти отримують диплом учасника.

5.5. Підведення підсумків конкурсу проводитиметься до 15 грудня щорічно.

VІ. Додаткові положення

6.1. Всі надіслані на конкурс малюнки стають власністю організатора конкурсу.

6.2. Після підбиття підсумків конкурсу галерея «Єлисаветград» організує виставку малюнків переможців та кращих робіт учасників.

6.3. Результати конкурсу та кращі роботи будуть розміщенні на офіційних сторінках організатора конкурсу в соціальних мережах.

6.4. Поштова розсилка для для інших міст триватиме до кінця січня.

Контактні телефони організаторів

0502072700

0661066593

Додано (27.08.2019, 12:54)
---------------------------------------------
https://www.facebook.com/100006672016669/posts/2458458257719884/

Додано (11.09.2019, 01:15)
---------------------------------------------
«Восьмое чудо света»

Комментируйте!

Репост приветствуется ! За репост огромное спасибо !

https://www.facebook.com/100006672016669/posts/2472323789666664/

Додано (11.09.2019, 01:15)
---------------------------------------------
«Восьмое чудо света»

Комментируйте!

Репост приветствуется ! За репост огромное спасибо !

https://www.facebook.com/100006672016669/posts/2472323789666664/

Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Хоббі » Галерея "Елисаветград"
 • Page 2 of 2
 • «
 • 1
 • 2
Search:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Powered by uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: