МІСЯЧНИК БЕЗПЕКИ РУХУ

26.02.2008 о 07:39 0
З 10 січня по 10 лютого цього року на дорогах України працівники ДАІ провели загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи з безпеки руху. Перевірка здійснювалась і на дорогах нашого району. За період проведення профілактичних заходів на шляхах району 62 водії позбавлені посвідчення водія, адмінсправи на 51 водія направлено до судових установ, винесено 21 постанову про позбавлення права керувати транспортним засобом, у 21 водія вилучено посвідчення водія за внесеними постановами.

У ході перевірки на дорогах працівники ДАІ затримали 19 водіїв, які керували транспортом у нетверезому стані, 36 водіїв порушували правила, створювали небезпечні аварійні ситуації.

Всього у профілактичних заходах на шляхах району було задіяно 70 працівників особового складу. Місячником перевірка безпеки руху на дорогах не завершується. Працівники ДАІ постійно контролюють дотримання водіями правил дорожнього руху. І в разі їх порушення до винних будуть застосовуватися заходи впливу, передбачені чинним законодавством.

Олександр КАРАКУЛЕНКО,
інспектор з оформлення ДТП та дізнання з обслуговування Олександрівського району при
УМВС України в області.
Автор публікації
Поділитись в соц. мережах
Джерело

Газета "Вперед"


Всього комментів: 0
avatar