Правила використання сайту

Бан - припинення будь-якої діяльності на сайті. Забанити юзера - значить припинити на сайті будь-яку діяльність юзера на певний строк. Також юзери можуть бути забанені назавжди.

На сайті заборонено:

 1. Ображати адміністрацію сайта.
 2. Ображати інших відвідувачів та користувачів сайту. В залежності від глибини образи, юзера буде забанено на певну кількість днів.
 3. Обговорювати та оскаржувати дії адміністрації та модераторів будь-де на сайті, чи то в комментах чи то на форумі. Якщо вже дуже хочеться, то всі скарги пишемо у "зворотньому зв'язку" або надсилаємо в скриньку особистих повідомлень.
 4. Флудити. Флуд - марнослів'я, повідомлення в інтернет-форумах, гостьових книгах, чатах та комментарях до матеріалів, що займають (у багатьох випадках) великі об'єми і що не несуть якої-небудь нової або корисної інформації. Карається спочатку попередження, самі активні флудерасти будуть забанені.
 5. Реєструвати nickname, що схожий з вже існуюючими до ступеня, які можуть ввести в оману інших користувачів сайту.
 6. Заборонена багаторазова реєстрація одним користувачем, незалежно від цілей, з якими така реєстрація проводиться. Дане порушення є украй серйозним і веде до блокування або видалення всіх облікових записів.

Фотоальбом

Вимоги до фотографій:

 1. Мінімальні розміри фотографії 500х375 пікселів.
 2. Якість та чіткість зображення. Глянувши на фото всі мають відразу зрозуміти що на ньому зображено, не напружуючи свій зір та абстрактне мислення. Це особливо стосується фотографій зроблених на мобілку.  
 3. Фото ОБОВ'ЯЗКОВО має бути підписане. Фото з надписами "Вгадайте де це", в разі не вгадування адміном будуть видалятися. І повірте, в мене не дуже багато часу на розгадування. Тому раджу підписувати.

Забороняється:

 1. Завантажувати фотографіїї що ніяк не стосуються Олександрівки чи Олександрівського району.
  Такі фотки будуть видалятися без попередження, а їх автори при повторному завантаженні будуть попередженні. А при повторних попередженнях будуть забаненні.
 2. Завантажувати непідписані фотографії.
  У випадку якщо адміністрація сайту не роздивиться на фотознімку місцевість що стосується Олександрівки чи Олександрівського району, то фотографія буде вважатися такою, що не стосується Олександрівки чи Олександрівського району, а що буде з такими фотографіями дивись пункт перший.
 3. Завантажувати фотографії на яких не видно чогось чи когось, що стосується Олександрівки чи Олександрівского району. Наприклад фото салюта в нічному небі, чи просто кучка піску, чи ваша підошва або якась мертва собака на дорозі, звісно якщо ця собака не лежить напроти якоїсь будівлі, чи людини, чи на якійсь певній вулиці що всетаки стосується Олександрівщини, і т.п. і т.д.
  Такі фото будуть видалятися без попередження.
 4. Завантажувати фото людей, на яких не видно обличчя.
  Фотографії на яких буде погано видно обличчя, теж будуть видалятися.
 5. В фотоальбомі "Наші юзери", кожен зареєстрований юзер може завантажити не більше 5 своїх фотографій, на яких він має бути присутнім ОБОВ'ЯЗКОВО.
 6. Забороняється завантажувати фото що явно пропагандують алкоголь, тютюнопаління, будь-які інші наркотичні засоби або насилля. Також забороняється розміщувати фото де зображенні люди з непристойними жестами "факами", дулями і т.д. На фото забороняється демонструвати оголеними ті частини тіла, які мають бути прикриті трусами.

Блог

Забороняється:

 1. Вставляти порнографічні картинки, чи будь який інший порнографічний матеріал, навіть посилання на порноресурси.
 2. Такі матеріали будуть видалятися без попередження, а їх автори при повторному додаванні таких матеріалів будуть попередженні. А при повторних попередженнях будуть забаненні.

Якщо в якомусь правилі ви не знайшли покарання яке слідує після порушення правила, це не означає що воно не існує. Просто адміністрація сайту залишає за собою право виносити покарання на свій розсуд.

Правила будуть постійно доповнюватися і оновлюватися. Тому перед тим як щось зробити, настійливо прошу заглянути на цю сторінку і переконатися що ви все робите в межах правил. Незнання законів не звільнняє від відповідальності.

І пам'ятайте, останнє слово завжди залишається за адміністрацією, в окремих випадках за модераторами.