МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ В НАДІЙНИХ РУКАХ

05.03.2008 о 07:36 1
   Напередодні Дня захисника Вітчизни в Олександрівській загальноосвітній школі №1 І-ІІІ ступенів відбулися змагання між 10-11 класами на звання кращої військово-спортивної команди школи. Проводилися вікторини на знання цивільної оборони. Команди змагалися за краще виконання силових вправ, стройової пісні та найшвидшого проходження естафети. У запеклій боротьбі перемогу вибороли три команди.

   Третє місце зайняли учні 11-А класу, друге — 11-Б класу і на почесне перше місце піднялися члени команди «Еліта» 10-А класу. До команди-переможниці ввійшли Костя Рожило, Женя Самков, Ваня Шулик, Максим Железковський, Ігор Безносенко, Катя Шевченко, Альона Камінська і Настя Шевченко.

   І хоч було всього три призових місця, та члени абсолютно усіх команд показали неабиякі спортивні навички, силу, витривалість, винахідливість та спритність. І дуже приємно, що, дивлячись на результати змагань, можна з гордістю сказати — майбутнє України у надійних руках.
Альона КАМІНСЬКА,
учениця 10-А класу.

Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Газета "Вперед"


Всього комментів: 1
avatar
В 1971-72 роках у нас була НВП(начальна военна подготовка). Лiтом 1971 року ми (хлопцi) ДВА тижнi були на "зборах" в СПРАВЖНiЙ вiйськовiй частинi (не дуже далеко от дома). З нами був наш военрук Добровольський Ф.Г.Жили в казармi, були рiзнi заняття (як курс молодого бiйця), стрiльба з АК(а не з мелкашки!). Якраз закончились маневри"ДНЕПР" - так ми допомагали солдатам ставити на консервацiю СПРАВЖНi ТАНКИ. Нас навiть покатали на них!!!
avatar