Дитячий майданчик у центрі селища після реконструкції прийняв перших відвідувачів

18.09.2012 о 19:08 3

Дитячий майданчик в центрі Олександрівки був споруджений більше десяти років тому. Періодично його ламали, ремонтували, але був потрібен або капітальний ремонт, або спорудження нового майданчика. Це питання непокоїло жителів селища. Вони звертались до влади з проханням подбати про юних олександрівців. Думки про реконструкцію дитячого майданчика лунали і на веб-сторінках www.olexandrivka.info. 

Хоч ще і не зима, але крига скресла. Перед вихідними, у вихідні та у понеділок біля дитячо-юнацької спортивної школи, за пам’ятником В. І. Леніну, велись роботи з встановлення нового обладнання на дитячому майданчику. Тепер, коли прихильники колишнього радянського лідера фотографуватимуться біля свого кумира, то фоном служитимуть ще й синьо-жовті споруди з логотипом фірми латинськими літерами.

У глибині скверу ще зостались і залишки старого дитячого майданчика.

У сонячний день, 18 вересня, нові дитячі споруди випробувала група малюків. По обличчях дітей було видно, що вони задоволені.

За словами селищного голови Василя Захарова, Олександрівська селищна рада не фінансувала впорядкування дитячого майданчика.


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 3
avatar
16:08, 21.09.2012 [Матеріал] 0 Спам
Дуже радий, що в нашому селищі є новий майданчик. І не важливо за які кошти він придбаний. Я спостерігав як працівники відділу архітектури, відділу освіти райдержадміністрації споруджували майданчик. Але жодного з тих, хто "турбується про людей" своїми депутатськими запитами не бачив. Мабуть вони писали нові депутатські запити. Щиро дякую всім хто причетний до встановлення в Олександрівці такого майданчика.
1 2 3 »
avatar