Губернатор перевірив умови, в яких лікуються новоукраїнці

17.10.2011 о 09:40 0
Губернатор перевірив умови, в яких лікуються новоукраїнціГубернатор Кіровоградської області Сергій Ларін під час поїздки в Новоукраїнський район перевірив якість проведеного ремонту у двох відділеннях центральної районної лікарні: пологовому та інтенсивної терапії.

Також С. Ларін оглянув "ветеранські палати", де мав можливість поспілкуватися із дідусями, які без зайвого поспіху розповідали керівникові області про своє життя і негаразди. Єдине, на що вони покаржилися, так це на те, що у їхній палаті немає телевізора. Сергій Ларін на це подарував їм сертифікат на телевізор!

Медичний персонал лікарні цілком задоволений і роботою, і заробітною платою. Головний лікар І. Шилінський зазначив, що і матеріально-технічна база лікарні, і її кадровий склад дозволяють йому впевнено стверджувати про краще оснащення очолюваної ним лікарні, порівняно із іншими у сусідніх районах.

Голова облдержадміністрації перевірив також стан дотримання умов меморандуму між облдержадміністрацією та аптечними мережами у аптечному пункті, що функціонує при лікарні. Почутими цінами на медпрепарати загалом лишився задоволений.

Критичних зауважень у керівника області не викликали і робота та ціни у соц. відділі продуктового магазину у центрі Новоукраїнки.


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

http://www.pr.kirovograd.ua/


Всього комментів: 0
avatar