Екскурс за прилавок

25.02.2008 о 08:37 2
За дорученням комісії по координації роботи по захисту прав споживачів райдержадміністрації у зв’язку з публікацією у районній газеті «Вперед» статті під заголовком «Сюрприз від «Фемоса» Олександрівська райСЕС провела перевірку торгових точок в смт Олександрівці та вибірково в сільській місцевості. І ось що виявилось. Умови зберігання та реалізації харчових продуктів в торгових точках смт Олександрівки та сільській місцевості не скрізь відповідають нормам та правилам торгівлі.

Також через несправність холодильників порушуються норми зберігання продуктів харчування, які швидко псуються (ковбасних, рибних, молочних), в с. Бовтишці (приватний підприємець В.А. Мілютіна), в с. Голиковому (приватний підприємець М.М. Гарбар).
Часто проводиться реалізація продуктів низької якості, які є небезпечними для здоров’я людей. Особливо це рибна, м’ясна продукція прострочених термінів придатності до вживання. Це в с. Розумівці ( пп О.М. Токар), в с. Івангороді (пп О.В. Тищенко), смт Олександрівціа (пп В.О. Валігура), в с. Голиковому кафе «Вітерець» (пп Л.А. Бугаєнко), в с. Михайлівці (пп Вакуленко).

Перевірено і Олександрівський ринок Олександрівського райспоживтовариства. Дирекцією Олександрівського ринку ведеться недостатній контроль за проходженням медоглядів, людей, які працюють за прилавком. На час перевірки без документа, що засвідчує проходження медогляду, працювали реалізатори І.В. Царіна, Т.В. Івлєва, пп О.В. Смірнов.

Здійснили перевірку й магазину «Фемос» (пп Осипенко Т.М.), що знаходиться в центрі смт Олександрівки. Тут виявлено цех по виготовленню продукції «кури-гриль», який працює без погодження з райСЕС. Виготовлення та реалізація цієї продукції («кури-гриль») проводилась з порушенням санітарного законодавства.

Крім того, ведеться реалізація кормів для тварин разом з продуктами харчування для населення в одному холодильному обладнанні, порушуючи зберігання та товарне сусідство.

На порушників Олександрівською РайСЕС накладено адміністративні стягнення. Головний державний санітарний лікар Л.В. Журавська винесла постанову про тимчасову заборону роботи цеху «кури-гриль» в магазині «Фемос», який не відповідає санітарним вимогам.

Винесені постанови про вилучення з реалізації продукції з простроченими термінами придатності. Зроблено подання про відсторонення від роботи осіб, які не пройшли медогляди.
Інна СВІНЦІЦЬКА,
помічник лікаря-гігієніста РайСЕС.
Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Газета "Вперед"


Всього комментів: 2
avatar
18:03, 25.02.2008 [Матеріал] 0 Спам
Треба було вгостити куркою інспектора, і все пройшло би тихенько.
1 2 »
avatar