ДО ПАМ’ЯТНИКА КОБЗАРЮ

14.03.2008 о 07:27 3
Україна відзначила 194-у річницю з дня народження великого сина українського народу Т.Г. Шевченка. Урочисті заходи з нагоди цієї дати пройшли на батьківщині поета, в Каневі на Чернечій горі, в усіх містах і селах України.

В Олександрівці 9 березня — у день народження Великого Кобзаря відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку на центральній вулиці селища. В урочистому покладанні квітів взяли участь голова районної ради С.М. Степанов та перший заступник голови районної державної адміністрації О.С. Невмержицький.

Також у читальному залі Красносілківської сільської бібліотеки учні 1-7 класів Бабченко Саша, Мельник Саша, Сулімов Владислав, Вернигора Даша, Любенська Аня, Голинська Олена, Торбенко Люда, Поправка Аня, Бабченко Оля, Підлубна Катя, Любенська Олена, Шевченко Аня, Дьогрик Оксана, Чоботар Віта, Лібіна Віта та Мельник Наташа в переддень народження Тараса Григоровича Шевченка декламували вірші Великого Кобзаря. Всім читцям завідуюча бібліотекою Катерина Леонідівна Кравченко, яка, до речі, і організувала цей день пам’яті Пророка, вручила солодощі.Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Газета "Вперед"


Всього комментів: 3
avatar
19:46, 14.03.2008 [Матеріал] 0 Спам
Навіщо дітей мучати декламуванням віршів Т.Г. Шевченко?? )) Навряд чи вони б вивчли ці вірші зі своєї волі. Я б наприклад не вивчив.

Хоча дійсно стимул був хоч якийсь, дали по цукерочі..гиги

1 2 3 »
avatar