Двоє дівчат із Олександрівського району втекли із дому

26.12.2011 о 20:23 0

46-ти річний житель Олександрівського району, багатодітний батько, адресувався за допомогою до співробітників транспортної міліції на залізничному вокзалі станції Знам'янка через зникнення двох його неповнолітніх доньок.

Батько розповів, що його доньки 1995 і 1996 р.н., школярки Красносільської школи, пропали близько 18:00. Дівчатка вийшли із приміщення вокзалу на привокзальну площу щоби купити мінеральної води й не повернулися. На телефон дівчатка не відповідали, а їх пошуки впродовж двох годин були безрезультатними.

Впродовж доби співробітники перевіряли всі можливі місця перебування дівчат. Дякуючи професійним діянням співробітників міліції і з допомогою небайдужих громадян встановили місце знаходження маленьких мандрівниць, що проїхали попутним транспортом більш як 160 км від міста Знам'янка та були виявлені в селі Хмельове.

Стосовно батьків дівчаток складено адміністративних протоколів за статею 184 «Невиконання батьками або особами, що їх заміняють, обов’язків по вихованню дітей» КУпАП.


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

http://novosti.kr.ua/


Всього комментів: 0
avatar