Лісництво вже з водою!

28.07.2011 о 07:48 0
Територія, де розташована контора Червоно-Нерубаївського лісництва Олександрівського лісгоспу Кіровоградського ОУЛМГ, всі роки свого існування потерпала від нестачі води. Колодязь тут є, але він мілководний. І якщо працівникам та людям, які мешкають поряд, води більш-менш вистачало, то для поливу насаджень у лісорозсаднику її взагалі не було.
Нинішньої весни у пошуках живильної вологи довелося пробити дві свердловини. Та навіть на глибині ста метрів джерела не вдалося знайти. Тоді пішли іншим шляхом.
За кілометр від контори, на значно нижчому рівні, якраз біля колишньої свиноферми, розташовані три криниці, які вщерть наповнені водою. Ось якраз звідти і було вирішено прокласти водогін.
Роботи виконували спеціалісти однієї з кіровоградських фірм. Обсяг був чималий, адже водогін проліг і під автотрасою, що з’єднує обласний центр з Олександрівкою. Транспортний потік під час робіт на дорозі ніхто не зупиняв, вдалося чітко і швидко «пробити» отвір і покласти там труби. Вся довжина водогону - кілометр.
Лісництво вже й придбало ємність на 25 кубів води, яку використовують тепер для поливу молодих сіянців та саджанців різних лісових культур.
- А у перспективі – облаштування на цих плантаціях крапельного поливу, - зазначив директор ДП «Олександрівський лісгосп» Олександр Синявський.

Кіровоградське ОУЛМГ

Автор публікації
Поділитись в соц. мережах

Всього комментів: 0
avatar