БЕРЕГИНЯМ В ДАРУНОК

14.03.2008 о 07:34 1
В Олександрівському міському Будинку культури („Іскра”) відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому Дню 8 Березня.

Ведучі Наталя Зеленько та Андрій Гирич звернулись до жінок — мам, бабусь, дівчаток із словами привітання.

З давніх давен жінка була берегинею родинного вогнища, тому концерт був присвячений нашим берегиням.

Розпочав святкову програму хор ветеранів Олександрівки під керівництвом заслуженого працівника культури В’ячеслава Савустяненка, який полонив своїм співом всіх присутніх. Всі пісні — від жартівливої „Козак весілля справляє”, до ніжної, ліричної „Над оношком месяц” хористи виконували на одному диханні.

Агітаційно-художня бригада „ Добрий настрій” (керівник Валентина Гирич) підняв настрій всім присутнім. В гумористичній формі артисти розповіли про життя нашої Олександрівки. А програма, яку вони презентували мала назву „Сватання по-халошанськи”.

Своє мистецтво дарували солісти Ольга Курченко, Галина Савустяненко, Василь Губанов, Інна Савченко.

Поряд з ветеранами сцени виступив вокальний ансамбль „Калинонька” (керівник Любов Халецька), якому з задоволенням підспівували всі глядачі.
З задоволенням глядачі переглянули уривок із вистави Михайла Старицького „За двома зайцями” (керівник В. Гирич). Звучав гумор у виконанні Василя Губанова.

А чоловіча група хору ветеранів зачарувала всіх присутніх своїм музичним дарунком для жінок, українською народною піснею „Ой напій коня”.

Концерт завершився, а глядачі не розходилися по домівках. Вони дякували артистам за справжнє свято, створене для них до Дня 8 Березня.
Олександр ШАПОВАЛ,
музичний керівник Олександрівського МБК.
Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Газета "Вперед"


Всього комментів: 1
avatar
23:07, 14.03.2008 [Матеріал] 0 Спам
Я розумію якщо свято для мам і бабусь, то хор ветеранів ще в тему, але якшо для дівчаток....то вибачьте, нецікаво. А ще фігово те, що ініціатива організації отаких свят іде від тих же самих бабусь та мамусь. І така ініціатива робить свята на рівні 1600-1700 років. Такі свята викликають лише регіт.

Крім бабусь і мамусь хор старих дідів, як на мене, мало кого цікавить.

"Вони дякували артистам за справжнє свято" - лол )) Хотів би побачити як дякували дівчатка )))

avatar