Кіровоград переміг у танцювальному проекті "Майдан's"

29.05.2011 о 08:31 0

У суботу, 21 травня закінчився наймасштабніший танцювальний проект «Майданс». По закінченню 10 тижнів складних випробувань стала відома перша танцювальна столиця України. Нею став Кіровоград.

Здобути перемогу команді допоміг хореограф Олександр Лещенко.

1 мільйон гривень - ось за що боролися всі міста. Кіровоградська команда витратить їх на нові дитячі майданчики у різних районах міста.

Коли стали відомі результати на Майдані відбувалося невимовне. Усі команди плакали - одні від радості, інші з жалю. Хлопці з команд зі сльозами підняли своїх хореографів на руки і носили по Майдану.

Мама хореографа Олександра Лещенка теж плакала від гордості за свого сина. Тепер у своєму рідному місті він стане національним героєм.

"У нас було дуже мало часу на підготовку номерів, - зазначив сам Олександр Лещенко. - Спочатку ми займалися по 3 години протягом 10 днів. Потім потрібно було все встигнути всього за тиждень. А останній танець ми репетирували два дні, але по 11 годин . Звичайно було важко, але у нас все вийшло! Ми майже не спали, але це було таке задоволення! "

Команди не тільки придумували номера, але багато з них самі готували костюми і інші атрибути. Всього для всіх команд танцювального проекту «Майданс» було пошито 15 000 костюмів.

Друге місце на проекті «Майданс» посіла Запорізька команда. Як зазначив хореограф Запоріжжя Денис Стульніков: «Я готовий був до такого результату».

Хоч Запоріжжя отримали «срібло», для багатьох тільки вони були претендентами на перемогу, адже їх команду підтримували місто Львів та Харків. Так само їх вважав фаворитами суддя танцювального проекту Отар Кушанашвілі. А більшість глядачів підкорило відмінне почуття гумору, яке було у їхніх номерах.

Хореограф Денис Стульніков сказав, що не збирається кидати свою команду і зробить все можливе, щоб взяти реванш у 2-му сезоні проекту «Майданс»: «Якщо говорити про міста, то я думаю, що наше місто заслужив перемогу. А якщо брати до уваги «Битву хореографів», то я дуже самокритичний, я не реалізував всього. Так що я був готовий до такого результату як хореограф ».

Оцінки суддів:
Кіровоград - 66 балів;
Запоріжжя - 62 бали;
Харкова - 62 бали;
Дніпропетровська - 54 бали.

Глядацьке голосування:
Кіровоград - 56%;
Запоріжжя - 20%;
Харків - 18%;
Дніпропетровськ - 6%.

Переглянемо відео та побачимо завдяки якому танцю Кіровоград переміг. Спочатку був парад, а вже потім танецьТакож нам відомо, що в Майдансі брали участь і наші земляки з Олександрівщини, а також наші юзери сайту! Точно не знаю хто, але знаю, що наша Ferrari там була) І ось ця дівчина!!! Давайте вся дружно скажимо їм і їй дякую!!!


Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 0
avatar