Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: MSerega, grantand  
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Технічний розділ » Робота сайта » Чого не хватає на сайті?
Чого не хватає на сайті?
grantand
Гуру
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 17:16
Щоб ви змінили, добавили чи хотіли б бачити на сайті?

Шановні юзери! Скарги на те що на форумі відписується мало народу і що на сайті мала активність ніякого прямого відношення до сайту і форуму не мають! Кількість і активність юзерів - це побічний еффект. Тому будь-ласка, пишіть саме про те чого не вистачає сайту, я не можу впливати на кількість і активність народу, проте можу впливати на сам сайт.

Тому далі всі повідомлення про малу кількість народу, чи про пасивніть користувачів будуть видалятися, і вважатимуться спамом в цій темі.

Дякую за увагу.

Повідомлення відредагував grantand - П`ятниця, 25.09.2009, 08:18

Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Belui
Новачок
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 26 | 18:41
Давай все таки спробуємо з міс і містером! Зроби окримі папки так як папка "Люди" і голосувалку таку як "Чи читаєте в газету вперед", і все далі піде своїм шляхом. Дівчата которі не замкнені в собі, полюбе помістять свою фотку. (я так вважаю cool )
Andrew
Новачок
Репутація: 0

Повідомлення # 27 | 19:17
Да нада запускать)і ті хто перемагають повинні нагороджуватися маленькими медальками)якщо премагаєш двічі - отримуєш нормальну)
Гугля
Моцк :)
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 28 | 19:44
І все таки мені здється, що поки трохи ранувато запускати конкурс про юзерів, треба трохи роззнайомитись, трошки пізнати один одного...Адже головне не зовнішність, і не те що зображено на фотографії...Головне, щоб людина була непогана) happy

Так що моя пропозиція поки така - megaphone НАРОД, давайте конкурси "міс", чи то "містер" залишимо трохи на пізніше))
Зараз є конкурс на найкращу валентинку, так що не спимо, а кидаємо свої валентинки(правила на відповідній темі).... happy love

grantand
Гуру

Повідомлення # 29 | 20:19
Підтримую поки Гуглю

Леонiд

Повідомлення # 30 | 22:02
Пiдтримую - "зачекати з мiсяць - бо зараз це буде конкурс АВАТАРIВ, чи ТЕКСТIB - ще невiдомо чиiх. За цей час i проявлять себе новi користувачi, а не тiльки "старожили". А може й ще "нашого полку прибуде"? завдяки такому стимулу.
Ще одне - у кожного своi обставини, але мабуть правильно ПРОПОНУВАТИ по можливостi давати своi фото, а наявнiсть фото треба стимулювати чимось - балами, чи що.

Повідомлення відредагував Леонiд - Четвер, 07.02.2008, 22:03
Гугля

Повідомлення # 31 | 23:01
Так. але СВОЇ фото, які підійдуть під стандарти правил...А не якість абстракції, які треба буде сидіти і вгадувати...здається і так трохи лишнього в фотоальбомах є...
Glead
Оратор
Репутація: 2

Повідомлення # 32 | 20:54
Антоне як що до того,щоб на сайті зявилася анімація,це буде притягувати глаз тих хто вперше на сайті.всім відомо що анімація прикрашає сайт.

I"ll be back!!!!!!!!!!
grantand
Гуру

Повідомлення # 33 | 21:10
Glead, анімація не завжди прикрашає сайт, а в деяких випадках (в більшості випадках) лише заважає.

Леонiд

Повідомлення # 34 | 22:58
Пропоную паралельно провести жартiвливий - наголошую для "блондинок"(жiнок та чоловiкiв) smile - ЖАРТIВЛИВИЙ конкурс пiд назвою Мiстер(мiс) ОЧЕПЯТКА. Щоб не робити рекламу кандидатам на перемогу - не дочекаетесь smile - збирати ПЕРЛИНИ ОЧЕПЯТОК в одному - призначеному - користувачевi або в мiсцi, указаному окремо. Днiв за 3-4 до 1-го квiтня провести ОПИТ серед 10 -ти лiдерiв. Переможцю присвоiти звання "Почесний модератор" або iнше - пропонуйте назву. Учасникам без почуття гумору - предявити справку про це в адмiнiстрацiю сайту.
grantand
Гуру

Повідомлення # 35 | 01:03
Леонiд, як ви це собі уявляєте??

Леонiд

Повідомлення # 36 | 01:40
Справка - то жарт звичайно. А конкурс так i уявляю - збираються в умовленому мiсцi зразки ОЧЕПЯТОК з цього сайту та нiки авторiв. Список не публiчний - доступ мають тiльки той що збирае та Антон. Потом формуеться опит з 10(щоб не скучно було) лiдерiв - та й проводиться. На особисте прохання окремих "лiдерiв" - iх виключають з опиту. Переможця премiюють. Форму призу вибрати заранi. Наприклад звання "Почесний модератор"(без реальних прав звичайно) - уявляете? sad Може хто доповнить, у кого фантазiя краща? А серйозна цiль конкурсу - стати хоч трохи грамотнiшим та уважнiшим.
grantand
Гуру

Повідомлення # 37 | 02:14
Леонiд, я особисто проти такого конкурсу, по-перше він безглуздий, по-друге він безглуздий, а по-третє він безглуздий. І четверта причина, конкурс який проводиться в тайні від усіх, на мою думку, не являється конкурсом.

І ще одне, конкурс - це змагання! А змагатися за безграмотність це вже не є добре. Почуття гумору є в усіх, і саме це почуття гумору і стане початком навмисної безграмотної писанини. Тому ціль конкурсу буде досягнута абсолютно протилежна тій що ви очікуєте.

До-того ж участь в цьому конкурсі приймуть всі поголовно хто коли-небудь щось писав на форумі, в тому числі і ви. Лише в вище написаному вами повідомленні, я нарахував 5 помилок.

Доречі, експеримент боротьби з безграмотністю на форумі на одному із сайтів завершився невдачею. Там модератори нараховували попередження майже за кожну помилку. І ставалося так, що людина намагалася писати правильно, але інколи допускала помилки які просто не помічала. Але ж правила є правила і такі люди теж отримували попередження, а потім і банились. І це не дуже радувало користувачів сайту. А ще уявіть, що модератори теж люди, і теж не блещуть грамотністю.

Тому ще раз повторюсь, на сайті така боротьба з помилками вестись не буде(мається на увазі коменти, блоги і т.п.), а тим більше на форумі.

Glead
Оратор
Репутація: 2

Повідомлення # 38 | 13:33
Антон ти не думав зробити трішки другий фон в самому верху сайта, добавити туда трішки більше кольорів.Нічого поганого не подумай, але самий верх сайту, відзначає лице сайту, а воно трішки бліде, добав кольорів

I"ll be back!!!!!!!!!!
Леонiд

Повідомлення # 39 | 04:37
Антон! Що до конкурсу.
1.Конкурс на те й конкурс, щоб умови були однаковi, тому в даному випадку й проводиться закрито.
2.Перед цим треба було провести iнший конкурс - на коефiцiент гумору. I при наприклад загальному низькому рiвнi гумору учасникiв зачекати, поки усi пiдтягнуться cool Вищенаписане говорить, що з конкурсом я трохи поспiшив.
3.А помилки у мене - то не я а КОМПУТЕР такий - в ньому немае лiтер i є ї а з буфером морочитись нiколи - я також поспiшаю, як i iншi smile Як та Химка! happy , мабуть чув про неї?
На цьому уроки орфографiї припиняю - в школу усi ходили чи й ходять. Це як зовнiшнiй вигляд - не завжди нас розумiють правильно.
Злiва бачите 20% - це за двi помiченi помилки(до речi - вони вже виправленi "авторами") Я це вважаю не за покарання, а за нагороду! У мене тодi ще є можливiсть виправити 8 помилок!

Добавлено (14.02.2008, 05:37)
---------------------------------------------
От i мiсяць, як я в сайтi! За цей час сталося багато чого - в основному позитивного. Скажу про друге - що не зроблено.
Iсторiя - написали та й забули. З помилками, з застарiлими фактами. А це ж лице нашого сайту!
Статтi з газети "Вперед" - то дуже добре - актуальнi, грамотнi. Але й iх треба оновлювати - бо тiльки й перед очима аварiя на водогонi.
Далi. "Хватає" чи ВИСТАЧАЕ" - як правильно сказати.
I останнє. Статтi чомусь хоч i читають, та не дуже коментують - хай то буде й критика. Та й новi пора писати. Тем вистачае. "Хватає" smile Успiхiв!

Повідомлення відредагував Леонiд - Вівторок, 12.02.2008, 17:56
grantand
Гуру

Повідомлення # 40 | 09:35
Quote (Леонiд)
От i мiсяць, як я в сайтi! За цей час сталося багато чого - в основному позитивного. Скажу про друге - що не зроблено. Iсторiя - написали та й забули. З помилками, з застарiлими фактами. А це ж лице нашого сайту! Статтi з газети "Вперед" - то дуже добре - актуальнi, грамотнi. Але й iх треба оновлювати - бо тiльки й перед очима аварiя на водогонi. Далi. "Хватає" чи ВИСТАЧАЕ" - як правильно сказати. I останнє. Статтi чомусь хоч i читають, та не дуже коментують - хай то буде й критика. Та й новi пора писати. Тем вистачае. "Хватає" smile Успiхiв!

по пунктах:

1. Я написав би нову історію якби знав її.
2. Новини з газети "Вперед" оновлюються регулярно.
3. Думаю що "хватає".
4. Новини з газети "Вперед" оновлюються регулярно.
5. Дякую smile

chekky
Новачок
Репутація: 1

Повідомлення # 41 | 12:40
heart grantand, чё такое, сегодня праздник, а на сайте кроме конкурса ни одного сердечка!!!! heart Хочу праздника!! heart

grantand
Гуру

Повідомлення # 42 | 15:15
chekky, а так краще? wink Зі святом! heart

BenGAMEn
Новачок
Репутація: 5
Нагороди: 3

Повідомлення # 43 | 15:58
Те що потрібно. biggrin

Гість

Повідомлення # 44 | 20:23
То новий СУПЕРСЕРВАК такий! :)
BenGAMEn
Новачок

Повідомлення # 45 | 07:55
Тоха, сьогодні вже 19 лютого до Міжнародного жіночого Дня залишається не так багато часу, тож по цьому поводу придлагаю відкрити якусь тему з пропозиціями щодо цього.

Ystina
Гігант думки
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 46 | 08:25
Я пропоную добавити список новонароджених в Олександрівці і районі на початку кожного місяця, так ми б знали на скільки здільшується наше населення smile

Єдина й неповторна
Леонiд

Повідомлення # 47 | 16:44
Вибачайте за надокучливiсть, але треба домовитись - на якiй мовi розмовляємo? Нехай украiнська та росiйська чи й англiйська будуть поруч, але ж не треба коверкати слова! Нехай я вiдстав вiд життя smile але от Антон поставив на ГОЛОВНIЙ ПЕРЕКЛАДАЧ (сором нам та нашим учителям - значить недовчили!). Так от - оця залiзяка ВПЕРТО перекладає слово хватає як синонiм слова хапає. А нам чомусь пропонує iнше вiдоме слово - достатньо, вистачає. Мабуть в своєму Києвi професори вiдстали вiд життя (Олександрiвки!) А ще в Европу пхаємось (до речi Европа простягається до Уралу). Одним словом Глобус Олександрiвки! А написане на форумi хто перевiрятиме на грамотнiсть? О.С.Пушкiн? (прислiв я таке!)

Р.С. Написав, а кому? Знову дехто не зрозумiє, про що мова. angry

Добавлено (23.02.2008, 17:44)
---------------------------------------------
"Я пропоную добавити список новонароджених в Олександрівці і районі на початку кожного місяця, так ми б знали на скільки здільшується наше населення"
Мабуть не список - не всi молодi батьки будуть згоднi - а зведення. А можна й по селам(серйозно).

Повідомлення відредагував Леонiд - Субота, 23.02.2008, 16:46
grantand
Гуру

Повідомлення # 48 | 18:21
Леонiд, мабуть сором тим людям які користуються словниками, перекладачами, картами і іншою справочною інформацію? Сором!!! Всі люди від народження мають знати граматику, декілька десятків мов, знати всю георгафію планети Земля, а Олександрівки так тим більше.

Тому пропоную знищити всі словники, перекладачі, і топографічні карти, граматичні та орфографічні словники і іншу таку непотрібну інформацію! Сором тим хто користується цими безглуздими сервісами!

Народ вибачте! Не хотів опозоритися! Завтра ж видалю перекладач з головної!

BenGAMEn
Новачок

Повідомлення # 49 | 20:00
Quote (Леонiд)
Вибачайте за надокучливiсть, але треба домовитись - на якiй мовi розмовляємo? Нехай украiнська та росiйська чи й англiйська будуть поруч, але ж не треба коверкати слова!

Леонід а неодин [вирізано цензурою] на якій ми мові розмовляємо???? головне що всі ми з одного гнізда, яке зоветься УКРАЇНОЮ. А для того щоб розмовляти на рідній мові мені непотрібно знати граматику чи ще щось, і тож як кажуть в народі небудем лохматить бабушку "ТУПИМИ ЗАПИТАННЯМИ ТА ВІДПОВІДЯМИ", а розмовляти так як бажаєм за потрібне.... Я СКАЗАВ ВСЕ....
P.S. Головне, не те як ми розмовляємо, а де ми жевемо!!!!!! В мене до тебе зустрічне запитання!!! Чомуж як на Україні так добре ти переїхав за кордон???? От з цього і потрібно начинати!!! (І вибач за грубість)

grantand: Обережно мати! Правила одні для всіх. Поки що попереджаю усно.

Повідомлення відредагував grantand - Субота, 23.02.2008, 23:07

Гугля

Повідомлення # 50 | 23:24
Люди, ну чому усі такі напружені....Давайте розмовляти мовою, якому нам зручно користуватись, а не надокучувати себе та один одного перевірянням граматики...
Комуто легче по русски, а комусь подобається висловлюватись українською...Може я трошки не зрозуміла дядю Льоню...Незнаю.
Але загалом я хочу усім дати пораду...
РОЗЛАБТЕСЯ та насолоджуйтеся життям, і буде вам щастя)) happy happy
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Технічний розділ » Робота сайта » Чого не хватає на сайті?
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: