22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в України

22.06.2008 о 14:08 0
22 червня 1941 року фашистська Німеччина, без оголошення війни, віроломно напала на Радянський Союз. Нашестя коричневої чуми принесло на нашу землю страшне невимовне горе, незліченні людські жертви і неймовірні руйнування. 1418 днів і ночей тривала Велика Вітчизняна війна. Десятки мільйонів життів радянських людей було покладено на алтар Перемоги над ненависним ворогом.

Воєнні дії на Україні точилися 40 місяців. В руїни і згарища перетворилися 714 українських міст і селищ, 28 тисяч сіл. Загинув кожен п'ятий житель України.

День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Сьогодні навіть важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь. 


Ось чому в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, кого розстріляли у в'язницях НКВД, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника.

Віддаймо шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників. Схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна. 


Слава їм, вічна і світла пам'ять!


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 0
avatar